Ayak Bakım Ürünleri

Gün boyu ayakta kalan çocukların, ev hanımlarının, farklı meslek gruplarında çalışan bay ve bayanların ortak sorunu; nasırlar, ayak ağrıları, topuk çatlamaları, ayak terlemeleri ve hoş olmayan kokular olabilir. Tercih edebileceğiniz ayak bakım kremleri bu gibi sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

Ayak Bakım Kremleri

Tüm cilt tipleri için tasarlanmış birçok ayak bakım kremi; kuru, hasar görmüş ve çatlamış topukları yoğun bir şekilde nemlendirerek rahatlatır. Bu ürünlerin içindeki panthenol sayesinde cildiniz, doğal nemini kazanabilir. Sodyum hiyalüronat ve gliserin, cildinizin esnekliğini geri kazandırmaya yardımcı olan allentoin maddesi ile ilk günden itibaren, çatlayan topuklarınızın üzerinde gözle görülür sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir. Bu tür kremleri, temiz ve kuru ayağa masaj yaparak uyguladığınızda, cildinizin fark edilir derecede pürüzsüz ve rahatlamış olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Etil alkol içermeyen ayak kremleri, E vitamini katkısıyla da tırnaklarınızı güçlendirerek çatlama ve kırılmalara karşı koruyabilir. Ayrıca zararlı serbest radikallere karşı koruma sağlayarak, cildinizi canlandırır, yumuşatır ve cildinize daha sağlıklı bir görünüm kazandırabilir.

Ayaklarınızdaki kokulardan şikâyetçiyseniz, deodorant özelliklerine sahip ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, terlemeyi önleyici triciosan sayesinde aşırı terlemeye bağlı istenmeyen kokuları önleyebilir. Aynı zamanda bu ayak bakım kremleri, yumuşatıcı ve besleyici etkilerinden dolayı, topuk çatlaklarını onarır, ayak derisini yumuşatır, ayaklardaki yorgunluk ve ağırlık hissini azaltarak ayaklarda tazelik ve rahatlama sağlayabilir. Ayaklarınızla ilgili kozmetik sorunlarınızı bertaraf edebilmek için, duş ve ayak banyosundan sonra, parmak uçlarınızdan başlayarak ayak bileğinize kadar, kullandığınız ayak bakım kremlerini emilene kadar, yuvarlak hareketlerle ve nazikçe masaj yaparak uygulamanız uygun olur.

Ayakkabı içerisinde havasız kalan ayaklarınızın mantar oluşumuyla ilgili sorunlarınız varsa, ozon içerikli ürünler kullanmanız, bu sorunlardan kurtulabilmeniz açısından doğru bir tercih olabilir. Aynı zamanda ozon içeren ayak bakım kremleri, ürün formülünde yer alan zeytinyağı sayesinde, derideki sertleşme ve çatlakları azaltarak mantar oluşumunu engelleyeme katkı sağlayabilir. Bu ürünler, ayaklarınızın nefes almasının yanı sıra ayak ağrılarınızın azalmasında önemli rol oynar. Akşam yatmadan önce temiz ayaklarınıza masaj yaparak uygulayacağınız bu kremlerin etkisini, çok daha ileri düzeyde hissedebilirsiniz.

Ayak Bakım Kremi Fiyatları

Ayak bakım kremleri, pompalı şişede, kavanozda, deodorant şeklinde, tüp formunda beğeninize sunulur. Deodorant şeklinde olan ürünler, genellikle ayak ferahlatıcı olarak kullanılabilir. Saf ve doğal yağlardan oluşan rahatlatıcı özelliğe sahip bu kremler, yorgunluğunuzu almalarının yanında, ayaklarınızı yumuşatabilir. Saf yağlar, doğal balmumu ve shea yağı sayesinde ayaklarınızın yumuşadığını hissedebilirsiniz. Ayaklarınızın acil bakım gerektirdiği durumlarda ayak bakım kremlerini, gece ayaklarınıza masaj yaparak uyguladıktan sonra, pamuklu bir çorap giyerek bu kremlerin cildinize daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Göreceğiniz etki, daha çabuk olabilir ve uygulama sonucu sizi daha fazla memnun edebilir.

Doğal içerikli ve bal özlü, besleyici ayak bakım kremleri, ayakta kuruluğu çatlamayı gidermeye yardımcı olabilir. Bu tip kremlerin parafin, paraben, silikon, SLS, SLES, PEG, PPG içermemesi, ürünlere büyük avantaj sağlar.

Tercih edeceğiniz ürünlerin fiyatları, markaya ve ürünlerin özelliklerine göre değişiklik arz edebilir. Yoğun şekilde ayak sorunu yaşıyorsanız kullanabileceğiz ürünlerin içerikleri, nadir bulunan yağlar ve özel hazırlanan formüllerden oluşur. Bundan ötürü böyle ürünlerin fiyatları, normal ayak bakım ürünlerine göre daha farklıdır. Ayaklarınızda sağlık sorunları yaşamayıp, edineceğiniz ürünleri yalnızca kozmetik amaçlarla kullanacaksanız, bu gereksinimlerinize yönelik ürünlerin fiyatları diğer ürünlere nazaran değişiklik gösterebilir.

Siz de ayak sorunlarınızı tespit ederek doğru ürünleri seçebilir, bu ürünler aracılığıyla hem kozmetik açıdan hem de sağlık açısından problemli gördüğünüz durumları ortadan kaldırabilirsiniz

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ayak Bakım Kremleri

3585 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 3585 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010888/32010928