Antibakteriyel Sabunlar

Evde ya da dışarıda geçirdiğiniz süreler içerisinde, pek çok nesneyle temas halinde olabilirsiniz. Temas ettiğiniz yüzeylerde bulunabilen hastalık yapan bakteriler, siz farkında olmadan ellerinize bulaşabilir. Ellerinizle dokunduğunuz her yere geçebilen bu bakterilerden kurtulabilmek için farklı markalar tarafından geliştirilen antibakteriyel sabunları kullanmanız, sizin için ideal çözüm olabilir.

Antibakteriyel Sabun Fiyatları

Hem sizin için hem de sizler için çok önemli olan çocuklarınıza yönelik antibakteriyel sabunlar bulunur. Bu sabunlar, katı ve sıvı formda yer alarak hoş görüntüleri ve kokularının yanında, sizleri bulunduğunuz ortamlardaki hastalık yapan bakterilerden koruyabilirler.

Antibakteriyel sıvı sabunlar içerisinde limon ve zencefil içerikli ürünler, özel formül ve hoş kokularıyla el ve bebek giysisi temizleyicisi olarak kullanıma uygundur. Zeytin ve Hindistan çekirdeği yağının esansiyel yağlarla karıştırılmasıyla, cildinizin doğal dengesini bozmadan, cildinizi temizleyip koruyarak ellerinizde hoş bir koku bırakabilirler. Formülündeki rahatsızlık vermeyen içerikler sayesinde, istediğiniz sıklıkta bu ürünleri kullanabilirsiniz. Bebek giysilerinin temizliği, herkesin hassas olduğu noktalardan biridir. Bu ürünleri bebek giysilerinin temizliğinde kullanabileceğiniz gibi, ipek ve saf yün gibi hassas giysilerinizin temizlenmesinde de kullanabilirsiniz. Özel tasarımlı şişelere sahip olan kimi ürünler, bulundukları ortama şıklık katabilir. Islak ele veya vücuda uygulandığında köpürtülüp ardından durulanması suretiyle kullanılabilen bu ürünler, ellerinizi temizlemelerinin yanı sıra, cildinizi nemlendirebilirler.

Bazı antibakteriyel sabunların sahip oldukları ylang ylang, vanilya ve yaseminin çiçeksi, tatlı ve cezbedici kokularından hoşlanıyor olabilirsiniz. Bu kokulara ek olarak badem yağı ile zenginleştirilmiş formülüyle sizlere sunulan ürünler, günlük kullanıma uygundur. Aynı zamanda bu sabunlar, hoş ambalaj tasarımlarıyla sevdiklerinize zarif bir hediye seçeneği olarak da değerlendirilebilir. Paçuli, gül goncası ve mavi lavanta gibi farklı kokularıyla katı sabunlardan hoşlananların beğenisine sunulan antibakteriyel sabunların fiyatları; marka, sabun formu, ambalaj yapısı ve gramaj gibi değişkenlere göre farklılık arz edebilir.

Antibakteriyel Sabun Nedir?

Bakteriler tek hücreli mikroskobik canlılardır ve çok hızlı çoğalabilirler. Bu canlılar, zatürree, ishal, tifo, konjoktivit, kolera gibi pek çok hastalığa neden olabilirler. Hastalık yapan bakteriler, kirli ellerle etrafa bulaşabilirler. Hem kendi sağlığınız hem de çevrenizdekilerin sağlığı için ellerinizi su ve antibakteriyel sabun ile yıkamanız gerekir. Bu sayede birçok hastalığı engelleyebilirsiniz.

Çok kalabalık ortamlarda bulunuyor ve mikroplardan çekiniyorsanız, zararlı bakterilerin hemen hepsini saniyeler içerisinde öldürebilen antibakteriyel sabunlar, sizin için uygun çözüm olabilirler. Ürünler, özel olarak geliştirilen etkili formülleriyle sizler için koruma sağlayarak, cildinizi en üst düzeyde hijyene kavuşturabilirler.

Paprika özlü sıvı antibakteriyel sabunlar, rahatlamanızın yanı sıra selülit gibi sorunların giderilmesine yardımcı olmak için üretilmişlerdir. Bazı ürünlerin, E vitaminiyle zenginleştirilmiş içeriğinin, Shea yağı ile desteklenmesiyle, yaşlanma önleyici özelliğe sahip olması sağlanmıştır. Kan dolaşımını arttırmak ve selülitli görüntüden kurtulmak için ürünü iç uyluk ve alt karın bölgesine masaj yaparak uygulamanız gerekir. Bu sabunları yüz ve cilt için kullanacaksanız, sabunu hafifçe köpürtüp uygulayacağınız bölgeye masaj yaptıktan sonra, ilgili bölgeyi ılık suyla durulamanız önerilir.

Eğer katı antibakteriyel sabunların farklı renk, koku ve biçimde üretilmeleri sonucu oluşturdukları cezbedici görüntülerden hoşlanıyorsanız, çok sayıda farklı ürün arasından kendiniz ve kullanacağınız alan için uygun olanları seçebilirsiniz. Gelincik, lavanta ve mine çiçeği, kiraz çiçeği, kırmızı üzüm, kakao ve gül özlü gibi birçok alternatif kokulara sahip ürünler, sizlerin beğenisine sunulur. Kadın ve erkek kullanımına uygun olan bu sabunlar, E vitaminiyle de cildinizi beslemeye ve korumaya yardımcı olabilirler.

Pompalı ve pompasız yapıya sahip sıvı antibakteriyel sabunların yanı sıra, katı yapıdaki ürünlerden de arzu ettiklerinizi seçebilir, günlük yaşamınızın daha hijyenik olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Antibakteriyel Sabun Fiyatları

394 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 26 / 394 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?