Kahve birçok insan için yeri doldurulamayan özel bir içecek olarak gösteriliyor. İnsanların damak zevkine göre tek bir kahve çekirdeği kullanılarak onlarca farklı kahve çeşidi hazırlanabiliyor. İstenilen kahve türlerinin hazırlanmasında pişirme teknikleri kadar kullanılan makineler de büyük önem taşıyor. Fakir, geliştirdiği kahve makineleri ile damak zevkinize en uygun kahvelerin hazırlanmasına yardım ediyor. Dünyanın en çok tercih edilen sıcak içeceği, ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunan pratik kahve makineleri ile daha keyfili ve tadına doyulmaz bir aromaya kavuşuyor.

Tadına Doyulmaz Anlar için Fakir Türk Kahvesi Makineleri

Fakir, kahve çeşitleri içinde belki de en özel pişirme yöntemine sahip olan Türk kahvesinin hazırlanması için en kaliteli ürünleri geliştiriyor. Hazırlanan ürün serileri, kahvenin yavaş pişmesi için gerekli güç ayarına sahip olarak tasarlanıyor. Elektrikli cezve ve makine formatında hazırlanan Fakir Türk kahvesi makineleri, pratik hazırlama yöntemleri ile hayatınıza keyifli anları ekliyor. Elektrikli cezve modelleri; çift parçalı, taşma emniyeti, otomatik kapanma özelliği ve aşırı ısınma kontrolü gibi güvenlik sistemlere sahip olarak üretiliyor. Özellikle ofis ve iş yerlerinde tercih edilen profesyonel modeller, hazneye su ve kahveyi ekleyerek kahvenin hazır hale gelmesini sağlıyor. Kahve pişirilirken yanında olmanızı gerektirmeyen makineler, sesli sinyal özelliği ile içeceklerin hazır olduğunu bildiriyor. Elektrikli cezvelerde 4 fincan, Türk kahvesi makinelerinde ise 8 fincan kapasite bulunuyor. Tüm ürünler; taşma emniyeti, otomatik kapanma ve aşırı ısınmaya karşı güvenlik önlemleri ile donatılıyor. Közde ya da kumda pişirilen kahvelerin kıvamını elde etmeniz için hazırlanan ürün serileri, farklı renk seçenekleriyle mutfaklarınıza en uygun alternatiflere sahip olmanıza katkı sağlıyor. 

Kendi Evinizin Baristası Olmaya Hazırlanın

Fakir tarafından geliştirilen yeni nesil kahve makineleri, kafelerde içilen lezzetli ve aromalı kahveleri ev konforunda tüketmenize imkân tanıyor. Filtre kahveden Latte'ye kadar pek çok kahve çeşidini hazırlayabileceğiniz makineler ile aynı anda iki kahveyi hazırlama, fincan ısıtma ve istenilen boyutlarda kahve hazırlama gibi ayrıcalıklara sahip olma şansı kullanıcılara sunuluyor. Geniş su hazneleri sayesinde tek seferde 15 kişiye kadar kahve servisi yapmaya imkân tanıyan makineler, toz ve granül kahveleri hazırlamaya olanak tanıyor. Ergonomik yapıları ile mutfaklarınızda yer kaplamadan kullanabileceğiniz ürünler, her kullanımda aynı lezzeti yakalamanızı sağlıyor. Dijital kontrol panelleri ve pratik yönlendirme tuşları, cihazlarda istediğiniz ayarlamaları kolay şekilde yerine getiriyor. Kahve makinelerinde bulunan otomatik çalışma özelliği, sadece kahve ve su ekleyerek istediğiniz kahve çeşidini içime hazır hale getiriyor. 

Kahve Keyfinin Tüm Aşamalarında Fakir Ayrıcalıklarını Yaşayın

Hazırladığı ürün çeşitleri ile kahve içmeyi keyifli hale getiren Fakir, kendi kahvenizi isteklerinize uygun şekilde işleyebileceğiniz makinelerin de tasarımını gerçekleştiriyor. Geliştirilen öğütme makineleri, kahve çekirdeklerini aroması ve tazeliği kaybolmadan istediğiniz incelikte hazırlıyor. Makinenize ve damak tadınıza en uygun incelikte öğütme yapabileceğiniz makineler, istediğiniz her an en mükemmel içime sahip kahveyi elde etmenizi sağlıyor. Geniş öğütme haznesi ile tasarlanan cihaz, ister tek kişilik isterseniz geniş arkadaş grubunuz için gerekli kahveyi tek seferde öğütüyor. Fakir, taze sütle hazırlanan Latte, macchiato ve cappuccino içmeyi sevenler için de sıra dışı bir ürün geliştiriyor. Farklı kahve türleri için en ideal süt köpüğünü hazırlayan makine, kahvelerin kendisine has olan köpük oranını yakalayıp en ideal lezzete ulaşmanızı sağlıyor. Kahve çekirdeğinden fincana gelen tüm aşamaları kendi evinizde, ofisinizde ve iş yerinizde hazırlamanızı sağlayan Fakir kahve makineleri, ekstra maliyetler oluşturmadan istediğiniz anda kahve içebilmenize imkân sağlıyor. Yeni nesil teknolojiyle donatılan, her damak tadına özel kahve çeşitleri hazırlayan makineler, keyif dolu anlar yaşamak istediğinizde size eşlik etmek için üretiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Kahve Makineleri

65 ürün listeleniyor
Beyaz Eşya / Mutfak
Beyaz Eşya / Mutfak
Elektrikli Mutfak Aletleri
Elektrikli Mutfak Aletleri
Kahve Makineleri
Kahve Makineleri
Türk Kahvesi Makineleri
Türk Kahvesi Makineleri
Filtre Kahve Makineleri
Filtre Kahve Makineleri
Espresso & Cappuccino Kahve Makineleri
Espresso & Cappuccino Kahve Makineleri
Kahve Değirmeni & Öğütücüler
Kahve Değirmeni & Öğütücüler
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 48 / 65 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?