25 yıllık tecrübenin eseri olan Bingo yumuşatıcılar, bulunduğu coğrafyanın beğenilerini yakından takip ederek koku koleksiyonuna şekil veriyor. Tüketicilerinin nabzını yakından takip etmesi, beklentileri yükselten çamaşır yumuşatıcıları üretmesine yardımcı oluyor.

Bingo Yumuşatıcı

Çamaşırlarınızı hoş ve ferah kokularıyla saran Bingo yumuşatıcılar kalıcı yumuşaklık etkisi de sağlar. Aradığınız uzun süreli temizlik etkisini haftalarca ilk günkü gibi taze ve ferah kokan çamaşırlarla sunar. Kusursuz yumuşatıcı etkisi sayesinde üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz, dokunulası çamaşırlara kavuşmanıza yardımcı olur. Çamaşırlarınızda bulunan lifleri düzgünleştirici etkisi sayesinde cildinizin nefes almasını kolaylaştırır ve kıyafetlerinizden aldığınız konfor etkisini en yukarılara taşır. Düzgün yerleşen lifler sayesinde kıyafetlerinizin daha hızlı kurumasına yardımcı olurken daha kolay ütülenmesini sağlayarak çamaşırlarınıza harcadığınız zamanı kendinize saklamanızı sağlar.

Kıyafetlerinizdeki liflerin etrafını nazikçe saran Bingo yumuşatıcı çeşitleri, liflerin hareket esnasında birbirleri üzerinde rahatça kaymasına yardımcı olur. Bu durum da kıyafetlerinizin yıpranmasını ve yırtılma ihtimalini azaltır, sevdiğiniz kıyafetleri eskime korkusu olmadan uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Diğer taraftan daha güç kırışmasını sağlar ve sarkma gibi boyut stabilitesi problemleri ile karşılaşmanızın önüne geçer. Liflerin birbirine sürtünmelerinin ortaya çıkardığı zararları azaltması, renklerini uzun süre korumalarını da kolaylaştırır. Liflerin etrafında oluşturduğu doğal koruma kalkanı, lekelerin, kıyafetlerin içine işlemesine engel olur. Bingo yumuşatıcı kullanarak yıkadığınız çamaşırlarda, lekelerden daha kolay kurtulursunuz.

Bingo Yumuşatıcı Çeşitleri

Bingo yumuşatıcı çeşitleri, gün boyu hissetmekten keyif alacağınız farklı kokulardan oluşur. Konsantre ve standart olmak üzere iki farklı kategoride ürün çeşitleri bulunur. Bilinen standart yumuşatıcıların yoğunlaştırılmış hali olan konsantre Bingo yumuşatıcı çeşitleri; daha az ürünle daha çok çamaşırı yumuşatmanıza olanak tanır. Daha küçük ambalajlarda sunulması ve daha az su harcaması sebebi ile doğayı korur. Küçük ambalajı sayesinde banyoda daha az yer kaplar, taşıma kolaylığı daha pratik bir kullanım sunar.

Bingo yumuşatıcıları arasından ister standart ister konsantre formüle sahip olan bir ürün tercih edin, aynı yumuşatıcı ve hoş koku etkisine sahip olursunuz. İki kategoride de taze çiçek kokularını harmanlayan Bahar Uyanışı, geleneksel Lavanta Rüzgarı, bebeğinizin nazik tenine uygun Sensitive, deniz ve çiçeklerin hoş birleşimi Ada Ferahlığı, çiçek ve baharatların egzotik birlikteliği Lovely, mistik ve gurme kokuların hoş karışımı Star ürünleri ile çamaşırlarınızı kusursuz yumuşatıcı etkisiyle buluşturabilir, dolabınızı her açtığınızda burnunuza gelen hoş kokularla keyiflenebilir ve ardınızda hafif olduğu kadar güzel bir etki bırakabilirsiniz.

Bingo Yumuşatıcı Fiyatları

Bingo, ürettiği üstün özellikli çamaşır yumuşatıcılarını oldukça uygun fiyatlarla tüketicilerine sunar. Çamaşırlarınıza her zaman yeni yıkanmış etkisi veren Bingo çamaşır yumuşatıcıları; solmalarını ve eskimelerini önemli ölçüde azaltır. Kıyafetlerinizi nazikçe sarması sebebi ile yırtılmalarını zorlaştırır. Bu sayede kıyafetlerinizi uzun süre kullanarak tasarruf edebilir, sevdiğiniz kıyafetleri daha sık giyme keyfine erişebilirsiniz.

Liflerin etrafında oluşturduğu doğal koruma kalkanı, lekelerin yerleşmesine büyük oranda engel olur. Diğer taraftan zor kırışan ve kolay ütülenen çamaşırlara kavuşmanızı sağlar. Siz de leke çıkarmak ve çamaşır ütülemek için harcadığınız zaman ve enerjinin büyük kısmını kendinize ayırabilirsiniz.

Konsantre formüle sahip Bingo yumuşatıcılar, daha az ürünle daha fazla çamaşır yumuşatmanızı sağlaması sayesinde oldukça ekonomik bir çözümdür, oldukça uygun fiyata sahip Bingo standart yumuşatıcı çeşitlerinden bile daha uygun rakamlara kusursuz yumuşatıcı etkisine kavuşmanızı sağlar. Güçlü formulü ve yüksek etken maddeleri, istenen etkiye daha çabuk ulaşmanıza da yardımcı olur. Küçük ambalajları sayesinde banyonuzda alandan tasarruf etmenizi sağlarken, hafif gramajları sayesinde alışveriş esnasında da sizi yormaz.

Siz de Bingo Soft yumuşatıcı çeşitleri arasından beğenilerinize hitap eden bir ürünü seçerek, oldukça uygun fiyatlara çamaşırlarınızı kusursuzlaştırabilir, üzerinizde tazeliğin kokusuyla güne mutlu başlayabilirsiniz.

Bingo Yumuşatıcı Fiyatları

24 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bingo
  2. Uni Baby
  3. Omo
  4. Yumoş
  5. Vernel
  6. ABC
  7. Dalin
  8. Amway
  9. Vatan
  10. Bayer Kimya
  11. Viking
  12. Iduna
  13. Sılanss
  14. Baby&Me
  15. Mom's Green Ecologic
  16. Sleepy
  17. Sodasan
  18. Tex
  19. gemix
  20. Akbel Kimya
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Markalar Bingo
DSACategoryId/2147483619/28001525/28001529/28002776
BAŞA DÖN