Saç uzmanlığında kanıtlanmış profesyonelliğe sahip Bonacure şampuan, Schwarzkopf markasının en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Yıpranmış ve boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmış formülleri sayesinde, ışıl ışıl ve sağlıklı saçlara kavuşmak kolayca mümkün oluyor. Bonacure şampuan çeşitleri, her saç tipine uygunlukta ve farklı seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. 

Bonacure Şampuan Fiyatları

Yoğun yıpranmış ve saç uygulamalarından olumsuz etkilenmiş saçların acil kurtarılması için tasarlanmış Bonacure onarıcı bakım şampuanı, 3 yıla kadar olan saç hasarlarını onarıyor. Yoğun hasar görmüş, canlılığını yitirmiş saçlar ilk kullanımdan itibaren, gözle görülür bir parlaklık ve canlılığa kavuşuyor. Yapılan araştırmalar, Bonacure onarıcı şampuan serisinin tüm ürünlerinin birlikte kullanması halinde, saç yenilenmesinin %100 geri kazanıldığını ortaya koyuyor. Koparak dökülmeye bağlı saç kırıkları da Bonacure şampuan ile %90 oranında azaltılmış oluyor. 

Saç rengini, en derinlerdeki pigmentlere kadar hapseden ve bu sayede boyalı ve röfleli saç renginizin uzun süre ilk günkü canlılığını korumasını hedefleyen Bonacure serisi şampuan, saça nem ve parlaklık kazandırarak bakım yapıyor. İlk renk koruma terapisine sahip olan serinin, saç bakım kremi ve saç bakım maskeleri, Bonacure şampuanın saçlar üzerindeki etkisini arttırıyor. 

Şekillendirmesi zor olan kalın telli, kabarık ve kıvırcık saçların bakımı için tasarlanan Bonacure şampuan serisi, elektriklenmeyi önleyerek saçların kontrol edilebilir olmasını sağlıyor. Nemlendirici etkisi sayesinde, 4 güne kadar saçın nemli kalmasına ve kabaran saçların kolayca şekillenmesine yardımcı oluyor. %100 parlaklık sağlayan güçlü ve etkili yapısı, şampuanın yeniden uygulanacağı süreye kadar saçlar üzerinde kalıcı parlaklık etkisi gösteriyor.

Güç kaybına uğramış veya nemini yitirmiş saçların parlak ve canlı görünümüne geri dönmesini sağlayan Bonacure şampuan çeşidi, zayıflamış, kurumuş ve olgunlaşmış saçlar için de bakım sağlıyor. Saçlar üzerindeki parlaklık ve canlılığı geri kazandıran Bonacure şampuan, %100 daha fazla saç direnci etkisiyle hızlı bir restorasyon sağlıyor. Zayıflamış saçların gücünü geri kazandıran şampuan, diğer Bonacure ürünleri ile birlikte kullanıldığında, canlandırıcı etkisi hız kazanıyor. 

Baş derisini rahatlatan ve toksinlerden arındıran şampuan çeşidi, saç cildinin yeniden dengelenmesine yardımcı oluyor. Baş derisindeki düzensizlikleri ortadan kaldıran düzenleyici etki, saçların yatışmasını ve ileride oluşması muhtemel saç kayıplarını önlemeyi hedefliyor. Normal ve kuru saçların nem düzeyini korumanın yanı sıra, elastikiyet ve hacmini geri kazandırmada etkili Bonacure şampuan çeşitleri, saçı %100 oranında besliyor. Yumuşaklığını ve hacmini geri kazanan saçlar, %85 oranında kolay taranan ve göz dolduran etkiye sahip oluyor. 

Güneşin zararlı etkilerinden saçları korumak için tasarlanmış Bonacure UV etkili şampuan, nem ve canlılığı geri kazanmada mükemmel bir bakım sağlıyor. Şampuanın içeriğinde bulunan UVA ve UVB filtresi, güneşin yıprattığı saç pigmentlerini onarıyor. Renk ve canlılığı korunan saç telleri, daha dirençli ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor. 

Sağlıklı fakat aynı zamanda ince telli saçların sönük görünümünü ortadan kaldıran Bonacure şampuan çeşitleri, saç hacmini %100 geri kazandırıyor. Olduğundan daha kalın telli ve dolgun görünüme sahip olan saçlar, şekillendirme işlemlerinde de saçın zarara uğramasını önlemeye yardımcı oluyor. Yıkama sonrası 3 güne kadar hacim ve dolgunluğunu koruyan saçlar, yeniden şekillendirilmeye ihtiyaç duyulmadan uzun süre formunu muhafaza ediyor. 

Aşırı yıpranmış ve aşırı işlem görmüş saçların bakımında etkili olan Bonacure şampuan ve bakım ürünleri, salonda yapılmış saç bakımları kadar etki sağlıyor. Saç kırılmalarına karşı saçı 10 kat daha fazla koruma altına alan ürün serisi, aynı zamanda saçlarınızı %100 daha etkili güce kavuşturuyor. 24 yıkamaya kadar saç üzerindeki güçlü etkisini sürdüren seri, saçlarınızı temizlerken bakımını da sağlayan mükemmel özellikler taşıyor. Bonacure şampuan fiyatları, hesaplı oluşu ve üstün teknoloji ürünü kalitesi ile kıyaslandığında müşteri memnuniyetini kazanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bonacure Şampuan Ürünleri

442 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Saç Tipi
Toplam 24 / 442 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/bonacure