Herkes güzel görünmeyi istediği kadar güzel kokmayı da arzu eder. Kokular karşınızdaki kişiyi etkileyen faktörlerin en önde gelenlerindendir. Giyiminiz karşınızdakini nasıl etkiliyorsa, kokunuz da çevrenizdekileri olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir. Çok sayıda marka tarafından, hemen her tarza uygun erkek deodorantlarını kullanarak siz de etkileyiciliğinizi arttırabilir, şıklığınızı kokunuzla tamamlayabilirsiniz.

Erkek Deodorantları

Bakımlı olmayı kendine ilke edinen erkeklerin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan deodorantlar, her markanın kendine has koku türü ve ambalaja sahiptir. Ürün modelleri arasında; spor salonlarında, gündüz iş hayatında, gece ise günün yorgunluğunu atmak için gidebileceğiniz davetlerde kullanabileceğiniz farklı içerikte kokular bulunur.

Eğer sık terleyen bir cilt yapısına sahipseniz, geliştiricilerin sizin için özel olarak dizayn ettikleri pudralı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ter kokunuzun yanında, giysinizde oluşan ve pek de hoş görülmeyen ıslaklık sorununa çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler giysinizde iz bırakmayacak şekilde tasarlandıkları için ilgili ürünleri rahatlıkla kullanabilir, gün boyunca rahat edersiniz. Cildiniz kuru kaldığı için kendinizi ruhen de iyi hissedebilirsiniz.

Pudrasız ürünler, gün boyu kullanabileceğiniz, kalıcı kokularıyla sizi uzun süre ferah tutabilecek ürünlerdir. Farklı boyutlarda tasarlanan bu ürünleri, el çantanızda bile taşıyabilirsiniz. İş yerinde dolabınızda, spor salonuna giderken çantalarınızda bulundurmanız sayesinde yer aldığınız ortamda güzel kokabilir, kendinize olan güveninizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Pudralı ya da pudrasız ürünlerin içerikleri, alerjik bünyelere uygun olduğu için bu ürünler; cildinizi tahriş etmeden, cildinizde kızarıklık ve kaşıntıya yol açmadan sizin hoş kokmanızı sağlayabilir. Özellikle yaz günlerinde sıklıkla kullanılan erkek deodorantları, sıcak geçen günlerde ferahlamak için atılan en güzel adımlardan biri olabilir.

Erkek Deodorant Fiyatları

Erkek deodorantları, tercih edeceğiniz marka ve içeriklerine göre çeşitlilik arz eder. Koku içeriklerine göre alt nokta, orta nokta ve üst nokta olarak üç farklı kısma ayrılan deodorantlar, bu derecelendirme aracılığıyla kendinize en uygun ürünü bulabilme imkânını size sunar. Örneğin meyve kokularından hoşlanıyorsanız, üst noktaları limon, orta noktaları, portakal çiçeği ve vanilya, alt noktaları ise misk kokusuna sahip ürünler, arzu ettiğiniz etkiyi üzerinizde bırakabilecek nitelikte olabilir. Daha geleneksel yapıda kokular size uygun geliyorsa, baharat ya da amber kokulu erkek deodorantlarını seçerek istediğiniz hoş kokuya ulaşabilirsiniz.

Edineceğiniz ürünleri hem temiz tene hem de kıyafetlere istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Ayrıca temiz ten üzerinde kullanacağınız ürünler, çok daha uzun süreler ferah kalmanızı sağlayabilir. Kullanacağınız deodorantlar yeni nesil üretim teknikleriyle ve en az kimyasal içeriğe sahip olarak üretildikleri için ozon tabakasına herhangi bir şekilde vermezler. Bu sayede, kendi bakımınızı gerçekleştirmenizin yanı sıra, gelecek nesiller için de daha yaşanabilir bir dünya bırakmış olursunuz.

Üreticilerin geniş ürün gamı içerisinde 50 mililitrelik ürünlerden 200 mililitrelik ürünler vardır. 50 mililitrelik ürünleri rahatlıkla çantanızda taşıyabilir, iş yerinizde çekmecenize yerleştirebilir, spor salonuna giderken çantanızın bir köşesine kolaylıkla yerleştirebilir, aracınızın torpido gözüne koyarak gereksinim duyduğunuz her an bu ürünleri kullanabilirsiniz. Büyük ambalajlı ve yüksek miktara sahip ürünleri, evinizde ya da uzun süreli seyahatlerinizde her duş sonrasında ve ihtiyaç duyduğunuzda temiz cildinize uygulayarak deodorantların verdiği ferahlığı gün boyu hissedebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz erkek deodorantlarının fiyatları, seçeceğiniz ürünün; marka, model ve içindeki miktarlara göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca bazı markaların oluşturduğu fırsat paketleri sayesinde, birden fazla ürüne farklı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Siz de tarzınıza uygun deodorantları kullanarak gün içerisinde ferahlık yaşayabilir, bulunduğunuz ortamlarda kokunuzla ön plana çıkabilirsiniz.

Erkek Deodorant Fiyatları

348 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Calvin Klein
  2. Burberry
  3. Versace
  4. Giorgio Armani
  5. Hermes
  6. Tom Ford
  7. Paco Rabanne
  8. Diesel
  9. Avon
  10. Sansiro
  11. Adidas
  12. Jagler
  13. Nivea
  14. Blade
  15. 8x4
  16. Rebul
  17. Snob
  18. TİARA'S
  19. Youth Passport
  20. Brüt
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/32010689
BAŞA DÖN