Üstün teknolojiler sayesinde sürekli yenilenen Fantom dikey süpürgeler, ofis ve ev ortamındaki düzenin sağlanmasında kullanıcılara destek oluyor. Emiş gücü yüksek ve kullanımı rahat olan dikey formdaki ürünler, yüksek performansları ile ferah bir mekanın oluşmasını sağlıyor.

Ürün yelpazesinde elektrikli ev aletleri bulunan Fantom, farklı zeminlerde iyi şekilde süpürme işlemini gerçekleştirebilecek kapasitede cihazlar geliştiriyor. Özgün ürünler tasarlarken en önemli hususlardan biri olan ergonomik kullanım kolaylığı Fantom markasının dikkate aldığı konuların başında bulunuyor. İç mekanlarda olduğu kadar süpürülme ihtiyacı duyulan tüm dış mekanlarda da hijyen sağlanmasına destek olan dikey süpürgeler, pratik oluşları sayesinde yaşamınızı kolaylaştırıyor.

Ev, iş ve yurt gibi temizliğin kritik olduğu ortamlarda süpürme işlemini zahmetsiz bir şekilde yapmanıza yardımcı olan Fantom elektrikli araçlar, kullanıcılara pratiklik sunan süpürgeler arasında yerini alıyor.

Fantom Dikey Süpürge Modelleri

Derinlemesine temizlik isteyenlerin vazgeçilmezi olan Fantom dikey süpürgeler, farklı filtre seçeneklerine ek olarak toz haznesi alternatifleriyle de göz dolduruyor. Yüksek emiş gücüyle havadaki tozları ayrıştıran araçların yer aldığı ürün yelpazesinde, A sınıfı cihazlar da bulunuyor. Tozları toplayarak hapseden dikey makine, dışarı doğru temiz hava çıkışını sağlıyor. Çekim performansını hiç kaybetmeden yüksek kapasitede dolma özelliğine sahip olan hazne sayesinde dikey süpürgeleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Fantom dikey süpürge modellerinin emiş gücü, dışarıya toz vermeyen yapısı ve köşeler dahil her türlü ortama uygun farklı aparatları iyi bir süpürme işlemi gerçekleştirmenize imkan sunuyor. Yeni özelliklere sahip elektrikli ev aletleriyle karşınıza çıkan firmanın süpürgeleri, işlevlerinin yanı sıra dekoratif dış görünümleriyle de öne çıkıyor. Farklı gereksinimlere göre alternatif dizayna sahip olan bu cihazlar, kırıntı ve tozları sizi yormadan kolayca alıyor.

Dünya çapında bilinen Türk markası Fantom'un süpürge modellerinde H.E.P.A. filtre alternatifi bulunuyor. Alerjik kişilerin ve astım rahatsızlığı olanların dikey elektrik süpürgesi seçerken filtreleme sistemine özen göstermesi gerekiyor. Müşterilerin beklentilerini karşılayan firmanın ürünlerinde kullanılan filtreler, hastalıkların oluşmasına neden olan partikülleri süpürülen mekandan hızlıca uzaklaştırıyor. Güvenilir marka Fantom'da yer alan filtreler, tozların dışarı gitmesini önlüyor. Süpürge kullanıldıktan sonra tozlar havaya tekrar karışmadığından alerjik kişilerin ya da narin bir cilde sahip olan bebeklerin bulunduğu evlerde gerçek hijyen sağlanıyor.

Minik toz parçalarını ve kırıntıları hiç kalmayacak şekilde alan cihazları üreten firma, küçük ev aletleri ve profesyonel temizlik makineleri alanında kullanışlı ve estetik modelleri ile tanınıyor. Ürüne göre farklılık gösteren filtrelerin temizliğine kullanım kılavuzlarında yazan bilgilere göre dikkat edilmesi elektrikli süpürgenizin verimini artırıyor.

Fantom Dikey Süpürge Fiyatları

Pratik oluşu nedeniyle çok fazla tercih edilen dikey süpürgeler, halı temizliğine dikkat edilmesi gereken, kedi ve köpek gibi evcil hayvan sahiplerinin evlerindeki tüy ve kılları uğraştırmadan çekiyor. Evde bulunan nesnelerin ve mobilyaların çevresinde her yöne doğru hareket imkanı veren Fantom süpürgeler sayesinde tüm girinti ve çıkıntılar zahmetsizce temizlenebiliyor. Markanın dikey elektrikli süpürgeleri farklı fiyat aralıklarında ve renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Elektrikli makinelerin maliyetini etkileyen özellikleri inceleyerek ihtiyacınızı karşılayacak bütçenize katkıda bulunan ürünü tercih edebilirsiniz.

Bayram hazırlıklarında, günlük ve mevsimlik temizliklerde genellikle süpürme işlemi en önde yer alıyor. Kaliteli bir makineyle tozlardan ve kirlerden çabucacık kurtulduğunuzda yapacağınız temizlik gözünüzde büyümüyor. Bu yüzden hızlı ve rahat bir şekilde evinizi tozlardan arındıran Fantom dikey süpürgeler, diğer tüm işlerin ağırlığını da üzerinizden alıyor. Evinizin veya iş yerinizin büyüklüğüne ve temizlenecek zeminlerin yapısına göre uygun tasarıma sahip ürünü, Fantom dikey süpürge modelleri içinde bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fantom Dikey Süpürge

36 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 36 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160032/fantom