Arçelik Klimalar

Yaz aylarında serinlemek amaçlı kullanılan kış aylarında ısınma ihtiyacınızı karşılayan klimalar evlerde, okullarda, iş yerlerinde ve daha pek çok mekanda kullanılır.

Eskiden lüks olarak görülen klimalar artık tamamen ihtiyaç halini almıştır. Her geçen gün daha da gelişen klima teknolojisi, daha az enerji ile daha çok sıcak ve soğuk hava imkanı sağlıyor. Klimalar ısı özelliklerinin yanında, bulunduğu ortamın havasını da temizleyerek daha sağlıklı bir ortam sunuyor.

Arçelik Klima Fiyatları

Klima alırken her zaman kalite yönünden onaylanmış klimalar tercih edilmelidir. Montaj hizmeti veren, servis ağı kuvvetli Arçelik klimalar, aynı zamanda gelişmiş teknolojisi ve kalitesiyle tercih edilir. Klimanın kurulumu da oldukça önemlidir. Yanlış yere kurulmuş bir klima sağlığa ciddi zararlar verebilir. Klima, bulunduğu ortamdaki insanları rahatsız etmeyecek bir yere kurulmalıdır. Arçelik klimalar kanatçıkları sayesinde ortamdaki insanları rahatsız etmez.

Klimalar doğru kullanıldığında sunduğu klimatize ortam sayesinde sağlık açısından faydalıdır. Yazları oldukça sıcak olan bölgelerde klima ile rahat nefes alabilir; kışları çok sert geçmeyen bölgeler de kolaylıkla ısınma ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Özellikle inverter teknolojisine sahip klimalar ile yüksek verim elde ederken, yakıt derdinden de kurtulursunuz. Klimanızı sürekli açıp kapattığınız takdirde çok fazla enerji tüketirsiniz. Böyle olunca da haliyle klimanın çok elektrik tükettiğini düşünürsünüz. Oysa inverter teknolojisi, ortam ısısını kendiliğinden ayarladığı için, sürekli açıp kapatmanızı gerektirmez. Bu yüzden inverter klimalar çok daha ekonomiktir.

Arçelik Klima

Klima alırken hangi marka olduğuna da dikkat edilmelidir. Alelade markaların klimalarından istediğiniz verimi elde edemediğinizde klimalara karşı olumsuz düşüncelere sahip olursunuz. Arçelik klimalar en çok tercih edilen ve kalitesi onaylanmış klimalardır. Duvar tipi klima, salon tipi klima ya da portatif klima seçenekleriyle siz de ihtiyacınıza uygun klimayı Arçelik klimalar arasından bulabilirsiniz.

Duvar tipi klimalar oldukça sessiz çalışırlar. Bir iç ve bir dış üniteden oluşabilecekleri gibi, bir dış ve bir çok iç üniteden de oluşurlar. Bu klimaların montajı, uzman kişiler tarafından yapılır. Çünkü iç üniteler ve dış üniteler arasında elektrik kablosu, drenaj hortumu, izole, bandaj gibi bağlantıların olması gerekir. Arçelik salon tipi klimalar daha çok iş yerlerinde, mağazalarda yani insanın çok olduğu geniş mekanlarda tercih edilir. Güçlü fanları sayesinde homojen olarak hava dağılımı sunarlar. Bu klimaların takviye ısıtıcıları da vardır. Böylece düşük dış ortam sıcaklıklarında da kusursuz çalışırlar.

Arçelik pencere tipi olan portatif klimalar da, ekonomik olarak oldukça makul fiyatlardan satılır. Montajı diğerlerine göre çok daha kolaydır ve istenilen mekana taşınabilir özelliktedir. Üstelik bu klimalar az da olsa taze hava girişine olanak sağlarlar.

Arçelik klimalar inverter özelliğe sahiptir. Çalışma kapasitelerini ihtiyaca göre artırırlar ya da azaltırlar. Inverter olmayan diğer klimalarda ısı belli bir noktaya geldiğinde, klima otomatik olarak kapanır. Her açılıp kapanmasında klima ek enerji yakar. Arçelik inverter klima teknolojisi ile klima ortam ısısını otomatik olarak ayarlar. Böylece açılma ve kapanma gibi ek enerji kayıpları yaşanmaz.

Arçelik Klima Yorumları

Arçelik klima kullanıcıları daha az enerji ile maksimum verim sağlayan bu klimalardan oldukça memnun olduklarını dile getiriyor. Sessiz çalışma özelliğine sahip bu klimalar aynı zamanda çevre dostu olmalarıyla da Arçelik kullanıcılarından tam not aldı. Kolayca çıkarılıp temizlenebilen filtre özelliği sayesinde, müşteriler ürünlerin oldukça kullanışlı olduğunu düşünüyor. Özellikle Arçelik klimaların soğutma özelliklerinin diğer klimalarla kıyaslandığında çok daha etkili olduğunu düşünen kullanıcılar var. Kullanıcıları tarafından oldukça beğeni alan Arçelik klimaları siz de gönül rahatlığıyla inceleyebilirsiniz.

Arçelik Klima Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Arçelik
  2. Baymak
  3. Samsung
  4. Vestfrost
  5. Hotpoint Ariston
  6. Altus
  7. LG
  8. Demirdöküm
  9. Beko
  10. Indesit
  11. Toshiba
  12. Vestel
  13. Bosch
  14. Alarko
  15. York
  16. Vaillant
  17. Airfel
  18. Franke
  19. Olefini
  20. Profilo
 2. BTU (Soğutma Kapasitesi)
 3. Enerji Sınıfı
 4. Maksimum Etki Alanı (m2)
 5. Inverter
 6. Fiyat Aralığı
  -
 7. Ürün Puanı
 8. Renk
 9. Klima Türü
 10. Ses Seviyesi (dB)
 11. Satıcı
 • Marka Arçelik
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/arcelik
BAŞA DÖN