1946 yılında kurulan ve uzun zamandır Vestel güvencesinde olan Finlux, kaliteli ürünleri ve çeşitli modelleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Televizyonlardan ev sinema sistemlerine, kumandalardan termosifon modellerine kadar birçok farklı ürünü ile her eve girmeyi başarır. Finlux termosifon modelleri azalmayan üstün performansı ile yaşam alanlarınıza konfor getirir.

Pratik ve Etkili Termosifon Modelleri

Finlux termosifon modelleri farklı hacimleri ile her evin ihtiyacına uygun çözümler sunar. Yaşam alanlarınızda sıcak suya ihtiyaç duyduğunuz her an size hızlı ve pratik çözümler sunan bu termosifon modelleri ile günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Şık ve modern tasarımları ile her ortama anında uyum sağlayan termosifon modelleri, teknolojiyi evinize getirir. Finlux termosifon modelleri;

  • Titanyum kaplamalı çelik kazanı ile suyunuzu sağlıklı koşullarda muhafaza eder.
  • Korozyon önleyici sistemleri ile suyun zamanla cihazınıza zarar vermesine engel olur.
  • Suyun zaman içerisinde sebep olduğu tıkanma, aşınma, kireçlenme gibi sorunları yaşama ihtimalinizi en aza indirir.
  • 85 dereceye kadar çıkabilen su sıcaklığı ile her kullanım alışkanlığına hitap eder.
  • Mekanik kontrol paneli sayesinde sıcak suyunuzu istediğiniz koşullarda hazır bulundurabilmenize yardımcı olur.
  • Isı izolasyonu ile sıcak suyunuzu güvenlik önlemleri ile size sunar.
  • Az enerji harcayan çalışma sistemleri ile hem bütçenizi hem doğayı korur.

Finlux termosifon modellerini hayatınıza dahil ederek her an hazır sıcak suyun keyfini çıkarabilirsiniz. Ev, iş yeri, yazlık, kışlık gibi farklı tüm yaşam alanlarınızda güvenle tercih edebileceğiniz bu termosifon modelleri ile hayatınıza konfor getirebilirsiniz. Günlük işlerinizi rahat bir şekilde tamamlamanıza destek olan Finlux termosifon modelleri, dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sizinle olur. Az enerji harcayarak elektrik faturalarınızdaki yükü hafifletmenize destek olur.

Fonksiyonel Tasarımlar ile Sağlanan Konfor

Finlux termosifon modelleri, istediğiniz sıcaklıktaki sıcak suyu anında hazır eder. Bünyesinde bulundurduğu sıcak suyu insan sağlığına olumsuz etkisi olmayan koşullarda saklar. İzolasyona sahip olduğu için içindeki sıcak suyun dış ortamın sıcaklığından etkilenmesini önler. Korozyon önleyici sistemleri sayesinde suyun zaman içerisinde yaşatacağı sorunları azaltır. Finlux termosifon modelleri ihtiyaç duyduğunuz her anlarda yanınızda olur.

Finlux uzun yılların tecrübesi ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek etkili çözümler sunar. Güncel teknoloji ile hazırladığı ürünlerini yüksek performans ile kullanıcılarına ulaştırır. Vestel çatısı altında olan Finlux termosifon modelleri ile sıcak suyun keyfinizi uzun yıllar sürebilirsiniz. Yetkili servis tarafından güvenle bağlanması gereken bu termosifon modelleri hayatınıza konfor getirir. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak şekilde hızlı çalışan bu termosifon modelleri 24 aya varan garanti süresi ile size güven verir. Ürünle ilgili yaşadığınız herhangi bir problemde destek almanıza yardımcı olur. Finlux termosfion modelleri tüm parçaları ile özel kutusunda size ulaşır. Garanti kapsamından faydalanabilmek için yetkili servis çalışanları gelmeden ürünü açmamalısınız. Aksi takdirde garanti süresini kullanamayabilirsiniz. Yetkili servis çalışanları tarafından güvenle bağlandıktan sonra Finlux termosifon modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siz de yaşam alanlarınıza konfor getirmek, ihtiyaç duyduğunuz her an sağlıklı koşullarda saklanan sıcak suya ulaşmak, günlük işlerinizi hızlı ve pratik şekilde tamamlamak için Finlux termosifon modellerini tercih edebilirsiniz. Ev ve iş yerleriniz için ideal olan bu termosifon modelleri erişilebilir fiyat seçeneği ile bütçenizi yormaz. Hayatınıza konfor getiren, sıcak suyun rahatlatıcı etkisini her an hissetmenizi sağlayan bu ürünleri yaşamınıza dahil ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Finlux termosifon modellerine göz atarak size ve yaşam alanlarınıza en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Vestel güvencesinde bu termosifon modellerine uygun fiyatlar ile sahip olmanız mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Finlux Termosifon Fiyatları

3 ürün listeleniyor
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Su Kapasitesi
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?