1980 yılında kurulan ve bal sektörünün gelişimine öncülük eden Balparmak firması, uzun yıllardır sektördeki lider yerini koruyor. 350’den fazla çalışana sahip olan şirket, tüketicilere farklı bir kalite standardı sunmayı amaçlıyor. Türkiye’nin en iyi yörelerinden, en seçkin balları derleyen ve bunları en güvenli ve en hijyenik biçimde ambalajlayarak sunan Balparmak bal markası, Avrupa’nın en büyük bal üreticileri arasında yer alıyor.

Balparmak markasının ürün yelpazesinde süzme çiçek balı, özel seçim ballar, yöresel lezzet serisi, bin bir çiçek bal çeşitleri bulunuyor. Marka, % 100 doğal, yüksek kaliteli ürünlerin tüketiciler ile buluşturulmasını sağlıyor. Ürünler, Avrupa’nın en kapsamlı laboratuvarlarından biri olan Apilab – Balparmak Analiz Laboratuvarı'nda 65 ayrı parametrede analiz ediliyor. Bunun yanı sıra, Balparmak bal fiyatları uygun kalite – fiyat ilişkisi ile ön plana çıkıyor. Çocuklarınıza özel bir önem veren firma, onların balı severek tüketmeleri için Honeybana Balparmak gibi özel ürünler sunuyor. Marka, baldaki uzmanlığının yanı sıra; Arı sütü, Propolis, Polen gibi diğer arı ürünlerinde de uzmanlığını sürdürüyor.

Vücudun şeker metabolizmasını en iyi şekilde düzenleme özelliği ile öne çıkan balı yiyecek ve içecek hazırlarken de kullanabilirsiniz. Doğallığı ve tadı ile Balparmak balı tercih ederek, ballı meyve salatası, puding, kestane şekeri hazırlayabilir; ballı sıcak içeceklerle balın mucizevi faydalarından yararlanabilirsiniz.

Balparmak markasına ait zevkinize uygun bal çeşitlerini hepsiburada.com’da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz damak tadınıza uygun olanları kolay şekilde sepetinize ekleyebilirsiniz.

Balparmak

42 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN