Son teknoloji ile üretilen Dreame robot süpürge modelleri, hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Belirli ayarlar yapıldıktan sonra kendi kendine çalışan ve yaşam alanlarının temizliğine yardımcı olan ürünler yenilikçi özellikleri ile öne çıkar. Özellikle temizlik için fazla zaman ayıramayan ya da zemini süpürmekte zorlanan kişiler için oldukça önemli cihazlardır. Hem zamandan tasarruf sağlayan hem de iş yükünü azaltan robot süpürge çeşitleri, modellerine göre farklılık gösterir. Dreame markası adı altında üretilen süpürgeler, Li-ion pil tipine sahiptir. Bu pil doldurulabilir özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra pilin ömrü oldukça uzundur. Kullanıldığı ürüne göre farklılık göstermekle birlikte yaklaşık 300 ila 500 kez şarj edilebilir. Performansı ile göz doldurur. Kaliteli markanın robot süpürge modelleri düz ve sert zemin için uygun olarak tasarlanır. Bu tür zeminlerde iyi bir sonuç alınır. Aşılabilir engeli 20 mm olarak belirlenen robot süpürge modelleri, yüksek performansı sayesinde verimlilik gösterir. Robot süpürge çeşitlerinin çalışma süresi genellikle 150 dakikadır. 150 dakika boyunca kesintisiz çalışma özelliği ile memnuniyet sağlar. Beyaz ve siyah renk seçeneğine sahip olan robot süpürge çeşitleri arasında dilediğiniz model ve rengi tercih edebilirsiniz. Modeller arasında hem vakum hem de paspas özelliği bulunan ürünler mevcuttur. Son derece fonksiyonel olan bu modellerin 600 ml toz haznesi, 200 ml su haznesi kapasitesi bulunur. Su haznesi elektronik kontrollüdür. Emiş gücü kontrolü ise mobil uygulama ile otomatik gerçekleşir. Hepa filtresi bulunan bu modellerin ayrıca bir adet yan fırçası vardır. 350 mm eninde, 80 mm yükseklikte ve 350 mm derinlikte üretilir.

Birbirinden Fonksiyonel Robot Süpürgeler

Son dönemlerde en çok rağbet gören teknolojik aletlerden biri robot süpürge modelleridir. Robot süpürge çeşitleri, yaşam alanlarındaki iş yükünü azaltmaya yardım eder ve zamandan da tasarruf imkanı sağlar. Robot süpürge Dreame birbirinden fonksiyonel ve teknolojik özellikleriyle öne çıkan ürünler arasındadır. Robot süpürgelerde aranılan en önemli özelliklerden biri pilinin güçlü olmasıdır. Bunun nedeni temizliği yapılacak olan alanın genişliğine uygun olması ve kesintisiz bir şekilde süpürme işleminin gerçekleşmesidir. Pil gücünün yeterli olmaması halinde işler kesintiye uğrayabilir ve dolayısıyla zaman kaybı yaşanabilir. Dream temizlik robotu 2,5 saat boyunca kesintisiz çalışabilir ve sizleri temizlik esnasında yarı yolda bırakmaz. Bu modellerin 150 dakika boyunca kesintisiz çalışma özelliği bulunur. Bu sayede tek şarjla geniş tüm alanın temizliği gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra cihazların otomatik şarj özelliği bulunur. Aygıt, pili azaldığında otomatik olarak şarj yuvasına döner ve kendi kendine şarj olur. Bu fonksiyonel özellik kullanıcılar için büyük avantaj sağlar. Robot süpürgenin şarj süresi 4 ila 6 saat olarak belirlenir. Süpürge kullanılmadığı zaman şarj yuvasında konumlandırılır ve her an kullanıma hazırdır. 40 W güce sahip olan temizlik robotu gösterdiği performans ile memnuniyet yaratır.

Dreame Robot Süpürge ile Temiz Zeminler

Robot süpürgelerden en çok verim alınan alanlar genellikle sert zeminlerdir. Tüm yaşam alanlarındaki zeminler için oldukça uygun ürünlerdir. 150 dakika boyunca şarj sorunu yaşamadan kesintisiz bir şekilde süpürme işlemini gerçekleştirir. Aynı zamanda çoğu kez kurtarıcı görevini üstlenir. Temizlik için ekstra zamanınız olmadığında ya da ani gelen misafirlere hazırlık aşamasında en büyük desteğiniz olabilir. Akıllı navigasyon özelliği sayesinde kullanılacak olan alanın her köşesini tanır ve en ince ayrıntısına kadar tüm zemini süpürür. En küçük tozları bile kolaylıkla temizleme özelliğine sahiptir. Böylelikle yaşam alanları her daim temiz kalır. Tam kapasite şarj olması halinde, 150 dakika boyunca süpürme işlemine devam eder. Ayrıca istediğiniz zaman robot süpürgeyi kapatabilir ve temizliğe son verebilirsiniz. Kalan pil gücünü ise daha sonraki temizlikte kullanabilirsiniz. Robot süpürgenin tam performans göstermesi için her temizlikten sonra toz haznesinin boşaltılması önerilir. Bu sayede istediğiniz verimi elde etmeniz mümkün olur. Kaliteli markanın robot süpürge modellerinde akıllı algoritma özelliği bulunur. Bu özellik sayesinde robot süpürge programlanabilir. Süpürme işleminin yapılacağı alan programlanır ve süpürge buna göre rotasını belirler. Ürünlerin ayrıca çarpma önleme fonksiyonu da mevcuttur. Bu fonksiyon, süpürgenin alanda gezinmesi sırasında eşyalara ya da kapı ve duvara çarpmasını önler. Güvenli bir temizlik yapılmasına imkan verir. Aygıtın ses özelliği ise modellere göre değişiklik gösterebilir. 64 dB ve 70 dB ses seviyesine sahip olan ürünler bulunur.

Dreame Robot Süpürge Çeşitleri

Dreame robot süpürgeler özelliklerine göre çeşitlendirilir.. Her birinin kendine ait ayrı bir özelliği bulunabilir. Dreame robot süpürge modelleri şarj süresi, otomatik şarj özelliği, renk farklılığı ve hem kuru hem ıslak temizleme özelliğine göre değişiklik gösterir. Günlük hayatı oldukça kolaylaştıran bu ürünler, farklı çeşitleriyle uzun yıllar evlerinizde yer alır. Modeller arasında toz haznesi kapasitesi fazla olan aygıtlar kullanıcı için avantaj sağlar. Bu özellik daha geniş alanların tek seferde süpürülmesine imkan verir. Bir diğer ayırıcı özellik pil gücüdür. Şarj süresinin uzun olması kesintisiz temizlik olanağı sunar. Bunların dışında filtre özelliği, akıllı algoritma teknolojisi, çarpma önleme fonksiyonu, sesli bilgilendirme, ekstra temizleme fırçası, mod sayısı ve düşme önleyici sensör gibi nitelikler, modelleri birbirinden ayırır. Bazı robot süpürge çeşitleri 3 moda sahipken bazıları 4 mod özelliğinde olabilir. Maksimum temizlik sağlayan ürünler, temizlediği kirleri sızdırmaz özellikte bulunan bir torbaya boşaltır. Modeller arasında temizleme süresini üst düzeye çıkarmak ve kesintiyi asgariye indirmek için toz torbasını çok hızlı bir şekilde boşaltan ürünler bulunur. Üstelik boşaltma işlemini sessiz bir şekilde gerçekleştirir. Bu modeller çift hava sirkülasyonu özelliğine sahiptir. Bu özellik, çok verimli bir temizlik imkanı sunar. Süpürge zeminde bulunan kirleri alırken aynı zamanda kötü kokuları giderir ve tıkanmaları önler.

Robot Süpürge Kullanım Alanları

Robot süpürgelerin kullanım alanları, genel olarak sert zeminlerdir. Sert zeminlere örnek olarak parke, ahşap veya beton zemin örnekleri verilebilir. Bu zeminlerde robot süpürgeler en verimli şekilde temizlik sağlar. Ev, işyeri, ofis, muayenehane ya da kafe gibi alanların temizliğinde rahatlıkla kullanılabilir. Robot süpürge modelleri yumuşak zeminler için uygun olmaması nedeniyle kullanılması önerilmez. Bunun nedeni robot süpürge modellerinin belli bir ağırlığının olmasıdır. Sahip olduğu ağırlıktan dolayı yumuşak zeminlerde rahat hareket etmeyebilir ve süpürme işleminde verimli olmaz. Bu modelleri almayı düşündüğünüzde Dreame robot süpürge yorumlarını inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar ürünleri kullanarak deneyimleyen kişiler tarafından yapılır. Bu sayede robot süpürge çeşitleri ile ilgili tüm detayları öğrenmeniz mümkün olabilir. Yorumlara göz atmanız halinde hangi modelin sizin için uygun olduğunu belirleyebilirsiniz. Bu sayede beklentilerinizin karşılığını bulabileceğiniz ürünü tercih edebilir ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Dreame robot süpürge modelleri ile ilgili yapılan yorumların genellikle olumlu olduğu görülür. Dilerseniz sizde robot süpürge aldıktan sonra yorum yapabilir ve deneyiminizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Dreame Robot Süpürge Öne Çıkan Özellikleri

Dreame robot süpürge özellikleri oldukça dikkat çekicidir. Son teknolojiden yararlanılarak üretilen modeller, yenilikçi özellikleri ile yoğun talep görür. Ön planda olan özelliklerinden biri, akıllı navigasyona sahip olmasıdır. Bu özelliği sayesinde ürünü odadan odaya taşımanıza gerek kalmaz. Robot süpürge akıllı özelliği sayesinde yaşam alanınızı tanır ve kendine bir harita oluşturur. Alanın her noktasına hakim olduktan kullanıma hazır hale gelir. Temizlik yapılacak olan alanın her noktasına siz yön vermeden ulaşabilir. Böylelikle temizlik yaptığınız süre içerisinde ürünü kontrol etmenize gerek kalmaz. Bu sayede kısa sürede işinizi bitirebilir ve vakitten tasarruf etme imkanı sağlayabilirsiniz. Temizlik robotunun modeline göre şarj süresi değişiklik gösterebilir. Ancak tüm modellerin ortak noktası şarj süresinin uzun olmasıdır. Böylelikle kesintisiz temizlik imkanı bulabilirsiniz. Pilinin güçlü olması temizleme performansını yükseltirken aynı zamanda uzun ömürlü olmasını sağlar. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilir. Yaşam alanlarında her daim maksimum temizlik hakim olur. Ürünler arasında büyük boyutta toz haznesine ve su deposuna sahip olan modeller bulunur. Toz haznesinin büyük olması kullanıcılar için büyük avantaj yaratır. Modellerin ses seviyesi ise oldukça idealdir. Temizlik robotlarının çok sesli olmaması sayesinde, istediğiniz saatte çalıştırma imkanına sahip olabilirsiniz. Çevrede rahatsızlık oluşturmadan istediğiniz hijyeni sağlayabilirsiniz. Modellerin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Dreame robot süpürge akıllı navigasyon teknolojisine sahiptir.
  • Modeller arasında 14 adet sensör sayısına sahip olan ürünler bulunur.
  • Uzun şarj süresi, kesintisiz temizlik imkanı sağlar.
  • Ürün çeşitleri 3 ya da 4 çalışma moduna sahip olabilir.
  • Yenilikçi modeller arasında temizlik sırasında şarj olan aygıtlar vardır.
  • Oda sınırlandırma özelliği bulunan robot süpürge çeşitleri sık tercih edilir.
  • Ürünlerin yıkanabilir filtre özelliği kullanıcılar için avantaj sağlar.
Robot Süpürge Fiyatları

Dreame robot süpürge fiyatları modeline ve teknolojik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Üretiminde kullanılan malzemeler de fiyatların belirlenmesinde etkili olur. Modellerin sahip olduğu özelliklere göre maliyet ortaya çıkar. Bu maliyet dikkate alınarak ürünlerin fiyatı belirlenir. Bununla birlikte belirli dönemlerde kampanyalar düzenlenir. Kampanyalar dahilinde Dreame robot süpürge fiyatlarında indirimler yapılabilir. Bu indirimleri takip ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilir ve bütçenizi sarsmadan robot süpürge sahibi olabilirsiniz. Bu sayede son teknoloji ile üretilen süpürge çeşitlerinin tüm avantajlarından yararlanabilir ve yenilikçi özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran bu robot süpürge modelleri, fonksiyonel olmasının yanı sıra son derece kaliteli olarak üretilir. Bu sayede uzun yıllar size eşlik edebilir. Dreame robot süpürge satın almaya karar verdiğinizde kampanya dönemlerini takip ederek büyük avantaj elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Dreame dikey süpürge modellerine de göz atabilirsiniz. Kalitesi ve akıllı özellikleri ile dikkat çeken ürünleri Hepsiburada üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Dreame Robot Süpürge Seçimi Nasıl Yapılır?

Markanın modelleri arasında seçim yaparken beklentilerinizi dikkate almanız doğru olabilir. Modellerin tüm özelliklerini inceleyerek, sizin için uygun olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da destek alabilirsiniz.

Robot Süpürge Nasıl Temizlenir?

Robot süpürge temizliğinde en önemli olan aşama toz haznesinin boşaltılmasıdır. Toz haznesinin her kullanımdan sonra boşaltılması, süpürgenin performansını direkt etkileyebilir. Bunun yanı sıra filtresinin ve fırçasının temizlenmesi de önem taşır.

Robot Süpürge Nasıl Çalışır?

Robot süpürge modellerini telefon ile kontrol edebilirsiniz. WİFİ aracılığıyla navigasyonunu ayarlayabilir ve süpürgenizi kullanılır duruma getirebilirsiniz. Tüm bu işlemlerin doğru yapılabilmesi için kullanma kılavuzunu incelemeniz önerilir.

Dreame Robot Süpürgenin Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Başarılı markanın robot süpürge modellerinin üretiminde kaliteden ödün verilmez. Gerek kullanılan materyaller gerek sahip olduğu fonksiyonlar ile memnuniyet yaratan ürünler uzun yıllar kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dreame Robot Süpürge

12 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?