Dünyanın önde gelen markaları, kişisel bakım ürünleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Ancak kapsamlı özellikler sunan cihazların bazıları, oldukça yüksek ücretler karşılığında edinilebilirken profesyonel kullanımlar için uygunluk göstermeyebiliyor. Bu noktada, alternatif markalar devreye girerek gerek profesyonel gerekse kişisel kullanıma uygun olan, çok yönlü ürünleriyle gereksinimlere yanıt verebiliyor. Uzun süredir Koç Kozmetik bünyesindeki markalardan biri olan Dingling de geliştirdiği kişisel bakım araçlarıyla beğeni topluyor.

Profesyonel iş hayatında berberlik ya da erkek kuaförlüğü yapan kullanıcılar için oldukça başarılı ürünlere imza atan Dingling, sunduğu çözümleri, zengin paket içeriğiyle donatıyor. Bu sayede marka, kullanıcıların ekstra masraflar yapmaksızın kişisel bakımlarını gerçekleştirebilmelerine fırsat veriyor. Berberlerin ve erkek kuaförlerinin çalışmalarını sorunsuz yapabilmelerine yardımcı olan ürünleriyle öne çıkan Dingling, sektör çalışanlarının, daimi suretle müşteri memnuniyeti sağlamalarına ve alanlarında daha bilinir hale gelmelerinde de önemli rol oynuyor. Kullanıcılarından aldığı geri bildirimlerle ürün gamını sürekli yenileyen marka, yalnızca profesyonellerin değil ev ortamında da kullanılabilecek nitelikte modelleriyle başarısını devam ettiriyor. Yüksek meblağlar ödemeden performanslı ve çok işlevli kişisel bakım ürünlerine yatırım yapmak isteyen ev kullanıcılarının ve profesyonellerin tereddütsüz şekilde yönelebilecekleri Dingling, teknik özellikleriyle günceli yakalayan modellere hayat veriyor.

Saç ve sakal bakımı alanında geliştirdiği yetenekli ürünleri “RF 600 Serisi” çatısı altında buluşturan Dingling, şarjlı tıraş makinesi modelleri ile kullanıcıları memnun ediyor. Her beklentiye yanıt verecek şekilde tasarlanan ve farklı fiyat aralıklarına konumlandırılan Dingling ürünleri, ergonomik tasarımları ve şık görünümleriyle dikkat çekiyor. En yeni teknikler kullanılarak imal edilen ve bu sayede yüksek performans sergileyen şarjlı tıraş makineleri ve saç kesim cihazları, markanın uzun yıllara dayanan tecrübesini de en iyi şekilde gösteriyor. Dayanıklı parçaları ve kesme bölümlerini üzerinde bulunduran modeller, hassas kesim süreçlerinde de değerlendirilebiliyor. Kesme başlığı bölümleri paslanmaz formda olan ve krom veya titanyum kaplama ile güçlendirilen Dingling ürünleri, uzun süreler boyunca kullanılabilecek yüksek kapasiteli dahili bataryayla gelebiliyor. Güçlü motorlarına karşın sessiz çalışan modeller, hız ayarı, kesme uzunluğu ve benzeri değişkenlerin pratik biçimde ayarlanabilmesine imkan tanıyor.

Ürün kalitesi, güvenilirliği, dayanıklılığı ve garantisi konusunda kullanıcıların beğenisini kazanan Dingling, paket içeriği noktasında da oldukça cömert davranıyor. Güç göstergesi ışığına sahip şarj istasyonu, adaptör, muhtelif büyüklüklerde tarak ekleri, temizleme fırçaları ve bakım yağı ile zenginleştirilen paket içerikleri, kullanıcıların, tercihlerini Dingling’den yana kullanmalarına zemin hazırlayabiliyor.

1989 yılında şirketleşerek Dingling’in de içinde bulunduğu patentli markaları bünyesinde toplayan Koç Kozmetik, kişisel bakım ürünleri konusunda uzman olduğunu gösteriyor. Berber, kuaför ve güzellik salonlarında kullanıma uygun modelleriyle profesyonellerin de gereksinimlerine çözüm getiren Koç Kozmetik, ortaya koyduğu ürünlerin tamamını belirli bir kalite çizgisini koruyarak uygun fiyatlar üzerinden kullanıcılarıyla buluşturmayı ilke ediniyor. Hem imalat hem de ithalat alanındaki deneyimiyle sektörün önde gelen markalarından birine dönüşen Koç Kozmetik, Dingling’in profesyoneller arasındaki tanınırlığını da yukarı taşıyor. Elektrikli ve elektronik kişisel bakım ürünleri pazarında; yenilik, kalite ve fiyat açısından lider konumda yer alan Koç Kozmetik, Dingling ve diğer markalardaki ürünlerini sunarken belirli kriterlerden taviz vermiyor. Geliştirilen modellerin insan sağlığına uygun olup olmadığının incelenmesi yönündeki faaliyetlerini titizlikle yürüten marka, kanun ve yönetmeliklerdeki standartlara uygunluğun korunmasına azami önem veriyor.

Siz de kişisel bakım konusunda hassassanız, müşteri memnuniyeti konusunda hassas olan ve garantili cihazlarıyla bu yöndeki beklentileri de karşılayan Dingling’in ürünlerini, evde kullanım amacıyla ya da iş yerleriniz için edinebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dingling

44 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Hızlı Şarj (Quick Charge)
 6. Şarj Olma Süresi
 7. Şarjlı Kullanım Süresi A-Z
 8. Şarj Göstergesi
 9. Satıcı A-Z
 10. İndirimli Ürünler
 11. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Hemen Kapında
Başa dön