Günümüzde birbirinden farklı pek çok ruj modeli bulunur. Parlak rujlar, saydam rujlar, mat rujlar ve daha nice model kullanıcı ile bir araya geliyor. Çeşitlilik arttıkça ruj seçmek zor bir durum olmaya başladı. Ruj konusunda öne çıkan markalardan birisi de Farmasi. Farmasi, sağlık açısından uygun maddelerin kullanımı ve temiz içerikleri ile bilinen yerli bir kozmetik markası. İçerdiği vitamin ve mineral yapıları sayesinde Farmasi rujlar güzellik anlayışınıza yeni bir deneyim katıyor. Farmasi rujlar ve fiyatları son zamanlarda pek çok kadının ilgi odağı halinde!

Farmasi Mat Rujlar

Kuşkusuz, Farmasi rujları denilince bir çok kadının aklına ilk olarak mat likit rujlar gelir. Bu serisi ile ruj konusunda büyük bir ivme kazanan marka, birbirinden farklı mat likit rujlar ile karşımıza çıkıyor. Sosyal medya fenomenleri ve makyaj profesyonellerinin de favorisi olan mat likit rujlar birbirinden çeşitli renkleri ile beğenileri toplar. Kalıcı yapıları sayesinde ruj gün boyu dudağınızda kalır! E vitamini içeren rujlar, bir yandan dudağınıza renk katar bir yandan da içerdiği pigmentler ile dudak bakımınıza destek olur. Uzun süre kalıcı matlığa sahip ürünler dudaklarda herhangi bir ağırlık yapmaz. Renk tonunu direkt yansıtabilen rujların, yirmi sekiz farklı renk seçeneği vardır. 

Klasik Rujdan Vazgeçemeyenler

Daha klasik ve saydam rujlardan vazgeçemeyenler için markanın yumuşak ve nemli yapısıyla kolay bir kullanım sağlayan rujları, oldukça canlı renklere sahiptir. Zengin pigment içeriğiyle dudaklarınıza canlı bir görünüm sağlayan ürünler, kolay sürülebilen yapısı ile dudak hatlarınızı belirlemenizine yardımcı olur. 

Makademia yağı ile içeriği zenginleştirilen rujlar dudaklarınızda nemli bir görünüm sağlar. Trend renkleri ile beğenileri toplayan ürünler içeriğindeki kolajen sayesinde daha dolgun bir dudak görünüm yakalamanıza yardımcı olur. 

Dudak Parlatıcılar Yeniden Hayatınızda

Dudaklarda daha parlak ve ıslak bir görünüm sevenler için Farmasi dudak parlatıcıları uygun olacaktır. Farmasi parlatıcılar içeriğinde kullanılan pigmentler sayesinde uzun süre kalıcı olur. Esnek aplikatörü sayesinde kolaylıkla uygulanabilen ürünler yapışkan hissi minimuma indirir ve doğal bir duruş sağlar.

Bunun yanı sıra dudaklarda parlak görünüm sevenler için özel olarak üretilen Farmasi parlaklık verici ürünler, içerdiği E vitamini sayesinde güzellik ve bakımı bir araya getirir. Kremsi yapısı ile pratik bir uygulama sağlayan ürünler, çarpıcı renkleri ile çekiciliğinizi artırır.

Beauty Balm'ın kısaltması olan BB rujlar dudaklarınızda doğal ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Hafif yapısı ile dudaklarda kuruma problemini ortadan kaldıran Farmasi BB rujlar, sürüldüğü andan itibaren dudak çizgilerini kapatmanıza yardımcı olur. Beauty Balm konseptindeki ürünler daha günlük ve doğal kullanımlarda tercih ediliyor. 

Dolgun Dudaklara Kavuşmak Çok Kolay

Dolgun dudaklar o kadar da uzak değil! Dolgun dudak severler için Farmasi dudak dolgunlaştırıcılar şeffaf renkleri ile günlük kullanım için son derece uygun. Ayrıca ürünü farklı renk rujlarınızın altına da uygulayabilirsiniz. Böylece günlük makyajlarda bile daha dolgun dudak görünümüne sahip olabilirsiniz!

En İyi Sonuç İçin Ruj Sürme Teknikleri:

  • En iyi görünümü sağlamak için rujunuzu kullanmadan önce dudaklarınızı nemlendirin
  • Renk tonunu daha iyi yansıtmak için dudak renginizi ince tabakalı bir kapatıcı ile sabitleyebilirsiniz.
  • Eşit bir görünüm için ruj öncesinde rujunuza yakın renk bir dudak kalemi ile dudak hatlarınızı belirleyebilirsiniz.
  • Ruju sürmeye dudaklarınızın ortasından başlayın ve eşit miktarda dudaklarınıza dağıtın.
  • Rujunuzu kurutmak için dudaklarınızı kapatmayın kısa bir süre içerisinde kendi halinde kurumasını bekleyin.
  • Dudak çizgilerinizi belirginleştirmek için işlem sonrası dudak çevresi için kapatıcı kullanabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Farmasi Rujlar

142 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ürün Rengi
Toplam 36 / 142 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?