Türkiye’nin marka tanınırlığı en yüksek saç bakım markası olma özelliği taşıyan Elidor, 1973 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteriyor. Saç bakım ihtiyaçlarına ve saç sorunlarına yenilikçi çözümler sunan marka, 2009 yılından bu yana da dünyanın önde gelen yedi saç tasarımcısı ile birlikte çalışıyor. Yedi tasarımcı ile birlikte oluşturulan “Co-Creations” projesi en iyi saç bakım ürünlerini yaratmayı amaçlıyor.

Elidor, Co-Creations Projesi, yedi ayrı saç tipinden yola çıkarak, dalgalı ve kıvırcık saçlar için, boyalı saçlar için, saç dökülmesi ve diğer saç derisi problemleri için, ışıltılı saçlar için, düz saçlar için, hacimli saçlar için ve kuru, yıpranmış saçlar için ileri formüller içeriyor.

Bir Unilever markası olan Elidor, son 5 yıldır da Türkiye’nin en çok beğenilen saç bakım markası unvanını taşıyor. Elidor şampuan ve saç bakım ürünleri, farklı çeşit ve içerikleri ile saçlara hacim, parlaklık, ferahlık vermeyi amaçlıyor. Onarıcı ve yapılandırıcı bakım sağlayan, renk koruyucu içeren, kepeği önleyen, saçı düzleştiren veya bukle yaratan, nemlendirme özelliğine sahip birçok ürün çeşidi en ileri formülleri ile farklı saç tiplerine hitap ediyor. Firma, sürekli yenilenen kimliği ve teknolojisi ile sektördeki ilkleri sunuyor. Markanın arkasındaki global güç de bu hedefi mümküm hâle getiriyor.

Markaya ait Elidor şampuan, Elidor saç kremi gibi ürün çeşitlerine hepsiburada.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğeninize uygun ürünleri dilerseniz kısa birkaç adımda hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...