Giyim

Anneler, söz konusu bebekleri olduğu zaman her zaman en iyisini isterler. Bebeklerinin her daim mutlu, huzurlu ve sağlıklı olmaları için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Söz konusu bebek giyimi olduğunda ebeveynler, bebeklerinin en kaliteli ve en şık giysileri giymesini ister ve bu giysileri bulabilmek için mağaza mağaza dolaşır. Biz hem bebeklerine en iyi kıyafetleri giydirmek isteyen ebeveynler için hem anne adayları için en şık ve en kaliteli kıyafetleri bir araya topladık.

Hamile Anneler İçin Üretilen Giysiler Hem Sağlıklı Hem de Şık

Hamilelik, hayatınızda en rahat olmanız gereken dönemdir. Üreticiler de hem anne adaylarının hem de bebeklerinin sağlıklarını göz önüne alarak sizlere maksimum konforu, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunar. Hamileliğinizin henüz başındaysanız, 3 ile 4 ay sonra bebeğiniz büyümeye ve siz de kilo almaya başlayacaksınız. Bu doğrultuda üretilen hamile giyim ürünleri âdeta üzerinizde yokmuş hissi yaratacak. Anne adayları bebeklerinin doğumuna kadar devamlı olarak kilo aldığı için birçok hamile giyim ürünü beden ölçüleri ayarlanabilir özellikte üretiliyor.

Hamile Kıyafeti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamileliğiniz süresince vücut ölçüleriniz sürekli olarak değişeceğinden dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor.

  • Esnek kumaşlardan imal edilmiş hamile giyim ürünlerini tercih edin, bu sayede kıyafetlerinizi hem daha uzun zaman giyebilir hem de kumaşın esneme payı sayesinde içinde daha rahat hareket edebilirsiniz.
  • Hamileliğiniz süresince hormon değerleriniz sürekli olarak değişeceğinden vücudunuzda terlemeye sebep olabilir. Bu hususta hava alan ve terlemeyi önleyen kıyafetleri tercih etmenizde büyük fayda var.
  • Keten ve kumaş pantolon modelleri jeanlere göre bir nebze daha rahat olacağından alt giyim ürün olarak bunları tercih edebilirsiniz.

Ayrıca yalnızca kullanım rahatlığına değil, kıyafetlerin şıklığına da özen göstermenizi öneririz. Moda ve anne, bebek giyim sektörünün gelişmesiyle artık yalnızca konforlu ürünler değil, modadan kopmayan ve oldukça şık görünümlere sahip ürünler de üretiliyor.

Bebeğinizin Hassas Cildine Uygun Giyim Ürünleri

Bebeğinizin ev içerisinde ve dışarıda soğuk ve sıcak havalardan korunmasını sağlayacak kıyafetler, bebeğinizin hassas cildine zarar vermeyecek ve tahriş gibi sorunlar yaşatmayacak malzemelerden üretiliyor. Pamuklu ve organik yapıda kumaşlardan üretilen bebek kıyafetleri ile onların sağlığını koruyabilirsiniz. Mevsim değişiklikleri bebeklerin hassas vücutlarını ağır bir şekilde etkileyebilir. Bu yüzden her mevsime uygun kıyafet alışverişi yapmanız çok önemli. Sıcak yaz aylarında, hava akışını sağlayan ve terlemeyi önleyen pamuktan yapılmış kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Soğuk havalarda da daha kalın ve sıcağı hapseden kıyafetler yardımıyla bebeklerinizin vücut sıcaklığını ve sağlığını koruyabilirsiniz. Her mevsim ve her hava koşulu için özel olarak üretilen bebek kıyafetleri ayrıca çok tatlı tasarımlara sahip. Kız ya da erkek bebekleriniz için tercih edebileceğiniz oldukça geniş renk paletleri ve kıyafet tasarımları bulunuyor. Hepsiburada, bebekleriniz ve sizler için üretilen en kaliteli giyim ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.

Bebek Kıyafeti Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamileliğiniz boyunca bebeğinize gerekli sıcaklığı ve konforu sizler sağladınız. Ancak bebeğiniz doğduktan sonra sıcağa ve soğuğa karşı onu koruyacak tek şey kıyafetleridir. Bu doğrultuda kıyafet seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor.

  • Tercih edeceğiniz bebek kıyafetlerinin çıt çıtlı olmasına dikkat edin. Bebekler kıyafet değiştirmeyi pek sevmediğinden boğazdan geçirmeli kıyafetler sizi epey bir uğraştırabilir.
  • Kıyafetlerde küçük çaplı aksesuarların bulunmamasına dikkat edin. Gevşek düğmeler, boncuklar ve benzeri aksesuarları bulunan kıyafetleri kesinlikle almamalısınız. Bebekleriniz bu aksesuarları kopartarak ağzına doğru götürebilir.
  • Aldığınız kıyafetlerin yıkanabilir özellikte olmasına dikkat edin. Bebekler sık sık kustuğundan gün içerisinde birçok kıyafet kirli sepetine doğru yolculuğa çıkabilir.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anne Bebek Giyim Ürünleri

1504 ürün listeleniyor
Anne / Bebek / Oyuncak
Anne / Bebek / Oyuncak
Giyim
Giyim
Hamile Giyim
Hamile Giyim
Bebek Giyim
Bebek Giyim
Çocuk Giyim
Çocuk Giyim
Soobe
Sevi Bebe
Baby Jem
Webombinoo
Ships Baby
Pediped
Popique Organics
Elija Lingerie
Shecco Babba
Bebefox
NBB
Emay
Effort
Igor
Ponpon Baby
Sema Baby
Birkenstock
Ecocotton
Disney
Attipas
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 41 / 1504 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?