Sıcak yaz günlerinde en çok ihtiyaç duyulan ev araç gereçlerinden biri olan vantilatörler, Conti markası ile hayatınıza büyük kolaylıklar getiriyor. Conti, birçok elektrikli ev aleti üreterek, yıllardır dünya üzerinde en sevilen ve en çok tercih edilen markalardan biri olma özelliği taşıyor. Vantilatör tercihi yapılırken kullanım amaçlarına uygunluğu, dayanıklılık, tasarım gibi etkenleri değerlendirmek önem taşıyor. Renk, model, kullanım özellikleri ve fiyatları ile dikkat çekici nitelikler taşıyan Conti markalı vantilatörler, kaliteli ve uzun ömürlü olmasıyla da dikkat çekiyor. 

Conti Vantilatör Modelleri

Ayarlanabilir yüksekliğe sahip ayaklı vantilatör modelleri, ürünü dilediğiniz yükseklik ayarında kullanmanıza imkan tanıyor. Yuvarlak ve devrilmeyen dolgu tabanı, vantilatörün devrilmeden ve emniyetli kullanılmasını sağlıyor. Herhangi bir sarsıntı ve devrilmeye eğilimli bir zeminde, kullanım güvenliği bakımından Conti vantilatör otomatik olarak çalışmayı durdurarak, güvenlikli bir kullanım imkanı sağlıyor.

Conti vantilatör, güçlü motoru sayesinde her kullanım kademesinde üstün nitelikli bir soğutma sağlıyor. 3 kanatlı plastik pervanesi ile ayaklı vantilatör, hafif ve hızlı bir serinletme etkisi oluşturuyor. Conti ayaklı vantilatörler, 5,5 kg ağırlığı ile hafif ve kolay taşınabilir, portatif bir ürün olarak dilediğiniz yerde kullanım imkanı sağlıyor. Bu pratik özelliği ile Conti vantilatörler yaşantınızı kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. 

Profesyonel kullanım özelliklerine sahip Conti sanayi tipi vantilatörler, 80W gücündeki etkili motoru, 3 bıçaklı çelik pervanesi ile mükemmel performans sergiliyor. 3 ayrı özellikte kullanılabilir Conti sanayi tipi vantilatörler, dilerseniz ayaklı, yerde ya da duvarda kullanıma uygun özellikler taşıyor. Yuvarlak ve sabit ayak ile kullanılabildiği gibi, kısa yer tipi ayak ile yerde ya da masa üstü kullanıma da uygun bulunuyor. Duvara montajı yapılarak sabit bir kullanım da sağlayan Conti sanayi tipi vantilatörlerin, 3 ayrı çalışma kademesi bulunuyor. Güçlü motor, her çalışma kademesinde başarılı bir performans sergileyerek, en kısa zaman diliminde etkili serinlik sağlıyor. 

Conti vantilatörlerin oval osilasyona sahip modelleri ile ideal hava sirkülasyonu sağlanarak, güçlü bir serinlik hissi oluşturuluyor. 3 saatli zaman ayarı özelliği sayesinde Conti vantilatör, 3 saatlik zaman süresi içinde, dilediğiniz zaman dilimine ayarlanarak çalıştırmanıza imkan sağlıyor. Üstün sessiz performansı ve enerji tasarrufu sağlayan bir ürün olması, Conti vantilatörleri avantajlı bir ürün haline getiriyor. 

Conti Vantilatör Fiyatları

Estetik ve şık görünüme sahip Conti vantilatör modelleri, zarif tasarımlarının yanı sıra ulaşılabilir fiyatlarıyla da beğeni kazanıyor. Birçok özelliği ile farklı tercih imkanları sunan vantilatör modelleri arasında, kullanım amaçlarınıza ve zevkinize uygun bir Conti vantilatör seçeneği mutlaka bulunuyor. Conti vantilatörler, enerji tasarrufu sağlayan, nitelikli ürünler olması sebebiyle, satın alırken ödeyeceğiniz bedeli, kullanırken sergilediği üstün performansı ile hak ediyor. 

Conti markalı ürünler, uzun yıllar kusursuz kullanıma imkan veren, dünya standartlarındaki kalitede üretilmiş, üstün nitelikler taşıyor. Bu özelliklerine rağmen, herkesin sahip olabileceği, ekonomik ürünler olarak kendine yer buluyor. Ürünler, markanın zaman zaman dönemsel kampanyalarla da desteklemesiyle, var olan ulaşılabilir fiyatlarına ek olarak çok cazip fırsat seçenekleri sunuyor.

Conti vantilatör fiyatları kaliteli, sağlıklı malzemelerle üretilmiş ve uzun ömürlü bir ürün için avantajlı fırsatlar olarak karşınıza çıkıyor. Conti bir dünya markası olarak yaygın ve geniş servis ağı ile satış sonrası hizmet alanında da başarılı bir grafik çiziyor. 

Üstün kaliteli ürünlere, en ekonomik fiyatlarla sahip olabilmek için markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Conti markalı vantilatörler, kalite ve fiyat dengesi ile üst seviye beklentileri tam olarak karşılıyor.

Conti Vantilatör Fiyatları

1 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Conti
  2. Raks
  3. Skytech
  4. Rubenis
  5. Cvs
  6. Airking
  7. Dijitsu
  8. Kaşkar
  9. Dzyn
  10. Premier
  11. Fakir
  12. Süsler
  13. Esty
  14. Goldmaster
  15. Rowenta
  16. Dündar
  17. Güçtay
  18. Master
  19. Xolo
  20. King
  21. Vals
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Conti
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/conti
BAŞA DÖN