İnsan sağlığının beslenmeyle ve dolayısıyla da mutfakla direkt olarak bağlantılı olduğu bilinir. Mutfaklarda kullanılan araç gereçlerin insan sağlığına zarar vermeyen ürünler olması çok önemli. Kaşıklardan,doğrama, aparatlarına, servis ve sunum ve hatta baharat kaşıklarına kadar sağlıklı ürün tercih etmek gerekir. Bambum ürünleri mutfağa sağlık katar, özellikle hazırlık aşamasında kullanılan araçlardan olan kesme tahtalarında Bambum kesme tahtası tercih etmeniz sağlığınız için faydalıdır.

Bambum Kesme Tahtası Özellikleri

Bambu mutfak ürünlerinin en önemli özelliği antibakteriyel bir yapıya sahip olmalarıdır. Antibakteriyel yapıya sahip olmaları sayesinde bakteri üretimi oldukça düşük seviyelerde tutarlar. Bambum kesim tahtası büyük-küçük orta boy seçenekleri ve tasarımları ile kullanıcıların ihtiyaçlarına çözüm üretir. Tercihinize ve ihtiyacınıza göre Bambum kesme tahtası büyük boyutlarını satın alabilirsiniz.

Sağlıklı Araç Gereç Bambum Kesme Tahtası

Bambum 4’lü kesme tahtası set halinde kullanıma sunulur. Mutfağınızda yemek hazırlığı yaparken en sağlıklı olanın çiğ et, sebze,meyve ürünlerine ait doğrama tahtalarının farklı olması gerektiğini biliyoruz. Çiğ et bakteri üreten bir yiyecek. Doğrama tahtasında kalabilecek artıkların sebze,meyve ve diğer yiyeceklerinize bu bakterilerin bulaşmasının sağlık açısından zararlı etkileri bulunur. Bu sebepten doğrama tahtalarınızı set halinde alarak çiğ et, sebze, meyve şeklinde ayırmanız uzmanlar tarafından önerilir. Bambum kesme tahtası 4’lü set ürünlerini inceleyebilirsiniz. Bambum kesme tahtası bir doğrama araç gereci olmasının yanı sıra aynı zamanda size sunum araç gereci olarak sofralarınızda da eşlik eder. Kahvalatılarınızda ya da ana yemeklerinizde ikramlıklarınızı şık tasarımlı bambu kesim tahtalarında sunarak farklı ve özgün bir sunum yapabilirsiniz.

Bambum Kesme Tahtası Kullanmanın Faydaları

Mutfakta yemek hazırlığı yaparken tezgahınızın kullanım ömrünü uzatmak ve hijyen koşullarını sağlamak için doğrama tahtasının kullanılması gerekir. Bu doğrama tahtaları, plastik, bambu, ahşap, cam gibi birçok ham maddeden üretilir. Bambum kesme tahtaları üretim aşamasında yabancı ve zararlı madde oranı en düşük olan bambu ham maddesinden üretilir. Bambu ham maddesinin mutfakta tercih edilmesinin en önemli sebebi antibakteriyel bir içeriğe sahip olması. Bu antibakteriyel içerik yiyecekleriniz ile temas ettiğinde bakteri dolaşımını en aza indirir. Aynı zamanda kullanım ömrü de iyi bakıldığında çok uzundur. Rengi ve tasarımı itibariyle de mutfağınıza sıcak ve şık bir hava katar. Bambum kesme tahtası fiyatlarına göre oldukça uzun ömürlü mutfak araç gereçleridir. Düzenli temizleme ve hijyeni sağlandıktan sonra, güneşten uzak ve kuru yerde muhafaza edildiğinde ömürlük bir mutfak araç gerecidir. Bambum kesme tahtası satın almak için Hepsiburada üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Bambum Kesme Tahtası Kullanmanın Avantajları Neler?

Bambum kesme tahtasının sağlık, ergonomik kullanım, şık tasarım gibi bir çok avantajı bulunduğu bilinir. Kesme tahtaları yemek hazırlığı öncesinde çok sık kullanılan bir ürün ve oldukça kritik. Mutfak araç gereçleri arasında bambu ürünleri tercih etmeniz, bambu ürünlerin kullanıcı dostu, uzun kullanım ömrü olan ürünler olması açısından birçok fayda sağlar. Aynı zamanda sıcak renkleri ile mutfağınıza şık bir dokunuş sağlar.

Bambum Kesme Tahtası Antibakteriyel mi?

Bambu malzemeden üretilen Bambum kesme tahtalarının ürünün ham maddesinden gelen antibakteriyel özelliği olduğu bilinir.

Bambum Kesme Tahtası Boyutları Nasıl Olmalı?

Bambum kesme tahtasının birçok boyutu ve tasarımı mevcut. Kendi ihtiyacınıza göre en ve boy ölçümlerini incleyerek satın alabilirsiniz. Doğrama ihtiyacınıza göre büyük-orta-küçük boydaki Bambum kesme tahtalarını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda mutfağınızda dekoratif obje olarak kullanabileceğiniz boyutta Bambum kesme tahtası setleri de bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bambum Kesme Tahtası Modelleri

99 ürün listeleniyor
Wangchuang
BD Digital
Kurra Store
Aylina
Yns
Decovetro
Saban
Decorita
Ena Unity
PaulPi
Postifull
Yns Grup
Go İthalat
BK
Vcalla
Türkay
Pi Dekorasyon
Rosyvien
Bambum
Xsay
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Malzeme
Toplam 36 / 99 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?