1946 yılında Estee Lauder, kendisiyle aynı ismi taşıyan kozmetik ve bakım firmasını kurmuştur. Bir kimyagerin yeğeni olan Estee, yüz kremlerinin ciltte gerçekleştirdiği olumlu yansımalarına tanık olmuş ve bu mucizevi etkilerden çok erken yaşlarda etkilenmiştir. Estee'de bir tutku hâline gelen bu durum,  ilerleyen zamanlarda kendisine ait bir kozmetik firması açmasını sağlamıştır. Kadınları daha da güzelleştirmek ve onların bakımlı görünmelerini sağlamak için kurulan Estee Lauder, kurulduğu günden bugüne kadar kadınların en çok tercih ettiği kozmetik ve bakım markası olmayı başarmıştır. Bilim ve teknoloji ile geliştirilen bakım ürünleri, kadınların ciltlerine gözle görülen bir sağlık kazandırdığı gibi kozmetik ürünleri de her daim bakımlı ve güzel olmalarını sağlar. Bayan Estee, kendisine ait kozmetik markasını yaratırken deneyimlerinden, tecrübelerinden ve bu alana duyduğu eşsiz tutkudan güç alarak dünya çapında önemli bir marka oluşturmayı başarmıştır. 

1946 yılında kurulan Estee Lauder, 1960 yılında Londra'da satılmaya başlanmıştır. Londra'da markaya gösterilen büyük ilgi, firmanın başka pazarlara da açılmasını sağlamıştır. Estee Lauder, bugün 150'den fazla ülkede satılan uluslararası üst segment bir kişisel bakım ve kozmetik markası hâline gelmiş oldukça başarılı bir firmadır. Aileden gelen bilgi birikimi ve özel bakım sırları ile başlanılan yolculukta, Estee Lauder markası, ürettiği ürünler ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Firmanın ürün yelpazesinde bulunan serumlar ve kremler, cildi derinlemesine besleyerek daha sağlıklı, bakımlı ve genç görünen bir cilt yaratmayı vadeder. 

Zengin bir cilt bakımı ürünü çeşitliliğine sahip olan Estee Lauder, "onarıcı serum", "nemlendirme", "BB ve CC kremler", "göz bakımı", "temizleme", "tonik", "maske ve peeling" ürünlerini müşterilerine sunar. Her bir temel ürün, kendi içinde cilt yapılarına ve yaş aralığına göre ayrılarak daha kapsamlı bir ürün yelpazesi oluşturur. Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcılar, kendi ciltleri için en uygun ürünleri kolaylıkla bulabilir ve kullandıkları ürünlerden maksimum fayda sağlar. Estee Lauder, cilt bakım kategorisi içerisinde endişeli ciltler için de özel olarak geliştirilmiş ürünlere yer verir. "Koruma / önleme", "akne karşıtı", "şekillendirme", "cilt tonu eşitleme", "kırışıklık karşıtı" ve "sıkılaştırma" endişelerine karşın ürünler geliştiren Estee Lauder, kullanıcıların her türlü beklenti ve isteğini eksiksiz bir şekilde karşılar. 

Cilt bakımından sonra kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında makyaj ürünleri gelir. Güzel görünen bir makyajın, kaliteli içeriklere sahip olması gerektiğini düşünen ve aynı zamanda cildi koruyan ve besleyen malzemeler kullanmanın önemine vakıf olan Estee Lauder, müşterileri ile buluşturduğu makyaj ürünlerinde üstün teknolojiye ve kaliteye önem verir. Makyajda ihtiyaç duyulan tüm ürünlere yer veren firma, "ten makyajı", "göz makyajı" ve "dudak makyajı" üzerine geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Estee Lauder, ten makyajında cilt yapılarına uygun ürettiği fondötenler ile ciltte bütünlük yakalanmasını sağlarken, diğer makyaj guruplarına sunduğu renk alternatifleri ve renklerin uyumluluğu ile dikkat çeker. Ayrıca, markanın ürünlerindeki renklerin pigment kalitesi, yapılan makyajın çok daha kaliteli ve kalıcı olmasını sağlar. 

Parfüm alanında da oldukça başarılı bir marka olan Estee Lauder, ayrıcalıklı kokuları ile tanınır. Parfüm konusunda uzmanlığını ispatlayan marka, kategorize ettiği parfümler ile kişilerin kendi cilt yapılarına uygun olan parfümleri kolaylıkla bulmasını sağlar. Estee Lauder parfümleri, aynı zamanda kalıcı olmalarıyla bilinir. Estee Lauder markası, kullanıcılarına sunduğu tüm ürünleri ile tepeden tırnağa bakımlı bir kadın yaratmayı hedefler. Tüm ürünler, uzman dermatologlar tarafından yüksek teknoloji ile üretilerek kullanıcıların tercihine sunulur. Cilt bakımı, makyaj ve parfüm kategorilerinde kadınlar, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri kalitesi ispatlanmış olan Estee Lauder markasından temin edebilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...