Erikli Su İçecek Fiyatı

Kaynağı Uludağ’ın zirvesinden gelen Erikli su, özel tesisler içerisinde hijyen kurallarına bağlı olarak üretilir. Ulusal su pazarının öncü markalarından biri olan Erikli, dolum aşamasına gelinceye kadar gerçekleşen tüm işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirir. 0,5, 1 ve 1,5 litrelik şişeler hem tekli hem de çoklu avantaj paketleriyle kişilerin beğenisine sunulur. Zengin mineral içeriği ve ideal pH seviyesi ile tüketicilerden tam not almayı başaran Erikli su içecek ürünlerine ulaşmanız oldukça kolaydır. Online satış noktalarından Erikli su sipariş vererek günlük ya da haftalık su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Erikli Su Çeşitleri ve Özellikleri

Sık tüketilen içecek ürünleri arasında yer alan Erikli su, farklı gramajlarda paketlenen pet şişe, cam şişe ve damacana seçeneklerine sahiptir. Her yere rahatlıkla taşınabilir boyda olan 330 ml ve 0,5 litre Erikli su çeşitleri özellikle yolculuklarda, gece yatmadan önce, uyku aralarında ve sabah kalktıktan hemen sonra tüketmek için ideal bir seçenektir. 5 litre ve üzeri olan çeşitler, daha çok ev ve ofis gibi kalabalık yerlerde yoğun bir şekilde tercih edilir. Cam şişede tasarlanan ürünler, yapısıyla kullanıcılara kolay tutuş olanağı sağlar. Okul, spor salonu gibi gün boyunca çok fazla su içmeye ihtiyaç duyduğunuz yerlerde 1 ya da 1,5 litrelik pet şişeler sizin için uygun bir seçim olabilir.

7,86 pH değeri ve 0.88 mg/L klorür seviyesi ile öne çıkan Erikli su özellikleri tüketicilerin büyük ölçüde beğenisini kazanır. Renksiz, kokusuz, şeffaf görünümlü ve yumuşak içimli olan Erikli su 330 ml den 19 litreye kadar küçük, orta ya da büyük boy polikarbonat şişesi ile temin edilebilir. İçeriğinde doğal mineraller bulunduran içecek; koku, pH ve tat olarak uygun değerlere sahiptir. Plastik malzemelerden üretilen ambalajları tek seferlik olarak kullanmanızda fayda vardır. Cam çeşitleri ise kolayca dezenfekte ederek yeniden kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Erikli su indirim zamanlarını takip ederseniz, su çeşitlerini ekonomik seçeneklerde bulmanız kolaylaşır. Erikli su online satış noktalarından ihtiyacınıza hitap eden ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.

Erikli Su Seçimi ve Saklama Koşulları

Seçenekler arasında karar verirken öncelikle içeceğin içerisindeki maddelere göz atmanız önem taşır. Tüketicilerin paylaştığı çok sayıda Erikli su yorum seçim aşamasında size yardımcı olabilir. Magnezyumu yüksek olanlar sert içim özelliği gösterir. Yumuşak içme sularının magnezyum seviyeleri düşüktür. İçeceğin kokusunu almaya çalıştığınızda burnunuza herhangi bir koku gelmemesi ve görünümünün de berrak olması beklenir. Şişelerin uygun sertlik derecesine sahip olması da önemli bir kriterdir. Ambalajı tekrar kullanmak ve daha rahat dezenfekte etmek istiyorsanız, ışık geçirgenliği cama yakın olan polikarbon malzemeli damacanaları veya cam şişeleri tercih edebilirsiniz. Cam şişelerin nakliyesi ve korunması diğer seçeneklere göre daha zordur. Herhangi bir problem yaşamamak için ürünleri dikkatli taşımanızda yarar vardır.

İçeceğin zarar görmemesi için kişilerin Erikli su nasıl saklanır sorusunun yanıtının bilmesi gerekir. Erikli su yorumları suyun tadı ve saklama koşulları hakkında birtakım bilgiler edinmenizi sağlar.

Erikli damacana su nemsiz, karanlık ve serin bir ortamda güvenle muhafaza edilebilir. 19 litrelik olan şişeler, ürünün güneş ışınlarından daha az etkilenmesi için mavi renkli olarak tasarlanır. Havaların sıcak olduğu yaz günlerinde 1 ya da 1,5 litrelik olanları soğuk tüketmek istiyorsanız buzdolabında bekletin. İçecekleri hava alan, temiz ve kuru bir ortamda en az 10 gün boyunca güvenle muhafaza edebilirsiniz. Suyun çevrede algılaması zor olan kokuları yavaşça kendine çekme ihtimali vardır. Bu nedenle ürünleri deterjan, çamaşır suyu, benzin, sabun gibi maddelerden uzak tutmanız son derece önemlidir.

Erikli Su Tüketmenin Faydaları

Vücudun temel ihtiyaçlarından olan su hayatın önemli bir parçasıdır. Suyun içilebilecek durumda olması açısından içerisinde fenol, yağ gibi kötü koku ve tat veren maddelerin yer almaması şarttır. İçecekteki pH seviyesi sıvının asidik ve bazlık derecesini ifade eder. Erikli su değerleri ideal pH seviyesinde olduğundan güvenli tüketim olanağı sunar. Taze tüketim için içeceğin güçlü bir şekilde korunması gerekir. Erikli cam şişe su ambalajda kullanılan malzeme açısından nem ve hava geçirmez. Bir insanın ortalama olarak günde 2,5 litre kadar su tüketmesi tavsiye edilir. İhtiyacın bir kısmı başka yiyecekler yolu ile de sağlandığı için yetişkin bireylerin günde en az 1,5 litre su içmesi gereklidir. Erikli su tüketiminin insanlara sağladığı yararlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Sıvı ve elektrolit dengesi bakımından vücudun sodyuma ihtiyacı vardır. Kasların kasılmasından kalsiyum, gevşemesinden ise magnezyum sorumludur. Erikli sular sodyum, magnezyum ve kalsiyum seviyesi olarak ideal değerlere sahiptir.
  • İçme suyu düzenli tüketimde saç problemlerinin önlenmesine ve boşaltım sisteminin çalışmasına destek olur.
  • Zihin gücünün korunmasını sağlar. Aşırı sıvı kaybında idrak kabiliyeti, konsantrasyon eksikliği gibi problemler meydana gelebilir.
  • Böbrek rahatsızlıkları ve reflü ile mücadelede vücut direncinin korunmasına katkıda bulunur.
  • İçilen miktar, cildin nem seviyesini ve esnekliğini etkiler. Yeterli oranda su tüketimi cilt kuruluğu ve gerginliğini yok etmeye yardım eder.
  • Zayıflama konusunda olumlu yönde etkileri bulunan sıvı, metabolizma hızını artırır. Öğün öncesi tüketim, daha az yemenize ve kalori almanıza olanak sağlar.
  • Spor yaparken yoğun terleme sonucunda önemli miktarda sıvı kaybı ile karşı karşıya kalırsınız. Egzersiz aralarında ve sonrasında sıvının geri alınması kilo vermeyi destekler.
  • Kendinizi daha az yorgun ve daha az uykulu hissetmenizi sağlar.
  • Toksinlerin vücuttan dışarı atılmasını sağlayarak böbrek ve karaciğerin düzenli çalışmasına destek olur.
  • Kabızlık ve tansiyon gibi problemlerin giderilmesinde olumlu etkiler gösterebilir.

Erikli Su Fiyatları

Erikli su fiyatı ve kalitesi ile her kesime hitap etmeyi başarır. Doğal kaynak suyu özel yapılar sayesinde korunarak üretim tesislerine ulaştırılır. Kademeli filtrelerden geçirilerek otomatik dolum sistemi kullanılarak el değmeden kişilere ulaştırılan Erikli damacana su fiyatı tam bir bütçe dostudur. 19 litrelik kapasitesiyle iş yerleri ve kalabalık ailelerin tercihi olan damacana, en az 10 gün süresince herhangi bir değişime uğramadan hijyenik yapısını korur. Pompa temizliğine dikkat ettiğiniz sürece suyun doğal tadını almanız mümkündür. Zarif tasarımı ile dikkat çeken cam damacana su Erikli fiyatı oldukça ekonomiktir. Ürünlerin en büyük avantajı, tekrar doluma açık olmasıdır. Damacanaların tavsiye edilen dolum sayısı ise 50 ile 55 arasında değişiklik gösterir.

Erikli cam şişe su fiyatı ile plastik petler arasında fiyat farkı vardır. Ambalajın maliyeti ürünün fiyatının belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Camın maliyetinin plastiğe göre daha yüksek olması etiketlere de etki eder. 0,5, 0,75, 1 veya 1,5 litrelik tekli içecekler günlük kullanım için oldukça idealdir. Tekli olanlar yerine 6, 12 ve 24’lü setler halinde satışa sunulan ürünleri tercih ettiğiniz takdirde, aile bütçesine de katkıda bulunabilirsiniz. Evde ya da çalıştığınız ortamda kişi sayısı fazla ise 24’lü paketler sizin için çok daha hesaplı olabilir. İsterseniz çoklu paketlerde sunulan Erikli su kampanya avantajlarından yararlanarak önemli düzeyde tasarruf yapabilirsiniz.

Erikli içme sularının pH değeri kaçtır?

Erikli içme sularının pH değeri 7.86 seviyesindedir.

Erikli şişe ve damacana suları hangi ortamlarda muhafaza etmek gerekir?

Erikli şişe ve damacana suları güneş almayan, nemsiz ve serin ortamlarda muhafaza etmek gerekir.

Erikli suyun çoklu paket seçenekleri var mı?

Evet, Erikli içme sularının 6’lı, 12’li ve 24’lü olmak üzere çoklu paket seçenekleri vardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erikli Su İçecek Fiyatı

Erikli Su
Pınar Su
Mecitefendi Su
ZAMZAM Su
Kızılay Su
Sırma Su
Nestle Su
Uludağ Su
Avşar Su
Hamidiye Su
Beypazarı Su
Elmacık Su
Freşa Su
Mindivan Su
Munzur Su
Perrier Su
Ege Lokman Su
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 41 ürün
DSACategoryId/2147483619/28001517/28001523/erikli