Dexpantonne ürünleri, güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından sizi korurken, plaj keyfinizi rahatça sürdürebilmeniz için üretiliyor. Çeşitli bileşenlerin bir araya getirilerek üretildiği bu yüksek faktörlü ürünler, genel adı UVR olan güneş ışınlarını cildinizden uzak tutuyor. Sizi güneşin potansiyel tehlikelerinden koruyor ve içeriğindeki koruma faktörleri sayesinde kişiden kişiye değişen cilt tiplerine göre ihtiyaç duyulan orandaki etkiyi gösteriyor.

Dexpantonne Güneş Kremi & Losyon

Dexpantonne güneş kremleri, güneş ışınlarını cildinizden mümkün olduğu kadar uzun bir süre boyunca uzak tutarak cildinizi korumak için üretiliyor. Çünkü bu ultraviyole ışınlar korunmasız cildinize çok hızlı bir şekilde zarar veriyor ve güneş koruma ürünü kullanmadığınız ve güneş ışınlarına maruz kaldığınız her dakika cildinizdeki etkileri gittikçe artıyor. Dexpantonne güneş kremi bu ultraviyole ışınların cildinize ulaşmasını engelliyor ve sizi bu hızlı ve zararlı etkiden koruyor.

Dexpantonne güneş kreminin yanı sıra Dexpantonne losyon ürünleri de ihtiyacınız olan korumayı sağlamak için üretiliyor. Güneş kremi ürünlerinin yanı sıra losyon ürünleri de yaz aylarında oldukça çok tercih ediliyor. Dexpantonne losyon ürünü cilde uygulandığında emildiği bölgelerde serinletme etkisi yaratıyor. Ayrıca yağlı ve kaygan yapıları ciltte yumuşak ve hafif bir etki bırakıyor. Cilt kuruluğu sorunları yaşayan kişiler için de losyonlar öneriliyor. Dexpantonne losyon ürünleri cildinizi yenileyip beslerken sizi güneşin olası zararlarından koruyor.

SPF, ciltleri güneş ışınlarından korumayı sağlayan ve Dexpantonne ürünlerinde de bulunan koruma faktörü olarak biliniyor. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunmak için seçilen ürünlerde bu SPF koruma faktörüne dikkat edilmesi gerekiyor. Çünkü bu faktör güneşin cilde etki ettiği süreye göre ve kişinin cildinin hassasiyetine göre farklı Dexpantonne ürünlerinde 15 faktörden 50+ faktöre kadar uzanıyor. Her insanda da farklı bir koruma oranı gösteriyor. Kişiye özgü cilt tipi ve güneşin kişinin cildindeki etkileri göz önünde bulundurularak ürün seçimi yapılması öneriliyor. Dexpantonne güneş kremi ve losyon ürünleri cilt tipinize en uygun olan güneşten koruma ürününü seçmenizde size yardımcı oluyor.

Dexpantonne Güneş Yağı

Hassas cilt tipleri ve güneşin ultraviyole ışınlarına daha duyarlı olan kişiler için üretilen Dexpantonne güneş kremi ve losyon ürünlerinin yanı sıra güneşin ultraviyole ışınlarından kolayca etkilenmeyen ve hassas olmayan ciltler için de Dexpantonne güneş yağı ürünleri bulunuyor. Dayanıklı cilt tiplerine sahip kişiler, güneş kremi ve losyon kullanımının dışında özel olarak üretilen bu güneş yağı ürünlerini de tercih ediyor. Güneş yağı ürünleri cildinizi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından belirli bir faktöre kadar korumaya devam ederken daha hızlı ve uzun süreli bir bronzluğa kavuşmanıza yardımcı oluyor.

Dexpantonne ürünleri çocuğunuzun cildi için de gerekli korumayı sağlıyor ve çocuğunuz güneş altında oyun oynarken veya plajda yüzmenin keyfini çıkarırken, cildi güneşin zararlı etkilerinden korunuyor. Bebek ve çocukların yanı sıra yetişkinlerin de güneş koruma ürünü seçerken dikkatli olmaları gerekiyor. Farklı koruma ve bakım gerektiren kuru, yağlı, normal, karma ve hassas olarak değişen birbirinden farklı beş cilt tipi için de Dexpantonne ürünleri bu cilt tiplerinin ihtiyaçlarına yanıt vermek için üretiliyor.

Cilt tipinize uygun olan ürünü seçtikten sonra Dexpantonne ürünlerinin doğru kullanımı güneşten korunmak için önemli bir etken olarak görülüyor. Bu güneş koruma ürünlerinin gereken etkiyi gösterebilmeleri için günlük ve düzenli olarak kullanılmaları öneriliyor. Güneşe çıkmadan en az yarım saat önce Dexpantonne güneş kremi, losyon veya güneş yağı ürünlerinin cilde uygulanması ve kullanım aralığına dikkat edilmesi gerekiyor. Doğru kullanımda Dexpantonne ürünleri cildinizin ihtiyacı olan korumayı sağlıyor.

Dexpantonne Güneş Kremi ve Yağları

1 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Dexpantonne
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Solante
  11. Babe
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Uriage
  17. Hamilton
  18. Nuxe
  19. Cosmed
  20. Arko
  21. Daylong
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Satıcı
 • Marka Dexpantonne
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/dexpantonne
BAŞA DÖN