Pervane, motor ve gövde parçalarından oluşan vantilatörler; ortamda bulunan havayı, hızla dönen motorlu pervane yardımıyla sirküle ederek doğal hava akımı oluşturan cihazlardır. Çalışma prensibine ve özelliklerine bağlı olarak fan ve blower gibi farklı isimlerle de bilinirler. Soğutma sistemleri, derin dondurucular ve iklimlendirme cihazları konusunda ünlü markalar arasında yer alan Dijitsu, fonksiyonel ve pratik vantilatör modelleri ile de öne çıkar.

Dijitsu Vantilatör Modelleri

Markaya ait geleneksel, ayaklı vantilatör modelleri; yüksek kaliteli ve sessiz çalışan motor, 3 kanatlı pervane, güvenlik kafesi ve ayarlanabilir ayaklık ile sunulur. Hava sirkülasyonunu sağlayan oval ünitenin büyüklüğü, modele göre farklılık gösterir. Ayaklı vantilatörlerin son derece ergonomik olması, kolay taşınması, kullanılmadığı zamanlarda katlanarak kaldırılabilmesi ve hafifliği, oda içi kullanımı için idealdir. Sanayi tipi ayaklı vantilatör modelleri ise salon, lobi, ofis ve iş yeri gibi daha geniş hacimli alanlarda kullanılmak için tasarlanır. 19 ve 20 inç ölçülerdeki büyük kafesli pervane tasarımı ile öne çıkan cihazlar, ortamı güçlü bir şekilde serinletmeye yardımcı olur. Hem sanayi tipi hem de ev tipi modellerde 3 veya 4 kademeli hız ayarı seçeneği bulunur. Vantilatör başlığı, otomatik salınım özelliği ile yavaşça dönerek, esintiyi eşit bir biçimde dağıtır. Pervane motoru üzerinde yer alan kilit ile otomatik salınımı kapatmak mümkündür.

Air Care teknolojisi ile geliştirilen Digitsu pervanesiz soğutucular, son derece estetik ve kullanışlı modeller arasında yer alır. Standart modellere kıyasla temizlikleri ve kullanımları daha pratiktir. Kesintisiz çalışabilir, uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilirler. Sade ve estetik dizaynları sayesinde masa veya mobilyalar üzerinde aksesuar olarak da kullanılabilirler. Duvar gibi sert yüzeylere sabitlenebilen Dijitsu vantilatör modelleri ise motel, pansiyon, ofis ve çalışma odası gibi ortamlarda en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Alüminyum pervaneleri ve sağlam gövde yapıları ile sunulan vantilatörler, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayakları bulunmadığı için metal bağlantı aparatı takılarak duvara montelenirler. Konumları gereği havayı yukarıdan aşağıya doğru sirküle ederler. 30" teleskopik pervane ile güçlü hava salınımı sağladıklarından dolayı, geniş mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilirler.

Dijitsu Vantilatör Fiyatları

Dijitsu vantilatör fiyatları cihazın modeli, büyüklüğü, fonksiyonu, aksesuarları ve kullanım tipi gibi özelliklerine bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Kule tipi, ayaklı, sabit ve pervanesiz vantilatör türleri kendi içinde oldukça geniş bir fiyat yelpazesi ile kullanıcılara sunulur. Üzerinde negatif iyon özelliği bulunan, programlanabilir yapıda olan, doğal esintinin yanı sıra, sıcak ve soğuk hava buharı da verebilen modeller, daha üst segment cihazlar arasında yer alır. Bu nedenle fiyat çizgileri daha üstlerde seyreder. Genel fonksiyonları başarı ile yerine getirebilen ve temel özellikleri barındıran cihazlar ise çok daha makul fiyatlar ile temin edilebilir.

Doğal hava dağılımını en iyi şekilde gerçekleştiren ürünlerden biri olan vantilatörler, sıcak yaz günlerinde serinlemek için idealdir. Vantilatör kullanırken salınım özelliğini aktif halde tutmak, daha dengeli iklimlendirme için önemlidir. Cihazı daha sağlıklı ve performanslı kullanabilmek için düzenli aralıklarla pervane ve kafes içinin temizlenmesine de dikkat edilmelidir. Oval şekilde birleştirilen metal kafesi açmak son derece kolaydır. Klipsi veya çentikli kilit sistemini serbest hale getirdikten sonra, prizden çıkardığınız cihazı, nemli bir bez ya da süngerle temizleyebilirsiniz. Odanızın ve mobilyalarınızın renk ve mimari yapısına uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bütçenize, beklentilerinize ve ihtiyacınıza en uygun Dijitsu marka vantilatörleri detaylı olarak inceleyebilir, kendinize en uygun cihazı bulabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijitsu Vantilatör Fiyatları

Marka
Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483638/161876/17412/dijitsu