Zeytinyağlı sabun denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Dalan, farklı sabun çeşitlerini alıcıya sunar. El sabunu, özel üretim sabunlar, banyo sabunu ve zeytinyağlı sabun çeşitleri ile farklı ihtiyaçlara cevap veren marka, temizlik ve bakım için özel ürünlere sahiptir. 

Kullanışlı Beyaz Sabun Çeşitleri ve Fiyatları

Dalan katı sabunlar arasında beyaz banyo sabunları ve el sabunları yer alır. Banyo sabunları dört kalıplı paketler halinde satılır. Saf sabun olarak da bilinen sabunlar, beyaz renkleri ve ferahlık veren doğal kokuları ile temizlik kokusunu evlere taşır. Çabuk köpüren yapısı ve doğal beyazlığı ile cildinizi temizleyen sabunlar arasında çiçek kokulu sabunlarda yer alır. Gül kokulu sabunlar, lavanta kokulu sabunlar, yasemin kokulu sabunlar, hoş kokuları ile banyo keyfine keyif katar. Özellikle lavanta ve gül özlü sabunlar, saf ve temiz kokuları ile öne çıkar. Saf sabun çeşitleri arasında ekstra gliserinli sabunlar da bulunur. İçeriğindeki gliserin sayesinde cildi nemlendiren beyaz sabun çeşitleri, el sabunu olarak da kullanılabilir.

Saf Dalan sabun fiyatları, ürüne göre değişir ve genellikle banyoda kullanılan saf sabun çeşitleri 170 gramlık kalıplara sahiptir. Sade sabunlar cazip rakamlara satılırken çiçek kokulu sabunlar fiyat açısından değişkenlik gösterir. Özellikle ekstra gliserinli çiçek özlü sabunlar fiyat açısından daha yüksek rakamlara satılır.

Özel El Yapımı Sabunlar ve Doğal Sabunlar

Dalan sabun çeşitleri arasında el yapımı özel sabun çeşitleri de yer alır. Bitkisel özler ile %100 el yapımı olan sabunlar, doğal sabunlardan hoşlananlara hitap eder. Zeytinyağlı özleri ile bitkisel doğallığı sizlere sunan sabunlar, el yapımı olup işçiliği ile kullanıcıyı cezbeder. Zeytinyağının yanı sıra lavanta, defne gibi hoş kokulu çiçeklerinde kullanıldığı el yapımı sabunlar, dörtlü veya beşli paketler halinde alıcıya sunulur. Tekli kutular halinde satılan doğal sabunlar arasında ise masaj sabunları dikkat çeker.

Modern metotlar ile üretilen el yapımı olan sabunların yanında geleneksel yöntemler ile hazırlanan sabunlar da markanın ürünleri arasında bulunur. Geleneksel zeytinyağlı kalıp sabunlar içinde saç için kullanılan ürünler öne çıkar. Saç için üretilen sabunlar, saç dökülmesi ve kepeğe karşı kullanılır.

Banyo ve saç sabunları arasında pirina gibi özel kokulara sahip ürünlere de erişebilirsiniz. Özel el yapımı sabun fiyatları ise normal sabunlara nazaran daha üst bütçelere hitap eder. Doğal içeriği ve özel çiçek kokuları ile fark yaratan sabunlar, tamamen el üretimi olduğu için fiyat açısından türüne uygun fiyatlar ile alıcıya sunulur. Özellikle pirina gibi özel kokulara sahip sabunların fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Dalan El Sabunu Fiyatları ve Çeşitleri

Dalan katı sabun çeşitleri arasında kullanışlı el sabunları yer alır. Banyo sabununa nazaran daha küçük kalıplara sahip olan sabunlar, dörtlü paketler içinde satılır. Saf sabunlar gibi beyaz renge sahip olan el sabunları, kolay köpüren yapısı ile el yıkamak için özel olarak üretilir. Dalan el sabunları, limon özlü veya elma özlü seçenekler ile bulunabilir. Tazelik hissi veren özel kokusu ile ailecek keyifle kullanacağınız sabunlar arasında ekstra gliserinli sabunlara da erişebilirsiniz. Sütlü yapısının yanında gül, yasemin gibi çiçek özleri ile hazırlanan sabunlar, cildinizi nemlendirerek korumaya yardımcı olur.

Dalan el sabunları arasında tekli kutularda satılan özel sabun çeşitleri de yer alır. Banyo sabunu olarak da kullanılabilen tekli sabunlar özel içerikleri ile benzer ürünlerden ayrılır. El sabunu fiyatları ise ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Çiçek özlü el sabunları cazip fiyatlar ile alıcıya sunulurken sütlü sabunlar, küçük fiyat farkları ile benzer ürünlerden ayrılır.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dalan Katı Sabun Fiyatları

185 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 185 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001525/28002071/28003016/60003017/dalan