Dyson Hava Temizleme Cihazı

Tasarımlarıyla ev elektroniği alanında ilklere öncülük yapan Dyson, geliştirdiği hava temizleme cihazları ile sağlığınızın korunmasına katkıda bulunur. Sıra dışı tasarımlarıyla yaşam alanlarına farklılık getiren Dyson ürünleri, Advanced teknolojisi desteğiyle ortamdaki havayı hem ısıtıp hem de soğutarak temizler. Bina dışından gelen kirli hava, elektronik cihazlardan çıkan zararlı gazlar gibi pek çok olumsuz etmen Dyson hava temizleme cihazları ile mükemmele yakın şekilde ortadan kaldırılır. Daha keyifli bir hayat yaşamanız için nefes aldığınız alanları temizleyen cihazlar, sahip oldukları özellikler ile yeni nesil ısıtma ve soğutma ürünü olarak da kullanıma uygundur.

Yeni Nesil Teknoloji

Dyson hava temizleme cihazları, tek bir üründe üç farklı işlemi gerçekleştirecek şekilde tasarlanır. En önemli özelliği olan hava temizleme işlemi dışında alanların ısıtılması ve soğutulması da cihazların fonksiyonları arasında yer alır. Air Mutliplier teknolojisine sahip cihazlar, ortamdaki havanın kirlilik seviyesini tespit eder. Kirlilik seviyesini tespit ettikten sonra, zararlı maddeleri en küçük parçasına kadar algılayan ürünler, ortama taze ve arındırılmış temiz havayı yayar. İleri teknolojinin en özel ürünlerinden biri olan Dyson hava temizleme cihazları, üç farklı modelden oluşur. Dyson Hot+Cool, Cool modelleri hava temizleme, ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirirken; Cool Me modeli sadece havanın temizlenmesini sağlar. İşlevsel yönüyle kullanıcılarına rahatlık sağlayan ürün serileri, sahip oldukları donanım özellikleri ile temizlenen havanın içeriğini sizlerle paylaşır. Ortam ısısı, hava kalitesinin durumu ve temizlenen zararlı madde bilgilerini raporlayan Dyson Hot+Cool modeli, soluduğunuz hava hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Ürünler üzerinde bulunan LED ekran, raporlama işleminin yanı sıra filtre ömrünün ve ısı bilgilerinin  gösterilmesi, uzaktan kumanda ile kontrol edilmeye yardımcı olur.

Tasarımıyla Göz Kamaştıran Ürünler

Hava temizleme işlemlerine yepyeni bir çözüm getiren Dyson, bu ürünleri sanatsal çizgiler taşıyan tasarımlardan oluşturur. Yaşam alanlarının görüntülerini etkilemeden kullanılması düşünülen cihazlar, biblo ve vazolardan ilham alınarak tasarlanır. Üç modelinde de farklı çizgiler kullanan Dyson, ürünlerin ergonomik ve estetik açıdan dikkat çekici olmasını sağlar. Kolayca taşınabilen ve istediğiniz yere konumlandırabileceğiniz cihazlar, dilerseniz farklı alanlara yanınızda götürebileceğiniz yapılara sahiptir. İster zeminde isterseniz raf ya da konsol üzerinde konumlandıracağınız hava temizleme cihazları, yuvarlak hatları sayesinde her noktadan en iyi hava akış gücüne ulaşır. Teknolojinin sunduğu yenilikleri, her ürününde güncelleyen Dyson, Hot+Cool modelinde android ve ios sistemlere sahip telefonlarla uzaktan kontrol edilebilecek donanımla hayatınızı kolaylaştırır. Sessiz marka sertifikası bulunan ürün, gece modu uygulaması ile en sessiz güçle tüm ışıklarını kapatarak işlem yapmaya devam eder. Çalışma süreleri ayarlanabilen tüm ürünler, istediğiniz zaman aralığında belirlediğiniz hız ayarında hava temizleme işlemini yerine getirir. Hayatınızı kolaylaştırmak için en yeni sistemlerin kullanıldığı ürünler, varlığını size unutturarak istediğiniz temiz havaya erişmenizi sağlar.

Yüksek Mühendislik Özellikleri

 • Dyson, tasarladığı üç modelinde de geniş alanların en kaliteli hava kalitesine sahip olmasını sağlar. Geliştirilen özel filtreler, ortamdaki yabancı gazlardan alerjen partiküllere kadar zararlı tüm etmenleri ortadan kaldırır.
 • Silindirik yapı olarak tasarlanan ürünler, 350 dereceye varan açılarla havanın sirkülasyonunu gerçekleştirir. En gelişmiş cihazı ile 35 metreküp genişliğindeki alanın havasını temizleyen Dyson, tek ürünle dilediğiniz yerde temiz havaya ulaşmanıza katkıda bulunur.
 • Hot+Cool ve Cool modellerinde uygulanan hava temizleme, ısıtma ve soğutma özellikleri; tek ürünler üç işlemi yapmanıza imkan sağlar. Farklı cihazlar için ayıracağınız alan ile satın alacağınız paranın sizde kalmasını sağlar.
 • Kullanımı ve bakımı oldukça kolay olan ürünler, filtre bakımı ve değişimi zamanları geldiğinde kullanıcıları uyarır. Kolayca değiştirilebilen HEPA filtreler, ilk günkü performansıyla hava temizleme işlemine devam eder.
 • Cihazlarda istediğiniz programlamaları ve kontrolleri yapmanıza imkan tanıyan uzaktan kumandalar, dilediğiniz yerden istediğiniz işlemleri gerçekleştirmenize destek olur.

Alerjisi bulunanlar ya da astım hastası olanlar için ortam havasının temizliğini istenilen seviyeye çekme konusunda hava temizleme cihazları mükemmel bir alternatif sunuyor. Geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle hayatın her alanını kolaylaştıran ve akıllı çözümler sunan Dyson, hava temizleme cihazlarıyla da daha sağlıklı ve güvenli ortamlarda yaşamanıza aracılık ediyor. Mükemmel Dyson hava temizleyiciler; toz, küf, polen ve virüs gibi kirleticileri havadan uzaklaştırıyor. Ev veya iş yeri gibi sürekli olarak yaşadığınız ortamı temiz ve saf tutmak için hemen şimdi siz de Dyson hava temizleme cihazlarını keşfedebilirsiniz.

Saf ve Temiz Ortamlar

Dyson hava temizleme cihazı seçenekleri, çalışma veya ev ortamınızdaki havayı temiz ve saf tutmak için ideal olan Saf Soğuk Bağlantılı hava temizleyici ve fanın yanı sıra Saf Soğuk Bağlamalı Kule hava arıtıcı cihazlardan oluşuyor. Tüm Dyson hava temizleyici cihazlar, hava akışını ortamınıza göre ayarlamanıza izin veren hem yüksek hem de düşük fan ayarları sunuyor. Ortamınıza uygun olarak hem sıcak hem de soğuk hava sağlayabilen bir hava temizleyici arayanlar için Dyson Pure Sıcak + Soğuk Bağlantılı Akıllı hava arıtıcı, evinizi tüm yıl boyunca ferah ve konforlu tutmak için ısıtma ve soğutma sağlarken aynı zamanda havayı da temizliyor. Tüm bunlara ek olarak temizleyici cihazlar, verimliliği ve kullanım kolaylığını optimize ederek çevrenizdeki hava kalitesini ve sıcaklığını izleyebiliyor. Ayrıca, Dyson Link App uygulaması üzerinden akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak Dyson hava temizleyicinizin ayarlarını da değiştirebilirsiniz.

 • LCD ekranda hava kalitesi seviyelerini otomatik olarak algılıyor ve raporluyor. 
 • Ultra ince parçacıklar (PM 2.5), alerjenler (PM10), uçucu organik bileşikler (VOC) ve Azot Dioksit (NO2) dahil rahatsız edici toz, küf, polen ve virüs gibi alerjenlerden ortamı arındırıyor. 
 • Amazon Alexa ile uyumlu ses kontrolü sayesinde kolayca yönetilebiliyor. 
 • Amerika Astım ve Alerji Vakfı tarafından onaylanan astım ve alerji hastaları tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sessizce Çalışan Akıllı Teknolojiler

Dyson hava temizleme cihazlarının minimum gürültüyle çalışması dolayısıyla rahatsız edici hale gelmesi veya sizi gece uyanık tutması gibi konularda endişelenmenize de gerek kalmıyor. Nitekim, Dyson hava temizleyicileri rahatsız edilmemenizi ve rahatça uyumanızı sağlamak için sessiz gece modu işlevi de sunuyor. Dyson hava temizleyiciler, evinizde nem ve rutubet ile ilgili sorunlar yaşamanız halinde ortamdaki nemi gidermeye yardımcı olan teknolojiler de sunuyor. Evdeki küf, rutubet ve diğer tüm riskleri azaltan cihazlar, nem alma gibi pek çok özellik de sunuyor. 

 • Değişken hız seçici: Özel işlem için 10 fan hızını kolayca seçmenizi sağlıyor.
 • Air Multiplier™ teknolojisi: Tüm oda boyunca pürüzsüz, ancak güçlü bir hava akımı sağlarken 350°'ye kadar salınım da gerçekleştiriyor.
 • Ortamı temizleyen filtreler: Kapalı HEPA ve aktif karbon filtreleri sayesinde ortamdaki rahatsız edici toz, küf, polen ve virüs gibi alerjenlerden endişe etmenize gerek kalmıyor. 
 • Dyson Link uygulaması: Gerçek zamanlı raporları görmenizi, cihazınızı uzaktan kontrol etmenizi ve günlük programları hazırlamanızı sağlıyor.
 • Gece otomatik mod: Soluk ekran ve sessiz ayarları kullanarak ortamı izliyor ve arındırıyor.
 • Çift işlev: İleri hava akışı modu, bir fan olarak ortamı soğuturken aynı zamanda temizliyor. Geri hava akışı modu ise ortamı soğutmadan arındırma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Dyson hava temizleyici, Dyson hava arındırıcı veya fan ısıtıcı cihazlar, yaşadığınız ortamdaki havadan ince parçacıkları, alerjenleri ve kirleticileri %99,5'e kadar temizliyor. Özellikle alerji ve astım hastaları için ideal olan tüm Dyson hava temizleyici cihazları yaşam kalitenizi artırmaya yardımcı oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyson Hava Temizleme Cihazı

DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058/dyson