Temizliği zahmetsiz hale getiren Arnica Dikey Süpürge ile tüm evinizi veya iş yerinizi mikroplardan hızlı bir şekilde arındırabilirsiniz. Dikey süpürgeler birbirinden farklı tasarımıyla evinizin şıklığını tamamlarken, ergonomik yapılarıyla da en büyük yardımcınız haline gelir. Hem el süpürgesi hem de dikey süpürge olarak kullanıma izin veren ürünleri sayesinde Arnica, ev veya iş yerinizin temizliğinde vazgeçilmezleriniz arasında yer alır.

Katlanabilir tutamak seçeneği sunan ve temizliğiniz bittikten sonra tam kapalı konuma gelebilen dikey süpürgeler evinizde minimum yer kaplar. Teleskopik boru sistemi olan ürünler, süpürgenizi kompakt hale getirir. 360 derece dönebilen üçgen uçlara sahip dikey süpürgeler sayesinde yaşam alanınızda temizlenmesi en zor yerleri bile mikroplardan kolayca arındırabilirsiniz. Yeni teknoloji ürünü olan 3 noktadan emiş sistemine sahip ürünler ile de derinlemesine temizliğin tadına varabilirsiniz.

Ürünlerinde sunduğu uzun kablo seçeneği, uzatma boruları ile Arnica, geniş alanları bile pratik bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Yine sağlığına özen gösteren tüketiciler için özel düşünülmüş çift filtre teknolojisinin kullanıldığı süpürgeler sayesinde hem eviniz, hem havanız temiz olur. 2000 Watt’a kadar çıkabilen motor gücü ile Arnica dikey süpürge modellerinde dikey bir süpürgeden, hayal ettiğinizin çok daha ötesinde maksimum verim alabilirsiniz.

Arnica Dikey Süpürge Fiyatları

Tüketici dostu fiyatlarıyla dikkat çeken dikey süpürgeler, hızla gelişen süpürge teknolojisi sayesinde, kompakt bir üründen çok daha fazlasını sunar. Evinizin bu küçük dostu sayesinde fazla paralar harcamadan, yaşam alanınızın her köşesini pırıl pırıl yapabilirsiniz.

Kullanılan teknoloji, Arnica dikey süpürge fiyatlarının belirlenmesinde etkin rol oynar. Ürününüzün motor gücü, kullanılan filtrelerin türü, enerji sınıfı, emiş sistemi, kullanılan malzemenin kalitesi, ürün yanında sunulan aparatların çeşitliliği gibi faktörler fiyatı etkiler. Yeni bir süpürge alırken, ilk yapmanız gereken şey evinizin ya da iş yerinizin ihtiyaçlarını doğru ve eksiksiz şekilde belirlemektir. Doğru ihtiyaç analizi, sizi, aslında gereksinim duymadığınız, ekstra özelliklere fazladan para vermekten alıkoyar. Her gelir grubuna uygun, geniş ürün yelpazesine sahip Arnica’nın pratik çözümler sunan dünyasından yararlanabilirsiniz. Özellikle az yer kaplayan bir ürün tercih ediyorsanız, uygun fiyatlı Arnica dikey süpürge çeşitlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Arnica Dikey Süpürge Modelleri

Hayatın akıp giden koşturmacasında pratik bir temizlik tercih eden titiz tüketiciler bilir ki, ev işlerinde hız çok önemlidir. Arnica dikey süpürge modelleri işte tam da bu ihtiyaca özel tasarlanmıştır. İsterseniz beyaz veya siyah gibi minimalist renklerden, isterseniz içinizin ışıltısını yansıtacak cıvıl cıvıl renklerden birini tercih edin, size zahmetsiz temizliğin keyfini çıkarmak kalır.

Sapını istediğiniz açıya kolayca getirebildiğiniz katlanabilen tutamaklı ürünler sayesinde vücudunuza en uygun açıda temizlik yapabilirsiniz. Motor koruyucu filtrelere sahip ürünleri tercih ederek, motorun içerisine toz kaçmasını engellemiş olur ve böylece ürününüzün ömrünü uzatabilirsiniz. Arnica dikey süpürge modelleri arasından şeffaf toz hazneli ürünleri seçebileceğiniz gibi, uzun süre kullanım sağlayan ve yıkanabilir toz torbalı ürünleri de tercih edebilirsiniz.

HEPA 13 filtre sistemine sahip özel teknolojiyle üretilmiş ürünler de astım ve alerjiye neden olan tozları neredeyse yüzde yüz tutarak, evinizin havasını temizler. Arnica, kimi modellerinde sunduğu, tek elle pratik şekilde çıkarılabilen pratik hazne, kablo tutucu, köşelerin temizliğinde etkili 360 derece dönebilen üçgen oynar başlık gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları sizin için özenle düşünmüştür. Çevreye duyarlı, az enerji tüketen, A sınıfı Arnica süpürgeler ile hem evinizi hem kendinizi şımartabilirsiniz.

Ergonomik yapıları, zevkli tasarımları, yüksek çekiş gücü, temizlikte sunduğu pratik çözümleri ile öne çıkan Arnica dikey süpürgelere göz atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Arnica Dikey Süpürge

18 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 18 / 18 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?