Pratik ve modern özelliklere sahip olarak üretilen Electrolux Toz Torbasız Süpürge modelleri evinizin ya da iş yerinizin tüm odalarını ve koridorlarını temizleyebilmenize katkıda bulunur. Hem parke gibi sert yüzeylerde hem de halı gibi yumuşak yüzeylerde hareket kolaylığı yaratan bu süpürgeler kolayca yön verilebilmeleriyle hareket kabiliyetinizi geliştirir. Toz torbasız olmaları sayesinde toz torbası takıp çıkarmakla uğraşmanıza gerek bırakmayarak size zaman kazandıracak olan Electrolux marka süpürge çeşitleri toz saklama haznelerine sahiptir. Saydam hazneler hem tozların dışarıya kaçmasını önler hem de dayanıklılıklarıyla sert maddelerin ürününüze zarar vermesini engeller. Toz haznesinin doluluğunu gözünüzle kontrol edebilirsiniz. Ergonomik borularıyla temizleme işlemleri sırasında kullanıcıları için rahatlık yaratan Electrolux Toz Torbasız Süpürge ürünlerinin teleskopik borularının boyu ayarlanabilmektedir. Bu sayede süpürgenizle ulaşmak istediğiniz noktalara ya da kendi boyunuza göre borunun uzunluğunu belirleyebilirsiniz.

Gürültüyü Azaltan Süpürgelerle Gelen Konforlu Kullanım

  • Hem temizlik yapan kişi için hem de ev sakinleri için verimlilik yaratan Electrolux Toz Torbasız Süpürge modelleri düşük ses seviyesinde çalışarak çevreye rahatsızlık vermeden kullanılabilir.
  • Yüksek kapasiteli motorlarıyla hızlı ya da yavaş modlarda çalıştırarak güçlü bir emiş desteği elde edebileceğiniz süpürgeler HEPA filtreleri sayesinde zararlı maddelerin evinize yayılmasını da önler.
  • Toz haznesinde bulunan kirli maddeleri sıkıştırarak daha fazla alan elde edebilmenizi ve daha kolay bir şekilde boşaltma işlemlerini gerçekleştirebilmenizi sağlayan elektrikli süpürgelerle evinizi hijyenik şekilde temizleyebilirsiniz.
  • Hem yatay şekilde hem de dikey olarak park edebileceğiniz Electrolux Toz Torbasız Süpürge modelleri sarma koluyla kolayca kablolarını sarabilmeniz sayesinde pratik bir şekilde toparlanabilir.
  • Başlık ve aparatlarla beraber süpürgenizi kullanarak farklı zeminlere ya da bölgelere uygun şekilde temizleme yapabilirsiniz.

Dijital Göstergeleriyle Kullanıcılarını Bilgilendiren Süpürgeler

Gövde tasarımlarında yer alan dijital ekranlarıyla dikkat çeken Electrolux Toz Torbasız Süpürge modelleri sayesinde ürününüzü hangi modda ve hangi güçte çalıştırdığınızı gözlemleyebilirsiniz. Esneyebilen ve kırılma, çatlama gibi sorunlara karşı dayanıklı hortumlara sahip süpürge modelleri temizlik işlemleri sırasında hareketlerinize uyum sağlar. Siklonik süpürge modelleri aracılığıyla parke veya halı gibi farklı noktalarda bulunan tozların tamamını çekerek çocuğunuz ve ailenize için hijyen yaratabilirsiniz. Emiş gücü ayarını kullanarak zeminde bulunan kirlerin zorluğuna göre düşük şiddetli ya da yüksek şiddetli emiş gerçekleştirebilirsiniz.Electrolux Toz Torbasız Süpürgenizi hangi emiş gücünde kullandığınıza bağlı olarak gürültü oranı da değişiklik gösterir. Geniş ve yumuşak tekerlere sahip zarif süpürgeler parke gibi sert yüzeylere sahip alanlarda ilerlerken gürültü çıkartmayarak beğeninizi kazanır.

Akıllı Filtreleme Teknolojisi

Birden fazla filtreleme aşamasına sahip Electrolux Toz Torbasız Süpürgeler modern üretim teknolojileriyle alerjenlerin evinize yayılmasını önler. Sızdırma sorununu engelleyen gelişmiş filtreleriyle göz dolduran süpürgeler ev ortamına temiz havanın salınmasını sağlar. Pratik şekilde çıkarılabilen toz haznesini kısa sürede boşaltabilirsiniz. Yıkanabilir toz haznesine sahip süpürgeler hijyenik bir kullanım yaşamanıza olanak tanır. Yer başlığını kullanarak halı yüzeyini boydan boya süpürebileceğiniz süpürgeler başlıksız şekilde kullanılabilir. Özellikle belirli bir bölgeye yemek artıkları düşürdüğünüzde ya da yalnızca özel bir alanı temizlemek istediğinizde başlığı çıkararak yüksek emiş gücünü teleskopik boru yardımıyla değerlendirebilirsiniz. Sessiz başlık aparatıyla beraber de kullanabileceğiniz süpürgenizle evinizi hijyenik hale getirmek için düzenli bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Anında çalıştırıp durdurabileceğiniz süpürgeleri gövdelerindeki tuşlardan yardım alarak başlatabilirsiniz. Çıkarılıp takılabilen parçalara sahip Electrolux Toz Torbasız Süpürgeler filtre ve aksesuar temizliğini kolaylaştırır. Paslanmaz çelikten üretilerek kusursuz bir kullanım yaşatan teleskopik borular kilit mekanizması özelliğiyle beraber sabitleme yapabilmeyi sağlar.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Electrolux Toz Torbasız Süpürge

Marka
Konumseçilmedi
Motor Gücü (watt)
Toplam 20 / 20 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/electrolux