Alt Açma Minderi

Alt Açma Setleri

Bebeklerin doğumdan belli bir yaşa gelene kadar bakımının en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Bebek bakımında temizlik ve beslenme alışkanlıklarına özen gösterilmelidir. Anneler bebeklerinin sağlıklı bir şekilde gelişmesi için bakımına dikkat etmektedir. Bebekler tuvalet ihtiyaçlarını belli bir yaşa kadar yapamazlar. Tuvalet eğitimi alana kadar ebeveynlerin bebek bezi kullanması gerekmektedir. Bu bezler ebeveynlerin en önemli yardımcıları arasında yer almaktadır. Bebekler tuvaletini yaptığı anda bu bezlerin değiştirilmesi gerekir. Bez değişimi sırasında hijyen kurallarına dikkat edilmelidir. Temizlik bebeğinizin sağlığı için çok önemlidir. Bez değiştirme işlemine yardımcı olacak bazı aksesuarları bulabilirsiniz. Ebeveynler bez değiştirme sırasında özel örtüler kullanmaktadır. Bu örtüler bez değiştirilirken herhangi bir sızma veya akmanın olmasını engellemektedir. Ebeveynlere yardımcı olması için alt açma ürünleri birlikte sunulmaktadır. Alt açma esnasında kullanım kolaylığı sağlayan ürünler markalar tarafından setler halinde satılmaktadır.

Alt açma seti adıyla satılmakta olan bu ürünler kullanışlıdır. Setin içerisinde bebek bezi, alt açma minderi, örtü ve alt açmada kolaylık sağlayan parçaları bulabilirsiniz. Bebek alt açma seti ile birlikte sunulan tüm ürünler kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ayrıca annelerin en fazla tercih ettiği alt açma örtüleri de farklı tasarım ve renklerde sunulmaktadır. Set içerisinde bebeğinizin altını en temiz şekilde temizlemenizi sağlayacak olan aparatları bulabilirsiniz. Alt açma takımı içerisinde markaların farklı ürünlerine ulaşabilirsiniz. Aileniz yeni üyesi ile seyahatlerde de bu setleri kullanabilirsiniz. Alt açma hafif ve küçük olduğu için rahatlıkla taşınabilir. Bu sayede ihtiyaç anında bebeğinizin altını güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Seti çanta veya bebek arabasında taşıyabilirsiniz. Alt açma setleri içerisinde parçalar ve sağladığı avantajlarla ebeveynlerin beğenisini kazanmıştır. Alt açma takımı almak istediğinizde pek çok markadan farklı ürünlere ulaşabilirsiniz.       

Alt Açma Setiyle Kolay Temizlik

Bebeklerin bakımında doğum anından belli bir yaşa gelene kadar özen gösterilmelidir. Ebeveynlere bebek bakımında yardımcı olması amacıyla sunulan pek çok ürün bulunmaktadır. Bebek bezi, alt değiştirme minderi gibi ürünler ebeveynlere kolaylık sağlamaktadır. Bebekler doğduktan sonraki ilk aylarda çok fazla tuvalet ihtiyacı yaşamaktadır. Bu bakımdan günde en az 10 kere altının değiştirilmesi gerekebilir. Bebeklerin altını değiştirirken yararlanabileceğiz ürünleri markaların alt açma setleri içerisinde bulabilirsiniz. Bez değiştirirken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken kural hijyendir. Bezi çıkardığınız andan itibaren tüm işlemlerin hijyenik bir şekilde yapılması gerekmektedir. Alt açma setinde bebeğinizin altını değiştirirken ihtiyacınız olacak tüm aksesuarları bulabilirsiniz. Bu ürünler değiştirme sırasında yardımcı olmasının yanı sıra temiz bir şekilde işlem yapabilmenize de imkan sağlar. Bez değişiminde bebeğin sağlığı için temizliğe dikkat etmek gerekir. Set içerisinde bulabileceğiniz bezler sıvı emme ve şişme konusunda kaliteli özelliklere sahiptir. Bebeğiniz tuvaletini yaptığında bezi sıvıyı en iyi şekilde emer ve cildine zarar gelmesini engeller. Ayrıca sıvı emdiği için alt değiştirme işlemini kolayca yapabilirsiniz.

Bez değişiminin hijyenik bir ortamda yapılması gerekir. Bu nedenle alt açma setinde yer alan örtüler önemli bir yere sahiptir. Alt açma örtüleri özellikleriyle hijyenik ve hızlı bir şekilde bez değiştirilmesine imkan sağlar. Ebeveynlere yardımcı olan bu minderler sayesinde temizlik sağlayabilir ve bebeğinizin cildine zarar gelmesini önleyebilirsiniz. Alt açma minderi seti alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bebekler bezleri değiştirileceği esnada rahatsızlık hissettiği için zorluk çıkarabilir. Alt açma minderleri pamuklu ve yumuşak yapısı sayesinde bebeğinizin rahatsız olmamasını sağlar. Minderin üretim malzemesi bebekleri kaşındırmaz ve rahatsız etmez. Ayrıca bu örtüler bez değişimi sırasında oluşabilecek riskleri de engeller. Bez değiştirilirken herhangi bir aksilik yaşanmaması için örtüyü serebilir ve sonrasında alt değiştirebilirsiniz. Temiz bir kullanım örtü setlerini farklı alanlarda değerlendirebilirsiniz. Sadece alt değiştirirken kullanabileceğiniz gibi yatak koruyucusu olarak da kullanabilirsiniz. Bazı modellerde örtü üzerinde cepler bulunmaktadır. Bu ceplere alt açma aparatı koyabilirsiniz. Bu ceplerde duran aparatlara anında ulaşabilir ve rahat bir şekilde bezi yenileyebilirsiniz. Alt açma setleriyle kendinizi ve bebeğinizi rahatlığa kavuşturabilirsiniz. Setleri kullanarak temiz ve hızlı bir şekilde bez değiştirebilirsiniz. Sette bulunan örtü, ıslak mendil, minder gibi aparatlar hijyenik olmanızı sağlar. Bu sayede bebeğinizin sağlığına zarar gelmez.

Kullanışlı Alt Açma Setleri

Alt açma setleri özellikleri ile ebeveynlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Alt açma ünitesinde bulunan tüm aparatlar bez değişimi sırasında kullanılabilir. Özellikle minder veya örtüyle birlikte sunulan setler fazlasıyla ilgi görmektedir. Setler içerisinde sürekli veya tek kullanımlık örtüleri bulmak mümkündür. Alt açma setlerinde her üründen belirli sayıda bulunmaktadır. Markalar ihtiyaca göre birden fazla aparatın bulunduğu setleri satışa sunmuştur. Alt açma setlerinin kullanımı oldukça kolaydır. Sette bulunan her ürünün kendisine özel yeri bulunmaktadır. Ayrıca setin önemli materyallerinden olan alt minderlerinde de bazı ceplere yer verilmektedir. Bu ceplere bez değişiminde ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünleri koyabilirsiniz. Bunun yanı sıra ceplere farklı malzemeleri de yerleştirebilirsiniz. Alt açma setleri arasında ev veya dış mekanlarda kullanılabilecek ürünleri bulabilirsiniz. Bazı mekanlarda bebeklerin altının değişimi için özel bulunmaktadır. Buralarda bez değiştirirken bebeğinizin hiçbir yere temas etmemesi hijyen açısından önemlidir. Bu nedenle dışarıda olduğunuz sırada alt değiştirmek için setleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Alt açma setinde bulunan tek kullanımlık örtüyü serebilir ve temiz bir şekilde bez değişimini yapabilirsiniz. Örtülerin boyutlarını bebeğinize ve kullanılacak olduğu zemine göre belirleyebilirsiniz. Markaların her boya göre örtülerini bulmak mümkündür.

Alt açma seti günlük hayatta rahat bir şekilde taşınabilir. Üniteyi çantanızda veya bebek arabanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Bebeğinizi gezdirdiğiniz zamanlarda arabada bulunan set sayesinde altını temizleyebilirsiniz. Alt açma ünitesinin bölümlerinde krem, havlu, ıslak mendil, bez gibi malzemeleri taşıyabilirsiniz. Alt açma seti modelleri üretiminde kullanılan malzemeler kolay bir temizlik sunmaktadır. Sürekli kullanıma uygun olarak sunulan bazı örtü ve minderlerin temizliği rahatlıkla yapılabilir. Alt değiştirme ünitelerinin antibakteriyel olması bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Bu nedenle alt değiştirilirken kullanılan minder, bez gibi malzemelerin cilde zarar vermemesi gerekir. Markalar bu durumu göz önünde bulundurarak seti kaliteli ve cilde zarar vermeyecek kumaşlardan üretmektedir. Ürünler arasında her yaşa göre uygun olan seti bulmak mümkündür. Bebek bezleri aylık ve yaşlara göre ayrılmıştır. Kullanılacak olan malzemenin bebeğin yaşına uygun olması gerekir. Yeni doğan alt açma seti modellerini birkaç aylık bebeğiniz için satın alabilirsiniz. Seyahat alt açma seti taşıma ve hafifliğiyle konfor sağlamaktadır. Setin yapısı ve içerisindeki ürünler seyahat sırasında rahat taşınabilmesi için tasarlanmıştır. Bebeğiniz ile seyahat ettiğiniz zamanlarda bezinin değişmesi gerekirse seyahatlere özel alt açma ünitelerini tercih edebilirsiniz.      

Alt Açma Setiyle Maksimum Konfor

Bebekler sürekli enerjik ve hareket halinde olurlar. Bu durum bez değişimi sırasında da geçerli olabilir. Bebeğinizin alt değiştirme sırasında huysuzlanması ve hareket etmesi bazı sorunlara neden olabilir. Bez değiştirilirken hareket eden bebekler ortamın kirlenmesine neden olabilir. Bu nedenle bez değiştirme için setleri kullanabilirsiniz. Set içerisinde yer alan örtü ve minderler ortamın kirlenmemesi için önemli bir yere sahiptir. Bebeğinizin altını değiştirirken rahat ve huzurlu hissetmesi gerekmektedir. Bebeğinizin rahat olması bezi değiştirilirken sorun yaşamamanızı sağlar. Bez değiştirirken rahatlığı sağlamak adına alt açma minderi veya örtüsünden yardım alabilirsiniz. Setler arasından farklı tasarım ve özelliklerde ürünler bulabilirsiniz. Bebeğinizin rahatlığı için yastıklı modelleri seçebilirsiniz. Yastık bebeğinizin rahat olmasını sağlayacaktır. Bebeğinizin konforlu olması için setin üretim malzemesine oldukça önemlidir. Bebeklerin ciltleri oldukça hassastır ve herhangi bir mikrop bulaşma sonucunda pişik gibi rahatsızlıklar yaşanabilir. Bu nedenle alt açma seti üretiminde cilde zarar vermeyecek kumaşlara yer verilmiştir. Pamuklu ve havlu kumaşlardan üretilen setler bebeğinizin cildine zarar vermez.

Alt açma seti özellikleri ile ebeveynlerin büyük beğenisini kazanmıştır. Bebeğinizin rahat hissetmesi sizin de rahat olmanızı sağlar. Bebeğinizin rahatlığı için uygun ölçülerde setleri alabilirsiniz. Üniteler arasında küçük ve büyük boyutlarda modelleri bulmak mümkündür. Konfor için bebeğinizin boyuna uygun seti kullanmanız gerekmektedir. Kısa modeller alt değiştirirken bebeğinizin huysuzlanmasına neden olabilir. Her yaşa ve ölçüye göre alt değiştirme takımı bulabilirsiniz. Bebeğinizin boyuna göre alt açma seti 60x120 ebatlarındaki modellere yönelebilirsiniz. Bezin değiştirileceği zemine serdiğiniz setin bebeğinizi tam anlamıyla kapatması gerekmektedir. Setin boy ve genişlik olarak uygun durması gerekir. Yine daha büyük ebatlarda olan bir modele de yönelebilirsiniz. Uzun boylu bebekler için alt açma seti 80x130 boyutundaki çeşitleri tercih edebilirsiniz. Bu boyutlardaki ürünlerde hem tek kullanıma hem de yıkanabilen ürünleri bulabilirsiniz. Aynı boyutlardaki setleri bir paket halinde alarak daha uzun süreli bir kullanıma ulaşabilirsiniz. Setteki örtünün boyutları fark etmeksizin taşınması ve katlanması oldukça kolaydır. İnce ve rahat bir yapıda olan set kolayca katlanarak taşınabilir. Bez değiştirirken bebeğinizi alt açma setleriyle rahata ulaştırabilirsiniz. Değişim sırasında rahatlık olması işinizi kolaylaştıracaktır. Alt açma setinin sunmuş olduğu maksimum konfor ile bez değişimini dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. Böylece bebeğiniz yeniden huzurlu bir şekilde normal hayatına dönebilir.

Farklı Tasarımlarda Alt Açma Setleri

Bebeklerin dünyası oldukça renklidir. Oyuncakları ve kıyafetleri dikkat çekecek şekilde tasarlanmaktadır. Kıyafetler ve diğer tüm parçalar bebeklerin tatlılığını ortaya çıkarmaktadır. Bebeklerin tatlığı yine alt açma setlerinde de öne çıkmaktadır. Set içerisinde bulunan önemli ürünlerden olan minder ve örtülerde farklı tasarımlara yer verilmektedir. Alt değiştirme setinde farklı ve güzel detayları bulmak mümkündür. Ünitenin tasarımları ve renkleri birbiriyle uyumlu olmaktadır. Ürünlerde genel olarak rengarenk tasarımlara yer verilmektedir. Bu renkler bebeklerin dikkatini çekecek şekildedir. Bu sayede bez değiştirilirken bebeğinizin dikkati sette olur ve huzursuzlanması engellenir. Alt açma aparatlarında pek çok renk, baskı ve detaylarda ürün bulabilirsiniz. Setler tasarım özellikleri olarak alt değiştirmeyi daha da kolaylaştırmaktadır. Yıldız, çizgi film, çiçek gibi baskılara sahip alt açma ünitelerini bulabilirsiniz. Ayrıca sade ve düz renklerde de modelleri tercih edebilirsiniz. Ebeveynler bebeğinin ve kendisinin zevklerine göre alt açma seti tercih edebilirsiniz. Ancak bebeklerin tatlığını ortaya çıkarmak için genellikle baskılı ve esprili modeller ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra dantel, dikiş detaylarının da kullanıldığı modeller de fazlasıyla beğeni kazanmıştır.

Dantelli alt açma seti ile zarif detayları açığa çıkarabilirsiniz. Dantel tüm tekstil ürünlerinde olduğu gibi bu setlere de şıklık katmaktadır. Dantel detayları ile birlikte sunulan renk ve tasarımlar uyumludur ve böylece ürünün şık olması sağlanmıştır. Ayrıca tasarımlarda kullanılan detaylar ürünlerin boyutuyla da uyumludur. Alt açma seti uzun modellerinde farklı tasarımlara yer verebilirsiniz. Alt açma setini tek kullanımın yanı sıra sürekli olarak da kullanabildiğiniz için bebeğinizin odasına farklı hava katacak olan ürünlere de yönelebilirsiniz. Sürekli kullanım için tasarlanan minderlerin renk ve tasarımını bebek odasına göre belirleyebilirsiniz. Setlerde en fazla beğeni kazanan modeller arasında baskılılar bulunmaktadır. Baskılı modellerde çizgi film, şirin hayvanlar gibi detaylara sıklıkla yer verilmektedir. Çizgi film baskılarında tatlı detaylar büyük beğeni kazanmıştır. Ayrıca esprili yazı ve baskıların olduğu ürünleri de bulmak mümkündür. Bez değiştirmek için bebeğinizi yatırdığınızda bu detaylar daha da tatlı gözükmesini sağlar. Alt açma seti ölçüleri veya tasarımları arasından bebeğinize uygun olanı seçebilirsiniz. İhtiyaç durumunuza göre tek veya sürekli kullanıma uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. Ürünler arasında seçim yaparken bebek odanızın özelliklerine göre uygun tasarımlara yönelebilirsiniz. Alt açma setleri bebeğinizin odasını daha da güzelleştirecek renk ve tasarımlara sahiptir.       

Alt Açma Seti Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bez değiştirmek için tasarlanan setler bebeklerde kullanılacağı için dikkatle seçilmelidir. Öncelikle bebeğinizin cildinin hassas olduğunu ve her zaman temiz olması gerektiğini dikkate almalısınız. Bebeğiniz tuvalet ihtiyacını öğrenene kadar bez kullanmak zorundadır. Bu bezlerin her işlemden sonra hijyenik bir şekilde değiştirilmesi gerekir. Bu bakımdan bez değiştirme setleri büyük öneme sahiptir. Bu ürünler alt değiştirme sırasında temizlik ve diğer özelliklere sahiptir. Sette bulunan tüm ürünler bebeğinizin cildine zarar vermeyecek özelliklere sahip olması gerekir. Bu nedenle ürün seçiminde üretim malzemesine dikkat etmeniz gerekir. Bebeklerin cildi tahriş ve pişik olmaya elverişlidir. Tahrişleri tetiklememek için pamuk gibi kaliteli malzemelerden üretilen setleri tercih etmeniz gerekmektedir. Setlerin hem yaş hem de özellikleri ile bebeğe uygun olması gerekir. Setlerde yeni doğan veya daha büyük yaşlardaki bebekler için model bulmak mümkündür. Büyük veya küçük modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Ürün seçiminde bebeğinizin kaç aylık olduğu önemlidir. Bebeklerin yaşına göre bezler sunulmaktadır. Bu bezlerin bebeğinizin yaşıyla aynı olması gerekir. Bu sayede bebeğinizin rahatlığını sağlayabilirsiniz.

Alt açma seti ürünleri bez değiştirirken kolaylık sağlamaktadır. Bu ürünleri seçerken kaliteli markalara yönelmeniz gerekir. Ürünlerin kaliteli olması uzun süreli kullanım ve bebeğinizin sağlığı için dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Bez değiştirme örtülerinde yıkanabilen veya tek kullanımlık modelleri seçebilirsiniz. Tek kullanımlık örtüleri dışarıda bez değiştirirken tercih edebilirsiniz. Tek kullanımlık ürünler sayesinde acil bir duruma hemen bez değiştirebilirsiniz. Su geçirmeme özelliği olan örtüleri bebeğinize tuvalet eğitimi verirken de kullanabilirsiniz. Ayrıca bu örtüleri yemek yerken de kullanabilirsiniz. Yıkanabilir ve su geçirmez özelliklere sahip olması seti avantajlı bir ürün haline getirmiştir. Alt açma setleri özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Temizlenebilmesi bu ürünlerin devamlı olarak kullanılabilmesini sağlamıştır. Bebeklerin bezini değiştirmek için gereken aparatları satan pek çok marka bulunmaktadır. Markaların farklı özellik ve modellerde alt açma setleri de bulunmaktadır. Ürünlerin fiyatları markalar arasında değişiklik gösterebilir. Alıveriş yapmadan önce bebek alt açma seti fiyatları ile ilgili araştırma yapabilirsiniz. Markalar her bütçeye göre fiyatları belirlemiştir. Böylece siz de ihtiyacınıza göre bez açma ünitesine ulaşabilirsiniz. Farklı markaların alt açma setlerine uygun fiyatlarla Hepsiburada’dan ulaşabilirsiniz.               

Alt Açma Seti Avantajları Nedir?

Bu ürünler bebeklerin bez değişimi sırasında büyük kolaylık sağlamaktadır. Setteki tüm aparatlar rahat bir şekilde bez değiştirilmesini sağlamaktadır.

Alt Açma Seti Nasıl Kullanılır?

Alt açma seti bez değişimi sırasında bebeğin altına serilerek kullanılabilir. Set bez değiştirilirken bebeğin rahatsız olmaması sağlar.

Alt Açma Seti Neye Göre Alınır?

Ürün seçiminde bebeklerin yaşı ve boyuna göre seçim yapılmalıdır. Her yaştan bebeğe göre uygun ölçülerde ürün bulmak mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Alt Açma Setleri

1113 ürün listeleniyor
Bebek Atölyesi
Pierre Cardin
Sleepy
Ebabynest
Atölye Eda
Xhltd
Hamur
Babyness
Umaybebek
Molfix
Bebitof
Bibaby
Gaye
AyBaby
Buse Baby Home
Htun
Jaune Baby
Jusso
Sevi Bebe
Angle
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 47 / 1113 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?