Ecovacs Robot Süpürge

Teknolojik gelişmeler ışığında hayatı kolaylaştırmak üzere dizayn edilen Ecovacs robot süpürge modelleri, farklı temizlik ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Süpürme ve silme fonksiyonlarını kompakt yapısıyla dikkat çeken robot süpürgelerde buluşturan Ecovacs, kullanıcılara temizliğe ayırdıkları zamanı kısaltma fırsatı tanıyor. 

Günümüz dünyasında hayatı yoğun kılan birçok unsur bulunuyor. Robot teknolojisi ise insan yaşamına pratik çözümler getirerek, kişilerin kendilerine daha fazla zaman ayırmalarını mümkün hale getiriyor. Siz herhangi başka bir şeyle ilgilenirken ya da sevdiklerinizle vakit geçirirken, Ecovas robot süpürgeler evinizi pırıl pırıl hale getiriyor. 

Gereksinimleriniz Doğrultusunda İhtiyacınız Olan Ürünü Seçin

Robot süpürge modelleri arasında yalnızca süpürme işlemi yapan ürünler olduğu gibi, dahili mopu vasıtasıyla zeminleri silebilen ürünler de yer alıyor. Ev genelinde halı yoğunluğu varsa daha sık tercih edilen mopsuz ürünlerle silme işlevini de yerine getirebilen süpürgelerin hazne genişlikleri benzer büyüklükler gösteriyor. 

İlk kez çalıştırıldığında akıllı haritalama özelliği sayesinde bulunduğu ortamın haritasını çıkaran süpürgeler, sonraki tüm temizlik işlemlerinde bu rotaya sabit kalma eğilimi gösteriyor. Bu sebeple, süpürgeyi ilk kez çalıştıracağınız zaman kitap, bardak vb. normalde yerde olmayan ürünleri ortadan kaldırmanız tavsiye ediliyor. 

Ecovacs süpürgelerin akıllı telefonlar üzerinden de kullanımını mümkün kılan bir de uygulama bulunuyor. Bu uygulama telefona indirirken, süpürgenin de kablosuz internet ağı bağlantısını yapmak gerekiyor. Ürün ve uygulama arasında eşleşme sağladıktan sonra ise süpürge uygulama üzerinden yönlendirilebilir hale geliyor. Siz evde olsanız da olmasanız da temizlik yapılmasına olanak tanıyan bu özellik, temizlik konusundaki endişeleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. Ürünleri ayrıca zamanlayıcı özelliğini kullanarak önceden programlamak da mümkün oluyor. Siz evde olsanız da olmasanız da temizlik yapmanızın önünü açan modeller, hayatı kolaylaştırma görevini başarıyla yerine getiriyor.

Engelleri Aşan Temizliği Keşfedin

Ecovacs robot süpürgeler, 2 cm'e kadar olan yükseklikleri rahatça aşabiliyor. Halıların üzerine çıkmakta oldukça başarılı olan ürünler, tüm evin tertemiz olmasını sağlıyor. Robot süpürgelerin bir diğer özelliği ise süpürgelik gibi bölümlere çarpmadan engelleri algılayabilmesi. Merdiven kenarlarına geldiğinde de otomatik olarak durup başka bir yöne hareket eden süpürgeler, kamera sistemiyle ya da lazer teknolojisiyle destekleniyor. 

Kompakt yapıları sayesinde koltuk ve yatak altlarına girebilen süpürgeler, maksimum ortalama olarak 8 cm yüksekliğin altındaki noktalara erişebiliyor. Etkili bir temizlik yapılabilmesi için çorap, terlik vb. ürünlerin robot çalıştırılmadan önce ortadan kaldırılması öneriliyor. Sıradan süpürgelere göre oldukça sessiz çalışan robot süpürgeler, günün her saatinde kullanılabilir olmalarıyla da hayranlık uyandırıyor. 

Ecovacs marka robot süpürgeler, farklı kullanıcı taleplerine cevap verebilecek çeşitlilikte fiyatlar da sunuyor. Bu sayede geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Ecovacs, toplumun her kesiminden kişinin robot süpürge teknolojisine erişmesini amaçlıyor. Kendi kullanımınız için tercih edebileceğiniz ürünler, aile büyükleriniz ya da sevdikleriniz için de son derece düşünceli ve şık hediye seçenekleri oluşturuyor.

Temizlik esnasında ürünün şarjı bitiyor mu?

Ecovacs robot süpürge modelleri, şarjları azaldığında otomatik olarak şarj ünitesine geri dönüyor. Yeteri kadar şarj olan ürünler, sonrasında temizliğe kaldıkları yerden devam ediyor. 

Robot süpürgeler enerji tasarrufu sağlıyor mu?

Robot süpürgelerin enerji tüketimleri, birçok normal süpürgeden daha düşük olarak karşımıza çıkıyor. Daha az enerji harcayan robot süpürgeler, 

Süpürgeler kedi ve köpek tüylerini toplamakta başarılı mı?

Derinlemesine bir temizlik sağlayan Ecovacs robot süpürgeler, hayvan tüylerini toplamakta da büyük başarı gösteriyor. Hayvanlarla birlikte yaşayan kimselerin dikkat etmesi gereken detay ise süpürge filtresini belli aralıklarla temizlemek oluyor. Filtrelere sıkışabilecek saçlar ve tüyler, ürünlerin temizlik performansını olumsuz etkileyebiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ecovacs Robot Süpürge

8 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Ecovacs Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Dyson Robot Süpürgeler
  5. Electrolux Robot Süpürgeler
  6. Anker Robot Süpürgeler
  7. iRobot Robot Süpürgeler
  8. Fakir Robot Süpürgeler
  9. Yukka Robot Süpürgeler
  10. ILife Robot Süpürgeler
  11. Liectroux Robot Süpürgeler
  12. Viomi Robot Süpürgeler
  13. Samsung Robot Süpürgeler
  14. Hobot Robot Süpürgeler
  15. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  16. Lydsto Robot Süpürgeler
  17. Miele Robot Süpürgeler
  18. Proscenic Robot Süpürgeler
  19. Robogil Robot Süpürgeler
  20. SW Future Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Ses Seviyesi (dB)
 5. Boy
 6. Renk
 7. Pil Tipi
 8. Şarj Süresi
 9. Fiyat Aralığı
  -
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. En
 12. Satıcı
 • Marka Ecovacs
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/ecovacs
Başa dön