Leke Gidericiler

Leke Kremi

Cilt üzerinde yer alan sivilce ve lekeler hem erkek hem de kadınları rahatsız eden problemlerden biridir. Genetik özellikler ve kullanılan bazı ilaçlardan dolayı cilt üzerinde sorunlar meydana gelebiliyor. Güneş ışınları, çevresel etkenler, sivilce ve yanlış kullanılan kozmetik ürünler cilt üzerindeki lekelerin yaygınlaşmasına neden oluyor. Bu sorunlar için birçok marka tarafından leke kremi üretiliyor. Akne sorunlarından dolayı kalan lekeler, güneş lekeleri ve yara izlerinin giderilmesini sağlayan kremler tüm cilt tipleriyle uyumludur. Genellikle yüz üzerinde meydana gelen sorunlar vücudun farklı bölgelerinde de ortaya çıkabilir. Lekeler belirli dönemlerde ya da beklenmedik zamanlarda oluşabilir. Özellikle sıcak yaz günlerinde cildi korumak için 50 spf faktör içeren kremler kullanılabilir. Leke kremleri düzenli kullanım sonucunda cildin düzelmesine ve ışıltılı bir görünüme kavuşmaya yardımcı olur. 

Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Beslenme alışkanlıkları, çevre kirliliği, genetik özellikler gibi etkenlerden dolayı cilt üzerinde sivilce ve leke artışı meydana gelir. Kadın ve erkeklerin ortak sorunlarından biri olarak günümüzde yaygın bir şekilde görülüyor. Cildin tek ton görünmesini isteyen bireyler, leke ve sivilce sorunlarına veda etmek isteyenler dünyaca ünlü kozmetik markaları tarafından üretilen leke kremlerini kullanabilirler. Cilt yapısına uygun ürün tercih edilerek düzenli kullanılması gerekir. Krem kullanılmadan önce cildin temizlenmesi gerekir. Gece ve gündüz kullanılabilen çeşitler mevcuttur. Yüz leke kremi genellikle akşamları kullanılma uygundur. Cilt üzerini temizledikten sonra tüm yüze eşit oranda sürerek dağıtılmalıdır. Kullanıma başlandığı haftalarda etkisini gösteren leke kremleri, kısa sürede cildin düzelmesini sağlayacaktır. 

Leke Kremi Faydaları 

Kusursuz ve eşit cilt tonuna sahip olmak her bireyin istekleri arasında yer alır. Ergenlik döneminden itibaren cilt üzerinde görülen sivilce ve akneler cildin yapısının bozularak kötü görünmesine neden olur. İlaç kullanmak istemeyen bireyler tercihlerini kremlerden yana kullanırlar. Cilt leke kremi faydaları ancak düzenli kullanıldığı takdirde kendisini gösterir. Birçok markanın üretime sunduğu kremlerin formülleri kendine özeldir. İçeriğinde yer alan doğal vitaminler, yağlar ve bitki kökleri cilt tonunun açılmasına, cildin yumuşak yapıya kavuşmasına, mevsim geçişlerinden dolayı kuruyan ciltlerin nemlenmesini sağlar. Leke ve sivilcelere etki etmesinin yanı sıra siyah nokta, sedef hastalığı, gözaltı morlukları ve cilt üzerindeki koyu halkalara da etki eder. Leke açıcı krem çeşitleri dermatologlar tarafından test edilerek satışa sunulur.

Sinoz Leke Kremi

Vücut üzerinde meydana gelen sivilceler en çok yüz bölgesinde ortaya çıktığında bireyleri rahatsız eder. Lekelerin yanı sıra yüzdeki ton eşitsizliği cildin soluk ve yorgun görünmesine neden olur. Sinoz leke kremi ton eşitsizlikleri için üretilmektedir. Cilt üzerinde hamilelik, hormonal nedenler, sivilce lekeleri, güneş lekelerinden dolayı meydana gelen eşitsizliğin giderilmesini sağlar. İçeriğinde yer alan C vitamini, B3 vitamini, sea daffodil, lıcore root ile lekelere karşı koruyucu bariyer oluşturur. En koyu lekelerde dahi etki eden markanın leke kremi, antioksidan özelliklerine de sahiptir. Aynı zamanda formülünde yer alan pentavitin ve sodyum PCA ile yoğun nemlendirme sağlar. Ortalama 72 saate kadar etki eden nem desteği cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakımları karşılar. 

Nivea Leke Kremi

Ergenlik dönemine girişte ve hamilelik döneminde artış gösteren akne ve leke problemleri, düzenli ve doğru kullanılan kremler ile yok edilebilir. Hassas ciltler de dahil tüm cilt tipleri için üretilen Nivea leke kremi gece ve gündüz kullanıma uygun iki çeşide sahiptir. Spf 50 faktör içeren yapısı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. E vitamini, hyaluronik asit içeren leke karşıtı kremi, cildin güneşten dolayı erken yaşlanmasını engeller. Cildin yağ kontrolünü korumada ve matlaştırmada etkilidir. Cilt üzerinde yer alan koyu lekelerin tonlarının açılmasına etki eder. Gelişmiş dokusu ile birlikte cilt tonunun daha aydınlık görünmesine yardımcı olur. Ortalama 4 hafta içerisinde leke görünümünün azalmasını sağlar. Aynı zamanda yeni lekelerin oluşmasına engel olur. Leke karşıtı formülü ile severek kullanabileceğiniz bir üründür. 

Biolog Leke Kremi

Günümüzde kaliteli ve güvenilir kozmetik markalar arasında Biolog ilk sıralarda yer alıyor. Cilt üzerindeki lekelerle savaşmada etkili ve ciltteki deriyi temizleyerek temizleyen Biolog leke kremi tüm cilt tiplerine uyum sağlar. Epilasyon lekelerinde, sivilce ve akne izlerinde, batık lekelerinde, güneş lekelerinde ve gözaltı morluklarına etki eder. Ciltte meydana gelen kararmaları aydınlatarak ışıltılı bir cilt oluşmasını sağlar. Cilt kararmasına uygun geliştirilen formülü özellikle bıyık ve bıyık üstü bölgelerine etki eder. Düzenli kullanıldığı takdirde cildin nem oranını düzenleyerek lekelerin kısa sürede açılmasını sağlar. Meyan kökü, pirinç yağı, panthenol ve niacinamide içeriği ile cilt tonunun eşitlenmesine de yardımcı olur. Spf 15 faktörü ile güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlar. 

Licape Leke Kremi

Işıltılı ve temiz bir cilt kadınlar kadar erkeklerinde olmasını istediği bir cilt tipidir. Cilt tonunu dengelemek amacıyla özel bir formülde üretilen Licape leke kremi sabah ve akşam kullanıma uygundur. Genellikle cilt tonunu eşitlemek amacıyla kullanılan markanın leke kremi, koyu lekelerin açılmasına ve yeniden leke oluşmasına da engel olur. Spf 20 faktör içeren formülü sayesinde yılın her mevsimi rahatlıkla kullanılabilir. Tüm cilt tiplerine uyum sağlayan yapısı vardır. Sizler de cildinize leke karşıtı bir bakım yapmak istiyorsanız Licape markasının leke kremini günde iki kez kullanabilirsiniz. Düzenli kullanım sonucunda daha eşit tonlu ve ışıltılı bir cilde sahip olmak mümkündür. 

Bioderma Leke Kremi

Hassas ciltlere sahip olan bireyler normal ciltlere sahip bireylere oranla daha zorlu günler geçirebilirler. Güneşe çıkınca kızaran ve leke bırakan hassas ciltler için Bioderma leke kremi üretiliyor. Yoğun yatıştırıcı içeriğe sahip formülü ile yüzde meydana gelen kızarıklık ve hararetin yatışmasına yardımcı olur. Bu sayede kalıcı kızarıklık sorununun ortadan kalkmasını sağlar. Onarıcı ve nemlendirici etkisi cildin yumuşak, parlak ve ferah olmasını sağlar. İçerisinde yer alan kanola, alantoin ve enoksolon sıcak yaz günlerinde ferah hissetmeye yardımcı olur. Yağsız ve hafif yapısı ile yüzde ağırlık yapmadan gün boyu rahatsız etmeyerek kullanım sunar. Avokado, gliserin ve hidroksiprolin içeriği ile cildin toleransını yükseltir. Sizler de hassas cilt yapısına sahipseniz Bioderma cilt dengeleyici kremini tercih edebilirsiniz. 

Jeuvenile Leke Kremi

Kendine has formülü ile sevilerek ve güvenle tercih edilen Jeuvenile leke kremi tüm cilt tiplerine uyum sağlar. Bu sayede kullanım alanı daha geniş yelpazeye yayılır. İçeriğinde yer alan vitamin B3, meyan kökü özü, peptitler, lumiskin özleri cilt tonunun eşitlenerek daha aydınlık yapıya kavuşmasını sağlar. Sivilce lekeleri, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve doğum lekeleri üzerinde etkilidir. Cildin canlanmasını ve gereken nem oranını karşılamasında en etkili ürünlerden biridir. Leke kremi ile birlikte diğer cilt bakım ürünleriyle kullanılarak ışıltılı bir cilt için rutin bakımlar tamamlanabilir. Shea yağı, C vitamini, E vitamini, laktik asit ile zenginleştirilmiş formülü cildin pürüzsüz görünmesini sağlar. 

Dermoskin Leke Kremi

Cilt üzerinde gün geçtikçe daha koyu bir hal alan lekeler, kişilerin fiziksel görünümünü etkilediği kadar mental olarak da etkiler. Koyu lekelerle baş edebilmek için üretilen Dermoskin leke kremi, hassas ciltler de dâhil olmak üzere tüm cilt tiplerine uyum sağlar. Cilt üzerinde yeniden leke oluşumunu engellemede, oluşan lekelerin tonunu açmada ve bir bütün olarak ışıltılı cilde sahip olmada etki sunar. İçeriğinde yer alan %2’lik alfa arbutin leke oluşumunun önlenmesini sağlar. Güneş yoğunluğunun arttığı günlerde kullanım öncesinde altına spf içeren krem uygulanabilir. Sizler de cilt tonunuzu kısa süre içinde eşitlemek istiyorsanız Dermoskin markasının leke karşıtı krem ürününü kullanabilirsiniz. 

Achromin Leke Kremi

Cilt bakımına uygun formüllerde üretilen ve makyaj bazı olarak da kullanılan Achromin leke kremi en iyi sonuç veren markalardan biridir. Yüz ve vücudun her kısmında kullanıma uygun yapısı ile daha geniş alana hitap eder. Cildinizde renk eşitsizlikleri, koyu lekeler ve düzensizlikler varsa sizler de markanın leke kremini güvenle kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam günde iki defa düzenli olarak kullanıldığında cildi yeniler. İçeriğindeki etkin maddesi E ve B3 vitaminleridir. Özellikle hücre yenilemede etkili olan bu krem cildin gün boyu nemli kalmasına yardımcı olur. İnce ve kolay emilen yapısı ile gün boyu rahatsız etmez. Ciltte kızarıklık ve tahriş sorunlarının azalmasına da etki eder. 

Maruderm Leke Kremi

Lekeli ciltler, kişinin kendini çirkin hissetmesine ve sosyal yaşamdan kendini soyutlamasına kadar neden olabilir. Farklı nedenlerden dolayı meydana gelen cilt lekeleri doğru kullanılan kozmetik ürünleri ile azaltılarak zaman içinde yok edilebilir. Sivilce leke kremi ve koyu lekelerle savaşmaya etki eden Maruderm leke kremi, Alpha ve peptitler ile zenginleştirilmiş formüle sahiptir. Günde iki kez kullanıma uygun olan bu ürün cildi temizledikten sonra ince bir tabaka halinde sürülmelidir. Maruderm leke karşıtı cilt beyazlatıcı bakım kremi 200 ml şişede satışa sunuluyor. Tüm cilt tiplerine uyumlu kremsi formu spf koruma faktörü içermez. Bu nedenle güneş ışığına maruz kalınan günlerde güneş kremleri ile birlikte kullanılabilir. Yüz ve boyun bölgelerinizde koyu lekeler mevcutsa markanın cilt beyazlatıcı kremini kullanabilirsiniz. 

Leke Kremi Fiyatları

Birbirinden farklı, kaliteli, güvenilir ve ünlü kozmetik markaları tarafından üretilen leke kremleri; geniş yelpazede hizmet sunuyor. Cildin tipine, lekelerin derin ve koyuluk derecesine, cildin hassaslığına göre bireyler uygun marka kremi tercih ederek kullanabilirler. Leke kremi fiyatları marka, içerik ve ebata göre değişiklik gösterir. Ciltte beyazlama sağlayan, yumuşaklık ve nem oranına etki eden, kötü lekeleri yok etmeye yardımcı olan, cildin estetik olarak daha iyi görünmesini sağlayan leke kremlerinin kullanım ömürleri de uzundur. Kullanım süresi ve içerikleri ile uyumlu olan fiyatları geniş bütçeye hitap eder. Sizler de cildinizdeki sivilce ve leke sorunlarından kurtulmak istiyorsanız leke kremi fiyatı bütçenize ve cildinize uygun olan markayı tercih edebilirsiniz. 

Leke Kremi Hangi Cilt Tiplerinde Kullanılır?

Leke kremleri, hassas, normal, karma ve kuru tüm cilt tiplerinde kullanıma uygundur. Değişken cilt tipine sahip olan bireylerde güvenilir markaların leke kremlerini rahatlıkla kullanabilirler. 

Leke Kremleri Kaç Ayda Etkisini Gösterir?

Cildinin kısa sürede düzelmesini isteyen bireylerin en sık sorduğu sorular etki etme süresidir. Leke kremleri düzenli kullanıldığı takdirde ortalama 6-12 hafta arasında etkisini gösterir. 

Leke Kremi Fiyatları Pahalı mıdır?

Birden fazla markanın üretime sunduğu leke kremlerinde fiyatlar geniş aralığa sahiptir. Her bütçeye ve cilt tipine uygun olan kremleri ihtiyaç duyan bireyler rahatlıkla satın alabilir. Müşteriye yapılan indirimler dâhilinde fiyatlar daha uyguna denk gelir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Koyu Leke ve Cilt Dengeleyici Ürünler

1452 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 61 / 1452 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?