El, Ayak & Tırnak Bakımı

El ve tırnak bakımı, hem kadınların hem de erkeklerin zaman ayırıp düzenli aralıklar ile mutlaka yaptırması gereken önemli bir bakımdır. Bu konuda ise el tırnak bakım ürünleri, olumsuz çevre koşullarının ve yılların sebep olduğu yorgunluk belirtilerini en aza indirmenize, onlara karşı koymanıza yardımcı olur. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak ürünler ile fazla zamanınızı almayacak günlük bakım rutinleri oluşturabilirsiniz.

El Tırnak Bakım Ürünleri

Zeytin yağı, Shea yağı, bal, acı badem, salatalık, bambu özleri gibi doğada bulunan maddeler ile zenginleştirilmiş nemlendirici ve canlandırıcı ürünler, ellerinizin ihtiyacı olan bakımı yapmanıza yardım eder. Her gün düzenli olarak kullanacağınız, aromatik kokuları ile dikkat çeken gliserince zengin krem ve losyon çeşitleri sayesinde kalıcı sonuçlar almanız mümkündür. Kullandığınız andan itibaren yumuşak ve esnek bir cilde kavuşmanızı sağlayan nemlendirici kremler ve yağlar sayesinde sadece bakım yapmakla kalmayıp kendinize olan güveninizi tazeleyebilirsiniz. Kırılmış ya da çok kolay kırılan zayıf tırnakları güçlendirmek için ise tırnak bakım yağlarından ve serumlarından faydalanabilirsiniz. Tırnak bakım yağları, sadece tırnaklarınızı güçlendirip parlaklık kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda da tırnak etlerini yumuşatarak manikürünüzü yapmanızı kolaylaştırır.

Sıklıkla oje kullanan kişilerin tırnaklarında bir süre sonra sararma şeklinde renk değişiklikleri meydana gelebilir. Base coat denilen ve oje öncesi tırnaklara uygulanan fırçalı ürünler ile bu duruma engel olmak mümkündür. Hem ojenizin daha uzun kalmasına hem de tırnaklarınızı korumanıza yardımcı olan base coat çeşitleri sayesinde tırnaklarınızın her zamankinden daha bakımlı görünecektir. Eğer tırnak sararmaları sizi rahatsız edecek düzeye ulaşmışsa beyazlatma efekti veren cilalar yardımı ile tırnaklarınızın doğal renginde görünmesini sağlayabilirsiniz. Özel günlerde ya da günlük olarak da tercih edebileceğiniz doğal görünümlü ya da kendinden desenlere sahip olan takma tırnak çeşitleri ile istediğiniz uzunluktaki tırnaklara birkaç dakikanızı alacak uygulama sonucunda çok kolay ve pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kısıtlı zamanlarınızda büyük kurtarıcınız olacak oje kurutucu spreyler ve cilalar ise saniyeler içinde ojeyi kurutmayı amaçlıyor. Tırnak yüzeyinde hem parlak hem de koruyucu bir katman oluşturan oje kurutucu ürünler ile günler boyu tırnaklarınızdan çıkmayacak ojeler elde edebilirsiniz.

El Tırnak Bakımının Önemi

Eller ve tırnaklar rüzgar, güneş, aşırı sıcak ya da aşırı soğuk hava gibi çevresel faktörlere ve deterjan, sabun gibi zararlı kimyasal madde içeren temizlik ürünlerine bağlı olarak zarar görür. Olumsuz çevre koşullar sebebi ile zarar gören eller kuruyup çatlarken tırnakların üst yüzeyi ise zaman içinde katman katman soyulabilir. Derinin pul pul dökülmeye başlaması ve tırnakların kırılması ile devam eden bu zorlu süreç bir süre sonra sosyal hayatınızı da etkileyecek düzeye gelerek çok can sıkıcı bir hal alabilir.

Kurumuş ve çatlamış bir deriye sahip olan ellerin kaybettiği nemi ve doğal parlaklığı geri kazandırmanın yolu, el ve tırnak bakım ürünleri ile onarım sürecine katkı sağlamak ve mümkün olduğu kadar onarılma sürecini hızlandırmaktır. Özel olarak formüle edilmiş güvenilir içeriklere sahip pek çok ürün, bu süreçte sizlere yardımcı olur.

Eller ve tırnaklar sosyal hayatta en az yüz, saç ve kıyafetler kadar dikkat çeker. Yeteri kadar bakımlı olmayan ve sağlıklı görünmeyen el ve tırnak, toplum içindeyken ya da karşılıklı iletişim halindeyken kişinin kendine olan güvenini sarsabilir. Bu durumda kıyafetlerin, saçların temizliğine ve görünümlerine ne kadar önem veriliyorsa, ellerin görünümüne de en az o kadar önem vermek gerekir. Hem sağlık hem de estetik bakımdan mutlaka dikkat edilmesi gereken el - tırnak bakımı ile daha çekici, güzel, sağlıklı ve canlanmış görünen ellere kolayca kavuşabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

El ve Tırnak Bakım Ürünleri

6722 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Cilt Bakımı
Cilt Bakımı
El, Ayak & Tırnak Bakımı
El, Ayak & Tırnak Bakımı
El Kremi
El Kremi
Ayak Bakım Ürünleri
Ayak Bakım Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 6722 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010888