Arçelik Ütüler

Elektrikli küçük ev aletleri arasında yer alan ürünlerden biri olan ütüler, farklı markalara ve modellere sahiptir. Özellikleri birbirinden farklı olan ütü çeşitleri arasında ünlü beyaz eşya markası Arçelik’e ait ütü çeşitlerine ulaşabilir, teknolojileri birbirinden farklı olan ütü modellerini inceleyebilirsiniz.

Arçelik Ütü

Küçük mutfak aletlerinden beyaz eşyaya kadar, birçok alanda üretim yapan Arçelik markasına ait farklı ütü çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Seramik veya titanyum tabanlı ütüler arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Buharlı ütü çeşitleri ile birlikte buhar jeneratörüne bağlı modelleri de inceleyebilirsiniz.

Arçelik ütüler arasında özel buhar teknolojisi ile çamaşırlara zarar vermeyen modeller yer alır. Farklı derecelerde ısı ayarı ile kırışıklık seviyesine ve kumaş türüne bağlı olarak, ütü yapmaya imkan veren makinelerin performansları da farklılık gösterir. Özel tasarımlı taban yüzeyi ile kırışıklıkları kolayca düzelten ürünleri, markanın farklı özelliklere sahip ütü modelleri arasından inceleyebilir, ailenizin ihtiyaçlarınıza hitap eden modeli kolayca seçebilirsiniz. Kolay kullanılan ütülerde ise kendi kendini temizleyen, otomatik kapanan, dikey ütülemeye imkan veren modellere ulaşabilirsiniz. Özellikle otomatik kapanma özelliğine sahip ürünler ütüyü açık unutma gibi olumsuz durumlara karşı güvenli bir kullanım sunar.

Buharlı jeneratörlü ütüler arasında ise basınç ve güç özellikleri birbirinden farklı ürünler bulunur. Kolay ütü yapmayı sağlayan buhar jeneratörlü ütüler, şok buhar gücü sayesinde hızlı çalışır ve yüksek performans sunar. Jeneratörlü ütüler dışında buharsız çalışma özelliğine sahip olan ürünleri de inceleyebilirsiniz. Ütü çeşitleri ile birlikte buharlı kırışıklık giderici çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Arçelik Ütü Fiyatları

Arçelik ütü fiyatları ürünün modeline ve özelliklerine bağlı olarak değişir. Yüksek watt gücüne sahip ütüler arasında, güçlü ısı ayarları sayesinde, kısa sürede ütüleri bitirmenize imkan veren modeller farklı bütçelere hitap eder.

Ütü fiyatlarını etkileyen diğer bir özellik ise ütünün taban teknolojisidir. Seramik tabanlı ya da titanyum tabanlı ütüleri bulacağınız ürünler arasında ütü yapmayı kolaylaştıracak yüksek performanslı modelleri tercih edebilir, farklı kumaşlara sahip kıyafetleri hızlıca ütüleyebilirsiniz. Özel taban teknolojisine sahip ütüler arasında ise her bütçeye uygun ürün çeşitlerini bulabilirsiniz.

Sürekli buhar özelliği olan buharlı ve buhar jeneratörlü ütülerde ise fiyatlar özelliklere göre değişir. Su tankı çıkabilen, yüksen basınç özelliği bulunan ve kullanım esnasında su doldurma özelliği olan en yeni teknolojilerin kullanıldığı ürünler, verimli ütü yapmanızı sağlayarak, hayatı büyük ölçüde kolaylaştırır. Aynı zamanda farklı özelliklere sahip Arçelik ütüler arasında, avantajlı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Arçelik Ütü Modelleri

Arçelik ütüler arasında en yeni teknolojiler kullanılarak üretilen farklı serilere ait modellere ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayan ürünü seçebilirsiniz. Buharsız ütü yapan modeller ile birlikte titanyum veya seramik gibi farklı taban özelliklerine sahip modeller markanın ürünleri arasında yer alır. Seramik tabanlı ütülerde hafif tasarımlı zarif ürünler dikkat çeker ve aynı modelin farklı renklere sahip ürünleri de bulunur.

Arçelik ütü modelleri arasında buhar jeneratörlü modeller de sizlere sunulur. Watt gücü ve buhar gücü aynı olan ürünlerde siyah, kırmızı ve beyaz gibi farklı renklere ve modellere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Seyahatlerde taşımaya uygun modellere de ulaşabilirsiniz. Ebatları ve tasarımları ile el çantalarına kolayca sığabilen ve hafif olduğu için kolayca taşınan ürünler, farklı kumaş türleri üzerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Ütü çeşitleri ile birlikte buharlı kırışıklık giderici modellerini de Arçelik ütüler arasından temin edebilirsiniz. Ütülemeye uygun olmayan taşlı veya pullu ürünleri kolayca ütülemenize imkan veren kırışık gidericiler; hızlı ve kolay bir şekilde kırışıklıkları çözdüğü için özellikle acil durumlarda en büyük yardımcınız olur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik Ütü Fiyatları

36 ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Ütüler
Ütüler
Buharlı Ütü
Buharlı Ütü
Buhar Kazanlı Ütü
Buhar Kazanlı Ütü
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155122/arcelik