Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Fantom
Fantom Carbon DC500 Dikey Elektri̇kli̇ Süpürge

Fantom Carbon DC500 Dikey Elektri̇kli̇ Süpürge

Fantom
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160032
Fantom Carbon DC500 Dikey Elektri̇kli̇ Süpürge

Fantom Carbon DC500 Dikey Elektrikli̇ Süpürge

prapazar.com pazaryeri hepsiburada entegrasyonu


Mükemmel Kalite Kuru Emiş Gücü

Elektrikli süpürgede bulunan emiş gücünün üstün teknolojisi sayesinde kullanıcılar istediği her alanda mükemmel bir deneyim sağlamaktadır. Sınıfının en iyi kuru emiş gücüne sahip ürün bir dikey süpürgeden alınabilecek en son performansı sağlar.


Geniş Toz Toplama Haznesi ile Etkili Temizlik

Dikey süpürge sayesinde kullanıcılar en küçük alanlarda bile etkili bir temizlik yapabilir. Kullanıcılar 1 litrelik geniş toz haznesi ile uzun süreli kullanım sağlayarak hazneyi her defasında değiştirmek zorunda kalmaz.


Kablo Uzunluğu ile Her Alana Erişim İmkânı

Sınıfının en yeni ve en iyi teknolojisi olarak kullanıcılarına benzersiz kolaylık sağlayan dikey süpürge 5 metrelik kablo uzunluğu sayesinde en uzak alanlarda bile süpürme işlemini sorunsuz gerçekleştirmektedir.


Dikey Kullanımı ve Ergonomik Boyutları ile Eşsiz Tasarım

Dikey süpürgenin kullanışlı yapısı ve mükemmel boyutları sayesinde tüm kullanıcı tipleri etkili bir temizlik sağlayarak toz ve kirden kurtulabilir. Kullanıcılar şık tasarımı ve güçlü özelliği ile dikey süpürgeyi evin her köşesinde kullanabilir.


Düşük Enerji Tüketimi ile Maksimum Performans

Süpürge sayesinde kullanıcılar etkili bir temizlik yapmakla kalmayarak ayrıca düşük güç tüketimi sayesinde tasarruflu bir kullanım sağlamaktadır. Üstün performans ekonomik bir şekilde kullanılabilir.


Halı ve Sert Zeminlerde Toz ve Kirden Eser Bırakmaz

Dikey süpürge halı ve sert zeminde mükemmel bir performans sağlayarak kullanıcılar için ergonomik bir yapı oluşturmaktadır. En zorlu alanlarda bile tozdan ve kirden eser bırakmayan güçlü yapısı ne istediğini bilen kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön