Fakir Blenderlar

Elektrikli mutfak aletlerinden biri olan blenderlar çorbadan tatlıya birçok yemeği hazırlarken karıştırıcı ve öğütücü olarak kullanılır. Özellikle mutfakta işleri hızlı bir şekilde yapmak için kullanılan blenderlar, farklı özelliklere sahiptir. Tek parça ya da set halinde satılan blender setlerine Fakir markasından ulaşabilirsiniz.

Fakir Blender

Ev hijyeni ve temizliği için ürettiği makineler ile Türkiye pazarına giren Fakir; mutfak aletlerinde de modern tasarımlara sahiptir. Yenilikçi tasarımları ile hem fonksiyonel hem de estetik blenderlar üreten marka, farklı kullanıcılara ve ihtiyaçlara hitap eden ürün çeşitlerini sizlere sunar.

Fakir mutfak aletleri arasında set halinde satılan ve ayaklı blender çeşitlerine ulaşabilirsiniz. El blenderları arasında watt değerleri farklı ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz. Çift taraflı paslanmaz bıçakları olan ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz. Kademeli hız ayarı sayesinde, farklı hızlarda çalışan ürünler, turbo fonksiyonu ile işlerinizi kısa sürede bitirmenizi imkan verir. Blender çeşitleri arasında 600 veya 800 ml gibi farklı ölçü kabı kapasitesi olan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Aynı zamanda ergonomik tasarımı ve asma aparatı ile mutfakta fazla yer kaplamayan ürünler, estetik modelleri ile mutfağa şıklık katar. Beyaz dışında kırmızı, bej ve siyah gibi renk seçeneklerine sahip olan Fakir blenderlar ile karıştırma dışında, kesme, parçalama ve öğütme işlerini seri bir şekilde yapabilirsiniz.

Fakir Blender Seti

Fakir blenderlar arasında farklı parçalardan oluşan setler de yer alır. Set çeşitlerinde ölçü kabı, blender gövdesi, çeşitli hamur işlerinde kullanılan mikser aparatı, çelik çırpıcısı ve blender ayağından oluşan ürünlere ulaşabilirsiniz. Doğrama, dilimleme, rendeleme bıçaklarına sahip robotu da bulunan setler tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Özellikle kalabalık aileler için uygun olan çok fonksiyonlu setler; hız ayarı, dilimleme diski ve turbo işlevi ile işlerinizi kısa sürede bitirmenize yardımcı olur.

Set çeşitleri arasında doğrayıcı ve blenderdan oluşan setler de bulunur. Sebze, et ve çeşitli kuru yemişleri öğütmek için ideal olan doğrayıcılardan oluşan iki parçalı setleri tercih edebilirsiniz. Çıkarılabilir paslanmaz bıçakları, buz kırma özelliği ve üç farklı çalıştırma programı olan ürünleri ise mutfakta farklı işlerde kullanılabilir. Fakir blender setleri arasında kaymaz tabanı ve güvenlik kilidi bulunan ürünler, sizlere daha güvenli bir kullanım sunar. Hazne bölümü camdan üretilen setler arasında, hazne bölümü bulaşık makinasında yıkanabilen ürünleri kolayca temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda mikrodalga fırında ısınan haznelere sahip ürünler sizlere büyük kolaylık sağlar.

Fakir Blender Fiyatları

Farklı özelliklere, hız ayarlarına ve parçalara sahip olan Fakir blenderlar farklı bütçelere hitap eder. Ayaklı, çelik uçlu ve farklı ölçülerde haznesi ile birlikte satılan el blenderlarının fiyatları motor gücüne, kademli hız ayarına, tasarımına ve ısıya dayanma özelliğine bağlı olarak değişir. Bıçak özellikleri da birbirinden farklı olan el blenderları arasında et kıyma aparatı, dişli bıçak sistemi ve anlık çalıştırma özelliği bulunan fonksiyonel el blenderları ise uygun fırsatlara sahiptir.

Fakir markasının set halinde satılan blender çeşitleri ise fonksiyonel özelliklerine bağlı olarak, hem farklı kullanıcılara hem de farklı bütçelere hitap eder. Farklı besinleri kolayca dilimleyen bıçakları, mikser bölümü, hamur aparatı gibi birçok işlevi olan ürünler, farklı fiyat arkalıkları ile sizlere sunulur. Özellikle hız ayarları ve motor güçlerine bağlı olarak değişen ürünleri detaylıca inceleyerek, mutfağınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Set halinde satılan ürünler dışında, değiştirilebilir bıçakları ile farklı özellikler sunan Fakir blenderlar, uygun fiyatlar ile sunulur. Özellikle bebek maması hazırlamak için ideal kullanım sunan, motor kısmı sabit ürünleri tercih edebilirsiniz.

Fakir Blender Fiyatları

39 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fakir
  2. Philips
  3. Tefal
  4. Arzum
  5. Braun
  6. Vestel
  7. Electrolux
  8. Sinbo
  9. Korkmaz
  10. Homend
  11. Siemens
  12. Arçelik
  13. Arnica
  14. Kenwood
  15. Hotpoint Ariston
  16. King
  17. Bosch
  18. Goldmaster
  19. Beko
  20. Blue House
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Blender Tipi
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Fakir
DSACategoryId/2147483637/22001/22003
BAŞA DÖN