Airfel Klimalar

Klima, özellikle yaz aylarında hayat kurtaran, bunaltan sıcaklar dışında kışın donduran soğuklarda da rahatlatan, sık sık mucidi Carrier'ın minnetle anılmasına neden olan muhteşem bir icattır.

lk büyük kullanım alanı olan tiyatrodan sonra hastaneler, oteller, okullar, iş yerleri derken günümüzde artık evlerde de onsuz bir hayat düşünmek gerçekten zordur.

Airfel Klima

Airfel klima modelleri, A enerji sınıfında, yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesine sahiptir. Turbo fonksiyonu ve inverter teknolojisinin birleşimiyle hızlı ısıtma ve soğutma yapar. Yüksek etki katsayısı ve yüksek enerji verimlilik oranıyla beklediğiniz performansı size en üst düzeyde sunar. Inverter özelliğiyle sıradan A sınıfı cihazlardan daha fazla tasarruf sağlar.

Airfel klima modelleri, bulunduğunuz ortamı istediğiniz ısıda tutabilme yeteneğinin yanı sıra, nemi kontrol etme özelliğine de sahiptir. Sadece derecelendirme değil iklimlendirme hizmeti de verir. Odanızı mevsimin gerektirdiği ihtiyaçlara göre ısıtıp soğuturken, ortamın iklimlendirmesini de eksiksiz olarak yapar. Nem içeriğini kontrol eder, bakteri üremesini ve kötü kokuları engeller. Evinizde daha rahat yaşamanızı, iş yerinizde daha verimli çalışmanızı sağlar. Otel, okul, hastane gibi kalabalık ortamları ferahlatır.

Airfel modelleri, estetik tasarımlarıyla yer aldığı mekanlara görsel bir zenginlik de katar. Sıra dışı çizgileri, evinizin ya da işyerinizin daha modern, daha şık görünmesine olanak tanır.

Klimanızın evinizin güvenliğini tehdit etmemesi gerekir. Bu yüzden su gideri ve elektrik bağlantısı doğru yapılmalıdır. Airfel teknik servis ekipleri, yapacakları keşifte bu kritik noktaları saptar ve klimanızın en güvenli şekilde evinize monte edilmesini sağlar. Airfel servisleri, satış sonrasında da hizmetinizde olur, talebinizle birlikte belli periyotlarda klimanızın iç ve dış ünitelerinin bakımını, gaz kontrolünü yapar.

Airfel, 2 yıl cihaz, 3 yıl kompresör garantisi verir. Garanti süreniz, Airfel ürününüzün ücretsiz olarak kurulumundan sonra başlar. Airfel modellerinin arıza teşhis sistemi sayesinde çok daha hızlı servis hizmeti almanız mümkün olur.

Airfel Klima Fiyatları

Airfel klimalar, ürün özelliklerine göre değişen fiyatlarıyla her bütçeye uygun alternatifler sunar. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun bir Airfel'i geniş ürün yelpazesi içinde mutlaka bulursunuz.

Klimadan beklediğiniz performansla doğru orantılı olarak fiyatlar değişkenlik gösterecektir. Dikkat etmeniz gereken nokta, ürününüzün ödediğiniz miktarın hakkını vermesidir. Airfel klima, bu konuda sahip olduğu haklı ünü size de ispatlamakta gecikmeyecektir.

Airfel Klima Modelleri

Klima seçerken mutlaka ihtiyacınıza göre tercih yapmalısınız. Odanızın büyüklüğü, niteliği ve yönünü dikkate almalısınız. Ev için farklı, iş yeri için farklı seçenekler araştırmalısınız. Örneğin klimanızı yatak odanız için istiyorsanız, mutlaka sessiz bir alternatife yönelmelisiniz. Airfel'in ses seviyesi düşük inverter klimaları bu tür durumlar için ideal seçeneklerdir. Eğer bir bekleme odası için klima alıyorsanız salon tipi bir Airfel klima modeli tercih etmelisiniz.

Airfel'in üstün güvenlik anlayışıyla tasarlanmış çocuk kilidine sahip modelleri, güvenliği önemseyen klima kullanıcıları için tercih sebebidir. Çünkü klimanız, ilginç tasarımıyla evin küçük sakinlerinin de ilgisini çekebilir. Evin havasını değiştiren bu teknolojik harikayla mutlaka yakınlaşmak isteyecek olan çocuklarınızı güvende tutmak için, bu modelleri tercih ederseniz, içiniz rahat eder.

Airfel ürünlerinin pek çok modelinde yer alan nano gümüş filtreler, bakteri ve diğer gözle görülemeyen mikro organizmalara karşı filtrelenen havadaki kirleticinin yok edilmesini sağlar.

Airfel klima modellerinin çoğunda karşılaşacağınız bir diğer farklılık da, soğutucu gaz olarak R410'un kullanılmasıdır. "R41" ibaresini gördüğünüzde, doğayı koruyan, çevreci elektronik ürünlerle karşı karşıya olduğunuzu anlayabilirsiniz. Airfel klima sadece serinlik ve sıcaklık ustası değil, çevre dostu, iyi enerjiyle çalışan bir iklimlendirme uzmanıdır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Airfel Klima Fiyatları

13 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. BTU (Soğutma Kapasitesi)
  1. 18000
  2. 12000
  3. 24000
  4. 24001 ve Üzeri
  5. 9000
 4. Markalar A-Z
  1. Airfel Klimalar
  2. Mitsubishi Klimalar
  3. Daikin Klimalar
  4. Samsung Klimalar
  5. Baymak Klimalar
  6. Vestfrost Klimalar
  7. Hotpoint Ariston Klimalar
  8. Altus Klimalar
  9. LG Klimalar
  10. Demirdöküm Klimalar
  11. Beko Klimalar
  12. Indesit Klimalar
  13. Arçelik Klimalar
  14. Vestel Klimalar
  15. Toshiba Klimalar
  16. Alarko Klimalar
  17. Bosch Klimalar
  18. Sigma Klimalar
  19. York Klimalar
  20. E.C.A Klimalar
 5. Enerji Sınıfı
  1. A++
  2. A
  3. D
 6. Klima Türü
 7. Inverter
 8. Renk
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Satıcı A-Z
 • Marka Airfel
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/airfel
Başa dön