Dyson, 1991 yılında İngiltere’den yola çıkıp dünyaya yayılmış olan bir markadır. Elektrikli süpürge modelleri ile ev işleriyle ilgilenenlerin hayatlarına büyük dokunuşlar yaratan ürünlerin çok sayıda çeşidi ve tasarımı bulunur. Dyson toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, size mükemmel konforu ve şıklığı bir arada sunar. Dyson süpürge çeşitleri sayesinde temizlik yapmak zorunlu bir iş olmaktan çıkarak adeta hobi halini alır. İster kocaman bir aileyle yaşayın isterseniz tek başınıza bekarlığın keyfini çıkarın fark etmez. Her şekilde elektrikli süpürgeler sayesinde yaşam alanlarınızı, toz, tüy ve kirden arındırma imkanınız var. Evinizi tamamen temizlerken bunu pratik bir biçimde halleden Dyson toz torbasız süpürgeler, 7'den 70'e herkesin tercihi. 

Üstün Nitelikleriyle Dyson Toz Torbasız Tasarımlar

Dyson sahip olduğu silikonlar sayesinde kir ve tozları kolayca yakalar ve içeriğinde hapseder. Ürünlerin düzenli olarak yıkanmaları ve değiştirilmeleri gereken filtrelerinin olmaması sayesinde ekstra uğraşmak zorunda kalmazsınız. Toz ayırma sistemleri sayesinde modellerin filtreye ihtiyacı olmaz. Elektrikli süpürgeler tasarım özellikleriyle, devrildiklerinde bile kendi kendilerine düzelir, sizi yormaz. Ürünlerin birçok özelliği bulunur. 

 • Süpürgelerin içinde biriken toz ve kirler tek tuşla kolayca boşaltılır. Böylece kullanıcılar kirli yüzeylerle uğraşmak zorunda kalmaz, ellerini kire ve toza değdirmeden süpürgeler kullanılabilir.
 • Süpürgelerin sapları 360 derece çevrilebilir. Dönen sap sayesinde süpürgeler çok yönlü ve kolayca temizlik yapar. 
 • Süpürgelerin uzayan sapları sayesinde güç yerlere ulaşmak sorun olmaz, böylece en zorlu alanları ve köşeleri bile temizlemeniz kolay olur. 
 • Modellerin toz hazneleri oldukça geniştir.
 • Ürünlerin yüksek çekiç gücü mükemmel temizlik sunar. 
 • Süpürgelerin motor güçleri ve ergonomik kullanımları sayesinde mola vermeye bile gereksinim hissetmeden daha uzun süre temizlik yapabilirsiniz.

Tüm Yaşam Alanlarında Mükemmel Temizlik 

Elektrikli süpürge modellerinin temizleme başlıkları, sert zemin aparatları, merdiven aparatları, kombine aparatları ve benzer donanımları, temizlik işlerinizi kolaylaştırır. Modeller sayesinde evlerinizde ve tüm yaşam alanlarınızda yepyeni temizlik hareketi başlar. Yeni nesil Dyson süpürge modelleri, hava filtreleme sistemlerine dahil olan silikon teknolojisiyle tüm tozu çekip hapseder. En ince tozları bile kolaylıkla çeken süpürgeler mekanlarınızın nefes alabilirliğini ve kalitesini artırır. Modern ve kullanışlı tasarıma sahip Dyson toz torbasız süpürgelerin çok sayıda ek özellikleri bulunur. 

 • Süpürgeler, alerjen partikülleri hapseder. Bu sayede astım ve alerji gibi sorunları olan kişiler tarafından da tercih edilir.
 • Dyson, sahip olduğu motor filtresi sayesinde sessiz çalışır.
 • Özel sisteme sahip süpürme başlıkları her zemine uygun olarak otomatik ayarlanır.
 • Ürünlerin tek tıklamalı eklentileri sayesinde görevler arasında aparatların değiştirilmesi kolaylaşır, fazlaca efor sarf etmeden tüm alanlarınızı temizleme şansınız olur. 
 • Süpürgelerin çubukları yüksek alanlara ulaşabildiğinden duvarların üst köşelerini bile temizlemeniz mümkün olur. 
 • Makinelerdeki filtreler, alerjenlerin makinenin içinde hapsolmasını sağlayarak yeniden eve üflenmesinin önüne geçer. 

Dyson Toz Torbasız Süpürge Fiyatları 

Dyson toz torbasız süpürge modelleri sayısız donanımıyla, temizlik sevenlerin favorisi durumundadır. Her tür donanımlarının yanı sıra sağlam gövde yapıları ve farklı tasarımları ile de dikkat çeken süpürge modelleri en iyiyi arayanların favorisidir. Farklı renk ve modelleri ile elektrikli süpürgesinden fazlasını sunan ürünler ile temizlik yapmak zevkli ve keyifli bir uğraş haline gelir. Modern ve kullanışlı tasarımlar, evcil hayvan besleyenlerin de en büyük yardımcısı. Hayvan dostları bu sayede en küçük kıl ve tüyleri bile kolayca toplayan süpürgeler yardımıyla, en büyük sorunlarından rahatça kurtulma şansı bulur. 

Dyson toz torbasız elektrikli süpürge modellerinin fiyat aralıkları oldukça değişkendir. Modellerin donanımları, tasarımları, özellikleri ve aksesuarlarının fiyatlarını belirleyen çok sayıda parametre var. Hepsiburada.com aracılığıyla tüm ürünlere göz atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyson Toz Torbasız Süpürge

2 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Hepsiburada Limiti
Motor Gücü (Watt)
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?