Arçelik Klima

Teknolojinin gelişmesi, çeşitli mekanlarda kullanılabilecek birbirinden farklı beyaz eşyaların kullanım oranını da önemli ölçüde arttırdı. Beyaz eşya markası dendiğinde ilk akıllara gelen markalardan biri olan Arçelik, üretimini gerçekleştirdiği klimaların kalitesiyle de tanınır. Arçelik klima kişilerin sıcak havalarda kullanmak için başvurduğu beyaz eşya çeşitleri arasında yer alır. Aynı zamanda soğuk havalarda, markanın üretmiş olduğu klima seçeneklerini tercih ederek bulunduğunuz mekanın ısınmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların ihtiyaçlarının önemli ölçüde karşılanabilmesine katkı sağlayan markanın klima çeşitleri, kişilerin yaşamlarını çok daha konforlu hale getirmelerine yardımcı olmaktadır. Kullanıcılarını teknoloji ile buluşturan marka, bu anlamda öncü beyaz eşya markalarından biri olarak bilinir. Kullanıcılarının çok daha yaşanabilir bir yaşam sürebilmeleri için teknolojiyi kullanan marka, üretmiş olduğu klimalar ile bu memnuniyeti sürdürür. Kullanıcıların, zorlu hava koşullarından etkilenme oranını en aza indirgeyen klimaları üreten marka, birbirinden çeşitli ürünleri sayesinde kullanıcılara seçim kolaylığı sunmaktadır. 

Büyük bir kitle tarafından benimsenen Arçelik ev tipi klima küresel ısınmanın iyice arttığı son yıllarda, kullanıcıların zorlu iklim şartları ile olan mücadelesine destek olur. Aşırı sıcak havalarda serinlemenin tek çözümü olarak ifade edilmesi mümkün olan markanın klima çeşitleri, zorlu hava şartlarını kaliteli hale dönüştürmeyi amaç edinir. Düşük enerji tüketimi sayesinde çevre dostu olarak adlandırılması mümkün olan markanın klima çeşitleri, yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesine de sahip olmasıyla bilinir. Kullanıcıların serinlemek ya da ısınmak amacıyla tercih etmesinin mümkün olduğu markanın klima modelleri, farklı renk alternatifleri ile bulunduğu mekanın havasını değiştirir. Sessiz çalışma özelliğinin de söz konusu olduğu markanın klima alternatifleri, kişilerin daha ferah ortamlara erişerek konfora ulaşmalarını destekler. Siz de markanın ferahlatıcı etkiye sahip olan klima modelleri arasından evinize en uygununu tercih ederek yaz aylarını rahat geçirebilirsiniz. 

Her Eve Uyum Sağlayan Arçelik Klima Modelleri

Kullanıcıların arzu ettiği her alanın kolay bir biçimde ısıtılıp soğultulmasını destekleyen Arçelik klima fiyatları açısından da kullanıcıların bütçesini korumasına sebep olur. Kolay kurulumları sayesinde markanın üretmiş olduğu klimalar ile ilgili, pratik olduğunu söylemek mümkün. İstenilen her alanın kolayca soğutulabilmesi ve hızlı bir biçimde hazır hale gelmesi, markanın ürettiği klima modellerinin kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar arasında yer alır. Zorlu mevsim şartlarından etkilenmeyecek kadar dayanıklı ürünler olarak bilinen klima modelleri, kullanıcıların isteği doğrultusunda her ortamda kurulabilir. Bu ortamlar arasında, ofis, büro ve ev gibi çeşitli alanlar yer almaktadır. Son derece geniş bir ürün ağına sahip olan Arçelik, üretmiş olduğu çeşitli klimalar sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Kullanıcıların isteklerine göre uygunluk gösteren ürünlerden biri olarak bilinen Arçelik Neo Plasma klima eşsiz ve yenilikçi tasarımı sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bulunduğu ortamın havasının bir anda değişmesine neden olacak bu klima çeşitleri, her ortama uygunluk gösterir. Çok amaçlı kullanım alanına sahip olan markanın ürünlerini kullanıcılar arzu ettiği her ortamda rahatça kullanabilir. Klima denildiği zaman kullanıcıların ilk aklına gelen markalardan biri olmayı başaran Arçelik, üretimini sağladığı klimalar sayesinde evlerin daha konforlu yaşam alanı olmasının önünü açar. 

Arçelik markasının üretimini gerçekleştirdiği klima çeşitleri, birbirinden farklı modele ev sahipliği yapmaktadır. Markanın bünyesinde barındırdığı klima çeşitleri, monteli ve modüler olmak üzere birbirinden farklı iki grup çatısı altında incelenir. Modüler olarak adlandırılan klimalar, kullanıcıların arzu ettiği ortamı istedikleri ısıya getirebilmeleri sağlamaktadır. Arçelik klima yorumları arasında, modüler klimaların sağladığı eşsiz konforlara da değinilir. Kullanıcıların arzu ettiği ortam ısısını anında sağlayan markanın klima çeşitleri, ortamın hızlı bir biçimde arzu edilen sıcaklığa getirilmesini de destekler. Bu sayede markanın bu özelliğe sahip olan klimaları sıklıkla tercih edilir. Birden fazla ortamın aynı anda ısısını değiştirebilecek etkiye sahip olan markanın klima modelleri, bu noktada kullanıcılara çeşitli avantajlar sunmayı başarır. Arçelik marka klimaların kullanıcılarına sunulan en büyük avantajlar arasında, kolay taşınabilir olması yer alır. Yaz tatillerini değerlendirmek için gideceğiniz ortamlara klimayı da götürerek ortamın konfor seviyesini yükseltebilirsiniz. Gideceğiniz yazlık ya da yayla gibi ortamlarda konaklayacağınız evlere, satın aldığınız Arçelik marka klimayı da götürerek kolayca kurup ortamı arzu ettiğiniz ısıya getirebilirsiniz. Portatif yapıya sahip olan markanın bazı klima çeşitleri, bu sayede kullanıcıların avantajına neden olacak çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. 

Arçelik Klima Modelleri ile Ortamın Isısını Siz Belirleyin

Kullanıcıların tek bir klima ile bulunduğu farklı ortamların ısısını değiştirmeleri, portatif ürünler sebebiyle mümkündür. Kolay taşınabilen bu klima modelleri aynı zamanda kolay temizlenebilmesi sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Markanın ön plana çıkan diğer modelleri arasında Arçelik Neo Inverter klima 12000 yer almaktadır. Birbirinden farklı çalışma kapasitelerine sahip olan markanın klima seçenekleri, farklı istek ve ihtiyaçlara sahip olan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Özellikle yaz aylarında sık sık tercih edilen markanın diğer klima modelleri, bilinen ve duvara monte edilen türden cihazlardır. Bu cihazlar da tıpkı diğer Arçelik marka cihazlar gibi kolay kullanım seçeneklerine sahiptir. Kısa bir süre içinde kurulumu sağlanan markanın klima çeşitleri kurulumun ardından hemen çalıştırılabilir. Kavurucu sıcakların vazgeçilmezi olarak ifade edilen markanın cihazları, başarılı bir soğutucu ayarına sahiptir. Kolayca çalıştırılabilen klima modelleri, ev, ofis, cafe, yazlık ve diğer ortamlar için son derece uyumlu bir çalışma sistemine sahiptir. Her kullanıcının isteğine uygun bir biçimde ısı derecesine sahip olan markanın klima seçenekleri, tatil yapmak için tercih ettiğiniz ortamlarda bile yanınızda götürebileceğiniz türdendir. Arçelik A+++ klima ise sunmuş olduğu enerji tasarrufu ile kullanıcılar tarafından bilinir. Hem çevreye hem de faturalara yansıyan bu tasarruf sayesinde gereksiz enerji tüketiminin önüne geçilmek amaçlanır. 

Her ortama uyum sağlayabilecek türden ürünlere sahip olan Arçelik, üretmiş olduğu klima çeşitlerinin enerji tasarruflu olmasına dikkat eder. Arçelik A++ klima ev ve ofis ortamları için oldukça uygun ölçülere sahiptir. Isıtma ve soğutma işlemlerini son derece etkili bir biçimde yapmayı başaran markanın klima modelleri, bazı zamanlar birbirinden farklı boyutlara sahip olabilir. Farklı boyutlarda üretilen markanın klimalarını seçerken bu sebeple, tercih edeceğiniz ortama uyup uymamasına dikkat etmelisiniz. Geniş bir alanda markanın klima seçeneklerini tercih etmek isterseniz, daha büyük bir Arçelik klima satın alabilirsiniz. Küçük bir büro ya da evde klima kullanmayı arzu ediyorsanız, tercihiniz markanın üretmiş olduğu küçük boyutlu klima modellerinden yana olmalıdır. Arçelik klima markasının kullanıcılarına sunmuş olduğu geniş ürün ağı sayesinde, kullanıcıların kendilerine en uygun cihazı seçerken zorlanması engellenir. Tam olarak bir kullanıcının neye ihtiyacı olduğunu, neyi istediğini belirleyebilen Arçelik, kullanıcı memnuniyetini son derece önemsemektedir. Markanın klima seçeneklerini tercih ederken evinizin ya da iş yerinizin mobilyalarına uygun olmasını arzu edebilirsiniz. Markanın ürünleri, her ortama uyum sağlayabilecek türden renklere sahiptir. Bu renkler arasında, beyaz, siyah ve gri gibi renkler yer alır. 

Her Eve Uygun Arçelik Klima Seçenekleri 

Geniş bir ürün ağına sahip olan Arçelik, kullanıcılarının isteği yönünde birbirinden farklı ve faydalı ürünleri piyasaya sürmektedir. Arçelik Multi Split klima 1+2 bir dış, iki iç üniteden meydana gelir. Kullanıcıların arzu ettiği sıcaklık ya da soğukluk seviyesinin rahatça ayarlanması, Arçelik marka klimalar ile çok daha mümkün hale gelmektedir. Ayrıca, farklı tasarımlara sahip olan klimalar arasında Multi Split olarak tanımlanan bir dış, iki iç üniteden meydana gelen cihazlar da vardır. Mobilyalara ve aksesuarlara da uygunluk gösteren markanın ürünleri, kaliteli malzemeler eşliğinde üretildiğinden dolayı uzun ömürlüdür. Bu sebeple, eşsiz bir klima konforu sağlayan Arçelik ürünlerini uzun yıllar, dilediğiniz ortamda tercih edebilirsiniz. Markanın üretmiş olduğu klima seçeneklerinin birbirinden farklı özellikleri söz konusudur. Bu özellikler arasında, farklı ısı modları da yer alır. Tıpkı Arçelik iyonizerli klima seçeneğinde olduğu gibi gece, sıcak, soğuk ve nem giderici ısı modları söz konusudur. Bu değişik ısı modları, tamamen kullanıcıların isteklerine göre şekillenir. Sıcak havalarda nem giderici ve soğuk modu açarak ortamın ısısını arzu ettiğiniz oranda düşürebilirsiniz. Soğuk havalarda sıcak modu açarak, klimanızın ortamı ısıtmasına izin verebilirsiniz. Markanın üretimini sağladığı klima seçenekleri, daha yaşanabilir ısı ortamlarında bulunmanızı sağlar.

Kullanıcılar, Arçelik klimaların geniş kullanım alanlarından da haberdar olmayı arzu eder. Geniş ürün yelpazesi sayesinde tanınan Arçelik klimalar, birbirinden farklı klima modelini bünyesinde barındırdığı için geniş kullanım alanına sahiptir. Arçelik 1+3 multi sistem klima seçenekleri de yaygın kullanım alanları ile bilinen klima modelleri arasında yer alır. Akıllara ilk olarak klimaların en yaygın şekilde kullanıldığı ortamlar gelmektedir. Bu ortamlardan ilki şüphesiz evlerdir. Evlerde, kullanıcılar arzu ettikleri her bölüme Arçelik marka klima monte edebilir. Evlerde, daha çok yatak odası ve salon bölümlerinde markanın eşsiz özelliklere sahip olan klima seçenekleri tercih edilir. Yaz ve kış aylarının iklim değişikliklerinden dolayı çok daha zorlu geçtiğini söylemek mümkün. Bu sebeple evinizde tercih edebileceğiniz markanın klima seçenekleri ısıtma ve soğutma gibi pek çok moda sahiptir. Rahatlıkla ayarlanabilmesi mümkün olan bu modlar, kış ve yaz mevsimlerinin daha ılımlı bir biçimde atlatılmasına yardımcı olur. Yüksek kapasiteli ürünleri de bünyesinde barındıran Arçelik, bu noktada ofis ve büro gibi iş yerlerinin kullanımına uygun ürünler üretmektedir. Geniş kapsamlı kullanım alanına sahip olan Arçelik ürünleri, farklı tasarımlarıyla her ortama uyum sağlayabilecek türdendir. Oturma odası gibi geniş alanlarda rahatlıkla tercih edeceğiniz klimalar, sizlere konforu yaşatacaktır. 

Aşırı Sıcakların En Konforlu Çözümü: Arçelik Klimaları

İklimlendirebilme olarak ifade edilen, mevsim dışında ısıtma ve soğutma işlemlerini tek bir tuş yardımıyla yapabilen Arçelik 7000 klima düşük ses seviyesi eşliğinde çalışır. Dinlenmek istediğiniz zamanlarda ya da evinizde bir çocuk varsa evde yer alan tüm cihazların sessiz bir biçimde çalışmasını arzu edebilirsiniz. Bu isteğinize karşılık üretilen Arçelik 7 lik klima seçenekleri söz konusudur. Evde sağlanan sessizlik ortamının klima çalışırken bile sürdürülmesini arzu eden kullanıcılar, tercihlerini sessiz bir biçimde çalışma özelliğine sahip olan Arçelik cihazlarından yana yapacaktır. Sessiz çalışan bir Arçelik kliması, kullanıcılarına iş ortamlarında da gereklidir. Çalışırken odak noktanızı kaybetmemek için tüm cihazların ve kişilerin sessiz olmasını beklemeniz oldukça doğaldır. Arçelik, bu sebeple ofis ortamına sığabilecek büyüklükte sessiz çalışma özelliğine sahip olan klima modellerini piyasaya sürmektedir. Geniş çalışma ortamlarına sahip olan Arçelik klima modelleri, portatif ve duvara monte edilen iki farklı gruptan meydana gelmektedir. Bu sayede kişiler, bulundukları ortamı son derece kolay bir biçimde iklimlendirebilir, ortamın çok daha konforlu bir hale gelmesi sağlanabilir. Teknolojinin en son yenikleri eşliğinde üretilmesi mümkün olan markanın klima çeşitleri, kullanıcıların isteklerini en iyi şekilde karşılamak için sürekli kendini yeniler. Bu sebeple, markanın ürünleri birbirinden eşsiz modellere ve teknik özelliklere sahiptir.

Markanın klima modelleri, farklı kapasitelere sahip olması sebebiyle değişik kullanım alanlarına da sahip olur. Arçelik 8’lik klima farklı kapasiteler eşliğinde üretilen klimalar arasında yer alır. Bu sayede, birbirinden farklı pek çok ortama uygunluk gösteren markanın klima modelleri, kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde cevap verilebilmesi mümkün olan teknik özelliklere sahiptir. Çevre dostu olan Arçelik klima modelleri, bu noktada hem cebinizi hem de çevreyi koruması sebebiyle bütçe dostu özelliğe de sahiptir. Gelişmiş diğer seçeneklere de sahip olan Arçelik marka klima alternatifleri, nem alma özelliğini bünyesinde bulundurur. Yaz ve kış aylarında çoğu zaman ortamın nemli olmasından şikayetçi olmak mümkün. Ortamda bulunan nemi alabilmesi için Arçelik, ürünlerini üstün teknoloji eşliğinde üretmiştir. Hava sıcaklığının normal fakat nem oranının son derece yüksek olduğu zamanlar söz konusudur. Bu tarz zamanlarda kullanıcıların konforunu sağlamak amacıyla Arçelik klimaları devreye girer. Yaşam kalitesini daha da yükselten nem alma özelliği, çevre dostu Arçelik klimalarında da bulunması sebebiyle geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Nemli ortamda açılan Arçelik klima, havada bulunan tüm nemi saniyeler içinde optimize eder. Özellikle evinde yaşlı ya da bebek bulunan kullanıcılar mutlaka nem alma özelliğine sahip olan Arçelik cihazlarını tercih etmelidir. Aynı zamanda sevimli patili dostlarınız da evde bulunuyorsa, tercihinizi mutlaka markanın üstün teknolojiye sahip olan klimalarından yana kullanabilirsiniz. 

Kullanıcıların Sağlığını Düşünen Arçelik Klima Modelleri

Yerleştirildiği ortamın nemini anında alan klima çeşitlerinden biri olan Arçelik 3’lü klima modelleri, yaşam kalitesinin yükseltilmesi amacını taşır. Üstün teknoloji sayesinde adından söz ettiren markanın klimaları, aynı zamanda programlı başlama ve bitirme özelliğine sahiptir. Programlı başlama ve bitirme özellikleri, klima açık haldeyken uykuya daldığınız zaman meydana gelecek boyun tutulması ve vücut ağrıması gibi sorunların önüne geçmektedir. Bir bakıma son derece tasarruflu olduğu belirtilen bu modeller hem enerji hem de zaman tasarrufu sunmaktadır. Aynı zamanda bu üstün özellik sayesinde, evinize varmadan evinizin havasını rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Bu sayede siz gelmeden ortamınız, sizin belirlediğiniz dereceye uygun bir biçimde ısı değiştirir. Arçelik, tüm bu kolaylıkları kullanıcıların yaşam kalitesini yükseltmek, onlara çeşitli konfor ortamları sunabilmek için yapar. Kullanıcıların, merak ettiği bir diğer konu ise Arçelik marka klimaların sağladığı hijyen hizmetidir.

Arçelik, üretmiş olduğu klima modellerine otomatik temizleme seçeneği eklemektedir. Neredeyse tüm Arçelik marka klima seçeneklerinde yer alan bu özellik, klimayı kullandıktan sonra devreye girmesi mümkün olan bir özelliktir. Klima içinde yer alan nemi kurutan bu özellik, klimada meydana gelme ihtimali bulunan toz ve bakteri oluşumunu engeller. Bu sayede klima çalıştırıldığı an, ortama toz ve bakterilerin gelmesi engellenir. Arçelik 2’li klima modelinde de yer alan bu özellik, ortamın hijyenik kalmasının en önemli destekçisidir. Hızlı soğutma özelliği de bulunan markanın üretmiş olduğu klima seçenekleri, aşırı sıcaklarda oldukça etkili olan bir özelliktir. Markanın ürettiği klima modelleri hem sizin hem de sevdiklerinizin konforlu bir biçimde yaşamasına yardımcı olur. Siz de Arçelik markasının üretmiş olduğu klima seçenekleri arasından kendinize en uygun olanını Hepsiburada aracılığı ile tercih edebilirsiniz. 


Arçelik Klima Ne Kadar Enerji Harcar?

Etkili nitelikleriyle dikkat çeken bu ürünler aynı zamanda kullanıcıların bütçesini de ön planda tutmaktadır. Oldukça düşük enerji tüketimine sahip olmaları sayesinde her model ayrıca fayda sağlar.


Arçelik Klima Özellikleri Nelerdir?

Her model kendi içinde farklı nitelikler barındırırken tüm Arçelik klimalar havayı etkili bir şekilde soğutma veya ısıtma özelliğine sahiptir. Aynı zamanda temiz bir sirkülasyona da olanak tanıyan bu ürünler sıklıkla tercih edilir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Klima Fiyatları

.
Marka
18000
12000
24000
9000
24001 ve Üzeri
14000
.
Konumseçilmedi
Inverter
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/arcelik