Temizlik rutininin olmazsa olmazı süpürgeler, şimdi Dyson'ın etkili şarj ve siklon teknolojisi ile bir araya geliyor. Dyson şarjlı süpürgeler, bir süpürgeden beklenen kullanım kolaylığı, yüksek performans, verimli temizlik gibi tüm özellikleri karşılıyor. Her bütçeye uygun olması için farklı fiyatlara sahip olan tüm Dyson şarjlı süpürge modelleri, Hepsiburada aracılığı ile kullanıcılara sunuluyor.

Özgürce ve Benzersiz Temizlik Deneyimi

Kablolu süpürge kullanırken sürekli priz aramak, kullanıcılar için can sıkıcı bir durum oluşturuyor. Hele ki kablo da yeteri kadar uzun değilse priz değiştirme ve emeğin yanı sıra zaman kaybı problemleri ortaya çıkıyor. Tüm bu sorunlar Dyson şarjlı süpürgeler ile son buluyor. Şarj özelliği ile priz derdi olmadan, özgürce temizlik yapılabiliyor. Elektrik bağlantısı sağlanamayan ortamlarda bu özellik çok daha değer kazanıyor. Her türlü ortamda temizliği mümkün kılıyor. Üstelik, son teknolojilere sahip olan nikel-kobalt-alüminyum batarya, ortalama 40 dakika kadar şarjı aktif bir şekilde kullanabiliyor ve bu süre boyunca emiş gücü de performansını koruyor. Eco modu ile daha uzun süre temizlik yapabilen süpürge modelleri de bulunuyor. Dikey ve uzun yapı, vücudu dik tutarak eğilmeye gerek kalmadan süpürme imkanı sunuyor. Tutuş rahatlığı da süpürme aşamasının daha kolay ve etkili olmasını sağlıyor. Hazneye dolan kir, tek bir hamle ile kolayca boşaltılabiliyor ve kire dokunmanıza gerek kalmıyor. Akustik kontrol teknolojisi titreşimleri emerek ses seviyesini düşük tutuyor, yüksek bir gürültü meydana gelmiyor. Dyson süpürgeler, duvara monte edilen şarj yuvasına takılabiliyor ve böylece kolay ulaşılabildiği gibi aparatlarını düzenli bir şekilde muhafaza etmenizi de mümkün kılıyor. 

Patentli Siklon Teknolojisi ile Kirlerle Savaş

Dyson'un geliştirdiği oldukça farklı ve yüksek performansa sahip siklonların her biri hazneye tozları atmak için güçlü g-kuvveti oluşturuyor. Meydana gelen hava akımı tüm tozları hazneye iletirken dışarıya sızdırma yapmıyor. Motor sonrası filtre, minimum basınç tüketimi ile filtrasyon sağlayacak şekilde optimize edildiği için daha fazla emiş özelliği barındırıyor. Bu sayede insan saçının 100 katı kadar küçük olan toz parçacıklarını bile yakalayabiliyor. Son teknoloji dijital motor, ekstra hızlı dönüş ve yüksek enerji üretimi ile en sert zeminlerde bile emiş gücünü şaşırtıcı düzeye ulaştırıyor. Hafif ve ergonomik oluşu sayesinde şarjlı süpürgeler, yüksek yerlerdeki kirliliği dahi kolayca ve kısa sürede yok edebiliyor. Kolay hareket ve çok yönlülük özelliği, tozun barınabildiği her yere süpürgenin de girebilmesini sağlıyor. Yalnızca yüzeysel değil, derin bir temizlik yapılabilmesi için başlıktaki sert kıllar halılara doğru itiliyor ve böylelikle halılar tamamıyla temizlenebiliyor. Farklı ve çok fonksiyonlu ek aparatlar, zemine işlemiş kirlerin giderilmesi gibi zorlu temizlik işlemlerini bile son derece kolay kılıyor. Dyson süpürgeler, işlevlerinin yanında tasarımı ile de göz dolduruyor.

Dyson şarjlı süpürgeler ile;

  • Temizlik yaparken ulaşamadığınız yer, yok edemediğiniz kir kalmıyor.
  • Priz arayışınız son buluyor ve dilediğiniz her yerde kablosuz temizliğin keyfine varabiliyorsunuz.
  • Ek aparatlar ile istediğiniz her yere için farklı bir temizlik gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Hafifliği, yapısı ve rahat tutuş imkanı ile işiniz ekstra kolaylaşıyor.
  • Alerjik olan görünmez tozlardan bile kolayca kurtulabiliyorsunuz.

Dyson şarjlı süpürge fiyatları; siklon sayısı, motor gücü, şarj ve çalışma süreleri, ek özellikler gibi farklı birçok teknik detaya bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Geniş fiyat skalasından bütçenize uygun olanını belirleyebiliyorsunuz.

Zorlu temizlik süreçlerini keyifli birer aktiviteye dönüştürecek Dyson şarjlı süpürge modellerini inceleyebilir ve ihtiyacınıze en uygun model için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyson Şarjlı Süpürge Fiyatları

Konumseçilmedi
Güç Değeri
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445/dyson