Fantom Toz Torbalı Süpürge

Profesyonel temizlik makineleri alanında dünyaca ünlü Fantom ve Fantom Professional markasıyla iş birliği içinde olan Fanset Elektrikli Ev Aletleri Şirketi’nin sunduğu elektrikli süpürgeler, kaliteli materyal ve üstün teknolojilerle üretilir. Markanın su hazneli, filtreli, torbasız ve toz torbalı elektrikli süpürge modellerini incelerseniz ihtiyacınıza uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerle üretilen ve şık tasarımlar sunan Fantom toz torbalı süpürge seçeneklerini cazip maliyetlerle satın alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Kategoride yer alan ürün modellerine hemen göz atabilirsiniz.

Temizlik Yapmayı Kolaylaştıran Modeller

Yüksek çekiş gücü detayı ile tasarlanan ve ergonomik temizlik aparatlarıyla desteklenen Fantom toz torbalı süpürge modelleri, evinizi derinlemesine temizlemenize yardımcı olur. Halı ve tüm iç yüzeylerde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler sayesinde duvar kenarlarını, tavan köşelerini, koltuk ve kanepelerinizi kolayca süpürebilirsiniz. Dipte kalan köşelere rahat ulaşmanıza ve temizlemenize yardımcı olan küçük aparatlar, işlevsel başlıklar olduğu için işinizi hızlı biçimde yapmanıza imkân tanır. Toz torbalı Fantom elektrikli süpürge modelleri kâğıt ve bez torba detayı ile tasarlanır. Süpürgelerde bulunan toz torbası dolum göstergeleri sayesinde, dolan toz torbasının değişim vaktini kolayca takip edebilirsiniz. Torbayı yenilediğinizde süpürgeniz yüksek emiş güçlü performansına yeniden kavuşur. Dolu toz torbaları ile süpürme işlemine devam etmek elektrikli süpürgelerin emiş gücünü azaltan bir etkendir.

Gereksiniminizi Karşılayan Teknik Özellikler

Filtreleme toz torbalı ya da standart toz torbalı Fantom elektrikli süpürge modelleri, ihtiyaçlarınıza yanıt veren teknik özelliklerle tasarlanır. Farklı formlarla üretilen süpürgelerin ergonomik tekerlekleri sayesinde temizlik yaptığınız alanda rahatça hareket edebilirsiniz. Ürünlerin esnek yapılı ve dönebilen hortumları ise zorlu köşelere bile kolayca ulaşmanızı sağlar. Kademeli çekiş gücü ayarı sunan ürünlerle temizliğinizi hızlıca yapabilirsiniz.

  • Son teknolojilerle üretilen Fantom toz torbalı süpürge modelleri, güçlü motor detayına sahip olmakla beraber olabildiğince sessiz çalışan ürünlerdir.
  • Modellerin gövde kısmına yerleştirilen işlevsel uçlu temizlik aparatları, size konforlu ve rahat temizlik yapma şansı tanır.
  • Markanın toz torbalı elektrikli süpürgeleri farklı emiş gücüne ve ebatlara sahip olduğu için kullanım alışkanlıklarınıza uygun modeller sunmayı başarır.
  • Islak ve kuru zeminde temizlik yapma imkânı tanıyan modelleri, geniş hacimli toz torbasına ve su haznesine sahip olduğu için uzun süreli kullanım konforu sunar.
  • Su filtreli Fantom elektrikli süpürge modelleri toz, bakteri, küf ve mikropları tutma konusunda oldukça başarılıdır.
  • Fantom toz torbalı süpürge modelleri; otomatik kablo sarma, aksesuar saklama bölmesi, yeterli kablo uzunluğu, yatay ve dikey park etme imkânı gibi detaylarla öne çıkan ürünlerdir.

Güvenli ve Konforlu Kullanım Keyfi

Tüm dünyada beğeniyle tercih edilen ve güven duyulan Fantom markasının tasarladığı elektrikli süpürge modelleri, konforlu kullanım deneyimi sunan yüksek kaliteli ürünlerdir. Markanın doğa ve çevre dostu yeni nesil teknolojilerle tasarladığı elektrikli süpürge seçenekleri, enerji tasarrufu sağlayan ve düşük desibel ses detayı sunan modellerdir. Fantom’un ultra sessiz çalışma özeliğine sahip Hepa filtreli ve toz torbalı süpürge modelleri büyük ilgi görür. Estetik çizgilerle tasarlanan ürünler kırmızı, siyah, gri, pembe, taba, turkuaz ve mor gibi göz alıcı renklerle üretilerek beğeninize sunulur. Markanın güçlü filtreleme sistemiyle ürettiği elektrikli süpürge seçenekleri, A sınıfı toz performansına sahip olduğu için tüm tozları hapsetmeyi başarır. Alerjik yapılı kişilerin yaşadığı evlerde kullanılabilen modellerdir. Farklı ebatlarla tasarlanan pratik kullanımlı, yüksek emiş güçlü, ileri teknolojili ve hafif yapılı Fantom toz torbalı süpürge modellerini yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz. Kategoriyi incelerseniz, markanın farklı ihtiyaçlara yanıt veren süpürge modellerini, ekonomik maliyetlerle satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fantom Toz Torbalı Süpürge

54 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Ses Seviyesi (dB)
Toplam 24 / 54 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160029/fantom