Gazella Ütü Masası

Gazella ütü masası, birçok kıyafetin ütülenmesi için portatif ürün özelliğindedir. Her yere taşınabilir şekilde üretilerek kolay kullanımı hedefler. Maksimum denge imkanı sunarak ideal ütüleme özelliği sunar. Gazella Squad standart ütü masası SM/GZM 900 S kullanıcıların konforunu ön plana çıkarır. Ergonomik kullanımı sayesinde otururken bile ütü yapma kolaylığı sunan ürün, hafif yapısı ile evin her yerinde konumlandırılabilir. Ebeveyn kilidi sayesinde çocukların zarar görmesini engeller. Çift profilli eğim dengeleyici ve maksimum denge özelliği sunarak kullanımdaki konforu ön plana çıkarır. Kolay yükseklik ayarı yapılabilir aparatı sayesinde maksimum 108 cm ayarlanabilir. 8 cm yükseklikte katlandığında dar alanlara kolay yerleştirme avantajı sunar. Özel fırın boya kullanılarak korozyona karşı dayanıklılık sağladığı için güvenilirliği ön plana çıkarır. En çok tercih edilen ölçüler arasında 2x120 cm birçok kişinin kullanılan ütüleme yüzeyi açısından önemlidir. 

Sürgülü ve kapanan tasarımın yanı sıra, estetik ve fonksiyonel yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. 1 adet ütü veya buharlı ütü alarak kapsamlı kullanımı ön plana çıkarır. 3.5mm keçe ve 5mm sünger tabanlı, ısıya dayanıklı olması ile güvenle kullanılabilir. Kaliteli ütüleme sağlamak için özel logolu dokuma kumaş yapısına sahiptir. Bu sayede bezin yapışması engellenir. Gazella ütü masası bezi, kolay kaplanmasını sağlayarak giysilerin daha rahat ütülenmesine yardım eder. Kumaşların yanmasını engelleyerek rahat bir ütüleme keyfi sunar. Paslanmaya karşı üstün koruma sağlaması ile kullanım konforunu üst seviyeye taşır. Açılabilir ve kapanabilir ayar sayesinde oturarak da ütüleme imkanı sunar. Ütü yerleştirme özelliği bulunan üründe, fonksiyonel kullanım özelliği bulunur. Katlansa dahi 8 cm yükseklikte kalma olanağı sunar.

Yanmaz silikon altlık sayesinde ısıya karşı maksimum dayanıklı bir performans ortaya koyar. Denge özelliği sayesinde devrilme gibi sorunlara sebebiyet vermeden güvenle kullanılabilir ürün yapısına sahiptir. Çocuklar için emniyet kilidi sayesinde ebeveynlerin güvenle kullanabilmesine imkan tanır. Bu sayede ebeveynlerin tercih etmesi için işlevselliği ön plandadır. Farklı renk seçeneği mevcut olup tercihe göre kılıf takılabilir. Katlanabilir ütü zemini ile kullanışlılığı ön plandadır. Böylece ütünün zemini katlanabilir olması ile rahatlıkla kaldırılabilir. Gazella sm/gzm 900’e Squad Elegance ütü için rahatlıkla yerleştirilebilir ütü platformu bulunur. Bu şekilde yer kaplamadan muhafaza edilebilir. 

Gazella Ütü Masası Çeşitleri

Farklı renk ve modellerde üretimi yapan ütü masası, sık kullanılan ev eşyalardan biri olarak eskir ve tekrar tekrar almak zorunda kalınabilir. Doğru seçim yaparak bütçeye ve kullanım kolaylığına göre uygun fiyatlı ürün klasmanındadır. Tercih ederken birçok çeşit olması işlevselliğini ön plana taşır. Uzun ömürlü malzeme yapısına sahip olması ile beraber, ergonomik tasarımı ile kullanımı kolaylaştırır. Az yer kaplayan ürün, dayanıklı ve kullanışlı özellikler sunar. İstenilen ölçüye uygun bir şekilde yüksekliği kısa sürede ayarlanabilir. Gazella ütü masası kılıfı ise ısıya karşı duyarlıdır. Bu sayede 3mm kalınlığında ısı geçirgenliği minimum seviyededir. Buhar geçirgenliği ise dokuma sebebiyle minimum derecededir. 230 derece ısıya karşı dayanıklılık sağlar. 

Aşınma sağlamadan ilk alındığı gün gibi kalarak yeni görünümünü her zaman korur. Süzülerek akmayı sağlayan kaygan bir zemin sunar. Kilitli bir ip sistemine sahip olan kılıf, bezi istenilen şekilde ayarlama imkanı sunar. 

Gazella, oturarak ütü yapma imkanı sunan özel tasarımı ile konfor alanı oluşturur. Ütüde buhar jeneratörü varsa her ütü masasıyla uyumlu olmayabilir. Bu sayede üzerine tekli ütü veya jeneratörlü ütü koyabilecek şekilde tasarlanmıştır. İstenilen ütünün rahatlıkla kullanılabilmesi için kolaylık sunan özel bir tasarım ortaya koyar. Gazella, yüksek kaliteli boya sayesinde paslanmaya karşı dayanıklıdır. Sorunsuz kullanımı destekleyerek uzun ömürlü olması güvenle tercih edilme imkanı sunar. 

Birçok ütü masası ile farklı modeller üreten Gazella, Squad, Duty, Handy ve On board çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunar. Hem boyutları hem de renk özellikleri değişim gösterir. Aynı zamanda Gazella ütü masası modelleri, birçok tasarım özelliği ile işlevselliğini ortaya koyar. Isınma yapmadan zeminin sağlam bir şekilde direnç göstermesi ile dayanıklı bir yapı sergiler. Bu sayede yanmadan silikon zeminde ısı artışı ile sorun yaratmaz. En çok tercih edilen Gazella ütü masaları, çift profilli denge çubuğuna sahiptir. Ütüyü yerleştirme platformu ile işlevsel kullanımı sayesinde ütü boşta kalmadan muhafaza edilebilir. Bu sayede ısısı yükselen ütü, yerleştirme bölümüne güvenle bırakılabilir. 

Gazella Ütü Masası Kılıfı

Ütü masası kılıfları, her biri farklı ebatlarda olduğu için masaya uyumlu bir yapı izler. Kolay bağlanabilir şekilde özel ip aparatına sahiptir. Lastikli olan ip aparatı, sıkılarak masaya ayarlanabilme özelliği sunar. Gazella Duty ütü masası, 41x115 cm ebatlarında üretilen dayanıklı bir tasarımdır. Arka kısmında ütü yerleştirme yeri ile fonksiyonelliği ön plandadır. Katlama ile 7 cm yükseklik sayesinde boşluklara yerleştirebilme özelliği sunar. Isıya karşı dayanıklılık sergileyen ürün paslanmadan ilk alındığı gün gibi kalır. Denge çubuğu ile kolaylıkla ayarlama imkanına sahip olan Duty ütü masası, buhar jeneratörlü ütü veya klasik el jeneratörünü yerleştirmek için özel bölmeye sahiptir. Kolaylıkla kumanda edilebilir çift profil çubuğu ile dengeyi ayarlama imkanı sunar. 

Kurulumu ve kullanımı oldukça basit olan ürün, aynı zamanda eğimli veya dik durma gibi özelliklere de sahiptir. Gazella on board ütü masası ise diğer ürünlerinde olduğu gibi denge çubuğuna sahiptir. Aynı şekilde paslanmayan yapısı ile dayanıklı bir yüzeyden oluşur. İstenildiğinde yükseltilen ayarlama ile kolaylıkla kullanılabilir. Fonksiyonel kullanıma imkan tanıyan ürün aynı zamanda ütünün yerleştirme yeri ile rahat kullanım için önemli işlevselliktedir. Yüksek kalitede ütüleme özelliği ile dayanıklı bir zemin yapısına sahiptir. Bu sayede ısıya karşı direnç göstererek erime gibi deformasyona sebep olabilecek tehlikelere karşı korur. Üzerinde yer alan elektrostatik toz boyası ile pas oluşumuna karşı direnç gösterir. Yükseklik ayarlayabilme sayesinde kolay kullanımı destekler. On board ütü masası, standart dışı yükseklikte 102 cm ayarlamaya imkan tanır. 

Perforeli ütüleme yüzeyine sahip olan ürün, aynı zamanda maksimum denge özelliği ile de konforu sağlar. Gazella ütü masası çeşitleri ise geniş kapsamda yer almakla beraber fonksiyonel yapıda tasarım özelliği sunar. Yüksek kalitede ütüleme imkanı sunarak kıyafetlerin kırışmadan kusursuz bir şekilde ütülenmesini sağlar. Üzerine tek buharlı veya jeneratörlü ütü konulabilir. Elektrik ve ısı drenci oldukça yüksektir. Bu sayede ısıya karşı duyarlı olan yapısı ile dirençlidir. Ütü yerleştirme platformu ile yer kaplamaz. Geni bir yüzeye sahip olan ütüleme masası, kıyafetleri rahatlıkla yayarak ütüleme kolaylığı sunar. Taşıma esnasında nakliyede kolaylık sağlayan hafif tasarımı ile tercih edilebilir. 3mm sünger ve 3,5 mm sünger desteği ile yumuşak bir tabana sahiptir. 

Gazella Ütü Masası Bezi

Kullanım konforunu kalın ve yumuşak bir bezle sağlayan ütü markası, birçok çeşit özelliği sunar. Kolay kurulum desteği ile her yerde kullanıma hazırdır. Gazella ütü masası Duty 45x115 cm ebadında üretimi ile geniş bir yüzeye sahiptir. Geniş çalışma yüzeyi: ütüleme için yeterli alan sağlar. Ayarlanabilir Yükseklik: Farklı kullanıcılar için farklı yüksekliklere ayarlanabilir. Dayanıklı ve sağlam yapı: Masa üzerine konulan ağırlığa dayanabilecek sağlam bir yapıya sahip olmalıdır. Ayrıca ütüleme sırasında sabit kalması için sabit bir tabana sahip olmalıdır. Ütü taşıma fonksiyonu: Masanın altında veya yanında ütüyü yerleştirmek için raf veya kancalar olabilir. 

Kılıf içeriği keçe ve süngerli zemin olarak hazırlanır. Kullanılmadığı zamanlarda saklanabilir veya taşınabilir şekilde tasarlanmıştır. Açılı kesme yüzeyi sayesinde köşelerinin yuvarlatılması güvenli kullanımı destekler. Aynı zamanda bu durum, ütüleme sırasında giysiyi hafifçe çevrildiğinde direnci azaltan bir etmendir. Termal İletim kablosu ile masa üstü, ısıyı tutacak ve dağıtacak şekilde tasarlanmıştır. Bu da ütü yaparken daha verimli olunması için önemli bir özelliktir. Gazella ütü masası fiyatları ise her modelde ekonomik maliyette satışa sunulur. Her bir modelde fiyat değişimi olmakla beraber uygun fiyatta alıcılara ulaşır. 

Gazella Squad ütü masası ise 5 farklı modelde üretilir. Tercihe göre alım yaparken dikkat edilecek seçenekler şu şekildedir;

  • Squard Standart ütü masası
  • Squad Standart Plus ütü masası
  • Squad Elegance ütü masası
  • Squad Luxe Ütü masası
  • Squad Deluxe ütü masası

Belirtilen modeller birbirinden farklı tasarımlar olmak üzere fonksiyonel yapıları da değişim gösterir. Standart ütü masası, çocuk kilit sistemi ile emniyet teşkil eden kullanımı sayesinde güvenle tercih edilebilir. Katlanabilir ütü koyma haznesi ile yer kaplamaz. Oturarak ütü yapma kolaylığı sunan tasarımı istenilen kademeye kadar ayarlanabilir. 

Gazella Ütü Masası Fiyatları

Birçok farklı seçeneğe sahip olan Gazella ütü masası, yüksekliğin kolay ayarlanabilir olması ile avantaj sağlar. Maksimum denge özelliği sayesinde profesyonel ütüleme olanağı tanır. Pas oluşumuna karşı önleyici yapısı ile maksimum koruyuculuk sağlar. Gazella Duty standart ütü masası, hafif yapısı ile kolay katlanabilir şekilde tasarlanır. Isıya karşı dayanıklılık sunarak profesyonel kullanıma imkan tanır. Ayarlanabilir yapısı ile her kademede rahatça ütü yapma özelliği taşır. Katlandığında 7 cm yükseklik sayesinde rahatça her yere konulabilir. Saklanabilir ürün yapısı ile ince bir tasarım ortaya koyar. Gazella ütü masası 800 ds modeli ise 41 x 115 cm'lik yüzeyi sayesinde oldukça basit ve rahat bir ütüleme deneyimi sunar. Modelin elverişli yüzeyi gömlek, çarşaf ve perde gibi büyük parçaları kolayca ütüleme imkanı sağlar. Ayarlanabilir ayak yapısı ile 102 cm yüksekliğe kadar çıkabilen ürün, her mesafeden ütü işlemini kolaylıkla gerçekleştirir. 

Ürün, çift profilli ayarlama çubuğu sayesinde kusursuz bir denge sunar. Ütüleme sırasında devrilme, düşme gibi sorunları olmayan bir model sayesinde çamaşırlar kısa sürede ütülenir. Ütü masasının ayakları paslanmayı önlemek için elektrostatik toz boya ile kaplanmıştır. Bu nedenle ürün her zaman sağlıklı ve hijyenik bir yapı sunsa da masa ayaklarının hızlı ve zahmetsizce açılıp kapanması da mümkündür. 

3,5 mm yüksekliğinde keçe ve 3 mm yüksekliğinde sünger esaslı özel yapısı ve ısıya dayanıklı dış kumaşı sayesinde çamaşırların kusursuz ütülenmesini sağlar. Aynı zamanda ütüyle temas ettiğinde yanma ve renk atması gibi sorunların önüne geçer. İki profilli eğim sabitleyiciye sabit olan model, maksimum stabilite ve kolay yükseklik ayarı sunar. Dayanıklı özel logolu dokuma kumaşı ile kıyafetleri sorunsuz ütüleme imkanı sunar. Estetik ve işlevsel tasarımı ile kolaylıkla yerleştirilebilir. Elektrostatik toz boya özelliğinden dolayı korozyona dayanıklılık sergiler. Gazella ütü masası fiyatı ise her modelde farklılık göstererek ekonomik ürün klasmanında yer alır. 

Gazella Ütü Masası Ebatları Nelerdir?

Her modelde değişmekle beraber 41x115 cm ebatlarında üretim hakimdir. 

Gazella Ütü Masası Ayarlanabilir mi?

Herkesin rahatlıkla ütü yapabilmesi için kolaylıkla ayarlama çubuğu bulunur.

Gazella Ütü Masası Farklı Renk Üretimi Mevcut mu?

Mavi, pembe ve mor ağırlıklı çeşit özelliği sunar. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gazella Ütü Masası ve Aksesuarları

57 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 57 ürün
DSACategoryId/2147483638/60002911/153271/gazella