1924 yılında Japonya'nın Osaka şehrinde kurulan Daikin ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme cihazları alanında, dünyanın en büyük üretici firmaları arasında yer alıyor. İklimlendirme sistemleri üzerinde uzmanlaşan Daikin, kullanıcılarına temiz, ferah ve sağlıklı ortamlar sunabilmek için aralıksız olarak çalışıyor. Geleneksel ürünlerin yanı sıra; ticari, endüstriyel ve kurumsal amaçlı iklimlendirme (HVAC) sistemleri de Daikin fabrikalarında imal ediliyor. Daikin klimalar, üst düzey hava kalitesi ve konfor sunacak şekilde geliştiriliyor. Yeni nesil teknolojiler ile tasarlanan markaya ait klimalar, enerjiden ciddi oranda tasarruf elde edebilmenize katkıda bulunuyor. Enerjinin verimli bir şekilde kullanılabilmesi, özellikle yaz sıcaklarında kullanıcıların korkulu rüyası haline gelen kabarık elektrik faturalarının önüne geçilmesini sağlıyor.

Daikin Klima Modelleri

Fonksiyonel ve konforlu yapısı ile öne çıkan Daikin klima modelleri; ev, ofis, iş yeri, okul, hastane, eczane, banka, otel ve kamu kurumları gibi farklı alanlarda sıklıkla tercih ediliyor. Markaya ait klima modelleri, yüksek tavanlı lobiler ve geniş konferans salonlarında da kullanılabiliyor. Daikin'in özelleştirilmiş büro çözümleri sayesinde, havalandırma ve nemlendirme de dahil olmak üzere, her türlü ofis ihtiyacına uygun seçenekler sunuluyor. Çok odalı ofisler ve iş yerleri için ideal olan kompakt modeller, çalışma verimliliğini ve müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye çıkarıyor. Optimum konfor ve üst düzey enerji tasarrufu vadeden ürünler, sessiz çalışma mekanizmaları sayesinde kullanıcıların dikkatini de dağıtmıyor.

Doğa dostu, güvenilir, dayanıklı, tasarruflu klimalar, ısıtma ve soğutma sistemleri için gerekli olan işletme maliyetlerini ve enerji kullanımının çevresel etkilerini en aza indiriyor. Daikin, geniş bir iç mekan yelpazesiyle, kapalı alan çevre koşullarına uygun çözümler üretiyor. Markaya ait klima sistemleri, çoklu bölgelerde dahi yüksek hava kalite standartlarını yakalayabiliyor. Ayrıca, modüler üniteler ve ufak klimalar, herhangi bir çalışma ortamı gereksinimine uyacak şekilde birleştirilebiliyor. Tek bölgeli ya da çok bölgeli iklimlendirme özelliklerini üzerinde taşıyan klimalar, kapalı alanların hacimlerine uygun olarak seçilebiliyor. Geniş bir ürün yelpazesi ile sunulan klimalar, yerden tasarruf ederek iç mekanların etkili bir şeklide iklimlendirilebilmesine yardımcı oluyor.

Daikin Klima Fiyatları

Markaya ait klimalar çoklu alan (multi zone), tekil alan (single zone) ve tüm ev (whole house) alanını kapsayacak şekilde sınıflandırılıyor. Evin iç hacmi, tavan yüksekliği, oda sayısı, pencere sayısı ve ısı izolasyonu gibi detaylar göz önünde bulundurularak, en ideal Daikin klima sistemine sahip olabilmek mümkün oluyor. Odaların sayısı ve genişliğine göre, klima üniteleri rahatlıkla konfigüre edilebiliyor.

"Single zone" yani tekil alan modülleri, bir ya da iki odalı ve tek bölgeli klima gereksinimleri için yeterli oluyor. Birbirine bağlı oda ve Amerikan mutfak gibi ufak alanlar, tek bir klima ile kolaylıkla iklimlendirilebiliyor. "Multi zone ürünler" için ise çok sayıda seçenek bulunuyor. Çok bölgeli ısıtma ve soğutma sistemleri, tüm evi tek bir modül üzerinden yönetebilmenizi mümkün hale getiriyor. Geniş çaplı klima sistemleri, kompakt bir dış ünite kullanarak, sekiz ayrı odaya kadar konforlu ısıtma ve soğutma sağlayabiliyor.

Daikin klima fiyatları ise ürünün modeli, türü, yapısı, tasarımı, fonksiyonları, enerji verimliliği ve BTU kapasitesi gibi farklı detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Klima üzerindeki teknolojik donanımlar ve konfor öğeleri de fiyat üzerinde etkili olan diğer noktalar arasında yer alıyor. Otomatik programlama, çok yönlü iklimlendirme, sessiz iç ünite, konforlu uyku modu ve "inverter teknolojisi" gibi özellikleri üzerinde taşıyan yeni nesil modeller, geleneksel modellere göre daha yüksek fiyat bandına sahip olabiliyor. Yaşadığınız alanın genişliğine optimum verimlilik gösteren bir Daikin klima ile konfordan ödün vermeden bütçenize en uygun tercihlerde bulunabilmek mümkün oluyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Daikin Klima Fiyatları

18000
12000
24000
9000
14000
7000
22000
Konumseçilmedi
BTU (Soğutma Kapasitesi)
Toplam 24 / 39 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/17453/daikin