Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi

Beddo
339,99 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/339715/26012217/26012234
Beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidibeddo Yeni Nesil Oturma Simidinde Yer Alan 9 Yeni Özellik Kullananların Canına Can Katıyorbeddo olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi, beddo Airifle Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi ürünümüzde de en iyi materyalleri kullandık ve kullanıcılarımıza maksimum yarar sağlayan en iyi tasarımı geliştirdik YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 1: Kuyruk Sokumu ve Bel Kemiğini Koruyan Anatomik Kavisli Tasarım
Omurganın en alt ucu olan hassas kuyruk sokumu kemiğinin, sandalye/koltuk yüzeyi ile temasını önleyen kavisli tasarım, kuyruk sokumu ve bel kemiğine binen baskıyı azaltır. Böylece kuyruk kemiği ve bel ağrılarını önlemeye yardımcı olur. Konforlu oturmayı sağlar.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 2: Bacakları Kavrayan Anatomik Kavisli Tasarım 
Bacaklardaki kan dolaşımının tam rahatı için beddo Oturma Simidinin yanlarda 9 cm olan kalınlığı, kavisli ön kısımda 2 cm'ye kadar düşer. Eski model oturma simitlerinde kalınlık yanlar ile aynı seviyededir. Bu seviye, tam da dizlerin kırıldığı noktada bacakların sıkışıp uyuşmasına yol açar.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 3: Dengeli ve Sağlam Oturma Hissi Sağlayan Bütüncül Genel Tasarım 
Eski model bir oturma simidine ilk oturulduğunda sanki her an üzerinden düşülebilirmiş gibi bir dengesizlik hissedilir. Nedeni eski modellerin anatomik bir tasarım yerine dümdüz bir çizgiye sahip olmasıdır. beddo ise oturulduğu an anatomik tasarımı ile vücudu kavrar ve dengeler.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 4: İdeal Çap ve Yükseklikteki Orta Boşluk İle Hemoroide Karşı Tam Koruma 
beddo Oturma Simidine özel, 20 cm eninde ve 9 cm yükseklikteki orta boşluk, hemoroid, kıl dönmesi ve prostat gibi ağrılı hastalıklar için ameliyat öncesi ve sonrasında tam koruma sağlamaya yardımcı olur.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 5: Yanlara Doğru Genişleyen Ölçüleri İle Büyük Bedenlerle Tam Uyumlu 
Hem çocukların hem de yetişkinlerin kullandığı beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidinin eni 43 - 44 cm'dir. Böylece en küçük bedenden en büyük bedene kadar tüm kullanıcılar için uygundur.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 6: Yüksek Yoğunluklu Döküm Sünger Teknolojisi Sayesinde Vücuda Güçlü Destek 
Her bir beddo süngeri, sıvı haldeki PU karışımın, özel kalıplara tek tek dökülmesi ile elde edilir. Döküm beddo süngerleri, visko ve kesim süngerler gibi ezilmez, deforme olmaz. Yıllarca destek niteliğini korur.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 7: beddo?'ya Özel, Nefes Alan Airfile Kumaştan Kılıf 
Eski model oturma simitlerinin kılıfları, maliyet kaygıları nedeni ile kullanıcılar için hiç bir ek yarar sağlamayan, piyasanın en ucuz jakar kumaşları ile kaplanır. beddo ise kılıfında Airfile kumaş teknolojisini kullanır. File şeklinde dokunmuş 2 kat kumaşın arasına 3 mm kalınlığında sünger lamine edilerek hem ekstra konfor sağlanmış hem de en önemlisi hava geçişkenliği sağlanarak sıcaklama ve terleme önlenmiştir.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 8: Yıkanabilir Fermuarlı Airfile Kılıf İle beddo Uzun Ömürlü 
beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidinin kılıfı fermuarlıdır. Böylece kolayca süngerden çıkarılabilen kılıf, makinede ya da elde yıkanabilir. Yüksek kaliteli ve dayanıklı Airfile kumaştan imal edilen beddo'nun kılıfı yıllarca ve defalarca yıpranmadan makinede yıkanabilir.YENİ ve YARARLI ÖZELLİK 9: beddo'ya Özel, Yüzeye Tutunan Kaydırmaz Kumaş 
beddo Oturma Simididnin alt kısmı kaydırmaz kumaş ile kaplanmıştır. beddo'ya özel bu kumaş, yüzeye tutunmasını sağlayan 1000'lerce minik top ile bezenmiştir. Bu özelliği sayesinde beddo, kullanıcının altından kaymaz ve rahat ettirir.

beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidinin Yararları Nelerdir?beddo Yeni Nesil Oturma Simidi, yenilikçi tasarımı ile sıradan oturma simitlerine göre hem çok daha konforlu oturmayı sağlar hem de otururken acı veren rahatsızlıklara karşı etkili bir korumayı destekler.HEMOROID : 
Orta kısmında bulunan geniş boşluk sayesinde hemoroid hastalarını, ameliyat öncesi ve sonrasında rahat ettirmeye yardımcı olur.KIL DÖNMESİ : 
Orta kısımda bulunan geniş boşluk ve arkadaki kavis, kıl dönmesi hastalarının ameliyat öncesi ve sonrasında rahat etmesine yardımcı olur.PROSTAT : 
Prostat hastaları da beddo'nun orta kısmında bulunan geniş boşluk sayesinde, ameliyat öncesi ve sonrasında otururken rahat ederler.KUYRUK SOKUMU BATMASI : 
beddo Airfile Serisi Oturma Simidinin arka kısmında bulunan V şeklindeki kavisli girinti, kuyruk sokumunu rahat ettirmeye yardımcı olur.BEL AĞRISI : 
beddo'nun genel tasarımı ile birlikte arka kısmında bulunan V şeklindeki girinti, bel kemiği üzerindeki baskıyı azaltarak ağrıları önlemeye yardımcı olur.BEL FITIĞI : 
Bel kemiğindeki baskıyı azaltan beddo'nun akılcı tasarımı, omurga disklerindeki sıkışmayı azaltarak fıtık oluşumunu önlemeye yardımcı olur.KALÇA UYUŞMASI : 
Vücut anatomisi ile uyumlu olmayan yüzeylere oturmak kalçadaki kan akışını bozarak uyuşmaya neden olabilir. beddo, yenilikçi tasarımı sayesinde uyuşmayı önlemeyi destekler.KALÇA EKLEMLERİ : 
Yıpranmış ve hasar görmüş kalça eklemlerini, ameliyat öncesi ve sonrasında rahat ettirmek için beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi, kullanışlı özellikleri ile en akılcı çözümdür.SİYATİK : 
Kalçadan geçerek bacaklara inen siyatik siniri, çeşitli nedenlerle sıkışabilir. Nedeni ne olursa olsun, otururken beddo Oturma Simidi kullanmak sıkışmayı önlemeye yardımcı olur.OTURMA KONFORU : 
Teknoloji çağındayız. Gelir elde ettiğimiz bir çok işi oturarak yapıyoruz. İnternet sayesinde artık markete gitmeye bile gerek yok. Her şey ayağımıza geliyor ve daha çok oturuyoruz. Otururken rahat etmek artık her zamankinden daha önemli. beddo Oturma Simidi konforlu ve rahat oturmaya yardımcı olur.KORUYUCU TEDBİR : 
Özellikle gençlere seslenmek istiyoruz. Sağlıklı ve güçlüsünüz. Bu halinizi orta yaş ve yaşlılığa taşımak esas başarınız olacaktır. Otururken bir beddo? Oturma Simidi kullanmak, gençlikte ve yaşlılıkta sizi dik tutacak olan omurga sağlığınızı, bel fıtığı ve disk kayması gibi omurga hastalıklarından korumaya yardımcı olur.

Fizik Tedavi Uzmanları ve Ortopedistler beddo Airfile Serisi Yeni Nesil Oturma Simidi Kullanımını ÖneriyorlarDoktorlar, Ortopedistler, Fizik Tedavi Uzmanları ve Manuel Terapi Uzmanları, beddo Oturma Simidi kullanımını sadece hastalarına değil herkese öneriyorlar. Çünkü beddo kullanımı omurga sağlığını korumak üzere alınabilecek en basit tedbirlerden biri. Sadece beddo ile oturma alışkanlığı edinerek bel fıtığı hastalığı başta olmak üzere bir çok omurga hastalığına karşı tedbir alınmış olur. Gençlikte ve yaşlılıkta kimseye muhtaç olmadan kendi işimizi kendimizin görmesini sağlayan, omurga sağlığımıza iyi bakmamıza yardımcı olur.

Hızlı Sorular & Hızlı YanıtlarSorularınıza olabildiğince çabuk yanıt vermek için beddo kullanıcılarının sordukları soruları derledik. Mutlaka bir göz atın. Sizin sorunuz da cevaplanmış olabilir.Uzanırken Kullanabilir Miyim? 
Evet. Uzanırken rahatlıkla kullanılabilir. Çok da iyi olur. Çünkü sırt üstü uzanırken de kalça bölgesini rahatlatmaya yardımcı olacaktır.Kaç Kiloya Kadar Kullanıma Uygun? 
beddo Yeni Nesil Oturma Simidi 130 kilo ağırlığa kadar kullanıma uygundur.11 Saat Süren Bir Yolculuğa Çıkacağım. Yararlı Olur Mu? 
Uzun yolculuk boyunca oluşacak bel, kalça ve kuyruk sokumu ağrılarını önleyecektir. Uçak, otobüs, tren ya da araba fark etmez. Yolculuğa çıkarken oturma simidini yanınıza almanız çok iyi fikir.Bu Oturma Simidi Yumuşak Mı Sert Mi? 
Diğer tüm eski model oturma simitlerinden farklı olarak, beddo ne sert ne de yumuşaktır. Ancak ve ancak vücuda destek olacak kadar sert, saatlerce konforlu oturmayı sağlayacak kadar da yumuşaktır.Garanti Süresi (Ay) 3
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000NZCEG
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön