Alt açma setleri; bebek bezleri, alt açma minderleri, alt açma üniteleri, şık örtüler ve bebek bezlerinden oluşuyor. Son derece yaratıcı tasarımlarla karşınıza çıkan alt açma minderleri desenleriyle sizi cezbediyor. Ailenizin yeni ve kıymetli üyesine hazırlık yaparken, onun kişisel temizliğini göz önünde bulundurmanız kaçınılmaz oluyor. Bu doğrultuda size uygun harika alternatifler markaların ürün seçkilerinde yer alıyor. Ahşap alt değiştirme masaları, profesyonel üniteler, şık havlu örtülerle tasarlanmış modeller, neşeli baskıların yer aldığı minderler miniklerle size mükemmel dakikalar vadediyor. 

Alt Açma Üniteleri Dayanıklı ve Kullanışlı 

Alt açma üniteleri arasında önemli bir yere sahip olan ve otel, AVM, restoran gibi halka açık alanlarda kullanılan modeller geniş ve derin bebek yatırma alanlarıyla dikkat çekiyor. Ürünler hidrolik sistemleri sayesinde duvarlarda kapakları kapalı vaziyette duruyor. Böylelikle çok yer kaplamayan tasarımların çanta ve benzeri eşyalarınızı asabileceğiniz bölümleri de bulunuyor. Ahşap alt değiştirme üniteleri ise ev mobilyası kategorisinde tasarlanıyor. İki ya da daha çok katlı bu bebek eşyalarının üst bölümüne minder yerleştiriyor ve bebeğinizin altını bu alanda açabiliyorsunuz. Ürünün alt katlarına ise bebek bezi, havlu, alt kremleri ve benzeri onun için gerekli ürünleri yerleştirebiliyorsunuz. 

Ünitelerle ilgili bilmeniz gereken detaylar mevcut: 

 • Alt açma üniteleri bebeğinizle keyifle vakit geçirebileceğiniz tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 
 • Ürünlerin üzerine tek kullanımlık bezler, havlular ve tekstil ürünleri yerleştirebiliyorsunuz.
 • Modeller üretim materyalleri doğrultusunda uygun ürünlerle kolayca temizlenebiliyor.
 • Emniyet kemerlerinin yer aldığı tasarımlar güvenlik açısından fayda sağlıyor. 
 • Ürünler antibakteriyel donanıma sahip oluşlarıyla da ebeveynleri memnun ediyor. 

Rengârenk Minderlerle Neşeli Odalar 

Bebekler için çeşitli markalar tarafından üretilen alt açma minderleri çok sayıda renk, baskı ve tasarımla karşınıza çıkıyor. Ürünler bebeğiniz yerde yatarken bile onu rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanıyor. Minderler sayesinde bebeğiniz beş aylık oluncaya dek onu yerde yatırabiliyorsunuz. Modeller arasından tercihlerinize bağlı olarak düz, sade çizgilerle dizayn edilmiş olanları seçerek sakin bir hava yaratmak elinizde. Öte yandan alt açma minderlerinin çok renkli baskılarla tasarlanmış çeşitleri bulunuyor. Bu ürünler hem bebeğinizin odasını hareketlendiriyor hem de bebeğiniz renkleri ayırt etmeye başladığında minderler onun gelişimine destek oluyor. Bebeğiniz büyümeye başladığındaysa çizgi film karakterleriyle tasarlanmış modeller onu eğlendiriyor. Bebek bekleyen ebeveynler bebekleri ilk doğduğunda şık havlulardan üretilen örtülerin üzerinde alt açma eylemini gerçekleştirmeyi tercih edebiliyor. 

Ürünlerin birçok özelliği bulunuyor:

 • Ürünler pamuklu ve havlu kumaşlardan üretiliyor. 
 • Tasarımlar antialerjik ve antibakteriyel elyaflar kullanılarak tasarlanıyor. 
 • Ürünler kumaşlarına uygun ısı derecelerinde çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. 
 • Minderleri sererek kurutabiliyorsunuz. 
 • Üç boyutlu cisimlerin yer aldığı tasarımlar, bebeğinizin hayal dünyasının gelişmesine katkı sağlıyor. 

Tek Kullanımlık Örtüler ve Bezler

Çeşitli markaların ürettikleri tek kullanımlık bebek bezleri, bebeğinizin tenine uygun ham maddelerden üretiliyor. Ürünler arasından bebeğinizin kilosuna uygun olanları seçerek kullanmanız gerekiyor. bebek alt açma örtüleri ise tek kullanımlık oluşlarıyla evinizde ve istediğiniz her ortamda size hijyenik ve pratik kullanım imkânı sağlıyor. Ürünlerin sıvı geçirmez arka yüzeyleri sayesinde alt değiştirme işlemi esnasında etraf kirlenmiyor. Çeşitli ebatlarda üretilen modeller size birçok açıdan fayda sağlıyor. Örtüleri küçük kazaları önlemek için bebeğinizin yatağına ya da o yemek yerken koltuğuna serebiliyorsunuz. Hem bebeğiniz hem sizin için büyük yarar sağlayan tek kullanımlık ürünlerin ve alt açma setlerinin fiyatları ürünlerin cinsine, kullanılan materyallere, adedine ve benzeri parametrelere göre değişiklik gösteriyor. Tüm ürünlere göz atarak sizin ve bebeğiniz için en uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Alt Açma Setleri

436 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Chicco Bebek Alt Açma Setleri
  2. Dalin Bebek Alt Açma Setleri
  3. Uni Baby Bebek Alt Açma Setleri
  4. Bebek Atölyesi Bebek Alt Açma Setleri
  5. Bebitof Bebek Alt Açma Setleri
  6. Sleepy Bebek Alt Açma Setleri
  7. Akyüz Bebe Bebek Alt Açma Setleri
  8. Aybi Baby Bebek Alt Açma Setleri
  9. Bibaby Bebek Alt Açma Setleri
  10. Myquala Bebek Alt Açma Setleri
  11. Sevi Bebe Bebek Alt Açma Setleri
  12. Missemo Bebek Alt Açma Setleri
  13. Moje Bebek Alt Açma Setleri
  14. İdil Baby Bebek Alt Açma Setleri
  15. Baby Jem Bebek Alt Açma Setleri
  16. Esil Ozmo Bebek Alt Açma Setleri
  17. Baby&Me Bebek Alt Açma Setleri
  18. BebePan Bebek Alt Açma Setleri
  19. Bebebebek Bebek Alt Açma Setleri
  20. Funna Baby Bebek Alt Açma Setleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/301158/23020713
Başa dön