Herkes güzel görünmeyi istediği kadar güzel kokmayı da arzu eder. Kokular karşınızdaki kişiyi etkileyen faktörlerin en önde gelenlerindendir. Giyiminiz karşınızdakini nasıl etkiliyorsa, kokunuz da çevrenizdekileri olumlu ya da olumsuz yönde etkileyebilir. Çok sayıda marka tarafından, hemen her tarza uygun erkek deodorantlarını kullanarak siz de etkileyiciliğinizi arttırabilir, şıklığınızı kokunuzla tamamlayabilirsiniz.

Erkek Deodorantları

Bakımlı olmayı kendine ilke edinen erkeklerin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan deodorantlar, her markanın kendine has koku türü ve ambalaja sahiptir. Ürün modelleri arasında; spor salonlarında, gündüz iş hayatında, gece ise günün yorgunluğunu atmak için gidebileceğiniz davetlerde kullanabileceğiniz farklı içerikte kokular bulunur.

Eğer sık terleyen bir cilt yapısına sahipseniz, geliştiricilerin sizin için özel olarak dizayn ettikleri pudralı ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede ter kokunuzun yanında, giysinizde oluşan ve pek de hoş görülmeyen ıslaklık sorununa çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler giysinizde iz bırakmayacak şekilde tasarlandıkları için ilgili ürünleri rahatlıkla kullanabilir, gün boyunca rahat edersiniz. Cildiniz kuru kaldığı için kendinizi ruhen de iyi hissedebilirsiniz.

Pudrasız ürünler, gün boyu kullanabileceğiniz, kalıcı kokularıyla sizi uzun süre ferah tutabilecek ürünlerdir. Farklı boyutlarda tasarlanan bu ürünleri, el çantanızda bile taşıyabilirsiniz. İş yerinde dolabınızda, spor salonuna giderken çantalarınızda bulundurmanız sayesinde yer aldığınız ortamda güzel kokabilir, kendinize olan güveninizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Pudralı ya da pudrasız ürünlerin içerikleri, alerjik bünyelere uygun olduğu için bu ürünler; cildinizi tahriş etmeden, cildinizde kızarıklık ve kaşıntıya yol açmadan sizin hoş kokmanızı sağlayabilir. Özellikle yaz günlerinde sıklıkla kullanılan erkek deodorantları, sıcak geçen günlerde ferahlamak için atılan en güzel adımlardan biri olabilir.

Erkek Deodorant Fiyatları

Erkek deodorantları, tercih edeceğiniz marka ve içeriklerine göre çeşitlilik arz eder. Koku içeriklerine göre alt nokta, orta nokta ve üst nokta olarak üç farklı kısma ayrılan deodorantlar, bu derecelendirme aracılığıyla kendinize en uygun ürünü bulabilme imkânını size sunar. Örneğin meyve kokularından hoşlanıyorsanız, üst noktaları limon, orta noktaları, portakal çiçeği ve vanilya, alt noktaları ise misk kokusuna sahip ürünler, arzu ettiğiniz etkiyi üzerinizde bırakabilecek nitelikte olabilir. Daha geleneksel yapıda kokular size uygun geliyorsa, baharat ya da amber kokulu erkek deodorantlarını seçerek istediğiniz hoş kokuya ulaşabilirsiniz.

Edineceğiniz ürünleri hem temiz tene hem de kıyafetlere istediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz. Ayrıca temiz ten üzerinde kullanacağınız ürünler, çok daha uzun süreler ferah kalmanızı sağlayabilir. Kullanacağınız deodorantlar yeni nesil üretim teknikleriyle ve en az kimyasal içeriğe sahip olarak üretildikleri için ozon tabakasına herhangi bir şekilde vermezler. Bu sayede, kendi bakımınızı gerçekleştirmenizin yanı sıra, gelecek nesiller için de daha yaşanabilir bir dünya bırakmış olursunuz.

Üreticilerin geniş ürün gamı içerisinde 50 mililitrelik ürünlerden 200 mililitrelik ürünler vardır. 50 mililitrelik ürünleri rahatlıkla çantanızda taşıyabilir, iş yerinizde çekmecenize yerleştirebilir, spor salonuna giderken çantanızın bir köşesine kolaylıkla yerleştirebilir, aracınızın torpido gözüne koyarak gereksinim duyduğunuz her an bu ürünleri kullanabilirsiniz. Büyük ambalajlı ve yüksek miktara sahip ürünleri, evinizde ya da uzun süreli seyahatlerinizde her duş sonrasında ve ihtiyaç duyduğunuzda temiz cildinize uygulayarak deodorantların verdiği ferahlığı gün boyu hissedebilirsiniz.

Tercih edeceğiniz erkek deodorantlarının fiyatları, seçeceğiniz ürünün; marka, model ve içindeki miktarlara göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca bazı markaların oluşturduğu fırsat paketleri sayesinde, birden fazla ürüne farklı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Siz de tarzınıza uygun deodorantları kullanarak gün içerisinde ferahlık yaşayabilir, bulunduğunuz ortamlarda kokunuzla ön plana çıkabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Erkek Deodorant Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 572 ürün
Erkek Deodorantlar Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Parfüm Deodorant Parfüm ve deodorant, temel olarak kullanıcıların güzel kokmasını sağlar. Kullanım amacı, şekli ve sıklığı bakımından ise iki ürün grubu arasında ciddi farklılıklar bulunur. Kullanıcılar, kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanmış olan parfüm ve deodorant çeşitleri içerisinden kişisel tercihleri doğrultusunda seçim gerçekleştirebilir. Başta gül gibi çiçek esansları ve bitki özlü yağlar olmak üzere aromatik karışımlarla elde edilen parfüm çeşitleri, uzun süre etkilerini devam ettirir. Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilmelerinin yanı sıra kıyafetlerin üzerine sıkılarak da kullanılabilir. Etkili bir kullanım için temiz vücuda uygulanmaları tavsiye edilen parfüm çeşitleri, deodorantlara göre daha yoğun esans içerir. Deodorantlar, parfümlerden farklı olarak özellikle koltuk altı gibi sık ve yoğun şekilde ter üreten bölgelerde meydana gelebilecek vücut kokularını önlemek amacıyla kullanılır. Sıcaklığın ve nemin yüksek olduğu dönemlerde insanların terleme oranları artış gösterdiği için yaz aylarında daha fazla tüketilir. Doğrudan vücuda uygulanarak kullanılan deodorant çeşitleri, kıyafet üzerine uygulandıklarında ise herhangi bir etki göstermez. Parfümlerin etki süreleri, üretilmiş oldukları esans türüne göre farklılık arz eder. Dolayısıyla parfüm modelinin ne sıklıkta kullanılacağına esans türü doğrultusunda karar vermek gerekir. Deodorantların ise terlemeye karşı kesin çözüm sağlamak adına günlük ve düzenli bir biçimde kullanılmaları önerilir. %2 ile %40 arasında değişen aroma oranları doğrultusunda parfümler, ekstrakt, eau de parfum (EdP), eau de toilet (EdT) ve eau de cologne (EdC) olarak 4 gruba ayrılır. Aroma oranı yükseldikçe parfümün keskinliği ve kalıcılığı da yükselir. Deodorantlar, sprey, krem, stick ve roll-on olmak üzere kullanım şekli bakımından farklılık gösteren 4 farklı grupta yer alır. Kullanıcı tercihlerine göre deodorant çeşitleri, püskürtülerek, cilde temas ettirilerek, ciltte gezdirilerek veya elle sürülerek kullanılır.
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/32010689