Fakir Elektrikli Mutfak Aletleri

Modern modellerle hayatınıza rahatlık katan Fakir elektrikli mutfak aletleri ile yiyecek ve içecek çeşitlerini hazırlamak kolaylaşır. Ergonomik tasarımları ve elektrik tasarrufu yapan teknolojileriyle göz dolduran mutfak aletleri kullanıcılarına birçok kolaylık sunar. Güçlü motorları aracılığıyla yüksek devirlere ulaşan ve oldukça sessiz bir şekilde çalışan blender setleri katı ve sıvıları parçalayıp karıştırabilmek için idealdir. Leziz yemekler, soslar, tatlılar ve içecekler hazırlarken keskin bıçaklı blender modellerini kullanarak zaman kazanabilirsiniz. Çırpma ve doğrama gibi fonksiyonları da bulunan Fakir elektrikli mutfak aletleri çok yönlülük yaratarak tek ürün üzerinden yüksek verim elde etmenizi sağlar. Turbo çalışma özelliğine sahip modeller zaman kısıtlılığına sahip olduğunuz anlarda daha kısa bir sürede çırpma işlerini tamamlamanıza yardım eder. Türk kahvesi yapabilmeyi çok daha pratik hale getiren kahve makineleriyle kıvamında ve bol köpüklü kahveler elde edebilirsiniz. Farklı pişirme modlarına sahip olan kahve makineleri kaydırmaz ayakları sayesinde mutfak tezgâhınızda güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz yapıdadır.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Mutfak Aletleri

  • Fakir markasının elektrikli mutfak aletleri arasında bulunan blenderlarda kullanılan paslanmaz çelik bıçaklar keskinliklerini ve parlaklarını muhafaza ederek farklı besinleri kolayca kesebilmenizi sağlar.
  • Dayanıklı doğrama haznesi aracılığıyla hem güvenli bir şekilde yiyeceklerinizi doğrayabilirsiniz hem de işlemin tamamlanıp tamamlanmadığına saydam hazneyi inceleyerek karar verebilirsiniz.
  • Sesli uyarı desteğine sahip Türk kahvesi makineleri kahvenizin içime hazır hale gelip gelmediğini anlayabilmenizi sağlar.
  • Otomatik şekilde kapanan kahve yapma makinelerinin yanı sıra taşma emniyetine sahip modellerle de güvenli bir şekilde nefis kahveler hazırlayabilirsiniz.
  • Geniş bir hazneye sahip Fakir elektrikli mutfak aletleri içerisinde bulunan çay makineleriyle günün her saatinde kaliteli bir şekilde çay demleyerek ailenize ve sevdiklerinize ikram edebilirsiniz.

Sıcak İçecek Hazırlamayı Kolaylaştıran Teknolojik Çözümler

Fakir'in imal ettiği elektrikli mutfak aletleri arasındaki su ısıtıcıları sipariş ederek hem sıcak içecek hazırlamak hem mantı ve makarna gibi ürünleri pişirebilmek için kısa bir sürede kaynar su elde edebilirsiniz. Otomatik olarak kapanan ve tek seferde litrelerce suyu ısıtabilmenizi sağlayan ısıtıcı modellerinin gövdelerinde yer alan ölçeklerle beraber sadece ihtiyacınız kadar suyu kaynatırsınız. Fakir elektrikli mutfak aletlerinden biri olan çay makinelerinde kullanılan kireç filtreleri kireçlenme sorunu yaşamadan çay hazırlayabilmenizi sağlar. Çelikten üretilen sağlam gövdeleriyle göz dolduran çay makineleri aşırı ısınmaya ya da susuz kalmaya karşı güvenlik yaratan teknolojileriyle de kullanıcılarından olumlu puanlar alır. Fakir elektrikli mutfak aletlerinden biri olan kahve makineleri damlama önleyici tasarımlarıyla göz doldurur. Kahvenizi farklı aromalara göre hazırlayabileceğiniz makineler çıkarılabilir filtre özelliğine de sahiptir.

Mutfağınızın Kullanışlılığını Artıran Teknoloji

Çocuklarınız ve misafirleriniz için waffle hazırlayabilmenizi mümkün kılan waffle makineleriyle ev ortamında lezzetli hamur işi tatlılar yapabilirsiniz. Isı seviyesini ayarlayabileceğiniz bu makineler çift taraflı ızgaralarıyla waffle hamurunu dengeli bir şekilde pişirebilmenizi sağlar. Isınmaya karşı dayanıklı kulplarla waffle makinenizi rahatça açıp kapatabilirsiniz. Hem waffleların içerisinde hem de diğer tatlılarda kullanabileceğiniz kremalar ve özel soslar hazırlamak için Fakir elektrikli mutfak aletleri içerisinde satın alabileceğiniz blender setlerini değerlendirebilirsiniz. Meyveleri küçük parçalara ayıran ve kremalarınızı topaksız şekilde çırpan blender setleri mutfağınızda harikalar yaratmanızı sağlar. Dilimleme fonksiyonuna sahip olan blenderlar sayesinde meyve ve sebzeleri ince dilimler haline getirip şık bir şekilde sunabilirsiniz. Fakir elektrikli mutfak aletleri arasındaki tartılarla hem kilonuzu hem de kalorinizi kısa zaman içerisinde ölçebilirsiniz. Elektronik göstergeli tartılar zeminde kaymadan durmalarını sağlayan ayaklarıyla kilonuzu kolayca öğrenebilmenizi sağlar. Fakir'in ürettiği tost makineleriyle sabah saatlerinde ailenize leziz tostlar hazırlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Elektrikli Mutfak Aletleri

Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Çay Makineleri
Çay Makineleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Blender
Blender
Tost Makineleri
Tost Makineleri
Mutfak Şefi
Mutfak Şefi
Meyve Sıkıcıları
Meyve Sıkıcıları
Fritözler
Fritözler
Buharlı Pişiriciler
Buharlı Pişiriciler
Doğrayıcılar/Rondolar
Doğrayıcılar/Rondolar
Elektrikli Izgara-Barbekü
Elektrikli Izgara-Barbekü
Elektrikli Tencere/Tavalar
Elektrikli Tencere/Tavalar
Ekmek Kızartıcılar
Ekmek Kızartıcılar
Ekmek Yapma Makinesi
Ekmek Yapma Makinesi
Kıyma Makineleri
Kıyma Makineleri
Mikserler
Mikserler
Mutfak Robotları
Mutfak Robotları
Su Isıtıcılar
Su Isıtıcılar
Waffle Makineleri
Waffle Makineleri
Yumurta Pişirme Cihazları
Yumurta Pişirme Cihazları
Endüstriyel Mutfak Ürünleri
Endüstriyel Mutfak Ürünleri
Mutfak Tartıları
Mutfak Tartıları
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Mutfak Aleti Yedek Parça & Aksesuarları
Elektrikli Çeyiz Seti
Elektrikli Çeyiz Seti
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 287 ürün
DSACategoryId/2147483637/22001/fakir