Ütü yapmayı kolaylaştıran tasarımıyla Gazella ütü masası modelleri, üst düzey bir ütüleme konforu sağlamaktadır. İlk bakışta gerek tasarımıyla gerekse teknik özellikleriyle dikkat çeken ürünler, Gazella markasını bu alanda bir adım öne taşımaktadır. Sıradan bir ütü masasından farklı olarak dizayn edilen aksesuarları ile kullanıcıları için ütü yapmayı keyfe dönüştürürken ulaşılabilir fiyat politikasıyla da öne çıkmaktadır. 

Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı modelleri bulunan Gazella ütü masaları, ortak özelliği olan ergonomik tasarımı sayesinde kullanıcılarına oturarak dahi ütü yapabilme imkanı sunmaktadır. Ütü masası tamamen açık konumda iken 108 cm'lik bir yüksekliğe ulaşır. Buna karşılık katlanıp kapatıldığında ise sadece 8 cm genişliğine sahip bulunmaktadır. Bu sayede en dar boşluklarda bile depolama olanağı sunan Gazella ütü masası çeşitleri evde çok az yer kaplamaktadır. Ayak kısmında bulunana çift profilli denge çubuğu ile masanın maksimum dengede kalması ve ütü yaparken sallanmaması sağlanmaktadır. Ayrıca tüm modellerde bulunan çocuk emniyet kilidi sayesinde ütü masalarını çocuklu evlerde güvenle tercih edebilirsiniz.

Gazella markalı ütü masaları kullanışlı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Ütü masasının 42 x 120 cm ebadındaki geniş ütüleme yüzeyi ekstra konfor sağlarken, özel olarak fırınlanmış boya özelliği ile de paslanmaya karşı oldukça dirençlidir. Ürünün buhar kazanlı ütü sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan sürgülü bir platformu bulunmaktadır. Böylece buhar kazanına yer açarak ütü masasının yüzeyini sadece ütü için kullanabilmenize olanak sağlar. Buhar kazansız bir ütü kullanıyorsanız bu sürgülü platforma çamaşır sepetinizi yerleştirebilir ya da ütülediğiniz giysilerinizi muhafaza etmek için askılık olarak kullanabilirsiniz.

Ütü masası yüzeyi 3,5 mm keçe ve 5 mm sünger destekli olarak üretilmektedir. Bu özellikler sayesinde yüksek kalitede ütüleme imkanı sağlayan ütü masası çeşitleri 230 derece ısıya dayanıklı ve özel logolu dokuma kumaşı ile birlikte şık bir tasarıma sahiptir.

Gazella Ütü Masası Fiyatları

Birçok özelliğiyle dikkat çeken Gazella ütü masası modelleri tüketicilerin yüzünü güldürmektedir. Portatif kol ve omuz ütüleme aparatı sayesinde gömlek ve bluz ütülerken işinizi kolaylaştırmaktadır. Hem daha başarılı bir sonuç almanızı hem de ütü sırasında en çok zorlanılan kısımlar olan kol, omuz, cep, göğüs ve yaka kısımlarını mükemmel bir şekilde ütülemenizi sağlar. İşiniz bittiğinde de monte edebilme imkanı sağladığı için ihtiyaç duymadığınız zamanlarda masa üzerinde fazlalık yaratmaz. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde neredeyse tüm ihtiyaçlara cevap veren Gazella ütü masası fiyatları ile de tüketiciden tam not almaktadır.

Gazella ütü masası modelleri, aksesuarları ile birlikte kullanıldığında işinizi daha da kolaylaştırır. Hassas dokulu kumaşlarınız için tasarlanan parlatmaz tabanlık sayesinde özel dokulu kıyafetlerinizi bile gönül rahatlığı ile ütülemenizi sağlar. Yanmaz ütü altı silikon ise ütü ile ütü masası örtüsünün direkt temasını engelleyip, örtünün ömrünü uzatır. Ayrıca özel keçeli ütü masası örtüsü, optimal kalınlığı sayesinde ütü deneyimini bir üst noktaya taşır. Özel dokulu kumaşı ile ürün oldukça dayanıklıdır. 

Gazella markasının ihtiyaçlarınıza yönelik olarak farklı modellerde ütü masaları bulunmaktadır. Bu modeller arasından dilediğinizi tercih edebilir, yeni bir ütü masası aksesuarına ihtiyaç duyduğunuzda ayrıca edinebilirsiniz. Portatif olarak kullanıcılara sunulan küçük kolluk ve büyük kol aparatını ayrıca satın alabilirsiniz. Tasarımları ve tüm teknik özellikleriyle ütülemeyi kolaylaştırıp, harcadığınız zamanı kısaltmayı hedefleyen Gazelle ütü masası modelleri keyifli bir ütü deneyimi sunmaktadır. Sağladığı konfora karşılık rasyonel fiyat politikasıyla tüketicilerin beğenisini kazanan ütü masaları arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü güvenle seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Gazella Ütü Masası ve Aksesuarları

Marka
Toplam 24 / 25 ürün
DSACategoryId/2147483638/60002911/153271/gazella