Crest Diş Macunu

Düzenli olarak gerçekleştirilen diş ve ağız bakımı hem hastalıklardan uzak sağlıklı bir yaşam hem de bireysel ve sosyal açıdan kişinin kendini iyi hissetmesi için oldukça önem taşıyor. Ağız sağlığını korumak ve ışıl ışıl bir gülümseme için uygun diş macunları ile dişlerin düzenli olarak fırçalanması gerekiyor. Kuruluşu 1955 yılına dayanan ABD kökenli Crest firması, geliştirdiği son derece etkili diş macunları ile dikkat çekiyor. Dünyanın birçok ülkesinde ürünlerinin satışı yapılan Crest'in, çeşitli diş ve diş eti tiplerine özel geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Crest Diş Macunu Çeşitleri

Modern diş macunlarının yapımında su, florür, kalsiyum, beyazlatıcılar, tatlandırıcılar ve koruyucu özellikte çeşitli maddeler kullanılıyor. Yetişkinler için üretilen Crest diş macunları 3D White, PRO-Health, Complete ve Cavity Protection gibi ürün serileri altında satışa sunuluyor. 3D White serisinde yer alan diş macunları koruyucu nitelikleri, ferahlıkları, göz alıcı beyazlatma özellikleri ve diş yüzeyinde %95'e varan leke giderme başarıları ile dikkat çekiyor.

Complete serisindeki diş macunları diş çürükleri, tartar ve diş sararmasına karşı etkili bir çözüm sunuyor ve güçlü bir koruma sağlıyor. PRO-Health serisinde bulunan macunlar ise sağladıkları üst düzey bakım, parlak görünüş ve diş eti koruma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Cavity serisindeki diş macunlarını düzenli şekilde kullanarak diş ve diş etlerinizi koruma altına alabilir ve uzun vadede çürük oluşumunu engelleyebilirsiniz. Crest'in hassas dişlere özel geliştirilen diş macunu çeşitleri de bulunuyor.

Crest Diş Macunları ile Gelen Ağız Sağlığı ve Ferahlık

  • Crest diş macunları, zayıflayan diş minesinin güçlenerek yenilenmesini ve dişlerin oldukça estetik bir parlaklığa kavuşmasını sağlıyor.
  • Oldukça güçlü formüllere sahip olan ürünler, sigara ve benzeri sebeplerden dolayı sararan dişleri doğal ve etkileyici görünümlerine kavuşturuyor.
  • Jel formunda bulunan Crest diş macunları 116, 136, 150, 198 ve 206 gram gibi farklı ağırlıklara sahip seçeneklerde üretiliyor.
  • Son derece nefes açıcı ve serinletici çeşitli özel aromalarda üretilen ürünler, gün boyu ağız ferahlığı yaşatıyor.
  • Yılların uzmanlığı ile formüle edilen diş macunları çürük, iltihap, bakteri plağı ve diş minesi gibi problemlere karşı başarılı çözümler sunuyor.

Crest Diş Macunu Fiyatları

Düzenli kullanmanız durumunda pırıl pırıl dişlere ve harika bir gülüşe kavuşmanızı sağlayan Crest diş macunlarının farklı fiyat aralıklarında çeşitleri bulunuyor. Markanın diş macunu fiyatları ürünlerin ağırlığına, yer aldıkları ürün serilerine ve formüllerine göre değişiklik gösterebiliyor. Crest diş macunları ile diş bakımınızı oldukça etkili şekilde gerçekleştirebilir ve sosyal ilişkilerdeki enerjinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Farklı ağırlıklara sahip olan ürünlerden kullanım alışkanlıklarınıza göre size en çok hitap edenleri satın alabilirsiniz.

Diş Macunu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Genel bir bakım ve koruma sağlayan diş macunlarının yanı sıra farklı diş ve diş eti problemlerinin çözümü için formüle edilmiş diş macunu çeşitleri de bulunuyor. Sahip oldukları aroma ve tat bakımından da diş macunları arasında farklılık olabiliyor. Hassas dişlere özel olarak geliştirilen diş macunları, bu tür diş ve diş eti yapısına sahip olanlar için üst düzey bir koruma sağlıyor. Diş ve diş etlerinizin yapısına, kişisel tercihlerinize ve dişlerinizde çürük, bakteri plağı, diş minesi gibi bir problem olup olmaması durumuna göre size en uygun diş macunlarını satın alabilirsiniz.

Çocukların diş bakımında ise çocuklar için özel olarak üretilen veya düşük florür oranına sahip olan diş macunlarının kullanılması gerekiyor. Üst düzey bir diş ve ağız bakımı sunan ve gülüşünüzle fark yaratmanızı sağlayan Crest diş macunu çeşitlerine HepsiBurada avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Soru 1: Dişler Ne Sıklıkta Fırçalanmalıdır?

Cevap 1: Diş ve diş eti sağlığı için dişlerin yumuşak bir diş fırçası ile günde en az 2 kez ve 2 dakika süreyle fırçalanması gerekiyor.

Soru 2: Diş Macunlarının Kullanım Ömrü Nedir?

Cevap 2: Diş macunlarının son kullanma tarihleri, ürünlerin kutusunda veya diş macunu tüpünün üzerinde yer alıyor. Üretim tarihlerinden başlamak üzere diş macunlarının yaklaşık olarak 2 yıl kullanım ömrü bulunuyor.

Soru 3: Hamilelikte Diş Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Cevap 3: Hamilelik süresi boyunca, florür içeren bir diş macunu ile günde en az 2 kez dişleri fırçalamak ve kalsiyum alımına dikkat etmek gerekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Crest Diş Macunu

25 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Türü
Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012118/crest