ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Beddo
Beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi

Beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi

Beddo Süpermarketten Anne Bebeğe Kozmetikten Pet Shopa Seçili Ürünlerde Kargo Bedava!
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
16 Eylül 2020, Çarşamba
Öncelikle hızlı teslimatınız için teşekkürler. Hem hemoroid hem de bel fıtığı hastası olarak bütün gün bilgisayar karşısında çalışmak zorunda olduğumdan artık çok zorlanıyordum. Kuyruk sokumundan sırtımın üst taraflarına kadar sancılar çekiyordum. Ancak bu ürün inanılmaz iyi geldi, sancılarım ağrılarım kesildi resmen. Allah sizlerden razı olsun, ben çok memnunum. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
R***** K***** SARIYER - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (38)
DSACategoryId/60001547/2147483633/339715/26012217/26012234

Beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidibeddo Yeni Nesil Oturma Simidinde Yer Alan 9 Yeni Özellik Kullananların Canına Can Katıyorbeddo olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi, beddo Airifle Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi ürünümüzde de en iyi materyalleri kullandık ve kullanıcılarımıza maksimum yarar sağlayan en iyi tasarımı geliştirdik YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 1: Kuyruk Sokumu ve Bel Kemiğini Koruyan Anatomik Kavisli Tasarım
Omurganın en alt ucu olan hassas kuyruk sokumu kemiğinin, sandalye/koltuk yüzeyi ile temasını önleyen kavisli tasarım, kuyruk sokumu ve bel kemiğine binen baskıyı azaltır. Böylece kuyruk kemiği ve bel ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Konforlu oturmayı sağlar.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 2: Bacakları Kavrayan Anatomik Kavisli Tasarım 
Bacaklardaki kan dolaşımının tam rahatı için beddo Oturma Simidinin yanlarda 9 cm olan kalınlığı, kavisli ön kısımda 2 cm'ye kadar düşer. Eski model oturma simitlerinde kalınlık yanlar ile aynı seviyededir. Bu seviye, tam da dizlerin kırıldığı noktada bacakların sıkışıp uyuşmasına yol açar.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 3: Dengeli ve Sağlam Oturma Hissi Sağlayan Bütüncül Genel Tasarım 
Eski model bir oturma simidine ilk oturulduğunda sanki her an üzerinden düşülebilirmiş gibi bir dengesizlik hissedilir. Nedeni eski modellerin anatomik bir tasarım yerine dümdüz bir çizgiye sahip olmasıdır. beddo ise oturulduğu an anatomik tasarımı ile vücudu kavrar ve dengeler.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 4: İdeal Çap ve Yükseklikteki Orta Boşluk İle Hemoroide Karşı Tam Koruma 
beddo Oturma Simidine özel, 20 cm eninde ve 9 cm yükseklikteki orta boşluk, hemoroid, kıl dönmesi ve prostat gibi ağrılı hastalıklar için ameliyat öncesi ve sonrasında tam koruma sağlamaya yardımcı olur.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 5: Yanlara Doğru Genişleyen Ölçüleri İle Büyük Bedenlerle Tam Uyumlu 
Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullandığı beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidinin eni 43 - 44 cm'dir. Böylece en küçük bedenden en büyük bedene kadar tüm kullanıcılar için uygundur.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 6: Yüksek Yoğunluklu Döküm Sünger Teknolojisi Sayesinde Vücuda Güçlü Destek 
Her bir beddo süngeri, sıvı haldeki PU karışımın, özel kalıplara tek tek dökülmesi ile elde edilir. Döküm beddo süngerleri, visko ve kesim süngerler gibi ezilmez, deforme olmaz. Yıllarca destek niteliğini korur.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 7: beddo?'ya Özel, Nefes Alan Airfile Kumaştan Kılıf 
Eski model oturma simitlerinin kılıfları, maliyet kaygıları nedeni ile kullanıcılar için hiç bir ek yarar sağlamayan, piyasanın en ucuz jakar kumaşları ile kaplanır. beddo ise kılıfında Airfile kumaş teknolojisini kullanır. File şeklinde dokunmuş 2 kat kumaşın arasına 3 mm kalınlığında sünger lamine edilerek hem ekstra konfor sağlanmış hem de en önemlisi hava geçişkenliği sağlanarak sıcaklama ve terleme önlenmiştir.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 8: Yıkanabilir Fermuarlı Airfile Kılıf İle beddo Uzun Ömürlü 
beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidinin kılıfı fermuarlıdır. Böylece kolayca süngerden çıkarılabilen kılıf, makinede ya da elde yıkanabilir. Yüksek kaliteli ve dayanıklı Airfile kumaştan imal edilen beddo'nun kılıfı yıllarca ve defalarca yıpranmadan makinede yıkanabilir.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 9: beddo'ya Özel, Yüzeye Tutunan Kaydırmaz Kumaş 
beddo Oturma Simididnin alt kısmı kaydırmaz kumaş ile kaplanmıştır. beddo'ya özel bu kumaş, yüzeye tutunmasını sağlayan 1000'lerce minik top ile bezenmiştir. Bu özelliği sayesinde beddo, kullanıcının altından kaymaz ve rahat ettirir.

beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidinin Yararları Nelerdir?beddo Yeni Nesil Oturma Simidi, yenilikçi tasarımı ile sıradan oturma simitlerine göre hem çok daha konforlu oturmayı sağlar hem de otururken acı veren rahatsızlıklara karşı etkili bir korumayı destekler.HEMOROID : 
Orta kısmında bulunan geniş boşluk sayesinde hemoroid hastalarını, ameliyat öncesi ve sonrasında rahat ettirmeye yardımcı olur.KIL DÖNMESİ : 
Orta kısımda bulunan geniş boşluk ve arkadaki kavis, kıl dönmesi hastalarının ameliyat öncesi ve sonrasında rahat etmesine yardımcı olur.PROSTAT : 
Prostat hastaları da beddo'nun orta kısmında bulunan geniş boşluk sayesinde, ameliyat öncesi ve sonrasında otururken rahat ederler.KUYRUK SOKUMU BATMASI : 
beddo Airfile Serisi Oturma Simidinin arka kısmında bulunan V şeklindeki kavisli girinti, kuyruk sokumunu rahat ettirmeye yardımcı olur.BEL AĞRISI : 
beddo'nun genel tasarımı ile birlikte arka kısmında bulunan V şeklindeki girinti, bel kemiği üzerindeki baskıyı azaltarak ağrıları önlemeye yardımcı olur.BEL FITIĞI : 
Bel kemiğindeki baskıyı azaltan beddo'nun akılcı tasarımı, omurga disklerindeki sıkışmayı azaltarak fıtık oluşumunu önlemeye yardımcı olur.KALÇA UYUŞMASI : 
Vücut anatomisi ile uyumlu olmayan yüzeylere oturmak kalçadaki kan akışını bozarak uyuşmaya neden olabilir. beddo, yenilikçi tasarımı sayesinde uyuşmayı önlemeyi destekler.KALÇA EKLEMLERİ : 
Yıpranmış ve hasar görmüş kalça eklemlerini, ameliyat öncesi ve sonrasında rahat ettirmek için beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi, kullanışlı özellikleri ile en akılcı çözümdür.SİYATİK : 
Kalçadan geçerek bacaklara inen siyatik siniri, çeşitli nedenlerle sıkışabilir. Nedeni ne olursa olsun, otururken beddo Oturma Simidi kullanmak sıkışmayı önlemeye yardımcı olur.OTURMA KONFORU : 
Teknoloji çağındayız. Gelir elde ettiğimiz bir çok işi oturarak yapıyoruz. İnternet sayesinde artık markete gitmeye bile gerek yok. Her şey ayağımıza geliyor ve daha çok oturuyoruz. Otururken rahat etmek artık her zamankinden daha önemli. beddo Oturma Simidi konforlu ve rahat oturmaya yardımcı olur.KORUYUCU TEDBİR : 
Özellikle gençlere seslenmek istiyoruz. Sağlıklı ve güçlüsünüz. Bu halinizi orta yaş ve yaşlılığa taşımak esas başarınız olacaktır. Otururken bir beddo? Oturma Simidi kullanmak, gençlikte ve yaşlılıkta sizi dik tutacak olan omurga sağlığınızı, bel fıtığı ve disk kayması gibi omurga hastalıklarından korumaya yardımcı olur.

Fizik Tedavi Uzmanları ve Ortopedistler beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi Kullanımını ÖneriyorlarDoktorlar, Ortopedistler, Fizik Tedavi Uzmanları ve Manuel Terapi Uzmanları, beddo Oturma Simidi kullanımını sadece hastalarına değil herkese öneriyorlar. Çünkü beddo kullanımı omurga sağlığını korumak üzere alınabilecek en basit tedbirlerden biri. Sadece beddo ile oturma alışkanlığı edinerek bel fıtığı hastalığı başta olmak üzere bir çok omurga hastalığına karşı tedbir alınmış olur. Gençlikte ve yaşlılıkta kimseye muhtaç olmadan kendi işimizi kendimizin görmesini sağlayan, omurga sağlığımıza iyi bakmamıza yardımcı olur.

Hızlı Sorular & Hızlı YanıtlarSorularınıza olabildiğince çabuk yanıt vermek için beddo kullanıcılarının sordukları soruları derledik. Mutlaka bir göz atın. Sizin sorunuz da cevaplanmış olabilir.Uzanırken Kullanabilir Miyim? 
Evet. Uzanırken rahatlıkla kullanılabilir. Çok da iyi olur. Çünkü sırt üstü uzanırken de kalça bölgesini rahatlatmaya yardımcı olacaktır.Kaç Kiloya Kadar Kullanıma Uygun? 
beddo Yeni Nesil Oturma Simidi 130 kilo ağırlığa kadar kullanıma uygundur.11 Saat Süren Bir Yolculuğa Çıkacağım. Yararlı Olur Mu? 
Uzun yolculuk boyunca oluşacak bel, kalça ve kuyruk sokumu ağrılarını önleyecektir. Uçak, otobüs, tren ya da araba fark etmez. Yolculuğa çıkarken oturma simidini yanınıza almanız çok iyi fikir.Bu Oturma Simidi Yumuşak Mı Sert Mi? 
Diğer tüm eski model oturma simitlerinden farklı olarak, beddo ne sert ne de yumuşaktır. Ancak ve ancak vücuda destek olacak kadar sert, saatlerce konforlu oturmayı sağlayacak kadar da yumuşaktır.Garanti Süresi (Ay) 3
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NZCEG
Beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi
Çok İyi
(25)
Çok İyi (25)
%66
İyi
(2)
İyi (2)
%5
Ne İyi / Ne Kötü
(6)
Ne İyi / Ne Kötü (6)
%16
Kötü
(2)
Kötü (2)
%5
Çok Kötü
(3)
Çok Kötü (3)
%8
Ortalama Puan
4,2
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (38)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 38 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 38 değerlendirme var.
MA
MA
Ürün standart bir iş koltuğuna tam sığacak boyutta. Daha önce başka markaların yorumlarını okumuştum üzerine oturduktan 1 saat sonra incecik oluyor diyorlardı. Bu ürün sert. Hatta bence bir tık fazla sert. Alışmam kolay olmadı. 2-3 gündür kullanıyorum. İlk gün baya garipti. Ama şimdi alıştım diyebilirim. Ama sertliğini hissediyorum o kesin. Ancak bu ürünler birlikte başlayan başka sorun ise sırt ağrım oldu. Çünkü üzerine oturunca sırtınız koltuktan uzaklaşıyor ve arkanız boşluk oluyor. Bu yüzden şimdi birde sırt minderi almam gerekecek. benim herhangi bir hastalığım veya rahatsızlığım yoktu. Tek sorunum bu pandemi dolayısıyla çok uzun süre bilgisayar başındayım evde ve artık kalçam ağrıyordu. Evde kullandığım koltuğum oldukça kaliteli bir ortopedik ofis koltuğu olmasına rağmen kalça ağrılarım. geçmiyordu akşamları. Bu ürün ile 2 gündür daha iyiyim. Ama sertliğine nasıl alışacağım bilemiyorum. Bence fazla sert olmuş.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(44) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
RK
RK
Öncelikle hızlı teslimatınız için teşekkürler. Hem hemoroid hem de bel fıtığı hastası olarak bütün gün bilgisayar karşısında çalışmak zorunda olduğumdan artık çok zorlanıyordum. Kuyruk sokumundan sırtımın üst taraflarına kadar sancılar çekiyordum. Ancak bu ürün inanılmaz iyi geldi, sancılarım ağrılarım kesildi resmen. Allah sizlerden razı olsun, ben çok memnunum. İhtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Özellikle bilgsayar başında fazla zaman geçiriyorsanız kalçada ya da kuyruk sokumunda ağrı oluşabiliyor. Ya da kıldönmesi ameliyatı vs. olduysanız bu tarz bir oturma simidi almak gerekiyor. Beddo'nun bu ürününü yaklaşık 4-5 aydır her gün kullanıyorum. Hiçbir şekilde ağrı oluşmuyor artık. Oldukça kaliteli ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(28) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
Kilolu biriyseniz kıvrımlarına kanmayın derim. Evet kumaş dokusu güzel, süngeri hemen ezilip kalacak gibi gözükmüyor ama bu kıvrımlar fit insanlar için. Kilolu insanlar daha düz ve ölçülerini öğrenerek başka ürünler baksa iyi olur. Kalçada 1 saatten sonra hafif uyuşukluk hissi veriyor. oturduğunuz sandalye sırt kısmı ayarlanmıyorsa eğer, yastık gerektirebilir. çünkü oturma yüksekliğiniz artıyor ve sırt kısmına (Sırtlığın eğiminden dolayı) daha uzakta kalmış, dolayısıyla sandalyede ister istemez daha yatay bir pozisyonda oturmak zorunda kalıyorsunuz. bu da dik oturamadığınızdan bu verimini biraz daha düşürüyor.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(30) - Bartın
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DY
DY
Sertliği herkesi rahat ettirmeyebilir ama ben çok beğendim. Kuyruk sokumu boşlukta kalıyor. Bacak için olan girintiler de çok rahat. Bel destekli bir sırt yastığıyla birlikte çok rahat ettim. Masa başında çalışanlar , rahatsızlığı olmasa bile almalı bence. Kilolu olanlar için bacak girintileri küçük gelip rahatsız eder mi bilmiyorum ama kolay kolay ezilecek gibi durmuyor.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- Kars
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MC
MC
Ürünü eşim için aldık ve kullanmaya başlayalı tüm sıkıntısı sona erdi. Evde , araç da sürekli yanımızda ayrılmaz parçamız oldu. Kalitesi ve kullanımıyla memnunuz , çok teşekkürler.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(56) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HY
HY
çok çok iyi kesinlikle tavsiye ederim..annem için aldım daha önce aldıklarım gibi sert ve kalitesiz değil..çok kaliteli ve rahat kullanıma sahip..verdiğiniz paraya değer...
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(40) - Gaziantep
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CY
CY
Düşme neticesi Kuyruk sokumu kırığıı için satın aldım. Koltuk veya sandalye üstüne koyup oturduğumda ilk andan itibaren ağrı yok oldu. Yastığın ortasındaki delik nedeniyle kuyruk sokumu sandalyeye temas etmeyince (vücut ağırlığı omurga üzerinden iletilemedi) ağrıdan eser kalmadı. 1 ay düzenli kullanım neticesi tamamen iyileştim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(56) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÜÇ
ÜÇ
Ürün teslimi ve ambalajlanması çok iyiydi; teşekkürler Bir haftadır kullanıyorum gayet iyi ve estetik... Böyle birşeyin hemen rahat olması bekleniyorsa; almamalısınız zaten, hayatınıza girdikçe değerlendirebilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(35) - Hatay
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AT
AT
Sert yapısı var oturma pozisyonunuzu simide göre ayarlamanız gerekiyor yani sırt yastığınızdan uzak kalıyorsunuz. Bana iyi geldi sadece tek kötü yanı yaslanamıyorum...
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(34) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
GE
GE
Biraz sert, üzerinde uzun oturulacak ise gerekli ayarlamaların iyi yapılması gerekiyor. Sandalye koltuk yüksekliği vs.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EE
EE
Oldukça iyi ama biraz daha yumuşak olsa fena olmazmış uzun süreli kullanım sonra bunu deneyimledim
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MB
MB
uzun süre oturarak çalışanların muhakkak alması gereken bir ürün, çok güzel
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(37) - Sakarya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SG
SG
Süper ürün çok rahat
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(24) - Eskişehir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ürün güzel paketlenmişti elime hızlı ulaştı kullanımı rahat sandalyede uzun süre oturan ve geçmişte kıl dönmesi ameliyatı olan birisi için gerçekten rahat
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- Manisa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AE
AE
Oturma Simidi çok kaba geldi bana. Koltuğun üstünde kaba duruyor. Bir de onun üzerinde oturmak garip geliyor. Şekil vermişler hoş güzel de bu şekiller herkese uymuyor ki. Böyle bir fikri ancak kişiye özel yaparsan anlamlı olur. Yoksa böyle standart şekil ayrı bir zulum oluyor. Hem kaba bir simide oturuyorsun bir de bu simit engebeli eğri büğrü. İlk günler yadırgadım. Zamanla alışacağız herhalde. Ben de kuyruk sokumu ağrıları vardı. İlk zamanlar ağrılar azaldı gibi fakat yeniden çoğaldı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OG
OG
Ürünün paketlenmesi güzel.3 gün içinde elime ulaştı plastik bir taşıma çantası var.Fistül ameliyatı oldum onun için aldım. Ürün ortapedik diye aldım ama neredeyse hiç esnemiyor ciddi anlamda iyice rahatsız edici.Ürün özelliklerinde keşke yumuşaklık derecesi gibi bir ölçü olsaymış. Yumuşak orta sert gibi. Şekline aldandım aldım faturasını galiba çöpe atmışlar yoksa iade etmiştim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- Erzurum
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖP
ÖP
Kronik anal fissürüm var ve kilolu biriyim. Ürün gayet kullanışlı ve dayanıklı malzemeden yapılmış. Ezilip büzülmedi.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(27) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Ürün güzel paketlenmiş şekilde geldi, şimdilik faydalı görünüyor. Teşekkürler.
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
(36) - Osmaniye
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
FU
FU
Aylardır kullanıyorum.Memmunum
Değerlendirme sahibi bu ürünü komander satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Başa dön