Baymak Klimalar

Klimalar, sıcak havalarda evinizi serinletirken, soğuk havalarda da istenen sıcaklığa ulaşmak için evinizi ısıtmada en başarılı cihazlardır. Bu ürünler, yazın dayanılmaz sıcaklığından sizleri kurtarırken, serin kış günlerinde de vazgeçemeyeceğiniz sıcaklıklar sunar. Modern, teknolojik ve enerji tasarruflu Baymak klimalar arasından, beklentinizi karşılayacak bir ürünü tercih edebilirsiniz.

Baymak Klima

Teknolojiyle beslenen ürünleri ve kullanıcı dostu tasarımları ile Baymak, klima imalatının öncü firmaları arasında yer alır. Küçük oda ve ev içi kullanımdan, geniş alanlar ve iş yerlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip klimalar, farklı tasarımları ile göz doldurur. Değişik boyutlardaki alanların ihtiyaçlarını karşılamada başarılı ürünler, gerekli teknolojiyi de bünyesinde barındırır. Farklı modelleri ile her daim kullanışlı olan klimalar, müşteri odaklı çözümleri ile dikkat çeker. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçeceğiniz bir klima ile her mevsim ideal oda sıcaklığınıza ulaşmanız mümkündür.

Yazın sıcak havalarında serinlemek için kullanacağınız klima, serin kış günlerinde ısınmak için de idealdir. Baymak klimalar, yarattığı sağlıklı ortamlar ile de kullanıcısının yanındadır. Hava temizleme özellikli, filtreli sistemler ile üretilen klimalar, ısıtma veya soğutma görevini üstlendiği alanın havasını da temizler. Geniş servis ağı, satış öncesi ve sonrası müşteri desteği ile öne çıkan Baymak, farklı özellik ve fiyatlar ile kullanıcısı ile buluşur.

Baymak Klima Fiyatları

Baymak klimalar özellikleri, ısıtma ve soğutma kapasiteleri ve fiyatları bakımından farklılıklar gösterir. Klima fiyatlarını değiştiren ilk etmen, klimanın soğutma kapasitesidir. Bu kapasiteler, ürün açıklamalarında BTU olarak belirtilir ve ürünler arasında farklılık gösterir. Ortalama bir klima 12000 BTU/h soğutma kapasitesi ve 12500 BTU/h ısıtma kapasitesine sahipken, daha geniş ısı alanı sağlayan modeller 42000 BTU/h soğutma ve 48000 BTU/h ısıtma kapasitesine sahip olabilir. Satın alacağınız klimanın kapasitesini kullanacağınız oda ya da ofisin ölçülerini hesaplayarak seçmeniz, enerji ve klimadan alacağınız verim açısından avantajlı olur. Kullanım alanı genişledikçe, ısıtması ya da soğutması gereken hava hacmi de artacağı için, daha yüksek kapasiteli bir klima satın almanızda fayda vardır.

Klima fiyatlarında farklılık oluşmasının diğer bir sebebi de, klimanın kullanılacağı alanın özellikleridir. Orta ölçekli alanlarda, ev tipi klima kullanımı uygun ve tasarrufludur. Daha geniş odalar, çalışma alanları ve salonlar için ise salon tipi klimalar idealdir. Bu tür ürünler, daha fazla kapasiteye sahiptir ve kapasiteleri ile orantılı olarak fiyatlarında da artış görülür. Dilerseniz enerji sınıflarına dahil, A+ gibi enerji tasarruflu klimalar seçerek, yıllık enerji tüketiminden tasarruf edebilirsiniz. Klimadan elde edeceğiniz tasarruf sizlere maddi fayda sağlayacağı gibi, doğal yaşamın korunması için de atılacak büyük bir adımdır.

Baymak Klima Modelleri

Baymak, ısı aletleri üretiminin tecrübeli isimlerinden biridir. Bu anlamda farklı alanlarda kullanıma uygun, farklı özelliklerde modellere yer verir. İstediğiniz klimaya karar vermeden önce, kullanılacak alanın ölçülerini belirlemenizde ve bu oranlara yetecek ısıtma ve soğutma kapasitelerindeki ürünü tercih etmenizde fayda vardır. Çeşitli kapasitelere sahip klimalardan, evinizin ya da çalışma alanlarınızın ebatlarına uygun bir ürün, sizleri dilediğiniz hava koşullarına kavuşturur.

Inverter ya da salon tipi gibi farklı modellerdeki klimalar, farklı ihtiyaçlara farklı çözümlerle ulaşmayı hedefler. Inverter klimalar, çalıştığı alan belirlediğiniz ısıya ulaşana kadar çalışır. İstenilen sıcaklığa ulaşıldığında düşük kapasitede çalışmaya devam eder ve odanızın aynı ısıda kalmasını sağlar. Salon tipi klimalar ise çok yüksek kapasitelerde çalışıp, geniş alanları ısıtmada ve soğutmada kullanışlıdır. Bu modellerin farklı enerji sınıfına ait çeşitleri de bulunur. Her mevsim ideal ısı seviyelerine erişmek, modern bir klima ile kolaylaşır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Baymak Klima Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Baymak Klimalar
  2. Mitsubishi Klimalar
  3. Daikin Klimalar
  4. Arçelik Klimalar
  5. Samsung Klimalar
  6. Vestfrost Klimalar
  7. Hotpoint Ariston Klimalar
  8. Altus Klimalar
  9. LG Klimalar
  10. Demirdöküm Klimalar
  11. Beko Klimalar
  12. Indesit Klimalar
  13. Vestel Klimalar
  14. Toshiba Klimalar
  15. Alarko Klimalar
  16. Bosch Klimalar
  17. Airfel Klimalar
  18. Sigma Klimalar
  19. FujiPlus Klimalar
  20. Uğur Klimalar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. BTU (Soğutma Kapasitesi)
  1. 12000
  2. 18000
  3. 24000
  4. 9000
 6. Enerji Sınıfı
  1. A++
 7. Inverter
 8. Renk
 9. Klima Türü
 10. Satıcı
 • Marka Baymak
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/baymak
Başa dön