Airking deneyimi ve kalitesiyle kullanıcıyı memnun edecek ürünler geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcılar için kaliteli ürün üretmesinin yanı sıra, uygun fiyatları ile oldukça cezbedici bir seçenek haline geliyor.

Airking Vantilatör Modelleri

Airking, performansa yönelik geliştirdiği modellerle ve kullanıcıya yönelik yaptığı tasarımla her türden kullanıcıya hitap ediyor. Bunlardan ilk göze çarpan Airking Pars Soğutuculu buharlı vantilatör oluyor. Şık tasarımı ile kullanıcıyı etkileyen bir görünüme sahip olan Airking soğutuculu buharlı vantilatör, üç ayrı hızda nemlendirici özelliğini de bulunduruyor. Kullanıcıya serin buhar fonksiyonu ve nemlendirici özelliği ile rahat ve konforlu bir deneyim sağlıyor. Kızılötesi uzaktan kumanda barındıran Airking soğutuculu buharlı vantilatör, kullanım olanaklarını geliştirdiği gibi üzerinde de kontrol paneli bulunduruyor. En önemli özelliklerinden biri ise hava temizliği sağlaması olarak görülüyor. Negatif iyon temizleme özelliği ile hem havayı serinletiyor hem de sağlıklı bir kullanım için havayı temizliyor. Havayı temizleme özelliğini ıslak filtre ile yapması ise ayrı bir tercih sebebi haline geliyor. Üç farklı çalışma seçeneği bulunuyor. Bunlar normal, doğal ve uyku modu olarak görülüyor. 

Airking, kullanıcılara rahat bir serinleme imkanını ayaklı vantilatör seçenekleri ile de sağlıyor. İstediğiniz yere istediğiniz zaman Airking ayaklı vantilatörleri taşıyarak serinleyebilirsiniz. Yatay dönme özellikleri ile geniş bir serinleme imkanı sağlamasının yanı sıra, farklı hız ayarları ile kullanıcının ihtiyacına ve rahatına göre çalışma ayarları bulunduruyor. Ayarlanabilir yükseklik özellikleri ile arzunuza göre biçimlendirebilirsiniz. Havayı ferahlatan sağlıklı iyonizer özelliğine sahip Airking Viva iyonizerli buharlı ayaklı vantilatörler ise Airking'in ürettiği bir başka eşsiz vantilatör olarak gözüküyor. 1 litrelik kolay kullanımlı nemlendirici kapasitesi bulunması ve 6 saate kadar programlama özellikleri ile kullanıcıyı etkileyen unsurlar barındırıyor. Otomatik kapanma, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme özelliğine sahip oluşu ile güvenli ve konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. 400 mm genişliğine sahip oldukça geniş fan çağı ile etkili bir serinleme olanağı sunuyor. Bu özelliklerin yanı sıra bir çok farklı özelliği barındıran ve farklı tasarımlara sahip olan Airking vantilatör modelleri ise kullanıcıya geniş bir seçme olanağı sunuyor. Uzun ömürlü oluşu ve şık tasarımı ile kullanıcının güvenle duyacağı bir marka olmasıyla beraber, şık tasarımı ve eşsiz özellikleri ile kullanıcıya lüks bir deneyim yaşatıyor.

Airking Vantilatör Fiyatları

Yaz aylarının gelmesiyle tüketiciler serinlemek için vantilatör seçeneğini değerlendiriyor. Vantilatörler kurulumunun kolay olması ve portatifliği sayesinde istenilen yere götürülebiliyor. Bu özellikleri ile iyi bir tercih sebebi haline geliyor. Kullanıcıların vantilatör seçmesinin diğer sebepleri arasında ise kullanımının basit olması ve belirli düzenlerle yapılması gereken bakım ihtiyaçlarının bulunmuyor olması etkili oluyor. Kullanıcılar için performans ve fiyat ilişkisi ile değerlendirilince öne çıkan bir seçenek olan vantilatörlere olan ilgi günden güne artıyor.

Airking markası vantilatör üreticileri arasından en başarılılardan biri olarak görülüyor. Airking vantilatör fiyatları kullanıcı odaklı belirleniyor. Kullanım ömrünün uzun olması ve kalitesi ile kullanıcıya güven vermesinin yanı sıra Airking vantilatörler, uygun fiyatları ile ilk seçeneklerden biri haline geliyor. Özellikle ürünlerinin kalitesi ile Airking, oldukça güven veren ve köklü bir firma olarak görülüyor. Airking vantilatörün oldukça hafif bir cihaz olması sayesinde, vantilatörünüzü rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz. Yatay doğrultuda dönme özelliklerinin yanı sıra, ürünlerinde kullanılan DC motor sayesinde cihaz oldukça sessiz çalışabilme özelliğini de bulunduruyor. Ayrıca çocuklar için geliştirilmiş güvenlik sistemini de barındırıyor. Kullanıcıya zarar verilmemesi adına el değdiği anda kendini durduran özellikteki modellerinin fiyatlarının ise oldukça cezbedici olduğu görülüyor.

Airking Vantilatör Fiyatları

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Airking
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Kaşkar
  5. Cvs
  6. Rubenis
  7. Dijitsu
  8. Dzyn
  9. Fakir
  10. Premier
  11. Süsler
  12. Esty
  13. Goldmaster
  14. Rowenta
  15. Dündar
  16. Güçtay
  17. Master
  18. King
  19. Vals
  20. Bahçıvan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Vantilatör Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Airking
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/airking
BAŞA DÖN