Electrolux Robot Süpürge

Ev temizliği konusunda çığır açan en son yeniliklerden biri robot süpürgeler. Farklı donanımlarla güçlendirilen ve bu sayede evinizi sizin yerinize köşe bucak temizleyen robot süpürgeler, zamanlama özellikleriyle günün belli bir saatinde temizlik işlemine başlıyor. Kendilerini otomatik olarak şarj eden, otomatik olarak temizliğe başlayan ve evin tüm haritasını çıkarıp hafızasında tutan ürünler, diğer tüm özellikleriyle de kullanımları kolaylaştırıyor. Robot süpürge markalarından biri olan Electrolux ise ürünlerinin gelişmiş teknolojileriyle ilk sıralarda yer alıyor. Ürünlerini kendine özgü benzersiz teknolojik özelliklerle donatan Electrolux, ürün tasarımlarıyla dikkatleri üzerine topluyor. Electrolux Robot Süpürge modelleri tüm fonksiyonlarıyla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı başarıyor.

Robot Süpürge Ne İşe Yarar?

Robot süpürgeler, klasik elektrikli veya şarjlı süpürgelerden daha farklı bir çalışma prensibine sahip. Robot süpürgeleri diğer süpürgelerden ayıran en önemli özellikleri ise birçok işi otomatik olarak yapmaları.

Robot süpürgeler yalnızca süpürme veya hem silme hem süpürme gibi fonksiyonlara sahip olabiliyor. Kendilerini şarj istasyonunda şarj eden ve temizlik vakti geldiğinde otomatik olarak şarj yerinden ayrılan ürünler, evin haritasını çıkarıyor ve tüm odaları en iyi şekilde temizliyor.

Ürünler, Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla uzaktan kontrol edilebiliyor. Bu sayede siz kendinize vakit ayırırken ev temizliğinden endişe duymanıza gerek kalmıyor.

Birçok farklı fonksiyon sunan robot süpürge modelleri evinizdeki en iyi ve en teknolojik yardımcılarınızdan biri hâline geliyor.

Electrolux Robot Süpürgeler ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Electrolux Robot Süpürge modelleri sahip oldukları üstün teknolojilerle kullanıcılarına büyük fayda sunuyor. Üç boyutlu görüş alanına sahip olan ürünler, temizlik işleminden önce yerde bulunan nesneleri görüyor ve ayırt ediyor. Bu sayede sizin temizlikten önce evi toplamanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda ürünün lazer ve kamera görüş sistemi, tüm odayı ve odanın her köşesini ayırt ediyor. Çıkardığı harita sayesinde Electrolux Robot Süpürgeler her odaya özel bir temizlik işlemi uyguluyor.

Ürünler, TrinityShape teknolojisi ve özel alçak yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu tasarımı sayesinde tüm mobilyaların altına girebiliyor; kenarlarda ve köşelerde eşsiz bir temizlik performansı gösteriyor. Fırçalarıyla tozu yakalayan ve dışarı çıkmasına engel olan ürünler, yüksek emiş güçleri sayesinde ise farklı zeminlerde bile performansını koruyor.

Akıllı telefon uygulaması üzerinden Electrolux Robot Süpürgenizle ilgili ayarlamalar yapabilirsiniz. Robot süpürgenizin günlük temizlik planını çıkarabilir, hangi odayı temizlemesi gerektiğini programlayabilirsiniz. Uzaktan programlama yapabileceğiniz gibi aynı zamanda temizlik durumunu uzaktan izleyebilirsiniz.

Li-Ion batarya teknolojisine sahip olan Electrolux Robot Süpürge modelleri, 2 saate kadar çalışma performansı gösteriyor. Eğer temizlik uzun sürer ve şarj bitmeye yaklaşırsa robot süpürgeniz şarj istasyonuna dönüyor; kendini şarj ediyor ve ardından temizliğe kaldığı yerden devam ediyor.

Tüm donanımsal özellikleriyle ürünler, yaşam alanınızda bir çalışana olan ihtiyacınızı büyük ölçüde azaltıyor.

Kolay Kullanım İmkanı ve Modern Tasarım 

Gelişmiş özellikleriyle kullanımını son derece kolay bir boyuta taşıyan Electrolux Robot Süpürgeler, benzersiz tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Evinize yenilikçi bir görünüm ve modern tasarım taşıyan ürünler, ergonomik yapılarıyla da kullanım kolaylığı imkanını en üst seviyeye çıkarıyor.

Evinizdeki en iyi yardımcılarınızdan biri hâline gelecek olan Electrolux Robot Süpürge modelleriyle hemen siz de tanışabilir, kolaylığın keyfini yaşayabilirsiniz.

Soru 1: Robot Süpürge Nedir?

Cevap 1: Evinizi sizin yerinize süpüren ve temizleyen yapay zeka algoritmalı süpürge modelleridir.

Soru 2: Robot Süpürgeler Evi Silebiliyor Mu?

Cevap 2: Bazı modeller yalnızca süpürme fonksiyonuna sahipken bazı modeller ise hem süpürüp hem silebiliyor.

Soru 3: Electrolux Robot Süpürgelerde Hangi Fonksiyonlar Bulunuyor?

Cevap 3: Ürünlerin fonksiyonları modelden modele değişiklik gösteriyor. Bazıları süpürürken bazıları süpürme ve silmeyi bir arada sunuyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Electrolux Robot Süpürge

2 ürün var
 1. Değerlendirme Puanı
 2. Markalar A-Z
  1. Electrolux Robot Süpürgeler
  2. Xiaomi Robot Süpürgeler
  3. Roborock Robot Süpürgeler
  4. Dyson Robot Süpürgeler
  5. Anker Robot Süpürgeler
  6. iRobot Robot Süpürgeler
  7. Fakir Robot Süpürgeler
  8. Yukka Robot Süpürgeler
  9. Ecovacs Robot Süpürgeler
  10. ILife Robot Süpürgeler
  11. Liectroux Robot Süpürgeler
  12. Samsung Robot Süpürgeler
  13. Viomi Robot Süpürgeler
  14. Hobot Robot Süpürgeler
  15. Jallen Gabor Robot Süpürgeler
  16. Lydsto Robot Süpürgeler
  17. Miele Robot Süpürgeler
  18. Proscenic Robot Süpürgeler
  19. Robogil Robot Süpürgeler
  20. SW Future Robot Süpürgeler
 3. Kullanım Alanı
 4. Ses Seviyesi (dB)
 5. Boy
 6. Pil Tipi
 7. Şarj Süresi
 8. Renk
 9. En
 10. Fiyat Aralığı
  -
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Electrolux
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033/electrolux
Başa dön