Altınmarka 1992 yılında kurulan bir gıda firmasıdır. Bu firma 1994 yılından itibaren bugüne dek Türkiye ve dünyaya başta çikolata olmak üzere birden fazla gıda ürününü imal eden bir firmadır. Malzemeler üretilirken en kaliteli ham maddeler yurt dışından getirilerek İstanbul'daki tesislere gönderilir. Bu alınan kaliteli ham maddeler ile İstanbul'daki tesiste gıda ürünleri işlenir. Altınmarka çikolata ve kahve olmak üzere birden fazla gıda ürünü ile tanınan bir markadır. Ürünlerin hepsi helal damgaya sahip olan İslami şartlara uygun şekilde üretilen ürünlerdir. Gıda malzemeleri en hijyenik ve en kaliteli olacak biçimde üretilerek kullanıcıların hizmetine sunulur. hizmetinize sunulan bu çeşitli gıda ürünlerini gönül rahatlığı ile satın alıp tüketebilirsiniz. Gıda malzemeleri helal damgaya ek olarak koşer sertifikasına da sahip olan ürünlerdir. Altınmarka gıda ürünleri en başta çikolata malzemeleri olmak üzere birçok gıda malzemesi konusunda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Firmanın ürettiği malzeme türleri sadece kişisel kullanım ile sınırlı kalmayıp ticari amaçlar ile kullanmak isteyen kullanıcıların da çokça tercih ettiği malzemeler arasındadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan gıda maddesine rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Altınmarka Gıda Malzemeleri

Sütlü çikolata türleri başta damla ve kırıntı gibi formlar olmak üzere birden fazla şekilde hizmetinize sunulur. Altınmarka damla çikolata ve Altınmarka pul çikolata gibi türler pastacılık sektöründe süsleme amaçlı ya da benmari usulü eritilerek pastacılıkta kaplama amaçlı kullanılabilir. Beyaz, bitter ve sütlü kuvertür kokolin ürünleri de hizmetinize sunulan ürünlerdendir. Kuvertür kokolin diğer çikolata türlerinin içerdiğinin aksine sütün muadili olarak peynir altı tozunun, kakao yağının muadili olarak margarinin, kakaonun muadili olarak kakao tozunun kullanıldığı, çikolataya çok benzeyen hatta bazen çikolata yerine kullanılan bir tatlı gıda türüdür. Ayrıca Kuvertür kokolin çoğunlukla pastacılık sektöründe kullanılan kalıp çikolata ismi ile tanınmış bir gıda malzemesi türüdür. Kuvertür kokolin malzemelerini tatlılarınızı süslerken kolayca ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kuvertür kokolin katkı maddesi barındırmadığı için kullanıcıların süsleme haricinde de tüketmek amaçlı satın aldıkları bir üründür.

Altınmarka Çikolata Çeşitleri

Altınmarka birden fazla çeşitteki gıda malzemelerini hizmetinize sunar. Çikolata çeşitleri farklı formlara farklı tatlara ve farklı kullanım alanlarına hitap edebilecek niteliklere sahiptir. Altınmarka çikolata fiyatları çikolata ürünleri üretilirken çıkan maliyet baz alınarak belirlenir. Altınmarka çikolata türleri birden fazla alanda birden fazla amaçla kullanabileceğiniz gıda malzemeleridir. Altınmarka firmasının hizmetinize sunduğu çikolata türleri en çok satılan ve beğeni toplayan çikolata malzemeleri arasındadır. Altınmarka ısıya dayanıklı çikolata türlerini de hizmetinize sunar. Isıya dayanıklı çikolata türleri kullanım kolaylığı elde etmenize yardımcı olabilecek malzemelerdir. Isıya dayanıklı çikolata türleri diğer çikolata türlerinin aksine belirli sıcaklıklar üzerinde de erimeden sağlam bir şekilde kalabilir. Bu çikolata türlerini satın alırsanız daha kolay bir kullanım elde edebilirsiniz. Diğer çikolata türlerine oranla daha zahmetsiz bir şekilde satın aldığınız ısıya dayanıklı çikolata türlerini saklayabilirsiniz. Altınmarka kategorisinde birden fazla çikolata türü seçiminize sunulur. Bu türlerin en bilineni olarak nitelendirilen sütlü çikolata ürünlerini satın alabilirsiniz. Süt ve kakaonun mükemmel birleşimi ile ortaya çıkan bu lezzet çoğu kişinin damak tadına hitap edebilecek bir lezzettir. Sütlü çikolata türleri açık kahverengi tonları rengine sahip olan çoğunlukla yumuşak dokulu bir gıda malzemesidir.

Altınmarka Pralin Çikolata ve Sos Çeşitleri

Altınmarka kakao ham maddesi ile yapılan gıda malzemelerinde uzman ve çokça tercih edilen bir markadır. Çokça tercih edilen gıda ürünlerinden olan çikolata, pastacılık sektöründe kullanılan en temel ürünlerden biridir. Pralin çokça çikolataya benzetilen ama biraz daha farklı yapıda olan bir gıda malzemesidir. Pralin ürünleri çoğunlukla en az %25 oranında çikolata karışımından oluşur. Diğer çikolata türlerinden farkı kakao yerine daha fazla fındık yağı içeriyor olmasıdır. Pralin çikolata yapılırken öncelikle çikolata tabletleri eritilir. Eritilen çikolata sütlü bitter veya beyaz çikolata olabilir. Eriyen çikolataların içine kahve gibi birden fazla farklı gıda malzemesi eklenerek iyice karıştırılır. Farklı gıda malzemesinin eklenmesi ürünler arasında değişkenlik gösterebilir. Eriyen çikolatanın içine isteğe göre fındık fıstık gibi farklı malzemeler eklenebilir. İstek doğrultusunda malzemeler eklendikten sonra elde edilen karışım yağlı kağıt serilmiş tepsinin üzerine dökülür. Yağlı kağıt ya da farklı kalıplar üzerinde elde edilmek istenen şekil verildikten sonra lezzetli çikolata parçaları elde edilebilir. Pralin çikolatalar kullanıcıların çokça tercih ettiği ürün türleri arasındadır. Bu çikolataları birbirinden farklı kahve çeşitleri ile birlikte tüketebilirsiniz. Altınmarka kakao yağı kullanılarak üretilmiş waffle sosları da hizmetinize sunulan ürünler arasındadır. Bu waffle sosu çeşitleri beyaz çikolatadan yapılmış şekilde karşınıza çıkabilir. Lezzetli wafflelarınızı bu soslar sayesinde daha lezzetl bir hale getirebilir ve daha estetik bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Altınmarka kakao fiyatları ile sizi memnun ederek bütçenizi sarsmadan çikolata keyfini doruklarda yaşamanıza imkan tanır.

Altınmarka Ürünleri İle Doğum Günü Pastası Süslemeleri

Doğum günleri özel günlerdir ve bugünlerin olmazsa olmazı olarak adlandırılan doğum günü pastaları da vazgeçilmez ürünlerdir. Altınmarka beyaz çikolata gibi gıda malzemelerini doğum günü pastalarınızı hazırlarken iç dolgu veya dış kaplama başta olmak üzere birden fazla işlemde kullanabilirsiniz. Aynı şekilde ticari amaçlarla gerçekleştirilen pastacılık sektörü gibi birçok hizmet sektöründe Altınmarka gıda malzemelerinden faydalanabilirsiniz. Bu gıda malzemeleri birden fazla formda, yapıda ve lezzette bulundukları için size çok geniş bir kullanım alanı sunar. Farklı formları ile hizmetinize sunulan çikolataları yaptığınız pastalarda süsleme olarak kullanabilirsiniz. Pralin çikolatalar kolay eriyebilir yapıda olmaları ve içeriklerinden dolayı pastacılık sektöründe çokça tercih edilen ürünlerin başında gelir. Kuvertür çikolata çeşitleri yoğun kakao yağı ve yüksek oranda çikolata içermelerinden dolayı daha sağlıklı ve daha hafif bir lezzete sahip olan çikolatalardır. Bu sağlıklı ve hafif lezzete sahip olan kurvertür çikolatalar da pastacılık sektöründe çokça tercih edilen gıda malzemeleri arasındadır. Kurvertür çikolatalar ile pastalarınızın tatlarını ağırlaştırmadan süsleyebilir veya pastalarınıza lezzet katacak iç dolgular yapabilirsiniz. Damla çikolataları da çeşitli pasta süslemeleri işlemlerinizde rahatça kullanabilmeniz mümkündür. Damla çikolataların kolay bir biçimde erimeleri sayesinde bu malzemeleri rahat bir biçimde pasta sosu veya kaplaması olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda damla çikolataların ağızda dağılan yapıları sayesinde pasta süslemeleri olarak da kullanırsanız pastanızın lezzetine lezzet katabilirsiniz. Pul çikolatalar da pastacılık sektöründe çokça kullanılan malzemeler arasındadır. Hafif tatları ve yumuşak dokuları sayesinde pul çikolataları kullanarak pastanızı daha estetik ve göz alıcı bir hale getirebilirsiniz.

Altınmarka Espresso Ve Cappucino Kahve

Espresso kahveler kahve kültürünün çok önemli bir unsurudur. Espresso kahve türleri yoğun rafine lezzete sahip olarak gösterilen kahveler arasındadır. Altınmarka espresso kahve çeşitleri farklı aroma ve gramajlar ile tüketime hazır hale getirilir. Espresso kahveler diğer kahvelere oranla daha sert bir aromaya sahip kahve türlerindendir. Espresso kahvelerin sert aromaları sayesinde sabahları kahve keyfi yaparken daha hızlı bir şekilde kendinize gelebilirsiniz. Espresso kahveler içerdiği yüksek kafein oranı sayesinde dikkatinizi arttırabilir. Ayrıca espresso kahveler kilo vermeye çalışan insanların da çokça tercih ettiği kahve türleri arasındadır. Çünkü espresso kahveler düşük bir kalori miktarına sahiptir. Sporcuların da çokça tercih ettiği espresso kahve türleri spor yaparken size enerji vererek performansınızı arttırabilir. Cappuccino kahveler de çokça satılan Altınmarka kahve ürünleri arasındadır. Cappuccino kahveler sayesinde daha rahat bir şekilde konsantre olabilir ve daha uzun süre tokluk hissi yaşayabilirsiniz. Önerilen miktarlarda cappuccino kahve tüketmek metabolizmanızı hızlandırabilir. Cappuccino kahve çeşitleri de kilo vermeye çalışan insanların çokça tercih ettiği kahve türleri arasındadır. Eğer cappuccino şekersiz bir biçimde tüketilirse kalori miktarı oldukça az olan bir içecektir. Bütün bunlara ek olarak cappuccinonun B12 ve D vitaminleri gibi bazı vitaminler bakımından sağlıklı bir içeriğe sahip olduğu söylenebilir.

Altınmarka Gıda Malzemelerini Tercih Etmeniz İçin Sebepler

Altınmarka nadir bulunan farklı çikolata türlerini de hizmetinize sunan bir markadır. Altınmarka vegan çikolata ve Altınmarka glutensiz çikolata gibi ürünler hayvansal maddeler ve gluten tüketmek istemeyen kullanıcılar için ideal olabilir. Vegan çikolatalar sayesinde hayvansal maddeler olmadan istediğiniz gibi çikolata tüketebilirsiniz. Çölyak hastalığı gibi bazı rahatsızlıklara sahip olan kullanıcılar için glutensiz çikolata rahatlıkla tüketebilecekleri bir yiyecektir. Altınmarka şekersiz çikolata sayesinde rafine şeker olmadan çikolata tüketebilmeniz mümkün hale gelir. Ayrıca bu tür farklı içeriğe sahip çikolatalar sayesinde kalori alımını da en aza indirebilirsiniz. Altınmarka gıda malzemeleri yurt dışından getirilen ham maddeler ile yapılan, en kaliteli gıda malzemeleri arasındadır. Çikolata benzeri pasta süslemesi olarak kullanılabilecek gıda malzemesi ürünlerini satın alarak ticari amaçlarla da kullanabilirsiniz. Özellikle pralin çikolatalar hem yüksek gramaja hem de bu gramaja oranla uygun fiyata satıldıkları için ticari amaçla satın alma işlemleri gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için ideal ürünler olabilir. Altınmarka çikolataların birbirinden farklı şekil ve lezzetleri sayesinde farklı amaçlarla bu ürünleri kullanabilirsiniz. Altınmarka kakao tozu ve Altınmarka kakao yağı gibi ham maddeler de en kaliteli ve en lezzetli şekilde seçilerek çikolataların yapımında kullanılır. Altınmarka online satış sistemi üzerinden ürünlerini hizmetinize sunar. Bu ürünlere sahip olmak isterseniz Hepsiburada üzerinden satın alma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Altınmarka Ürünleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Altınmarka ürünleri birden fazla alanda kullanabilme imkanınız olan çok çeşitli formlarıyla öne çıkan malzemelerdir. Altınmarka çikolata ve sos gibi ürünleri yiyecek olarak tüketebilirsiniz. Aynı şekilde bu ürünleri profesyonel ve ticari amaçlarla tatlı, pasta, waffle gibi yiyecekleri hazırlarken sunum veya hazırlama kısmında da kullanabilirsiniz. Ürünlerin çeşitliliği çok fazla olduğundan bir malzemeyi birden fazla alanda kullanma şansı elde edebilmeniz de mümkündür.

Altınmarka Ürün Yorumları Nasıldır?

Altınmarka ürün yorumları ürün sayfasında bulunur ve ürünü satın alıp deneyimlemiş kullanıcılar tarafından yapılır. Altınmarka çikolata yorumları üzerinden de anlaşılabileceği gibi Altınmarka firmasının çikolata ürünleri çokça tercih edilen ve beğenilen çikolata markaları arasında gösterilebilir. Ürün yorumlarını okuyarak satın almak istediğiniz gıda malzemesi hakkında daha kapsamlı bilgilere sahip olma şansı elde edebilirsiniz. Siz de bu gıda malzemelerinden dilediğinizi satın aldıktan sonra değerlendirmelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilir ve yol gösterici bir misyon yüklenebilirsiniz.

Altınmarka Ürünlerinin Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Altınmarka firmasinin kaliteli ve lezzetli ürünlerinin fiyatı ürünlerin maliyetine göre belirlenir. Ürün maliyetleri baz alınarak belirlenen fiyatlar kullanıcıları memnun eder. Altınmarka ürünlerinin fiyatları farklı türler arasında değişiklik gösterir çünkü ürünlerin sahip oldukları özellikler farklıdır. Altınmarka çikolata fiyatları en uygun şekilde belirlenerek kullanıcıyı tatmin edebilmeyi hedefler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Altınmarka

71 ürün listeleniyor
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler