Dingling

Kalite, güvenilir hizmet ve inovasyon odaklı gelişim felsefesi ile 1981 yılından beri tüm dünyanın tercih ettiği Dingling, kişisel bakım alanında en sevilen markaların başında gelir. Türkiye’de Koç Kozmetik bünyesi altında olan Dingling, özellikle tıraş ve saç sakal kesme makinesi ürünleri ile evde kişisel bakım hizmeti almak isteyenlere yanıt verir. Shuangfei bıçağı için ilk ulusal patente sahip marka inovatif ürünleri sayesinde evde profesyonel kalitede kişisel bakım ürünleri kullanma imkanı sunar. İlk günden beri yeni ürünlerle markasını geliştiren Dingling, ev kullanımının yanı sıra profesyonel anlamda hizmet vermek isteyenlerin de favorisidir. Siz de daha iyi görünmek ve hissetmek için Dingling Türkiye mağazasının yenilikçi ürünlerini keşfedebilirsiniz.

Dingling Tıraş Makinesi Modelleri

Tıraşınızı dakikalar içerisinde mükemmel hale getirmeniz için en yüksek kişisel bakım teknolojileri ile hazırlanan Dingling tıraş makinesi çeşitleri, ergonomik tasarımı, yüksek performansı ve şık dizaynı ile kullanıcıların ilgisini çeker. Profesyonel salonları ziyaret etmeden her gün cesur ve yeni bir görünüm elde etmeniz için özenle geliştirilmiş ürünlerin her biri seyahatte veya banyonuzda kompakt bir şekilde saklanabilir. RD ve RF serisi ile son derece popüler olan Dingling, farklı kişisel bakım ihtiyaçları için ürün gamında çeşitli tıraş makinesi modelleri sunar.

Şarjlı Tıraş Makinesi Modelleri

Erkekler için ideal bir kişisel bakım çözümü olan Dingling şarjlı tıraş makinesi modelleri profesyonel salon hizmetlerinden beklediğiniz tüm standart gereksinimleri karşılayabilir. RD-6005, RD-128, RD-609X, RD-607 ve RF-608 şarjlı kategorisinin kullanıcıları en çok memnun eden modelleri arasında yer alır. Serideki tüm ürünler kolay ve pratik bir şekilde tıraş olabilmeniz için keskin bir bıçağa sahiptir. Her seferinde temiz ve yakın bir tıraş deneyimi için son derece güvenli bir şekilde tasarlanan bıçaklar farklı boyutlarda sunulabilir. Modeli ne olursa olsun tüm tıraş makinelerinin ergonomik sap tasarımı, düzeltme aksesuarını kolayca tutmanıza ve her zaman elde etmek istediğiniz görünümü kolayca oluşturmanıza olanak tanır.

Cihazın üzerindeki keskin bıçaklar, hiçbir alanın es geçilmesine izin vermeden tıraşınızı yapabilmeniz için verimli bir şekilde çalışır. Ayrıca şarjlı cihazların gövdeleri düşmeye veya herhangi bir darbeye karşı gelişmiş koruma sunar. Böylece kazara kayma ve düşmelerde oluşabilecek küçük hasarlara ve çizilmelere karşı direnç gösterir. Islak ve kuru kullanım için tasarlanan cihazlarda su geçirmesi konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Duşta rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler suyun altında temizlenebilir. Güçlü dahili bataryaya sahip şarjlı tıraş makinesi çeşitleri, serisine ve modeline göre farklı sürelerde kesintisiz olarak kullanılabilir. Bazı cihazlarda kullanıcıların kalan şarj miktarını kontrol edebilmeleri için pil durumunu gösteren özel gösterge ekranı da yer alabilir.

Saç Kesme Makinesi Modelleri

Dingling saç sakal tıraş makinesi, saçınızı ve sakalanızı tam olarak ihtiyacınız olan uzunlukta keser. Kılları çekmeden veya acı vermeden hızla kesebilen bu cihazlar aynı zamanda diğer yüz ve vücut kılları için farklı taraklarla donatılmıştır. RD-607/1, RD-6050 ve RD-609X, RD-128 saç ve sakal tıraş makinesi koleksiyonunun en sevilen modelleri arasında yer alır. Kategorideki tüm ürünler ergonomik bir dizayn ve kablosuz kullanım olanağı gibi ekstra özelliklere sahiptir. Ayrıca paslanmaz çelik bıçaklar herhangi bir çekme veya acı olmaksızın en kalın kılları hızlı ve pratik şekilde kesmek için geliştirilmiştir. Saç kesme makineleri yüzün tüm hatlarına ve kafatasının kıvrımlarına uyum sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Cilt yüzeyine güvenli bir şekilde temas eden tüm ürünler yumuşak ve pürüzsüz saç ve sakal tıraşı deneyimi için verimli bir şekilde çalışır. Kompakt ve yer kaplamayan tasarım, seyahatlerinizde herhangi bir profesyonel destek olmaksızın kendi kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlar.

Saç ve sakal tıraş makinesi modelleri, farklı hız ayarları doğrultusunda güvenli ve kişiselleştirilmiş bir performans sunar. Yüksek ses çıkarmadan verimli çalışan makineler seyahatlerde veya ihtiyacınız olan her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Islak ve kuru kullanıma uygun saç kesme makinesi modellerinin çıkarılabilir bıçakları suyun altında rahatlıkla temizlenebilir. Böylece cihazlar uzun yıllar boyunca ilk günkü kadar yüksek performanslı bir şekilde kullanılmaya devam edebilir. Pek çok model ortalama 1 saat içerisinde tam olarak şarj olabilir. Aceleniz olması durumunda kablo fişe takılı durumdayken kuru kullanım yapılması da mümkündür. Seri ve model doğrultusunda tek şarjla yaklaşık 130 dakikaya varan çalışma süresi mevcuttur. Ayrıca vücut kılları, burun kılları, sakal düzeltici, saç düzeltici ve hassas düzeltici gibi özel başlıklar kendi evinizde dilediğiniz modelleri kolayca yapabilmeniz için özenle tasarlanmıştır.

Dingling Tıraş Makinesi Fiyatları

Kişisel bakım aletleri konusundaki uzmanlığını tüm dünyada kanıtlayan Dingling, fiyat ve performans anlamında pek çok kullanıcıyı memnun eden markaların başında gelir. Tıraş makinesi modelleri için farklı bıçaklar, taraklar, adaptör, şarj ünitesi, temizleme fırçası ve daha pek çok farklı aparatla gelen Dingling, her zaman en iyisini sunmayı hedeflemiştir. Kalitenin ulaşılabilir olması için en yeni teknolojiler ve işlevsel tıraş makinesi çeşitleri bütçe dostu fiyatlarla sunulur. Dingling fiyat ve performans anlamında zenginleştirilen cihaz ve kutu içeriği sayesinde profesyonel hizmet ücretlerinden kurtulmanızı sağlar.

Evinizin konforunda saç, sakal, yüz ve tüm vücut kıllarınızı kaliteli ve verimli bir şekilde kesmeniz için tasarlanan tüm ürünlerin fiyat skalası farklıdır. Her geçen gün ürün gamına yeni ürünler ekleyen Dingling, ev kullanımının yanı sıra berberler gibi profesyonel anlamda hizmet verenler için de son derece farklı seçenekler sunar. Berber veya profesyonel bakım merkezlerinin cazibe noktasına dönüşmesini sağlayan Dingling marka ürünler, ulaşılabilir fiyat ayrıcalıkları ile kaliteli hizmet sunma ayrıcalıklarına sahiptir. Siz de ev ya da profesyonel kullanım için Dingling tıraş makinelerini ve diğer kişisel bakım ürünlerini bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dingling ürünlerini kimler kullanabilir?

Dingling, hem ev kullanıcıları hem de berber, kuaför veya güzellik salonu gibi profesyonel kullanım alanlarına uygun kişisel bakım ürünleri sunar. Evde saç ve sakal tıraşı olmak isteyen erkekler için birbirinden işlevsel ve verimli makineler mevcuttur. Bu ürünler aynı zamanda spesifik tarak ve bıçakları sayesinde yüz veya tüm vücut kıllarını kolayca kesmek isteyen herkes tarafından kullanılabilir.

Dingling tıraş makinesi nasıl kullanılır?

Dingling tıraş makinesi çeşitleri farklı hız ve performans düzeylerinde son derece ergonomik ve pratiktir. Şarjlı ürünleri yaklaşık bir saat şarj etmeniz sonucunda kablosuz şekilde dilediğiniz her yerde kullanılabilir. Şarjı olmayan ürünler ise su ile temas etmeksizin fişe takılı haldeyken farklı hız düzeylerine getirilerek çalıştırılabilir.

Dingling saç ve sakal kesme makinelerinde hangi aparatlar mevcuttur?

Dingling, RD ve RF serisinde pek çok farklı başlık, bıçak ve tarak aparatı bulunan ürün sunar. Genellikle ürünlerde burun kılları düzeltici, saç düzeltici, hassas düzeltici, çizgi aparatı, vücut kılları kesici, sakal düzeltici ve saç kesme tarakları yer alır. Her modelin içeriği doğrultusunda 3, 6, 9, 12 mm ve ayarlanabilir taraklar gibi farklı aparatlar sunulur. Her bir ürün kutusunda ayrıca temizleme fırçası, USB şarj kablosu, şarj ünitesi ve kullanıcı talimatları bulunur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dingling