Süpürge herhangi bir yüzeyde bulunan cisimleri ileri geri iteleyerek yüzeyin temizlemesini sağlayan bir temizlik aleti olarak biliniyor. Süpürge ilk etapta, süpürge otundan elde edilen çalılar tarafından oluşturuluyor. Süpürge otundan oluşturulmuş alete gırgır adı veriliyor. Çalı formunda olan süpürge otlarının tarladan istiflenmesi ile oluşturulan süpürge için  önemli birkaç unsur bulunuyor. Süpürgenin yapımında süpürge çalılarının aynı hizada kesilmesi gerekiyor. Bu çalılar demetler halinde bir araya getirilmesi önem arz ediyor. Süpürge demetleri, süpürge yapımını sağlayan kişi ve kurumlar tarafından satın alınarak çeşitli işlemlere uğruyor. Bu işlemler sonucunda süpürge formunu kazanan süpürge, yani gırgır insanların kullanımına sunuluyor. İlk etapta bu şekilde süpürge otlarından yapılan aletler,1800'lü yılların sonuna doğru farklı bir boyuta taşınıyor. İngiliz mucit Hubert Booth yakıt ile çalışan süpürgeyi icat ederek temizlik sektörünü farklı bir perspektif kazandırıyor. İcat ettiği bu makine oldukça büyük boyutlarda olduğu için at arabaları ile taşınarak hizmete hazır hale getiriliyor. İcat edilen bu süpürge yakıt ile çalışarak hizmet gösteriyor. İşçilerin evlerin pencerelerinden süpürgenin hortumunu uzatarak temizlik yapması neticesinde kullanılan bu makine, büyük başarılara imza atıyor. Popülaritesi artarak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanıyor. Daha sonra bu makinenin mucidi olan Hubert Booth tarafından bir şirket kuruluyor. Bu şirketin adı British Vacuum Company Company şeklinden bir ada sahip oluyor. 1901 yılında kurulan bu şirket, ayrıca elektrik süpürgeleri üreten ilk şirket olma özelliğine sahip olarak karşımıza çıkıyor. Yakıtla çalışan bu süpürge çok yaygın olmasına karşın bazı dezavantajlara sahip oluyor. Bu dezavantajlarından biri süpürgenin oldukça ağır olması olmasıdır. Aynı zamanda ağır olduğu için süpürgeyinin her gün taşınması büyük zahmetlere yol açıyor. Ürünün yakıtla çalışması da ayrı bir bütçe sıkıntısı olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple yakıtla çalışan bu süpürgeyi geliştirebilmek için birçok çalışmalara imza atılıyor. 1908 tarihinde ise karşımıza bir başka mucit çıkıyor. Murray Spangler küçük boyutları daha küçük olan elektrikli süpürge icat ederek ürünün patentini üstleniyor. Ancak bu mucidin mali gücü yetersiz olduğu için bir sponsora ihtiyaç duyuyor. Burada da karşımıza William Hoover çıkıyor. William Hoover başarılı bir işadamı olarak bu elektrikli süpürgeye sponsor olup ürünün piyasaya sunulmasına olanak sağlıyor. Günümüzde pek çok farklı özellik ve çeşitlilik barındıran süpürgeler, bu gelişim merhalelerini geçirerek son şeklini alıyor. 

Elektrikli süpürgeler evlerde en çok kullanan ürünler arasında yer alıyor. Çeşitli modellere ayrılan süpürgeler hem ev kullanımları için ev tipi olacak şekilde üretiliyor. Hem de büyük işyerlerinde kullanıma uygun şekilde tasarlanıyor. Toz torbasız süpürgeler de elektrik süpürgelerinin içinde yer alıyor. Ancak kendine münhasır özellikleri bulunan bir süpürge çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Son yıllarda popüler olan toz torbasız süpürgelerin kendi içlerinde bir hazneleri bulunuyor. Bu hazneye süpürdüğü tozları toplayan toz torbasız süpürgeler, daha sonra haznesi çıkarılarak çöpe boşaltılabilir. Toz torbasız süpürgeler, kullanıcıların rahat hissetmesini sağlaması açısından büyük kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda diğer süpürge modellerine göre daha ekonomik olması da dikkatleri üzerine çekiyor. Birçok başlığı bulunan toz torbasız süpürgeler, kullanıcıların tercihlerine göre kullanım sağlıyor. Toz torbasız süpürgelerin robot versiyonları da bulunuyor. Toz torbasız robot süpürgeler kullanıcının verdiği direktiflerle yüzeyleri temizliyor. Otomatik olarak çalıştığı için hem zaman tasarrufu sağlıyor. Hem de kullanıcının beden gücü bakımından yıpranmasını önlüyor. Toz torbasız süpürgeler denince aklımıza Electrolux markası geliyor. Bu marka hem diğer süpürge modelleri ile hem de toz torbasız süpürge modelleri bakımından oldukça önemli bir yere sahip oluyor. Electrolux toz torbasız süpürge, kullanıcılara pratik ve kaliteli bir süpürme deneyimi yaşatıyor. Sağladığı kolaylık neticesinde insanların tercih sebebi oluyor. Electrolux toz torbasız süpürge çeşitleri bulunuyor. Herkesin zevkine ve istediği özelliğe göre çeşitlilik göstermesi kullanıcı memnuniyetini artırıyor. Electrolux toz torbasız süpürge kullananlar, oldukça olumlu ve mutlu dönüşler sağlıyor.

Electrolux Toz Torbasız Süpürge Modelleri 

Toz torbasız süpürgeler vakumlama gücü bakımından oldukça etkili bir kullanım alanı oluşturuyor. Aynı zamanda süpürgeler ile beraber gelen çeşitli aksesuarlar da kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Toz torbasız süpürgelerin birbirinden farklı özellikleri bulunuyor. Ayrıca sahip oldukları toz hazneleri ile de çeşitli modellere ayrılıyor. Bunun sebebini her toz torbasız süpürgenin kendine özel bir toz biriktirme haznesi olması oluşturuyor. Ayrıca süpürgenin vakumlama gücü modellere göre farklılık gösteriyor. Bunun yanı sıra toz torbasız süpürgelerin birbirinden farklı motor ve elektrik güçleri de bulunuyor. Bu da modelde çeşitliliği sağlayan unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Electrolux markası toz torbasız süpürge hususunda birçok farklı modeli piyasaya sunuyor. Her sunduğu modelin birçok farklı özelliği bulunuyor. Electrolux toz torbasız süpürge modelleri süpürgenin boyutuna, vakum gücüne, motor ve elektrik bakımından yetkinliğine göre çeşitlendirilir. Toz torbasız süpürgeler hazneleri ne göre farklı modellerde sunulur. Bunun sebebi her hazne üretildiği süpürgeye göre entegre edilmektedir. Bu sebeple her hazne üretildiği süpürge modeline özgü bir şekilde tasarlanarak piyasaya sunulur. Süpürge filtreleri de modellere etki eden unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Süpürge filtreleri süpürgelerin kendi kendini temiz kalabilmesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda ev süpürürken temiz bir hava sirkülasyonu olabilmesine imkan tanıyor. Electrolux toz torbasız süpürge filtresi, süpürge modelleri içerisinde farklı çeşitlilikte bulunarak kullanıcıların hizmetine sunuyor. Sıradan filtreler sadece süpürgeyi koruma amaçlı bir şekilde işlev görüyor. Hepa filtreleri ise süpürgeyi korumasının yanı sıra mekanda temiz bir hava sirkülasyonu olmasını sağlıyor. Toz torbasız süpürge modellerinin son teknolojik ürünlerinde ise özelleştirilmiş filtreler kullanıcıların dikkatini çekiyor. Toz torbasız süpürgeler şarjlı kullanım imkanına da sahip  oluyor. Kablosuz bir şekilde süpürme işlemini gerçekleştirmek kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda süpürgenin bataryası mevcut olduğu için ürün şarj edilerek kullanıma hazır hale getiriliyor. Toz torbasız süpürgeler akıllı robot formunda da işlevsellik gösteriyor. Akıllı telefonlar üzerinden direktif verilen bu robotlar, evi kolayca süpürüp temizliyor. Sahip olduğu akıllı sensörler ile tozlu ya da kirli zeminleri kolay bir şekilde tespit edebiliyor. Akıllı telefonlar ile kurulumu gerçekleşen toz torbasız robot süpürgelere evin haritası tanıtılıyor. Sonrasından akıllı kumanda mekanizması ile zeminin temizliği gerçekleştiriliyor. Birçok farklı modu bulunan toz torbasız akıllı robotlar, farklı zeminlerde farklı özellikler sunarak süpürme işlemini harekete geçiriyorlar. Bazı robotlar süpürme eyleminin yanı sıra an silme mopuna da sahip oluyor. Bu da akıllı robotun süpür sil işlevini gerçekleştirmesi üzerinden kullanıcı memnuniyetini sağlanıyor. 

  • EL61C3DB 600 Bagless Cleaner Torbasız Süpürge 

Electrolux markasına ait olan toz torbasız süpürge modeli siklon bir sistem ile kullanıcılara kolaylık sağlar. Aynı zamanda ergonomik bir kullanıma sahiptir. 2 kademeli şekilde biriken tozlar boşaltılabilir. Filtreleme sistemi 6 kademeye kadar yükseltilebileceği için ev temizliğinin yüksek performans gücüyle sağlanması kolaylaşır. Tasarımında kullanıcının isteğine bağlı olarak dikey ya da yatay kullanıma müsait olması ürünün saklanabilmesi  açısından bir avantaj sağlar. Sahip oldu tekerlekler ile parke ya da fayans yüzeylerinde herhangi bir deformasyona engel olunur. Uygun fiyat aralığına karşın yüksek bir performans gücü gösterir.

  • EASE C2 Torbasız Elektrikli Süpürge 

Sahip olduğu pedal düğmesi ile farklı zeminlerde kolay geçiş sağlayarak temizlik işlemini gerçekleştirebilir. 2i aşamalı toz ayırma mekanizması temizlik açısından kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda yıkanabilir filtre özelliği de ürünün temizliği açısından önemli bir kritik nokta olarak karşımıza çıkıyor. 1.3 litrelik kapasiteye sahip olması bir diğer önemli unsur oluyor. Boşaltma düğmesi ile biriken tozlar haznesinden kolaylıkla çöpe aktarılabilir. Sahip olduğu tekerlekler her türlü zeminde kullanıma uygundur. Ses kalitesi yüksektir. Ancak bu ses insanları rahatsız edecek seviyede değildir. Bu ürün pek çok kullanıcı da memnuniyet yaratarak tam not alıyor. 

  • EUFC8ANIMA UltraFlex Torbasız Elektrikli Süpürge 

Siklon sisteme sahip olduğu için düşük bir enerji ile çalışma imkanına sahip oluyor. Aynı zamanda yüksek bir emiş gücüne de imkan tanıması evlerin daha temiz olmasını sağlıyor. 4 aşamalı filtre sistemine sahip olması da önemli kritik noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. En ince cisimleri dahi ayırt edip çekebilen bir sistemi bulunuyor. Filtresinin çıkarılabilir şekilde olması temizliğini kolaylaştırıyor. Hepa Filtre aynı zamanda kullanıcı kolaylığı da sağlıyor. MultiRoom sistemi bu süpürgeyi diğer süpürgelerden kıyasla özelleştiriliyor. 12 metrelik süpürme imkanı sunuyor. Toz haznesi kısmı kullanıcıların tozla hiç temas etmemesine imkan tanıyor. Sahip olduğu AutoFloor sistemi ile de zemin geçişleri otomatik olarak sağlanıyor. Yine diğer modeller gibi saklanabilirlik düzeyi kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Sahip olduğu ek aparatlar da kullanıcıların memnuniyetini arttıran unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 

  • EUFC8ALRGY UltraFlex Toz Torbasız Elektrikli Süpürge 

Hava kanalları ve sahip olduğu siklon sistemi neticesinde kullanıcıların dikkatini çeken modeller arasında yer alıyor. Kuvvetli bir emiş gücüne sahip olduğu için en küçük tozları dahi çekebiliyor. Ayarlanabilir bir çekim gücü imkanı sunuyor. Düşük hava direnci sağlayacak şekilde piyasaya sunuluyor. Kauçuktan yapılmış büyük tekerlekleri sayesinde zeminde yumuşak bir ses çıkarıyor. Aynı zamanda değişmeler minimalize ediliyor. Halılarda ve sert zeminlerde geçişler otomatik olarak sağlanıyor.  Bu özelliği sağlayan ürünün sahip olduğu DustMagnet Silent adlı başlığı oluyor. Uygun fiyatla yüksek performans kalitesi sunan Electrolux, çeşitli modelleriyle herkese hitap edebilmeyi başarıyor. 

  • PC91-ALRG Pure C9 Torbasız Elektrikli Süpürge 

PureFlow istemi ile temizlik en yüksek performansa kadar çıkıyor. 7 kademeli filtreleme sistemi daha kuvvetli bir emiş gücü sunuyor. Aynı zamanda bu süpürge, markanın en son ve sessiz toz torbasız süpürge modeli oluyor. Ayrıca toz hazneleri kolaylıkla çöpe dökülebilir bir sisteme sahip oluyor. Easy-Roll tekerlekler ile deformeler minimalize ediliyor. Filtreler özel olarak tasarlandığı için ömür boyu kullanıma müsait oluyor.

Electrolux Toz Torbasız Süpürge Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli 

Kullanıcılar Electrolux toz torbasız süpürge satın alırken ilk önce kullanım amacına göre bir model seçmelidir. Toz torbasız süpürgeler birçok açıdan kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaçlarına ve isteklerine göre farklı model çeşitleri imkanı sunuyor. Kullanıcılarda buna uygun şekilde istediği ürünü seçme imkânına sahip oluyor. Kullanıcılar toz torbası süpürgeleri kullanırken eğer modelde filtreleme kısmı değiştirebilir ise süpürgenin bakımını yapmak önem arz ediyor. Kullanıcılar süpürgenin motor ve emiş gücüne dikkat etmesi önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda süpürge seçimi yaparken süpürgenin desibel seviyelerine de dikkat etmek gerekiyor. Çok güçlü ve rahatsız edici ses çıkartan süpürgeler insanları rahatsız edebiliyor. Yine ürünün ergonomik bir yapıda olması kullanıcıların omurga sağlığı açısından kritik noktalardan biri oluyor. 

Electrolux Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Electrolux toz torbasız süpürge fiyatları, kullanıcıların ürünlerin sahip oldukları özelliklere göre değişiyor. Kullanım amaçlarına göre farklı çeşitlerde üretilen toz torbasız süpürgeler sürekli farklı çeşitlerle piyasaya sunuluyor. Bu durumda marka oldukça etkili oluyor. Electrolux markası, devinim halinde sürekli üst modeller üretiyor. Bu üstü modeller piyasaya sunulunca fiyat farkları da ortaya çıkabiliyor. Bu durum ayni zamanda ürünler arası fiyat aralığına da etki ediyor. Üründe kullanılan materyaller, ürüne sağladığı katkılara göre farklılık gösteriyor. Ürünün boyutu da etki ediyor. Ürünün diğerlerinden ayıran özelleştirilmiş ayarları,fiyat aralığına etki eden unsurlardan biri oluyor. Yine toz torbasız süpürgenin şarjlı olması ya da akıllı robot şeklinde piyasaya sunulması da fiyatı arttıran unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Süpürgelerin emiş ve elektrik gücü birbirinden farklılık gösteriyor. Bu unsur da fiyat aralığını etkileyen etkenlerden biri oluyor. 

Hepsiburada, Electrolux süpürgelerini marka kategorisi altında listeleyerek kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede ürünleri görüntüleyerek inceleme imkanına sahip olabilir ve fiyatları da değerlendirebilirsiniz. İncelediğiniz ürünleri kullanım amaçlarına göre kategorize edebilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat aralığını değerlendirebilirsiniz. Ürünün fiyat aralığında düşüş yaşandığı zaman bildirim almak üzere de Hepsiburada’ya üye olabilirsiniz. Aynı zamanda bütçeye göre ürün filtreleme özelliği de kullanıcılara hem kolaylık hem de zaman tasarrufu sağlıyor. Ürünü sipariş ederek kapıdan teslim alıp internetten alışveriş yapma imkanının kolaylıklarından faydalanabilirsiniz.

Kullanıcılar Hepsiburada ile Electrolux toz torbasız süpürgedeki fiyatları görebiliyor. Ürünleri, uygun fiyatlarda satın alma imkanına erişebiliyor. 

Electrolux Toz Torbasız Süpürge Tavsiye ve Yorumlar 

Electrolux toz torbasız süpürge için yapılan tavsiye ve yorumlar kullanıcılar önemli noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Önceden satın alma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, ürünle ilgili objektif yorumlar yapıyor. Yapılan bazı yorumlar ürün ile ilgili analiz kısmını da oluşturabiliyor. Ürünün almakta kararsız kalan kullanıcılar için bu yorumlar belirleyici unsur olarak kabul görüyor. Ürün ile ilgili olumlu ve olumsuz yönler, tüm şeffaflığı ile halka açık biçimde yazılarak sunuluyor. Aynı zamanda kullanıcı tavsiyeleriyle ürün en yüksek performansıyla kullanıma hazır hale getiriliyor. Ürünü sipariş etmeden önce ürünün kullanım amacınıza uygun olup olmadığını teyit etmeniz kritik bir nokta olarak karşımıza çıkıyor. Bunu belirleyebilmek için de ürünle ilgili araştırmalar yapmak gerekiyor. Bu araştırmaları yaparken dikkate değer kısımlardan biri de ürünle ilgili tavsiye ve yorumlar kısmı oluyor. Electrolux markası, kullanıcıların istekleri ve zevkleri doğrultusunda ürünleri piyasaya sunuyor. Pek çok çeşitte ürün yelpazesi sunması, insanların markayı tercih etmesine olanak sağlıyor. Electrolux markası, toz torbasız süpürge sektöründe yüksek emiş gücü ve çeşitli kademelerde filtreleme özelliği sunuyor. Bu da kullanıcı memnuniyetini artıran unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 

Electrolux Toz Torbasız Süpürge İndirim ve Kampanyaları 

Electrolux toz torbasız süpürge için yapılan indirim ve kampanyalar, önemli avantajlar sunabilir. İyi fiyata elektrikli süpürge almak üzere bu avantajları değerlendirebilirsiniz. Hepsiburada ile yıl boyunca ihtiyacınız olan hemen her ürün için indirim ve kampanya bilgisi edinebilirsiniz. Hem Electrolux toz torbasız süpürge indirimleri hem de diğer ürünler için bilgi alabilirsiniz. Hepsiburada ile farklı mağazalardaki fırsatları ve avantajları yakalarken ürünleri de detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Electrolux Toz Torbasız Süpürge

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Motor Gücü (watt)
Toplam 19 / 19 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/electrolux