Nemini ve canlılığını kaybetmiş, sertleşmiş, matlaşmış, güçsüzleşmiş ve zor taranır hale gelmiş saçlar bakımına önem veren herkes için can sıkıcı bir sorundur. Güneş, deniz, klorlu havuz suları, hava şartları, ısı ile şekillendirme ve kimyasal uygulamalar saç uçlarını yıpratır.

Saçlara gücünü ve canlılığını yeniden kazandırmak, onları yumuşacık ve sağlıklı hale getirmek için bakım yapmanız önerilir. Bu nedenle Dove profesyonelliği, saçlarınıza yeniden hayat verir, ışıltısını geri kazandırır ve koruyucu özel çözümler sunar. Dove Saç Kremi Ürünleri ile saçlarınız yeniden sağlıkla parlar, kuvvetlenir, yumuşaklığına yeniden kavuşur, pürüzsüz ve bakımlı bir görünüm kazanır. Az zaman harcayarak kolaylıkla saçınıza uygulayabileceğiniz ürünler ile saçlarınızda uzman bir dokunuş hissedersiniz.

Saç Kremi Nedir?

Saç kremi, şampuandan sonra uygulanan ve saç uçlarını nemlendiren, besleyip onararak esneklik kazandıran bir saç bakım ürünüdür. Saç tellerinin hasar görmüş koruyucu tabakasını güçlendiren ürün sayesinde saçınız kolay taranan, yumuşak ve canlı bir görünüm kazanır. Kuru ve nemsiz kalmadığı için kırılmalara ve dış etkenlere karşı dayanıklılığı artar, dökülmeler azalır ve rahatça uzar. Dove Saç Kremi Ürünleri, kolay uygulanan ve son derece etkili olan formülleri ile ev konforunda saç bakımınızı yapabilmenizi sağlar. Farklı saç ihtiyaçlarına cevap veren ürünlerden saçınız için ideal olanı seçebilir ve şampuan sonrası sadece birkaç dakika ayırarak rahatça uygulayabilirsiniz.

Dove Saç Kremi Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Dove Saç Kremi Ürünleri, farklı sorunlara çözüm getiren bakım ürünleri ile saçlarınıza sağlık kazandırır. Kuru ve mat saçlarınızı, kırık saç uçlarınızı besleyici doğal yağ katkılı formüller ile güçlendirip besleyebilir, nemlendirebilirsiniz. Böylece kısa sürede canlı ve parlak bir görünüme kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.

İnce telli, zayıf ve bakımsız kalmış saçlarınızı yumuşacık ve daha dolgun hale getirebilirsiniz. Saçlarınızın daha kalın ve güçlü görünmesini sağlayabilirsiniz.

Saçlarınız koparak dökülüyorsa dipten uca besleyerek bakım yapabilir, onarıp pürüzsüz hale getirebilirsiniz. Bu şekilde saçlarınızı kuvvetlendirip, dökülmelerin önüne geçebilirsiniz.

Hassas saç derisine sahipseniz narin şekilde nemlendirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Kuru ve elektriklenen, kabaran saçlarınızı yağlarla güçlendirilmiş sıvı saç bakım kremi ile ağırlaştırmadan besleyip yatıştırabilirsiniz. Asi saçlarınıza kolayca şekil vermenin rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Saçlarınız çok yıpranmışsa yoğun onarıcı özellikli saç bakım kreminin hızla etkisini gösteren formülünden faydalanıp, saçınızı içten ve dıştan besleyerek güzelleştirebilirsiniz.

Dove Saç Kremi Ürünleri'ni kullanarak bakımsız ve yıpranmış saçlarınızla vedalaşabilirsiniz. 

Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Saçlarınızı şampuanlayıp duruladıktan sonra saç kreminizi kolayca uygulayabilirsiniz. Saçlarınızın uzunluğuna ve sıklığına bağlı olarak kullanacağınız ürünün miktarı farklıdır. Parmaklarınızın ucuna alacağınız kremi öncelikle saçlarınızın orta kısımlarından uçlarına doğru uygulayın. Daha sonra yukarıdan aşağıya doğru hareketler ile kremin saçlarınızın bütün tellerine nüfuz etmesini sağlayın. Kremleme işlemi bittikten sonra yaklaşık iki dakika bekleyin ve saçlarınıza zarar vermeyecek bir sıcaklıkta olmasına özen gösterdiğiniz su ile iyice durulayın.

Saç Kremi Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Saç kremini uyguladıktan sonra saçlarınızı iyice durulamak ve kalıntı kalmamasını sağlamak gerekir. Aksi takdirde saçta hoşa gitmeyen bir yapışkanlık hissi olabilir, ağırlaşma fark edilebilir. Saç derisi kaşıntı gibi belirtiler göstererek rahatsızlık duymanıza neden olabilir. 

Saç kreminin özelliklerinden yüksek oranda yarar sağlayabilmek için ürünü düzenli olarak kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Rutin bakım, saçlardaki onarımı sürekli hale getirerek görülen faydayı artırır. 

Saç kreminizden en iyi biçimde faydalanabilmek için üzerindeki kullanma talimatlarını dikkate alın. Önerilenleri uyguladığınız takdirde mükemmel görünen ve sağlıkla ışıldayan saçlara sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dove Saç Kremi Ürünleri

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 44 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012283/dove