Isıtıcı ve soğutucu özelliği bulunan klimalar, hem yaz hem kış kullanımına uygun olarak bulunuyor. Gerek ev ortamları gerekse ofis ortamlarında oldukça tercih ediliyor. Duvar tipi boyutları ile ev ve ofis ortamları için uygun olarak yer alıyor. Yer tipi klimalar ise geniş metrekareli alanlar için tercih ediliyor. Fabrika, iş yerleri, toplantı salonları için yer tipi klimalar daha uygun olarak bulunuyor. Klima modelleri ve markaları birbirinden farklı özellikler taşıyor. Bu markalar içerisinde yer alan Airfel klima markası da ısıtıcı ve soğutucu özelliği ile bulunuyor. Farklı büyüklükteki alanlar için tasarlanmış modelleri ile Airfel klimalara Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.

Airfel Klima Özellikleri

Airfel klima özellikleri, klima modellerine göre değişiklik gösteriyor. Airfel klimalar, kısa sürede etkili soğutma ve ısıtma sağlıyor. A sınıfı olan modelleri ile hem bütçeye hem de doğaya dost yapısı ile yer alıyor. Farklı alanların metrekaresine göre btu özellikleri değişebiliyor. Güçlü motor özelliği ile etkili ısıtma ve soğutma sağlıyor. Hızlı ısıtma ve soğutma ile havayı homojen bir şekilde bulunduğu alana yayıyor. Otomatik ve dikey hava üfleme özelliği de bulunuyor. Dikey hava üfleme özelliği, bulunduğu odada ısı derecesinin eşit olmasına imkan tanıyor. Düşük ses seviyesi özelliği ile sessiz çalışıyor. Ev ve ofis ortamları için ideal yaşam alanları sunabiliyor. Airfel klima özelliklerinden birisi de inverter klima özelliğine sahip olması. Bu özelliği ile turbo gücü birleştiriyor. Hızlı ısıtma ve soğutma sağlayabiliyor. Hızlı ısıtma ve soğutma ortam ısısının istenilen dereceye daha çabuk gelmesini sağlıyor. Bu yönüyle kullanıcılara konforlu bir kullanım sunuyor. 9000 btu, 12000 btu, 18000 btu, 24000 btu Airfel klimalar, bulundukları alanın büyüklük ve küçüklüğüne göre tercih edilebiliyor. 

Airfel Klima Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Airfel klima alırken dikkat edilecek hususlar konusu önem taşıyor. Öncelikle Airfel klima alırken klima alınacak alanın metrekaresi belirlenebiliyor. Alanın genişliğine göre klimanın özelliklerine karar verilebiliyor. Kullanılacak alana göre, duvar tipi veya yer tipi bir Airfel klima modeli seçilebiliyor. Enerji tasarrufu sağlamak için hem bütçeye hem doğaya dost ürünler seçilebiliyor. Sessiz çalışma özelliği olan Airfel klimalar tercih sebebi olabiliyor. Ev ortamlarında da çalışma ortamlarında da sessiz çalışma özelliğine sahip klimalar daha uygun olabiliyor. Dikey üfleme özelliği bulunan klima modelleri de etkili hava akımı sağladığından tercih edilebiliyor. Dikey üfleme özelliği ile Airfel klimalar, üfleme sırasında klimanın çalıştığı alanın eşit olarak ısınmasına yol açıyor. Turbo özellikli Airfel klimalar, hızlı ısıtma ve hızlı soğutma sağladığından turbo özelliğinin olmasına dikkat edilebiliyor. Ev ortamları için düşük btu klimalar ısıtma ve soğutmaya yeterli olabilirken, iş yerleri, toplantı salonları, mağaza gibi alanlar için daha yüksek btu ürünler tercih edilebiliyor. 

Airfel Klima Kumandası

Airfel klima kumandası, Airfel klimaları uzaktan kontrol edebilmeyi sağlıyor. Isıtma ve soğutma ayarları yapılabiliyor. Isı dereceleri Airfel klima kumandası ile arttırılıp azaltılabiliyor. Klima ile ilgili saat ayarları, mod ayarları yapılabiliyor. Airfel kumandalar portatif özelliği ile kolay tutuş sağlıyor. Yumuşak tuş takımı ile kolay kullanıma imkan veriyor. Airfel klima kumandası üzerinde  bulunan  açma, kapama tuşu ile Airfel klimanın açılıp kapanması sağlanıyor. Üzerinde güneş sembolü ile yer alan tuş mod tuşu olarak kullanılıyor. Bu tuş ısıtma tuşu olarak da bulunuyor. Üzerinde yeşil kar tanesi bulunan tuş ise soğutma tuşu. Klima kumandası üzerinde bulunan alt ve üst oklar ısı derecesinin değiştirilmesini sağlıyor. Üst ok tuşu ile oda sıcaklığı arttırılabilirken, alt ok tuşu ile oda sıcaklığı düşürülebiliyor. Üzerinde pervane işareti bulunan tuş ise fan tuşu olarak yer alıyor. Fan tuşu ile Airfel klimaların üfleme hızları ayarlanabiliyor. Düşük, orta veya yüksek üfleme hızları seçilebiliyor. Üzerinde ay yıldız bulunan tuş ise gece modu tuşu olarak bulunuyor. Uyku modu olarak da yer alabiliyor. Gece modu ile Airfel klimalar daha az güç harcayarak çalışabiliyor. Üzerinde saat sembolü bulunan tuş ile saat ayarları ekran üzerinde görülecek şekilde ayarlanabiliyor. 

Airfel Klima Sıcak Ayarı

Airfel klima sıcak ayarı, Airfel klima kumandası üzerinde bulunan ısıtma tuşu ile yapılıyor. Klima, ısıtma modunda kullanılacağında, klima kumandasının üzerinde güneş sembolü bulunan tuşa basılıyor. Ardından klima sıcak havayı üflemeye başlıyor. İstenilen sıcaklık derecesi klima kumandası üzerinde bulunan üst ve alt ok tuşları ile ayarlanabiliyor. Sıcak ayarının yapılmasının ardından, üzerinde pervane sembolü bulunan tuşa basılarak fan ayarları da yapılabiliyor. Fan hızı ayarlanarak klimanın sıcak havayı üfleme hızı belirlenebiliyor. 

Airfel Klima Soğuk Ayarı

Airfel klima soğuk ayarı Airfel klima kumandası üzerinde, kar tanesi sembolü ile yer alan tuş soğutma tuşu olarak bulunuyor. Klima açıldıktan sonra soğutma tuşuna basılarak Airfel klima soğutma modu devreye giriyor. Airfel klima kumandası üzerinde bulunan üst ok ve alt ok tuşları ile ısı derecesi arttırılıp azaltılabiliyor. Soğutma modu devreye girdikten sonra, üzerinde pervane sembolü olan tuş ile fan ayarları yapılabiliyor. Fan tuşuna her basışta fan seviyeleri arttırılabiliyor. Düşük, orta, yüksek hızda fan ayarları yapılabiliyor. 

Airfel Klima Modelleri

Airfel Klima modelleri kullanılacak yerin büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Duvar tipi inverter klima modelleri 9000 btu, 12000 btu, 18000 btu, 24000 btu, 48000 btu özellikleri ile yer alıyor. 

  • 9000 Btu Airfel Klima

9000 btu Airfel klima turbo özelliği ile bulunduğu alanın hızlı bir şekilde ısınmasını ve soğumasını sağlıyor. A++ özelliği ile bütçeye ve doğaya dost kullanım özelliği ile bulunuyor. Ürün uzaktan kumandası ile birlikte sunuluyor. 

  • 12000 Btu Airfel Klima

12000 btu Airfel klima,  -15 dereceye kadar soğutma sağlayabiliyor. Yüksek turbo gücü ile yer alıyor. A++ özelliği ile enerji tasarrufu sağlıyor. 41 dB ses özelliği ile sessiz çalışabiliyor. 

  • 18000 Btu Airfel Klima

18000 btu Airfel klima, dört mevsim ısıtma ve soğutma sağlayabilir özelliği ile yer alıyor. 18000 btu Airfel klima, 40 dB ses özelliği ile sessiz çalışabiliyor. Uyku modu özelliği, tercih edilen oda sıcaklığına ulaştığında otomatik olarak devreye giriyor. 

  • 24000 Btu Airfel Klima

24000 btu Airfel klima multi uygulamalarla ideal oda sıcaklıkları oluşturabiliyor. Etkin turbo gücü ile çalışıyor. Enerji tasarrufu özelliği ile yer alıyor.

  • 48000 Btu Airfel Klima

48000 btu Airfel klima salon tipi geniş mekanları uygun iklimlendirme kullanıcıya ferah bir alan yaratıyor. 48000 btu Airfel klima 54 dB ses seviyesi bulunuyor. 

Airfel Klima Fiyatları

Birbirinden farklı model ve tasarımları ile yer alan Airfel klimalara Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun Airfel klima fiyatları filtreleme yöntemi ile seçilebiliyor. Uygun fiyatlı Airfel klimalar fiyat aralığı seçilerek belirlenebiliyor. Beğendiğiniz Airfel klima modellerini beğeni butonu ile seçerek liste oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz listeden Airfel klima ürünlerinin takibini yapabilirsiniz. Airfel klima indirim ve kampanyalarından hemen haberdar olmak için, ürünlerin fiyat alarmını kurabilirsiniz. Böylece indirim ve kampanyalardan hemen haberiniz olur. Kullanıcıların Airfel klima yorumları ve değerlendirmelerini okumak alışverişinizde size yardımcı olabiliyor. Karar vermenizi hızlandırabiliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Airfel Klima

16 ürün listeleniyor
Mitsubishi
Daikin
Samsung
Arçelik
Bosch
LG
Baymak
Vestel
Beko
Toshiba
Airfel
Gree
Viessmann
TCL
MSC Industry
Sigma
E.C.A
Copa
Haier
Olefini
12000
18000
24000
9000
24001 ve Üzeri
41000
42000
50000
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
BTU (Soğutma Kapasitesi)
Toplam 16 / 16 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?