Doritos Cips

Dizi, film, maç gibi çeşitli aktiviteleri izlerken vazgeçilmez atıştırmalıkların başında cipsler gelir. Atıştırmalık olan bu ürünler aynı zamanda sohbetlerin, buluşmaların da olmazsa olmazıdır. Dizinin bölümlerini takip ederken, filmin en heyecanlı yerine odaklanmışken, maçın en kritik anlarında paketin ne ara bittiğini bile anlayamadığınız zamanlara tanık olabilirsiniz. Bol bol kahkaha attığınız anlara, heyecanla beklediğiniz zamanlara, sonu gelmek bilmeyen konuşmalara şahitlik eden bu yiyecekle her anınızı daha özel kılabilir ve gününüze daha keyifli anılar katabilirsiniz. Böyle anlarda yanınızda olabilsin diye, Doritos cips sizler için birbirinden farklı tatta ve boyutta atıştırmalıklar sunar. 

Hemen hemen her sofraya ve masaya konuk olmuş bu yiyecekler sayesinde tepsileriniz zenginleşirken, keyfiniz de artmış olur. Cipslerin birbirinden farklı paketlemeleri vardır. Bu paketler yalnızca boyutsal farklılıklara sahip olmayıp aynı zamanda tat farklarına da sahiptir. Her damak zevkine hitap edebilecek bir çeşitliliği vardır. Acı sevenler için acılı cips çeşitleri bulunduğu gibi, acı sevmeyen kişiler için acısız cipsler de vardır. Dilerseniz tek başına tüketebileceğiniz gibi, farklı şekillerde de tüketebilirsiniz. Çeşitli soslar yapılarak birlikte tüketilebilir. Acılı cipsler için yoğurtlu soslar hazırlayarak ikram edebilirsiniz. Acısız cipsler için de tercihinize bağlı olarak acılı bir sos hazırlayarak tüketebilirsiniz. Tamamen damak zevkinize bağlı olarak şekillendirebileceğiniz bu soslar ile cipslerinize yeni bir tat katabilirsiniz. Keyifli anlarınız için tercih ettiğiniz cips çeşitleri ve hazırladığınız soslarla renk katabilir, neşenizi ve enerjinizi ikiye katlayabilirsiniz. Cipsler aynı zamanda farklı içeceklerle de güzel giden atıştırmalıklardır. Soğuk ya da sıcak içecek tercihinize bağlı olarak masalarınızda yer verebilir, sohbetlerinizi daha da koyulaştırabilirsiniz. Bittikçe bir diğer paketi açmak isteyeceğiniz lezzetteki Doritos cipsleri mutfaklarınızdan eksik etmek istemeyeceksiniz. 

Doritos Cips Çeşitleri

Ev buluşmalarının daimi üyesi diyebileceğiniz cipsler hemen hemen herkesin tükettiği yiyeceklerdir. Neredeyse her eve, her mutfağa konuk olmuştur. Bu kadar tercih edeni varken, çeşitlerinin de bir o kadar fazla olması doğaldır. Damak zevkinize bağlı olarak kendiniz için uygun olanı bulabileceğiniz Doritos cips çeşitleri sizin için farklı boyutlarıyla raflarda yerini alır. Bu cipsler olabildiğince farklı tatlarda ve şekillerde üretilir. Herkesin damak zevkine hitap edebilecek bir tadı bünyesinde bulundurur. Sürekli olarak karşılaştığınız ve karşılaşmaya devam edeceğiniz klasik tatların yanı sıra zaman zaman farklı denemeler de marka tarafından öne sürülür. Dinamik ve kaliteli ürün anlayışı sayesinde sizleri yepyeni lezzetlerle buluşturmaya devam eder. Sürekli olarak raflarda görebileceğiniz çeşitleri; acılı, peynirli ve baharatlı olan paketleridir. Bunların yanında varlığı değişen diğer tatlardan biri ise Extreme olarak gördüğünüz cips çeşididir. Bu cips mexicano biberi kullanılarak üretilmiş, acı cipslerden biridir. Bunun yanı sıra; kurutulmuş domates ve haşhaş tadında Alaturca paketi, Doritos Risk paketi ve Doritos shots paketi görmeniz de mümkündür. Bu çeşitlilik arasında mutlaka size hitap eden tadı bulabilirsiniz. Klasik tatlardan biri olarak acılı paket, acı severlerin gözdesi olmayı başarır. Acı ve cipsin birleşimi çok daha lezzetli olabiliyor. Peynirli paket ise yoğun bir şekilde peynir tadı ile sizleri buluşturur. Bu peynir tadının mısır cipsiyle buluşması ortaya çok daha güzel bir lezzet çıkarır. Baharatlı olan paket ise baharat severlerin tercih edeceği bir cips türüdür. Farklı baharatların bir arada kullanılarak ortaya çıkarılmış olan bu atıştırmalığı sizler de elinizden bırakmak istemeyebilirsiniz. Bu çeşitlere aynı zamanda kendiniz de soslar hazırlayarak farklı tatlar yaratabilirsiniz. Sos hazırlamak için yoğurt ve tercih edeceğiniz birkaç çeşit baharattan yararlanabilirsiniz. Hazırlayacağınız yoğurtlu sos ile cipslerinizi tüketmek size farklı lezzet deneyimleri sunacaktır. Aynı zamanda sıcak yaz günlerinde soğuk bir içecekle, hazırlamış olduğunuz bu menüyü daha da çeşitlendirebilir ve ekstra lezzetler katabilirsiniz. 

Doritos Paketleri

Birbirinden farklı boyutta ve tatta ulaşabileceğiniz Doritos cipsler günlerinizi bir anda daha keyifli hale getirebilecek atıştırmalıklardır. Hemen hemen her damak zevkine uygun bulunabilecek ürünleriyle oldukça göze çarpar. Buluşmaların ve sohbetlerin vazgeçilmesi olarak neredeyse tüm sofra ve masalarda yerini alır. Bir şeyler izlerken atıştırmalık olsun diye anında açabileceğiniz gibi farklı yiyecek ve soslarla bir masa hazırlayarak menünüzü genişletebilirsiniz. Size hitap eden her türlü sosla uyumunu sağlayabilirsiniz. Acı severler için acılı bir sos hazırlarken, acı sevmeyenler için yoğurtlu bir sos tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı tada ve lezzete sahip olan bu cipsleri farklı boyutlarda da bulmanız mümkün olur. Küçük, orta ve büyük boyutlarda karşınıza çıkan bu paketler arasından ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Tek başınıza tüketeceğiniz zaman en küçük boylardan alabileceğiniz gibi daha yoğun bir şekilde tüketmek istediğinizde en büyük boyutundan da alabilirsiniz. Tek başınıza bile bitirebileceğiniz bu cipsler için size her pakette kaliteli bir lezzet sunulur. Bununla birlikte, birkaç pakete aynı anda sahip olabileceğiniz fırsatlar da vardır. Bu paketler bazen aynı lezzetten cipslerin bir arada olduğu paketler olabildiği gibi bazense farklı lezzetlerin bir arada bulunduğu paketler olabilir. Tek bir tadı seviyor ve bunun üzerine yoğunlaşmak istiyorsanız aynı lezzetten birkaç paket alarak uzun süreli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Kalabalık bir grup için masa hazırlıyor ve masanızı cipslerle zenginleştirmek istiyorsanız da bu seçeneği tercih edebilirsiniz. Kimsenin ne sevebileceğini bilmiyor, hepsinden azar azar olsun istiyorsanız farklı tatların bir arada yer aldığı fırsatlar tam sizin içindir. Bu paketler arasından peynirli ve baharatlı çeşitlerin olduğu cipsleri seçebileceğiniz gibi baharatlı, peynirli ve domates haşhaş çeşnili mısır cipsi seçeneğini de seçebilirsiniz. İçeriği sayesinde bol bol yemenize aracı olarak tadına doymanızı sağlayan bu paketler aynı zamanda farklı tat severler için de oldukça uygun bir seçenek oluyor. 

Doritos Cips Acılı

Acı kimileri için vazgeçilmez bir tat olarak çoğu masada yerini alır. Acı hissinin yenilen yiyeceğinin tadını ikiye katladığını düşünen birçok insan olabilir. Acılı cipsler ise bu tür kişiler için oldukça uygun bir atıştırmalık olarak raflarda yerini alıyor. Cips tadını acıyla buluşturan ve lezzetine lezzet katan Doritos cips acılı ile sizler de bu tada ortak olabilirsiniz. Yoğun acı seven biriyseniz tek başına tüketebilirsiniz. Aynı anda hem acı hissedeyim hem de yoğunluğu azalsın diyorsanız farklı soslarla bütünleştirerek dilediğiniz lezzetleri cips keyfinize ortak edebilirsiniz. Acılı cips çeşidinin de birbirinden farklı boyutları vardır. Sizler de bu boyutlar arasından sizin için uygun boyutu seçerek tüketebilirsiniz. Misafiriniz varsa ya da kalabalık bir gruba ikram edeceksiniz birçok paketin bir arada yer aldığı acılı cips fırsatlarından yararlanmanız önerilir. Tek seferde alarak hem uzun süreli bir kullanım sağlamış hem de bir anda yemek isteyeceğiniz günler için elinizin altında bulundurmuş olacaksınız. Üstelik bu tür alımlarınız genellikle daha uygun fiyatlar üzerinden olur. Hem kendinizi hem de cebinizi düşünmüş olacağınız bu paketlerle canınız istediği an acılı cips keyfini yaşayabilirsiniz. Sürekli olarak raflarda ve ekranlarda gördüğünüz kırmızı paketli acılı cips Doritos ailesinin klasik tatlarından biridir. Bu paketi her zaman bulmanız mümkündür. Zaman zaman acılı farklı lezzetler satışa sunulur. Acı oranlarının farklı olması çeşitli baharatlar kullanılmasından kaynaklıdır. Doritos shots acı baharatlı olan paketin tadı klasik acılı olarak bildiğiniz hot corn tadından farklıdır. Sizler de bu yeni tadı deneyimlemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde farklı bir acı lezzeti için Doritos Extreme Mexicano acı baharatlı paketi de mutlaka denemelisiniz. Diğerlerine nazaran daha yoğun bir acıyla karşılaşabilirsiniz. Yine de acı severler olarak eşsiz lezzeti ve çıtır çıtır hissiyle tadına doyamayacaksınız. Siz tadını çıkara çıkara tüketebilin diye süper boyda üretilmiş olan bu ürün ile anın keyfini uzun süre hissedebilirsiniz. Doritos sizleri çeşitli boyutlarda ve tatlarda acılarla buluşturur. Boyutları arasından yeterli olacak boyutu seçerek bütün tatlar üzerinden deneyim yaşayabilirsiniz. 

Doritos Cips Peynirli

Peynirli cips kişiler üzerinde yıllardır eskimeyen bir etkiye sahiptir. Doritos ailesinin klasik tatlarından biri olmasının sebebi de budur. Sık sık tüketilen çeşniler arasında yer alır. Hemen hemen herkes tarafından sevilebilen bu ürün yerini hala korumaya devam ediyor. Gün geçtikçe ne kadar yeni çeşit cipsler çıksa da Doritos cips peynirli tercih edilenler listesinde baş sıralarda yerini almayı başarıyor. Klasik tatlardan vazgeçemeyenlerin ve alıştığı lezzetlerin dışına çıkamayanların gözdelerinden biri olan bu cips her atıştırmalık masasında varlığını belli ediyor. Her cips gibi bu da tercihe bağlı olarak sosla tüketebilecek olan bir cipstir. Yoğurt ve baharatların karışımıyla hazırlayacağınız bir sos ile lezzetine lezzet katabilirsiniz. Çıtır hissi ve peynir aroması yoğurtla birleştiğinde sizin için yepyeni bir tat yaratacaktır. Aynı zamanda aldığınız cipsleri soğuk içeceklerle de tercih edebilirsiniz. Soğuk içecek ve cips ikilisi her zaman ayrılmaz ikililerden biri olmuştur. Çok fazla peynirli cips tüketen biriyseniz büyük boyutları tercih edebilirsiniz. Bu büyük boyutlar sayesinde uzun süreli bir cips keyfini yaşayabilirsiniz. Tercihinize bağlı olarak değerlendirebileceğiniz orta ve daha küçük boyutları da vardır. Büyük bir grup için atıştırmalık sunumu hazırlıyorsanız peynirli cipslerden oluşmuş üçlü ya da beşli paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Bu paketler sayesinde hem sunumunuz için gerekli olan tüm atıştırmalığı elde etmiş hem de daha uygun fiyatlar üzerinden bu ürünlere sahip olmuş olursunuz. 

Doritos Cips Soslu

Cipsler birbirinden farklı şekillerde raflarda yerini alır. Herkesin ihtiyacına ayrı şekillerde hitap eden boyutları sayesinde farklı tercihler yapılabilir. Toplu davetleriniz için daha büyük boyutlar ve birden fazla cipsten oluşan paketler tercih edebilirsiniz. Sizin için hazırlanmış paketler bu sayesinde almak istediğiniz çeşitlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek bir cips lezzetiyle buluşabileceğiniz gibi çeşitli tatların bir arada olduğu paketleri de elde edebilirsiniz. Bununla birlikte her damak zevki için de ayrı çeşitler bulunur. Bu çeşitlilik arasından hemen hemen her çeşit tada sahip cips bulmanız mümkündür. Peynirli, acılı, baharatlı tatları klasik lezzetler arasında yer alır ve sık sık tüketildiği görülür. Doritos deyince akla gelen şeylerden biri de cipslerin çıtır kalitesini özel soslarla buluşturmaktır. Hazırladığınız masalar için Doritos cips soslu çeşitleri sayesinde yepyeni lezzetler yaratabilirsiniz. Sosları ayrı kendi ayrı güzel olan bu ikiliyi bir de birlikte düşünün! Çıtır çıtır lezzeti kendi hazırladığınız karışımlarla buluşturup tüketirken tadına doyamayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey tercihleriniz doğrultusunda, tadı sizin damağınıza uyacak olan Doritosunuzu seçmek olacaktır. Doritos seçimini yaptıktan sonra çeşnisiyle uyumlu olacağını düşündüğünüz bir sos hazırlayabilirsiniz. Bu sos yoğurtlu olabileceği gibi aynı zamanda acılı ve domatesli gibi farklı lezzetlerden de oluşabilir. Sosları oluştururken de çeşitli baharatlardan yardım alabilirsiniz. Birkaç farklı sos hazırlayarak misafirleriniz için bir şölen yaşatabilirsiniz. Sohbetin en koyu olduğu anda cipslerle donatılmış bir masadan daha iyi bir seçenek yok diyorsanız siz de her çeşit Doritostan alabilir ve soslar yardımıyla kendiniz de yeni lezzetler katabilirsiniz. 

Doritos Cips Fiyatları

Cips deyince hep bir film, dizi, maç ortamı hayal edilmesi normaldir. Bununla birlikte kalabalık masalar, kahkahalar, bir sürü güzel anılar da beliriverir. Bu tarz buluşmaların vazgeçilmesi olan cipsler çok çeşitli olarak karşınıza çıkar. Sizleri her çeşitten cipsle buluşturabilen Doritos lezzeti gereği de oldukça kaliteli bir yiyecek markasıdır. Doritosun o çıtır lezzetini bir kere alan bir daha bırakmıyor denebilir. Anın keyfiyle bir paketi bitirip diğerini açabileceğiniz, paket sonuna ne zaman geldiğinizi anlamadığınız günlerde en yakın tanığınız olabilir. Sizin için farklı tatlarda Doritos paketleri üretilmiştir. Bu paketler hem içerik açısından hem de boyut açısından farklıdır. Tam bu noktada, Doritos cips fiyatları da paketten pakete bağlı olarak değişiklik gösterir. Doritos, bünyesinde çok fazla çeşni içerdiği için çok farklı tatlara hitap eder. Acı severlerin müdavimi olacağı acılı paketler olduğu gibi acı sevmeyenler için farklı tatta paketler de bulunur. Acı sevmeyenler için peynirli, baharatlı ve Doritos Turca çeşitleri önerilir. Doritos Turca haşhaş ve domates birleşiminden elde edilmiş bir cipstir. En çok sosla tüketilen cips çeşidinin bu olduğu söylenebilir. Acı olmayan tadına uygun bir sos hazırlayarak lezzetini iki katına çıkartabilirsiniz. Acılı cipsler de kendi içinde çeşitlilik gösterir. Farklı şekiller ve baharatlar kullanılarak acı elde edilmiş bu ürünlerin adları da farklılık gösterir. Klasik tatlar arasında göreceğiniz Doritos hot corn’un yanı sıra daha da acı severler için üretilmiş Doritos Extreme Mexicano Acı Baharatlı paketi de bulunur. Siz de seçimlerinizi acı eşiğinizi hesaba katarak yapabilirsiniz. Cipsler boyutları gereği de farklı şekillerde yerini almıştır. Küçük, orta ve büyük olarak sınıflandırabileceğiniz paketleri sayesinde her anınız için uygun olan pakete erişebilme şansını yakalamış olursunuz. Tek seferde bitirebileceğiniz küçük paketleri pratik ve hızlı bir şekilde tüketebilirsiniz. Daha büyük boyutlarını evde ya da piknik gibi aktivitelerinizde aile boyu tüketmek için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu paketler misafirleriniz için hazırladığınız sunumlara yetebilecek kadar da büyük boyutlara sahiptir. Toplu bir aktivite için hazırladığınız masalarda bu paketlerden yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra, daha uzun süreli kullanabilmeniz ve tek seferde bu uzun süreli kullanımınız için tercih edebileceğiniz üçlü ve beşli paketler de vardır. Bu paketleri tercih ederken dikkat etmeniz gereken içeriğidir. Bazı paketler tek bir cips çeşnisinden oluşarak o tadın müdavimi olanlar için oldukça uygun bir paket olarak raflarda yerini alır. Bazı paketler ise farklı çeşnilerin kullanılarak bir araya getirildiği paketlerdir. Bu da tek seferde almış olacağınız paket sayesinde çeşitli damak zevklerine hitap edebilmenizi kolaylaştırır. Tüm bu çeşni ve boyut çeşitliliği doğrultusunda cips üzerinde uygulanan fiyatlandırma değişiklik gösterir. Aynı zamanda tek alımlarınız ve paket şeklinde alımlarınız doğrultusunda da fiyatlar değişecektir. Yine de en uygun fiyatlar üzerinden keyifli anlarınıza eşlik edebilmesi için en sevdiğiniz Doritos çeşitlerini en uygun fiyatlar doğrultusunda temin edebilirsiniz.

Doritos Extreme Acı Mı?

Doritos extreme acı ve baharatlı olan bir cipstir. Üstelik tükettiğiniz anda dilde mavi bir renk bırakır. 

Doritos Mısır Cipsi Ağızda Erir Mi?

Doritos mısır cips ağızda hemen eriyen hem tatlı hem tuzlu karışımı top şeklinde bir cips türüdür. 

Doritos Mega Boy Kaç Gramdır?

Doritos mega boy 218 gramdır. Bu boy ile en az 5 kişi cips yiyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Doritos Cips Fiyatları ve Çeşitleri

3 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?