Ev, ofis, işletme, okul, market alışverişi ve toplu taşıma ile seyahat gibi günlük yaşamın her alanında ve her anında hijyen sağlama amacıyla kullanabileceğiniz DERMOSEPT Antibakteriyel Jel alternatifleri; hafif ve ağır yaralanma, yara ve ameliyat bölgesi pansumanı, muayenehane ekipmanları ile cerrahi müdahale öncesi ve sonrası uygulamalarda sterilizasyon sağlayan ve zararlı mikroorganizmaları yok eden işlevsel ürünlerdir. DERMOSEPT Antibakteriyel Jel ürünleri; el dezenfektanı, el ve cilt dezenfektanı, yüzey dezenfektanı, baticonel çözelti, oksijenli su çözelti, zefiran çözelti gibi alternatifler sunar. Her zaman ve her yerde güvenle kullanabileceğiniz dezenfektan çeşitleri, pratik uygulama ve hızlı etki gösteren özellikleriyle oldukça pratik çözümlerdir.

DERMOSEPT Antibakteriyel Jel ile Maksimum Hijyen 

DERMOSEPT Antibakteriyel Jel ergonomik tasarımlı ambalajları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanmanıza olanak tanır. Pratik ve kullanışlı ürün kutu ve şişe formları sık kullanım rahatlığı sağlayan özelliktedir. Kontrollü dağılım gerçekleştiren sprey özellikli kutu formları ve pompalı basma pratiklik sunan kutu ambalajları sayesinde her ortamda tüketicilere kullanım rahatlığı sağlayan modelleri mevcuttur. Kullanım amacınıza bağlı olarak DERMOSEPT Antibakteriyel ürün şişesini asarak duvara veya uygun bir yüzeye sabitleyerek kullanabileceğiniz askı aparatlı modelleri de tercih edebilirsiniz. DERMOSEPT Antibakteriyel Jel ürünlerkaliteli materyalden tasarlanan hafif ve sağlam yapılı sprey şişelerinde hem yanınızda taşıma hem de kolay püskürtme avantajı sağlar. Çanta, giysi cebi, binek aracı gibi her yerde hijyen amaçlı yanınızda bulunması gereken antibakteriyel sprey çeşitleri; asansör kullanma, kapı kolu tutma, merdiven tırabzanlarına temas, alışveriş sepeti ve arabası ile ödeme cihazları gibi yerlere dokunduktan sonra anında püskürterek uygulanabilir.

DERMOSEPT Antibakteriyel Formüllü Dezenfektan

DERMOSEPT Antibakteriyel Jel ürünleri sayesinde bakteri, mikrop ve virüs gibi zararlı partikülleri ve mikroorganizmaları hızlı bir şekilde etkisiz duruma getirebilirsiniz. İnsan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen sıvı formüllü preperatlar alkol başta olmak üzere belirli oranlarda karışımlar içerir. Ürünlerin tamamı laboratuvar ortamında kalite ve güvenlik testlerinden geçtiğini gösterir raporlarıyla birlikte, Sağlık Bakanlığı onayı aldıktan sonra; hastane, medikal, kafe, restoran, toplu yemek hizmeti veren işletmeler, turizm tesisleri, seminer, toplantı ve konferans yapılan sosyal organizasyonlar, market, fabrika, eczane ve bireysel kullanıcı gibi her yere gönderilir. Askı aparatı ile belirlediğiniz yere kolay sabitlenebilen pompalı kutular kiloluk ekonomik boy alternatifleri sayesinde uzun süre ve kalabalık guruplara fayda sağlar. DERMOSEPT Antibakteriyel Jel bileşimlerikapaklı ambalaj formlarını devamlı kullandığınız özel pompalı tasarımlara dökerek pratik şekilde kullanabilirsiniz.

DERMOSEPT Antibakteriyel Jel Kullanmanın Faydaları

  • El dezenfektan çeşitleri yanınızda taşınabilen ve sabitlenen ambalajları sayesinde anında ve etkili hijyen sağlamanız bakımından hızlı ve pratik kullanım olanağı sunan ürünlerdir.
  • Göz ve göz çevresi dışında olması şartıyla yaralı ve yarasız tüm vücut yüzeyini temizleme olanağı sağlayan el ve cilt dezenfektan çeşitleri, lavaboda ve duşta uygulanarak kolay hijyen sağlar.
  • Mikrop temizleyici ve kir arındırıcı etkiye sahip olan oksijenli su çözelti formülü sayesinde sıyrık, kesik, çizik, yırtık, yarık, cisim batması, deri ve tırnak kalkması gibi tüm yaraları sterilize edebilirsiniz.
  • Geniş kullanım alanına sahip ve sık kullanıma uygun özellikli antiseptik solüsyon çeşidi olan DERMOSEPT baticonol çözelti; ev, iş yeri ve araçlarda bulunan ilk yardım çantasının en önemli cilt ve mukoza dezenfektanıdır. 
  • En mühim ve geniş çaplı sterilizasyon malzemelerinden biri olanzefiran, bariyer vazifesi gören oldukça etkili bir mikrop kırıcıdır. Sulandırılarak uygulanan güçlü çözelti, ameliyat dikiş ve yarasının mikrop kapmaması, mesane ve vajina hijyeni, cerrahi müdahale öncesi ekipman temizliği gibi çok amaçlı kullanılır.

DERMOSEPT Antibakteriyel Jel Fiyatları

DERMOSEPT Antibakteriyel Jel Fiyatları ürünlerin bileşiminde kullanılan materyal kalitesine, formülasyonda hazırlanan karışım ve bileşim özelliklerine, miktarına, ambalaj ve kutu tasarımlarına göre değişiklik gösterir. Farklı ebatlarda, az, orta ve sık kullanıma göre hazırlanan dezenfektan bileşimleri, her an elinizin altında bulunmalıdır. Temas etmek zorunda kaldığınız yüzeylerde bulunan ve gözle görünmeyen zararlı faktörlerden kurtulmanıza ve gereken steril koşulları sağlamanıza yardımcı olur. Kullanım alanınıza ve ihtiyacınıza en uygun ve kaliteli antibakteriyel ve dezenfektan ürün çeşitlerini DERMOSEPT güvencesiyle, geniş ürün gamında bulabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

DERMOSEPT Antibakteriyel Jel Fiyatları

.
Marka
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 99 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80746000/60003464/dermosept