Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Eeose
Eeose Sakal Serumu 60 Ml

Eeose Sakal Serumu 60 Ml

Eeose
79,99 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483603/32000005/32011009
Eeose Sakal Serumu 60 Ml

Cilt Tipi

Tüm cilt tipler için uygundur.

Ürün Kullanımı

Günde sadece bir kez uygulanır. Sakal bırakılmak istenen bölge dışında uygulanmamalıdır.Her yaştan erkeği çok daha gösterişli hale getiren sakal ve bıyık, erkek bakımında oldukça önemli bir yere sahiptir. Eeose Sakal Serumu, erkeklerin sakallarına bakım yapabilmek için üretilmiştir. Saç ve sakal yoğunluğu genetik faktörlere bağlı olduğu gibi çevresel koşullara bağlı olarak da değişkenlik gösterebilir. Eeose, genetik olumsuzluklardan bağımsız olan seyrek sakal, bölgesel dökülmeler, saç kıran ve zayıf kıl kökleri gibi sorunlara karşı etkili çözümler sunmaktadır. Kıl köklerini besleyen güçlü içeriği sayesinde Eeose, sakalların daha bakımlı görünmesini, gürleşmesini ve yenilenmesini sağlamaktadır.

Güçlü ve Yoğun Sakallar

  • Eeose Sakal Serumu, içeriğindeki doğal özler sayesinde kıl köklerini besler. Var olan tüylerin güçlenmesine, sertleşerek yoğun bir görünüm sağlamasına yardımcı olur. Bu nedenle seyrek sakalı olanlarda serumun kullanımı sakalların daha yoğun görünmesine yardımcı olacaktır. 
  • Eeose sakal serumu bölgesel dökülmelere karşı etkilidir. Sakallar; mevsimsel, stres kaynaklı veya düzensiz beslenme gibi birçok sebebe bağlı olarak zaman zaman dökülerek seyrekleşebilir. Eeose, kıl köklerini besleyerek dökülme yaşanan bölgedeki kıl azalmasının önüne geçecektir. 
  • Serum, seyrek ve dökülen sakallarda kıl köklerini beslediği gibi sakalın genel görünümüne de olumlu etkide bulunmaktadır. Eeose, kıl köklerini besleyerek dökülmelerin önüne geçerken çıkan kılların da cansız ve mat görüntüsünü yok eder. Beslenen kıllar parlak ve canlı bir görünüm alır. 
  • Erkeklerin sakallarındaki boşlukları, dökülerek seyrekleşen bölgelerin yeniden canlandırılması için Eeose Sakal Serumu ile mümkündür. Sakallar bazı bölgelerde daha yoğunken bazı bölgelerde zayıf kalabilmekte veya boşluk oluşturabilmektedir. Serum, boşluklarda yeni kıl köklerinin oluşmasını destekleyerek kıl çıkmasını sağlar. 
  • Özellikle genç erkeklerde yeni oluşan kıl köklerinin beslenmesine yardımcı olur. Sakal yapısını gür ve yoğun hale gelmesinde ve sakalın daha hızlı uzamasında etkilidir. 

Saç Kıran Gibi Deri Hastalıklarında Etkili

*Eeose Sakal Serumu, mevcut kılları beslemek ve dağılımını dengelemek gibi amaçlarla kullanılabildiği gibi saç kıran gibi hastalıkların tedavisinde de destekleyici bakım sağlar. Saç kıran nedeniyle boşluk oluşan bölgeye kullanıldığında hastalık semptomlarını azaltıcı etkiye sahiptir. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde ölü kıl köklerini canlandırmaya yardımcı olur. Sakal derisinin pul pul bir görünüm alarak kıl köklerinin zarar görmesini engeller.

Kıl Köklerini Besleyen E Vitamini Destekli

Eeose, içeriğinde kıl oluşumunu ve güçlenmesini sağlayan etkili bileşenlerden oluşur. Bileşeninde bulunan kerastime s ve pantenol, biotin gibi maddeler sakal ve saç sağlığında dökülme ve kırılma sorunlarına karşı kullanılmaktadır. Aynı zamanda doğal bitki özleri ve E vitamini içermektedir. E vitamini, kıl köklerinin güçlenmesini, saç ve sakalın beslenerek kuvvetlenmesini sağlayan bir vitamindir. Deri rahatsızlıklarından kaynaklanan dökülme ve seyrekleşme problemlerinin tedavisinde de sıkça kullanılmaktadır. Doğal bitki özleri, yoğun vitamin desteği sağlayan içeriği ile Eeose Sakal Serumu, cilt tarafından doğrudan emilerek kıl büyümesi ve oluşumunu desteklemektedir. İçerisinde bulunan etken maddeler saç ve sakalların hızlı uzamasını, seyrelmesini ve sağlıklı hale gelmesini sağlayan maddelerdir. Doğal bir içeriğe sahip olduğu için ciltte tahrişe sebep olmaz. 

Eeose Sakal Serumu etken maddeleri: Peptide Complex, GP4G, cell active, t.terresteris, kerastime s, forskohli ve biotin, vitamin, panthenol, vital et

Test Edilmiş Uzman Laboratuvarları ile Eeose Güvencesi

Eeose, cilt sorunlarına çözüm üreterek güzel ve sağlıklı bir cilt görünümünü desteklemek amacı ile etkinliği dünyaca kanıtlanmış ürünler üreten bir markadır. Tüketicinin sorunlarını detaylı bir şekilde analiz eden firma, her ürününde yenilikçi çözümler geliştirmeyi ve son teknolojiyi kullanarak güvenilir üretim yapmayı ön planda tutmaktadır. Bu nedenle her ürün, öncelikle laboratuvar testlerine tabi tutulmakta ve cilt tiplerinin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Klinik testler uzman bir kadro tarafından yapılmakta ve doğal, anti alerjenik içerikler üretilmeye özen gösterilmektedir. 2011 yılında Frost&Sullivan 'Mükemmellik Ödülü'nü alan marka, sorun-yenilik-çözüm ilkesi ile Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir. 

Kullanım Önerileri:

Eeose Sakal Serumu, günlük düzenli kullanım için uygundur. Her gün sakal tıraşı olduktan sonra temiz cildinize uygulayabilirsiniz. Ürün, cildinize yumuşaklık vererek tahrişe sebep olmaz. Her cilt tipi için uygun olarak üretilmiştir. Eeose Sakal Serumundan yüksek verim alabilmeniz için düzenli kullanım çok önemlidir. Düzenli kullanıldığı takdirde 3- 6 ay arasında sakalları belirgin bir şekilde yoğunlaştıracaktır. Günde 1 kez uygulamanız yeterlidir. Sakallarınızın gürleşmesini istediğiniz bölgeler dışında kalan göz çevresi veya boynun altı gibi bölgelere uygulanmaması tavsiye edilir. 

 

 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SGCS50178
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön