Cildinizi olabildiğince hızlı şekilde nemlendirerek günlük hayatın yıpratıcı ortamına hazırlayan DD kremler, yoğun temponuzun arasında pratik ve etkileyici bir çözüm sunar. Sadece saniyeler içinde cilde nem kazandıran DD krem, aynı zamanda güneşe karşı sağladığı koruma ile yaz aylarında güvenle kullanabileceğiniz bir ürün olarak öne çıkar. Teninizde güçlü bir kapama sağlarken oluşabilecek renk tonlamasına izin vermeyen ürün, doğal görünümünüzü korumada oldukça başarılıdır. Hem anti aging hem de bakım kremi etkisi yaratan DD krem, kadınların en büyük cilt bakımı yardımcılarından bir tanesi halini alır.

DD Krem Nedir?

Daily Defense (Günlük Koruma) , Double Defence (Çif Savunma) ve Dynamic Do-All (Dinamik Tam Bakım) ifadelerinin kısaltmasından oluşan DD kremler cildinizin tüm ihtiyacını tam manasıyla karşılamak için tasarlanmıştır. İçeriğinde BB ve CC kremlerin gücünü barındıran DD kremler, sağlıklı yaşlanma ve yaşlılıkta da sağlıklı cilde sahip olma konusunda güçlü etkisi bulunan anti aging alanında yoğun özellik sergiler. Başta kırışıklık sorunu bulunan ve sarkmalardan şikayetçi olan kullanıcılar için faydalı bir seçenek olarak öne çıkan krem, cildi sıkılaştırır ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Güneş korumasına da sahip DD kremler, cilt üzerindeki çizgi ve lekeler ile cilt tonu eşitsizliğini gidermeye de yardımcıdır.

DD ürün grubunda yer alan kremler, fiziksel olarak da hafif bir yapı sergiler. Sadece cilde hoş bir görüntü ve yumuşaklık kazandırmakla kalmaz, çevresel faktörlere karşı da etkileyici koruma sağlar. Göz çevresi de dahil olmak üzere vücudun tüm bölgelerinde uygulanarak farklı bir ürün ihtiyacını ortadan kaldıran krem, bu özelliği ile farklı içerikteki ürün kullanımından kaynaklanabilecek olumsuz etkileşimleri de ortadan kaldırır. Cildin tümü üzerinde arzu edilen bakımı sağlayarak farklı bölgelerde farklı sonuçlar elde edilmesinin önüne geçer. Çok fonksiyonlu yönüyle kullanıcısına bakım ya da güzel görünüm sağlayan ürünler arasında tercih yapma sıkıntısından da kurtarmaktadır.

Hassas ciltler başta olmak üzere gün boyu güneş koruyucu kullanma zarureti hissedenler için yerinde bir seçenek sunan DD krem özellikleri güneş ışıklarına karşı tam koruma sağlayıcı yapıdadır. Güneş lekeleri ve cilt kanseri başta olmak üzere kırışıklık ve erken yaşlanma gibi sorunların ana kaynaklarından olduğu bilinen güneşin zararlı etkilerine karşı cildinize önleyici etki kazandırır.

DD Krem Fiyatları

İçeriğinde bulunan anti aging vitamin bileşenleri ile BB ve CC kremlerin tüm özelliklerini taşıyan DD krem, doğal içeriği ile özellikle orta yaş için kullanıma uygundur. Oldukça ince yapıya sahip olan ürün kuru ciltleri derinlemesine nemlendirerek rahatlatır. Kırışıklıkları azaltarak cilde canlı bir görünüm kazandıran kremler; cilt sıkılaştırıcı, aydınlatıcı ve canlandırıcı özellikleri bir arada sunar. Bitkisel içeriğinin anti aging içerikli antioksidan ve anti bakteriyel etken maddeler ile desteklendiği DD kremler, bütçenize cazip gelecek fiyatlar ile sağlıklı bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

Cilt renginize doğal görünüm veren ve cilt tonunu eşitleyen DD krem, yüksek güneş koruma faktörü ile lekeleri sadece kapatmakla kalmaz, etkilerini ortadan kaldırmak için de mücadele eder. Mat görünümü ile cildinizde parlama yapmadan nemlendirme sağlayan DD kremler, gözenekleri sıkılaştırarak teninizde beğeni duyulacak dokunuşlar yakalamanıza imkan verir.

Cilt tipine ve yaşa göre tercih edilebilecek DD krem ürün grupları arasından seçimde bulunurken markalar arasında farklılık bulunabileceğini göz önüne alarak cilt özelliğinize göre seçimde bulunmanız önem arz eder. Ürünün paraben, silikon, alkol ve parfüm içermesi halinde hassas ciltlerde alerjik etkiler meydana getirebileceği dikkate alınarak en doğru ürünü tercih etmek yerinde olacaktır.

DD Krem

8 ürün var
 1. Markalar
  1. Nuxe
  2. Cosmed
  3. DERMAdoctor
  4. Delia
  5. Dermaceutic
  6. Voox
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32010885/32010894/60008193
BAŞA DÖN